Ceník služeb

Rychlá navigace: Ceník licencí, Ceník oslovení respondentů, Ceník doplňkových služeb

Ukázat ceny v měně:

Pohodlná, rychlá a bezpečná platba bankovním převodem s využitím platebního QR kódu nebo pomocí služby PayU (platební karty, Apple Pay, Google Pay).

Aktuální směnný kurz: 1 EUR = 25,23 Kč
Částky na faktuře budou zaokrouhleny na eurocenty.
Plátcům DPH bude vystavena faktura v režimu Reverse Charge (bez DPH). Koncovým spotřebitelům je účtována slovenská 20% DPH.
Platba SEPA platbou (SHA) nebo pomocí brány PayU (platební karty, Apple Pay, Google Pay).

Ceník licencí nástroje pro vytváření dotazníků

Vyplňto FREE0 Kč / 0 EUR

Bezplatná varianta služby s většinou nezbytných funkcí – vložení dotazníku pomocí online průvodce nebo importem otázek z textového souboru, neomezený počet získaných odpovědí, možnost bezplatné propagace veřejných dotazníků, možnost exportu dat do XLS a dalších formátů. Na sběr dat v rámci jednoho dotazníku máte až 30 dní, po dosažení 100 odpovědí však již nemůžete dotazník upravit. Součástí Vašeho dotazníku je reklama a nemáte možnost upravit vzhled dotazníku. K licenci nenáleží technická podpora, vše musíte zvládnout sami s nápovědou.

porovnat licence přejít k vyplňování dotazníků registrovat se
Vyplňto STUDENT (30 dní)299 Kč / 11,8 EUR
vč. 21% / 20% DPH

247,1 Kč / 9,8 EUR bez DPH

Nejlepší řešení pro studentské dotazníky. Cenově dostupná licence s technickou podporou a všemi funkcemi – jediným omezením je zobrazení reklamy na další dotazníky z Vyplňto.cz po zodpovězení toho Vašeho.

Zvýhodněná cena při objednání na celý semestr: 499 Kč / 19,6 EUR vč. 21% / 20% DPH (150 dní ~ 5 měsíců)
Zvýhodněná cena při objednání na celý rok: 699 Kč / 27,5 EUR vč. 21% / 20% DPH (365 dní)

porovnat licence objednat při registraci
Vyplňto PREMIUM (30 dní)1 210 Kč / 47,5 EUR
vč. 21% / 20% DPH

1 000 Kč / 39,6 EUR bez DPH

Nejlepší řešení, pokud si chcete dotazník do systému zadat sami. Rychlé objednání s možností platby online nebo na fakturu, volba z několika připravených vzhledů, dotazník bez reklam a se všemi vlastnostmi, které Vyplňto.cz umí. Platnost licence začíná okamžikem objednání – objednávejte v okamžiku, kdy již máte dotazník promyšlený.

Zvýhodněná cena při objednání na celý rok: 11 132 Kč / 437,5 EUR vč. 21% / 20% DPH (365 dní)

porovnat licence objednat při registraci
Vyplňto KOMPLET (365 dní)12 100 Kč / 475,7 EUR
vč. 21% / 20% DPH

10 000 Kč / 396,4 EUR bez DPH

Řešení s plným servisem – zašlete mi dotazník na e-mail v libovolné podobě, já jej převedu do online podoby „ve Vašich barvách” a sdělím Vám odkaz, pod kterým jej Vaši respondenti vyplní. Získáte přístup pro sledování průběžných výsledků online, finální výsledky Vám zašlu rovněž na e-mail.

V ceně roční licence je zadání jednoho dotazníku a vytvoření grafické šablony dotazníku v barvách zadavatele. Další dotazníky je možné vkládat buď samoobslužně pomocí průvodce (zdarma), nebo za částku 2 420 Kč / 95,2 EUR vč. 21% / 20% DPH / dotazník.

porovnat licence objednat při registraci objednat e-mailem / telefonicky

Ceník propagace dotazníků ~ zajištění respondentů

Podmínkou pro využití jakékoli formy propagace dotazníku je vytvoření dotazníku v rámci licence FREE, PREMIUM, KOMPLET nebo ACADEMIC. Pokud máte dotazník u konkurence a chcete využít bohatých možností získání respondentů přes Vyplňto.cz, musíte dotazník vložit přímo na Vyplňto.cz (při objednání licence STUDENT, PREMIUM nebo KOMPLET budete moci importovat data v XLS formátu z konkurenčního nástroje). Ve všech případech je požadována platba předem oproti zálohové faktuře.

