Projekt Česká síť pomoci a přátelství

Konec vyplňování dnes v 22:17:15, výsledky budou veřejně přístupné.
Počet otázek: 7   Průměrná doba vyplňování: 00.01:27

Jedná se o projekt na pomoc občanům České republiky, živnostníkům, firmám, které jsou během nouzového stavu existenčně znevýhodněny. Podporuje živnostníky a firmy nabízející služby, řemesla, zboží různého druhu, české zemědělce, chovatele dobytka apod. Co nepodporujeme je prodej finančních produktů, investic, úvěrů, MLM kosmetiky jako je Avon, Oriflame apod., Prodej energií a různých podobných typů práce on-line, erotické služby.

Občanům pomáhá překonat sociální a rodinnou izolaci, dodání potřebných surovin, produktů, služeb, které nemůže během nouzového stavu využít. Pomůže zprostředkovat zaměstnání a má možnost v případě potřeby zajistit odbornou pomoc ve spolupráci s integrovaným záchranným systémem. Realizace projektu a jeho udržení závisí na vašem zájmu o jeho využití. Proto bych vás chtěla požádat o vyplnění krátkého dotazníku.
 

Upozornění: Provozovatel Vyplňto.cz neručí za obsah jednotlivých průzkumů. Pokud se domníváte, že tento průzkum porušuje zákony ČR, můžete jej nahlásit zde.