SPORTOVÁNÍ V TEPLICÍCH II

Sportování v Teplicích II

Konec vyplňování 02. 03. 2019 23:45, výsledky budou veřejně přístupné.
Počet otázek: 15   Průměrná doba vyplňování: 00.05:10

               

PLÁN ROZVOJE SPORTU V TEPLICÍCH

Statutární město Teplice v současné době připravuje Plán rozvoje sportu v Teplicích. 

Zpracovatelé proto připravili anketu s celkem 15 otázkami, kde mohou obyvatelé Teplic a zájemci o sportování v tomto městě vyjádřit svůj názor na stávající situaci v oblasti sportu a pohybových aktivit  a vyjádřit svoji spokojenost či nespokojenost s možnostmi nabízenými v Teplicích. Dotazníky jsou anonymní a získané odpovědi budou použity pouze pro potřeby přípravy uvedeného dokumentu. Dotazník je k dispozici do 2. března 2019.

Těm z vás, kteří se zúčastnili říjnové ankety, tímto děkujeme a chtěli bychom vás požádat vzhledem k nízké účasti v uvedené anketě je ještě jednou o několik minut vašeho času věnovaného vyplnění upraveného dotazníku.

Představení získaných údajů bude zveřejněno v na konci března 2019 na webových stránkách města Teplice. 

Diskuse k tématu

Jméno: HTML značky nepovoleny.

Mirek: bruslení - Geissing nebo Litvínov
inline brusle - Matylda v Mostě nebo podél Labe
bazen - Altenberg
lyže - Altenberg nebo Klíny
cyklostezky - mostecko nebo ústecko
letní koupání - jakýkoliv rybník mimo Barbory.
v Teplicích maximálně nějaké fitko, ale na tom nemá město nejmenší zasluhu. jo a ještě opičí dráha nad Kauflandem, taky pěkná záležitost?!

17. února 2019 v 20:49 - reagovat | smazat

Taky Pavel: Z teplické plavecké haly se stane hromadná vana. Kdo se bude vejít do čtyř drah. Kde budou trénovat možné plavecké oddíly? Neznám město podobné velikosti, kde by byly jen čtyři dráhy pro plavání. De facto je nová plavecká hala koncem plavání v Teplicích.

17. února 2019 v 19:51 - reagovat | smazat

Stefy: Fotbal, fotbal a stale fotbal. Dejte FKT tolik, kolik davate do filharmonie. A vubec, celkove podporte sport, jako financujete kulturu.

17. února 2019 v 13:22 - reagovat | smazat

Pavel: I přesto, že je v Teplicích plavecká hala, jezdí teplický plavecký klub trénovat do Bíliny, respektive rodiče je tam vozi. Plavaní neni na městě v kurzu a cena za pronajem drah tomu odpovidá.

17. února 2019 v 13:18 - reagovat | smazat

Stefy: Chceme lepsi fotbal a ligu mistru. Nejdriv je potreba do toho dat hodne penez pak se nam to ale bude vracet, jako v Plzni. Kde byli pred 10 lety?

17. února 2019 v 11:20 - reagovat | smazat

David M.: Markéto,děkuji za Váš názor,je vidět,že se ve sportu pohybujete a rozumíte mu. Mě osobně je jedno,co zde někteří píší,že fotbal už má dost,že má sponzory a takový další podobný nesmysli. Je vidět,že jen slepě prosazují vlastní názory a nehledí na skutečnou většinu. Fotbal je prostě u nás jedničkou a já jsem za to opravdu rád. Magistrát by se měl vážně zamyslet,kam to ve sportu za posledních 20 let dopracoval. V Teplicích není téměř nic,tedy kromě předraženého zimáčku. Přispívejte dětem tak jak doposud,vytvořte ale další hodnotící ukazatele,podle kterých se dají finance navýšit. Přispějte na skutečné náklady spojené se sportováním (např. dopravní náklady),pomozte klubům s údržbou jejich sportovišť,nakupte techniku,zaměstnejte správce a údržbáře. Zvýhodněte i fanoušky sportu,kteří ho chodí jen sledovat a podporovat. Pomozte i klubům přilákat nové fanoušky do ochozů stadiónů. Paní a páni zastupitelé a radní,jste jedni z nás,neseďte na magistrátu jen pro peníze,ale pro sport už taky něco udělejte. Děkuji

16. února 2019 v 19:00 - reagovat | smazat

V reakci na Makéta

Tomáš: Vztah magistrátu, ale i celého kraje ke sportu je slušně řečeno nekoncepční. V porovnání s ostatními kraji jsme sto let za opicema. Nejvíce je to vidět na cyklotrasách a cyklostezkách. Za celou kuberovskou a postkuberovskou dobu nebylo město schopnu ani udělat základní spojnici propojující západ a východ města. Na území města proběhlo mnoho investic do silnic, při kterých by cyklostezky mohly vzniknout takřka za hubičku. Naopak, ale při těchto změnách se po nových silnicích plných retardérů nedá jezdit ani na kole. Přitom stačí retardéry umístit jen kus dál od sebe v šikmých pásech. O propojení blízkých měst raději ani nemluvím. Pak se náš komunisticky vedený kraj nemůže divit, že nejsme turisticky atraktivní.