Komunitní propagace veřejného dotazníku0 Kč / 0 EUR

Pokud dotazník při vytváření označíte jako veřejný, zobrazí se na stránce Dotazníky k vyplnění, a bude-li úspěšný (získá dostatečný počet vyplnění a bude mít dobré procento dokončení vyplňování), bude se zobrazovat též mezi nejzajímavějšími veřejnými dotazníky.

Veškeré veřejné dotazníky jsou administrátorem kontrolovány. Na komunitní propagaci neexistuje právní nárok, propagovány jsou pouze kvalitní průzkumy splňující pravidla.

Po ukončení dotazování budou výsledky dotazníku veřejně přístupné na Vyplňto.cz pod licencí Creative Commons – Uveďte autora 3.0 Česko. Chcete-li výsledky jen pro sebe, podívejte se prosím níže, přepnutí veřejného dotazníku do neveřejného režimu nebo jeho smazání je možné jen ve výjimečných případech na základě dohody s provozovatelem Vyplnto.cz (individuální cena).

Nekomerční propagace veřejného dotazníku1 210 Kč / 47,5 EUR
vč. 21% / 20% DPH

1 000 Kč / 39,6 EUR bez DPH

Tato forma propagace je rozšířením komunitní propagace veřejného dotazníku a hodí se především pro dotazníky na zajímavá témata. Oproti komunitní propagaci bude odkaz na Váš dotazník zobrazen na titulní stránce v pravém sloupci na prvních místech a dále bude s agregací 1:5 zobrazen textový banner (název dotazníku + krátký text) v sekci Dotazníky k vyplnění a na všech děkovných stránkách dotazníků realizovaných v rámci Vyplňto FREE a STUDENT. Délka propagace může být až 30 dní (pokud dotazník ukončíte sami dříve, propagace automaticky skončí). Bude-li nekomerční propagace aktivní v době rozesílky newsletteru, bude Váš dotazník do newsletteru určitě zařazen (v takovém případě bude Váš dotazník uzamčen pro úpravy v okamžiku rozeslání dotazníku, nebudete jej moci předčasně ukončit; rozesílka je nepravidelná a maximálně jednou za měsíc).

Typickými zákazníky jsou studenti vysokých škol nebo autoři článků v lifestylových magazínech. Tato forma propagace je bez garance minimálního počtu responsí, v případě zajímavého tématu však není výjimkou získání několika set responsí.

Veškeré veřejné dotazníky jsou administrátorem kontrolovány. Na nekomerční propagaci neexistuje právní nárok, propagovány jsou pouze kvalitní průzkumy splňující pravidla. Provozovatel webu si vyhrazuje právo zamítnout propagaci dotazníků s komerčním potenciálem (např. pokud máte e-shop s prodejem tenisových raket, který zmíníte ve svém dotazníku o hraní tenisu, nebude Vaše objednávka přijata). Při využití této formy propagace nemůžete využít funkce přesměrování respondentů na Váš web po zodpovězení dotazníku (musí se zobrazit děkovný text na stránce Vyplnto.cz).

Po ukončení dotazování budou výsledky dotazníku veřejně přístupné na Vyplňto.cz pod licencí Creative Commons – Uveďte autora 3.0 Česko. Chcete-li výsledky jen pro sebe, podívejte se prosím níže, přepnutí veřejného dotazníku do neveřejného režimu nebo jeho smazání je možné jen ve výjimečných případech na základě dohody s provozovatelem Vyplnto.cz (individuální cena).

objednat e-mailem / telefonicky
Garantovaná propagace veřejného dotazníku3 630 Kč / 142,7 EUR
vč. 21% / 20% DPH

