Můj dopis Ježíškovi aneb Vánoční dárky 2021

Konec vyplňování 10. 12. 2021 12:00, výsledky budou veřejně přístupné.
Počet otázek: 16   Průměrná doba vyplňování: 00.05:41

Dobrý den,
pomalu ale jistě se blíží letošní Vánoce, a proto je právě teď ten správný čas na to, abyste napsali Ježíškovi, co byste si letos přáli pod stromečkem nalézt. 

Dotazník, který vidíte před sebou, má 16 převážně zaškrtávacích otázek, které Vám zaberou cca 3 až 5 minut (dotazník obsahuje větvení, takže můžete ve výsledku zodpovědět otázek i méně).

Kromě pár obecných otázek okolo Vánoc mě zejména zajímá, jaké dárky (typově) byste si přáli nebo naopak nepřáli dostat a zda již máte vyhlídnutý nějaký zajímavý dárek. Rovněž mě zajímá, zda si myslíte, že i letošní Vánoce budou jiné než na jaké jste byli dosud zvyklí.

Vyplňování je zcela anonymní, odpovídejte tedy proto prosím zcela upřímně a bez příkras. Výsledky se dozvíte 10. prosince ve 12 hodin, budete tak mít ještě pár dní na to, abyste se jimi mohli inspirovat při výběru dárků pro své blízké.

Za vyplnění Vám předem děkuji.

 

Marek Demčák
demcak@vyplnto.cz
provozovatel dotazníkové služby Vyplňto.cz

 

Pozn.: Ano, podobný průzkum probíhá na Vyplňto.cz každý rok, opět se tak budete moci podívat, jak se preference meziročně změnily.

Tento dotazník je možné z jedné domácnosti vyplnit až 5x – dotazník tak může vyplnit celá rodina.

Diskuse k tématu

Jméno: HTML značky nepovoleny.

Karolína : Každý rok se na tento dotazník těším, miluju Vánoce i ve svých 32letech. Navíc s dětmi si to člověk vážně užije!

28. listopadu 2021 v 18:37 - reagovat | smazat

RBMK: Fajn oddechový dotazník. Děkuji!

25. listopadu 2021 v 15:09 - reagovat | smazat

Maturant . online: Admin opäť nesklamal . Super dotazník . Prajem všetkým krásne , šťastné a zdravé Vianoce plné pohody a radosti.

25. listopadu 2021 v 08:58 - reagovat | smazat