15. února 2019 v 21:05 - reagovat | smazat

Makéta: Jako sportovec, trenér a člověk, který se ve sportu pohybuje celý život a nejen v ČR, je mi opravdu smutno z podpory sportů, které naše město reprezentují na vrcholové úrovni v ČR, Evropě, světě. Podpora 1.ligového sportu je naprosto směšná a nulová. Jsme asi jediné město, které si musí platit za stadion a všechny náklady s tím spojené. Opravdu nerozumím tomu, že hokejistům (stále neexistujícím) se postavil lední stadion za stovky miliónů korun, který se ani nemůže pyšnit vyššími soutěžemi a nějakou evropskou reprezentací. Jak je to tedy možné, že hokejisté dostanou nový moderní stadion včetně prominutí nákladů, kdyžto ostatní sporty nedostaly nic navíc? Max si sáhnou na podporu dítěte jedou za rok, a ještě to dítě může zařídit podporu jen jednoho kroužku. Proč se tedy fotbalistům také neprominou náklady na tento v Evropě uznávaný stadion? Proč se zápasníkům a basketbalistům neopraví letná?Nedivila bych se, kdyby se ostatní sporty vzdaly, protože už to finančně nezvládnou a bude tu jen veřejné bruslení.

15. února 2019 v 20:56 - reagovat | smazat

Josef: Všichni tu dokola řeší jen fotbal. Ten má sponzory. A co atletika, cyklostezky,koupaliste. Postavil se jeden skatepark.jeden. Okolo něj má být inline draha.super draha.A to co je za Kauflandem pro kola,to je ostuda. V tomto městě se nic nedělá pro lidi. Nejnudnějši město z okolí.

15. února 2019 v 14:12 - reagovat | smazat

Josef: Spousta lidí tu řeší dokola pořád jen fotbal. A co zbytek! Cyklostezky,koupaliště,nějaký zábavní park,kultura,.Teplice jsou z širokého okolí nejnudnějši.

15. února 2019 v 14:03 - reagovat | smazat

Jirka: Myslím, že podpora sportu je důležitá. Určitě by město mělo investovat peníze do sportu ale, že by to mělo být hlavně do fotbalu to odmítám. FKT mají dost.
Jsou i jiné sporty které chtějí děti dělat! Co atletika. Plavání. Florbal.

15. února 2019 v 07:13 - reagovat | smazat

Martin: Proc nejsou cyklostezky na Teplicku,kdyz plan uz je hotov od roku 2004

13. února 2019 v 16:21 - reagovat | smazat

Veronika: Chybí hala pro sportující mládež

13. února 2019 v 12:37 - reagovat | smazat

Eva: Chybi hala pro sportujici mládež,letna je ostuda

13. února 2019 v 12:29 - reagovat | smazat

Eva: absolutni souhlas

13. února 2019 v 12:19 - reagovat | smazat

Eva: absolutni souhlas

13. února 2019 v 12:19 - reagovat | smazat

V reakci na Martin

Jakub: Chybí hala pro basket

13. února 2019 v 08:15 - reagovat | smazat

Tomáš: Myslím, že nejsem jediný, opravdu mě zajímá názor radních a volených zastupitelů. Jestli čtou tuto diskusi, ať se zde také vyjádří. Ať napíšou, jak to se sportem u nás zamýšlejí. Jsem zvědav na Koncepci rozvoje sportu v Teplicích. Věřím, že nové vedení nebude jen alibisticky tlachat jako v minulosti, ale konečně pomůže

12. února 2019 v 20:54 - reagovat | smazat

Tomáš: Michale, myslím si, že Teplice nemají žádné fotbalové hřiště, ani placené. Možná jsme jediní v republice ze srovnatelných měst. S prominutím, každá větší "prdelka" má své fotbalové hřiště, kde si mohou kluci zakopat. Určitě se připojuji k návrhu, alespoň jedno městské fotbalové hřiště.

12. února 2019 v 20:44 - reagovat | smazat

V reakci na Michal

Michal: Alespon jedno hřiště na fotbal kde se nemusí platit

12. února 2019 v 20:28 - reagovat | smazat

Šš: Moc bych si někdy přál ligový titul a hrát Ligu mistrů. Rád bych zase viděl vyprodaná Stínadla. Vím, že za současného stavu je to max na střed tabulky a podobné sny jsou nereálné. S výraznou pomocí města bychom však mohli bojovat o příčky nejvyšší. Pamatujete? Už to bude 20 let od památných zápasů s Borusií Dortmund, to byly časy.