3 000 Kč / 118,9 EUR bez DPH

Tato forma propagace je rozšířením komunitní propagace veřejného dotazníku a hodí se pro jakékoli dotazníky, u kterých Vám nevadí zveřejnění výsledků a u kterých máte stanovený nějaký minimální počet responsí. Oproti komunitní propagaci bude odkaz na Váš dotazník zobrazen na titulní stránce v pravém sloupci na prvních místech a dále bude s agregací 1:5 zobrazen textový banner (název dotazníku + krátký text) v sekci Dotazníky k vyplnění a na všech děkovných stránkách dotazníků realizovaných v rámci Vyplňto FREE a STUDENT. Délka propagace je standardně 30 dní (garantovaného počtu responsí zpravidla dosáhnete za 7 - 14 dní, garance se však týká dodání responsí do 30 dní; do okamžiku získání garance nebudete moci dotazník upravovat ani ukončit). Kromě propagace v rámci výše uvedených reklamních ploch bude Váš dotazník zařazen také do newsletteru pro cca 2100 registrovaných respondentů, dále může být (v případě potřeby) Váš dotazník propagován na sociální síti Facebook.

Tato forma propagace je s garancí minimálního počtu získaných respondentů* – standardně získáte odpovědi 100 respondentů, budete-li chtít garantovat více odpovědí, za každých dalších garantovaných 10 respondentů zaplatíte 363 Kč / 14,4 EUR vč. 21% / 20% DPH (maximálně umím garantovat cca 5000 responsí). Respondenty můžete získávat dál i po získání garantovaného počtu odpovědí, zastavím pouze případnou propagaci na sociální síti Facebook. V závislosti na (ne)atraktivitě tématu Vašeho dotazníku a počtu požadovaných responsí může být Váš dotazník doplněn o soutěž o čokolády pro určitý počet respondentů (o výherci rozhodne pořadí). Informaci o soutěži uvidí pouze respondenti, kteří přijdou přes propagační kanály stránek Vyplnto.cz, údaje o výhercích Vám nebudou předány (organizátorem soutěže bude provozovatel Vyplnto.cz).

Veškeré veřejné dotazníky jsou administrátorem kontrolovány. Na garantovanou propagaci neexistuje právní nárok, propagovány jsou pouze kvalitní průzkumy splňující pravidla. V případě této formy propagace není možné využít funkce přesměrování respondentů na Váš web po zodpovězení dotazníku (musí se zobrazit děkovný text na stránce Vyplnto.cz, součástí děkovného textu nicméně může být odkaz na Váš web). Provozovatel webu si vyhrazuje právo odmítnout objednávku propagace dotazníku, u kterého nabude dojmu, že je jeho jediným cílem propagace produktů nebo služeb zadavatele dotazníku (nelze mít např. banální dotazník o 3 otázkách doplněný o popis Vaší podnikatelské činnosti a odkaz na Váš web, musí jít o vážně míněný průzkum).

Po ukončení dotazování budou výsledky dotazníku veřejně přístupné na Vyplňto.cz pod licencí Creative Commons – Uveďte autora 3.0 Česko. Chcete-li výsledky jen pro sebe, podívejte se prosím níže, přepnutí veřejného dotazníku do neveřejného režimu nebo jeho smazání je možné jen při doplacení rozdílu mezi garantovanou propagací veřejného a neveřejného dotazníku.

* Garance minimálního počtu responsí se týká pouze průzkumů s odhadovanou délkou vyplňování do 12 minut, které jsou určeny širšímu okruhu lidí žijících na území ČR, popř. SR (Váš dotazník musí mít na území ČR nebo SR alespoň 0,5 milionu potenciálních respondentů = poskytnu garanci na dotazník určený pro chovatele psů, ale neposkytnu garanci na dotazník určený pro chovatele krokodýlů). To, zda na Váš dotazník poskytnu garanci minimálního počtu odpovědí, Vám samozřejmě řeknu předem (v době objednání propagace již musíte mít dotazník připravený, jinak objednávku nepřijmu). Standardně neposkytuji žádnou garanci ohledně složení vzorku respondentů – dle statistik obvykle převažují odpovědi žen, vzdělanějších lidí a lidí ve věku od 22 do 45 let (zastoupeny jsou téměř všechny skupiny obyvatel, ale rozložení není reprezentativní). Pokud Vám poskytnu garanci minimálního počtu respondentů a do 30 dní se garantovaného počtu respondentů nepodaří dosáhnout, vrátím Vám do 14 dní celou Vámi zaplacenou částku za propagaci. Do počtu získaných respondentů se započítávají pouze respondenti, kteří vstoupí do dotazníku s parametrem ?ref= v adrese dotazníku – budete-li dotazník šířit i vlastními cestami (a nepoužijete-li parametr ?ref=), nebudou Vámi získaní respondenti započítáni do garantovaného počtu.

