Mám rád(a), ale nemluvím o tom 2019

Konec vyplňování 15. 02. 2019 12:00, výsledky budou veřejně přístupné.
Počet otázek: 17   Průměrná doba vyplňování: 00.11:18

Vážené respondentky, vážení respondenti,

na přelomu roku obvykle bývají sestavovány různé žebříčky popularity – hodnotí se nejlepší filmy, herci, zpěváci, weby, sportovci, učitelé... Přestože se do těchto oficiálních žebříčků občas dostane nějaká "černá ovce", obecně mi přijde, že (nejen) na českém trhu chybí žebříček věcí, o kterých se nemluví, ale které tu tak jako tak jsou, a nemá cenu před nimi zavírat oči.

Zvu Vás tedy k vyplnění následujícího zcela anonymního dotazníku, ve kterém se můžete podělit o své tajné oblíbence, které z nějakého důvodu máte rádi, ale současně cítíte, že většinová společnost je neuznává, a jejich vyznavače vystavuje posměchu, škatulkování, ostrakizaci nebo jinému znevýhodnění.

Důležitá poznámka: Veškeré otázky jsou nepovinné – pokud Vás žádná odpověď nenapadne (nebo se budete stydět o ní podělit i v tomto dotazníku), tak otázku přeskočte. Poslední 3 otázky jsou označené jako povinné, ale je možné zvolit i odpověď "nechci odpovídat".

Dotazník se uzavře v pátek 15. února ve 12 hodin, kdy se současně automaticky vyhodnotí. V ten samý okamžik si budete moci prohlédnout necenzurované výsledky.

P.S.: Budu rád, pokud se o odkaz na tento dotazník podělíte s přáteli ;-)