objednat e-mailem / telefonicky
Garantovaná propagace neveřejného dotazníku7 260 Kč / 285,4 EUR
vč. 21% / 20% DPH

6 000 Kč / 237,8 EUR bez DPH

Tato forma propagace je alternativou garantované propagace veřejného dotazníku – hlavním rozdílem je, že výsledky takového dotazníku uvidíte pouze Vy. Odkaz na Váš dotazník bude zobrazen na titulní stránce v pravém sloupci na prvních místech a dále bude s agregací 1:5 zobrazen textový banner (název dotazníku + krátký text) v sekci Dotazníky k vyplnění a na všech děkovných stránkách dotazníků realizovaných v rámci Vyplňto FREE a STUDENT. Délka propagace je standardně 30 dní (garantovaného počtu responsí zpravidla dosáhnete za 7 - 14 dní, garance se však týká dodání responsí do 30 dní; do okamžiku získání garance nebudete moci dotazník upravovat ani ukončit). Kromě propagace v rámci výše uvedených reklamních ploch bude Váš dotazník zařazen také do newsletteru pro cca 2100 registrovaných respondentů, dále může být (v případě potřeby) Váš dotazník propagován na sociální síti Facebook.

Tato forma propagace je s garancí minimálního počtu získaných respondentů* – standardně získáte odpovědi 100 respondentů, budete-li chtít garantovat více odpovědí, za každých dalších garantovaných 10 respondentů zaplatíte 484 Kč / 19,2 EUR vč. 21% / 20% DPH (maximálně umím garantovat cca 3000 neveřejných odpovědí). Respondenty můžete získávat dál i po získání garantovaného počtu odpovědí, zastavím pouze případnou propagaci na sociální síti Facebook. V závislosti na (ne)atraktivitě tématu Vašeho dotazníku a počtu požadovaných responsí může být Váš dotazník doplněn o soutěž o čokolády pro určitý počet respondentů (o výherci rozhodne pořadí). Informaci o soutěži uvidí pouze respondenti, kteří přijdou přes propagační kanály stránek Vyplnto.cz, údaje o výhercích Vám nebudou předány (organizátorem soutěže bude provozovatel Vyplnto.cz).

Veškeré propagované dotazníky jsou administrátorem kontrolovány. Na garantovanou propagaci neexistuje právní nárok, propagovány jsou pouze kvalitní průzkumy splňující pravidla neveřejných průzkumů.

Výsledky dotazníku budou k dispozici pouze Vám, a to po přihlášení do Vaší klientské sekce (případně Vám budou zaslány na e-mail). Výsledky samozřejmě nebudou součástí veřejného archivu průzkumů.

* Garance minimálního počtu responsí se týká pouze průzkumů s odhadovanou délkou vyplňování do 12 minut, které jsou určeny širšímu okruhu lidí žijících na území ČR, popř. SR (Váš dotazník musí mít na území ČR nebo SR alespoň 0,5 milionu potenciálních respondentů = poskytnu garanci na dotazník určený pro chovatele psů, ale neposkytnu garanci na dotazník určený pro chovatele krokodýlů). To, zda na Váš dotazník poskytnu garanci minimálního počtu odpovědí, Vám samozřejmě řeknu předem (v době objednání propagace již musíte mít dotazník připravený, jinak objednávku nepřijmu). Standardně neposkytuji žádnou garanci ohledně složení vzorku respondentů – dle statistik obvykle převažují odpovědi žen, vzdělanějších lidí a lidí ve věku od 22 do 45 let (zastoupeny jsou téměř všechny skupiny obyvatel, ale rozložení není reprezentativní). Pokud Vám poskytnu garanci minimálního počtu respondentů a do 30 dní se garantovaného počtu respondentů nepodaří dosáhnout, vrátím Vám do 14 dní celou Vámi zaplacenou částku za propagaci. Do počtu získaných respondentů se započítávají pouze respondenti, kteří vstoupí do dotazníku s parametrem ?ref= v adrese dotazníku – budete-li dotazník šířit i vlastními cestami (a nepoužijete-li parametr ?ref=), nebudou Vámi získaní respondenti započítáni do garantovaného počtu.

objednat e-mailem / telefonicky

Jsem plátcem DPH. Není-li uvedeno jinak, jsou ceny uvedené vč. DPH. Slovenským zákazníkům vystavuji faktury v EUR (SEPA platba, platební karty, Apple Pay, Google Pay), a to buď s 20% DPH, nebo v režimu reverse-charge.

Ceník doplňkových služeb

Vložení dotazníku do systému bez použití průvodce2 420 Kč / 95,2 EUR
vč. 21% / 20% DPH

2 000 Kč / 79,3 EUR bez DPH

Máte již připravené otázky např. ve Wordu a nechcete zkoumat, jak to na Vyplňto.cz funguje? Potřebujete „prostě vytvořit online dotazník”? Zašlete mi název dotazníku, otázky a případně další podklady v jakékoli elektronicky zpracovatelné podobě (Word, txt, pdf,...) na e-mail objednavka@vyplnto.cz, a já je převedu do online podoby do 24 hodin. Součástí vložení dotazníku (cena za každých započatých 30 otázek) je i základní korektura (odstranění nejběžnějších logických, gramatických a typografických chyb), 1-2 revize a případně krátká e-mailová konzultace.

Využití této služby není povinné – v rámci všech licencí můžete vložit dotazník zcela zdarma pomocí interaktivního průvodce. V rámci licence KOMPLET máte v ceně vložení 1 dotazníku bez využití průvodce.

objednat e-mailem / telefonicky
Příprava a rozeslání hromadného e-mailu na Vámi dodaný seznam respondentů (vč. identifikace)1 210 Kč / 47,5 EUR
vč. 21% / 20% DPH

1 000 Kč / 39,6 EUR bez DPH
Potřebujete provést průzkum mezi lidmi, na které máte e-mailové adresy, a nechcete/nemůžete použít k rozeslání Vaše CRM nebo externí služby typu MailChimp? Rád výzvy k vyplnění dotazníku odešlu za Vás – stačí mi zaslat soubor s e-mailovými adresami (CSV, Excel,...), požadované znění výzvy k vyplnění dotazníku a adresu dotazníku. O vše ostatní se postarám sám do 48 hodin.

Součástí všech odeslaných e-mailů bude odkaz pro odhlášení z dalších rozesílek (poskytnu Vám seznam adres, které si přály odebrat z příští rozesílky + seznam adres, na které již byly zrušeny). Volitelně je možné k odkazům na dotazník přidat jednoznačnou identifikaci pro zpětné napárování respondentů ke konkrétním dotazníkům (neanonymní průzkumy).

Uvedená cena je za sestavení e-mailu, maximálně 2 revize a rozesílku na maximálně 1000 adres. Každých dalších započatých 1000 adresátů je zpoplatněno částkou 121 Kč / 4,8 EUR vč. DPH.

Poznámka: Nabízím rozesílku pouze na e-mailové adresy, u nichž máte souhlas se zasíláním obchodních sdělení (Vaši zákazníci, zaměstnanci, obchodní partneři, kontakty získané spotřebitelskou soutěží,…).

objednat e-mailem / telefonicky
Jednorázový dotazník na míru ~ orientační cena18 150 Kč / 713,4 EUR
vč. 21% / 20% DPH

15 000 Kč / 594,5 EUR bez DPH
Webová aplikace s Vaším dotazníkem přesně podle Vašich představ. Pokud potřebujete vytvořit dotazník, který Vyplňto.cz zatím neumí, mohu pro Vás naprogramovat individuální dotazník, který se zcela přizpůsobí Vašim potřebám. Dotazník na míru může obsahovat libovolné množství oddělených sekcí i typů otázek (vč. např. nahrávání souborů respondenty). Doba zhotovení činí cca 1 týden.

Individuální dotazník běží vždy na vlastní doméně a má zcela oddělenou databázi od dotazníků na Vyplňto.cz. Individuální dotazník je možné spustit i na Vašem serveru*.

* Na serveru musí být nainstalované PHP 5.x a databáze MySQL 5.x.

objednat e-mailem / telefonicky

Jsem plátcem DPH. Není-li uvedeno jinak, jsou ceny uvedené vč. DPH. Slovenským zákazníkům vystavuji faktury v EUR (SEPA platba, platební karty, Apple Pay, Google Pay), a to buď s 20% DPH, nebo v režimu reverse-charge.