12. února 2019 v 19:48 - reagovat | smazat

Karel D.: Já "zásadně" :-) netvrdím, že nemáme jiné sporty. Sleduji nejen fotbal a souhlasím a přeju i ostatním sportovcům, aby měli kde trénovat, aby je měl kdo trénovat, aby měli s čím trénovat, atd. Myslím, že se všichni shodneme, že obecně sportovní aktivity nebyly v popředí zájmu rozpočtu města dlouhé roky. Všechny sporty si od nového vedení magistrátu konečně zaslouží větší podporu. Jen musíme srovnávat srovnatelné. Fotbal je neoddiskutovatelně sportem č. 1. Co vím, tak jen jejich mládež je vyjde na 12 - 15 mil ročně, 10 mil ročně stojí údržba fotbalového stadionu. A kolik by měla stát potřebná rekonstrukce? 100 mil, 200 mil? Nebo jim to úředníci zavřou a fotbal můžeme rozpustit. Kolik platí basketbalisti, volejbalisti, zápasníci a další za své sportovní haly? Děte už někam, město nemůže plošně dávat všem stejně.

12. února 2019 v 16:59 - reagovat | smazat

V reakci na Martin

Martin: S tímto zásadně nesouhlasím, viz. názor Lucie pokud jde o Sokolovnu na Letné aj. Máme i jiné sporty (basketbalisty, volejbal, zápasníky, vzpěrače, judo, běžecké lyžování, handicapované sportovce, hloubkové potápěče, atd.), tak nevidím důvod proč zlepšovat podmínky pouze fotbalu. Domnívám se, že někteří sportovci si zaslouží daleko víc než většina našich "fotbalových hvězd".

12. února 2019 v 13:27 - reagovat | smazat

V reakci na Michal

Karel D.: Lucie, nemáte pravdu. Mám dva syny v FK a za oba normálně platím a není to málo peněz. Souhlasím s podporou města 10tis na hlavu dítěte, ale určitě by měly být preferované sporty, které město Teplice zviditelní i za hranicemi města a ty by zasloužily náležitou podporu. Jsou okresní města, kteřá podporují svůj preferovaný sport v řádech desítek milionu korun. To mu říkám pomoc sportu.

12. února 2019 v 13:21 - reagovat | smazat

V reakci na Lucie

Lucie: Nesouhlasím s názorem většiny, že se dává málo peněz do fotbalu. Naopak mám pocit, že v Teplicích se jiný sport než fotbal nedělá a kdo dělá jiný sport, má smůlu a rodiče plaťte. Teplice by určitě potřebovali další víceúčelovou halu. Máme kvalitní basketbalisty a když hrají zápasy v sokolovně na Letné, tak to je opravdu ostuda a za chvíli to tam začne všem padat na hlavu. A bohužel do haly Na Stínadlech se dostat nemohou, tam jsou jiné sporty. Určitě v Teplicích chybí cyklostezky a venkovní koupaliště.

12. února 2019 v 12:09 - reagovat | smazat

Michal: Přesně, souhlasím s předchozími. Sportem číslo 1 je v Teplicích jednoznačně FOTBAL! Pokud někomu např. z Moravy řeknu, že jsem z Teplic, okamžitě se většině z nich vybaví fotbal. Patříme mezi 13 měst, která hrají první ligu. Myslím, že by si to páni radní měli uvědomit a poslat do fotbalu více peněz. Neargumentujte prosím dotacemi soukromému subjektu, ale zaplaťte si u nich reklamu města, stejně jako si jí platíte v soukromých rádiích či novinách. Výsledná prezentace bude u fotbalu určitě zajímavější a hlavně s přímým vlivem na 400 našich dětí, kteří v FKT hrají. Děkuji.

12. února 2019 v 11:37 - reagovat | smazat

Pavel: no jasně

12. února 2019 v 01:15 - reagovat | smazat

V reakci na Zdeněk

Pavel: Tedy čtu zprávy a musím naprosto souhlasit. Zimák je nyní Kaufland a nač, hala v Kozinově ul.tisne letáky, Zámecké koupaliště prodáno s produktem pro jiné, že pánové radní a takto bych mohl pokračovat. Nemít AGC tak nemáme fotbal a vlastně ani krásný stadion. No prostě je to mizérie na RADNICI. Ale tam se zase mají dobře. Ještě že máme fontány a to i z cibuláku. Styďme se či styďme se

12. února 2019 v 01:14 - reagovat | smazat

Tom: Přesně Most,Chomutov tam je kde sportovat ale tady u nás nikde nic.Vsechno co tady bylo za nás když jsme byli deti je zničeny nebo nenávratně pryč.Krasnej zimak co nám postavili je pryč teď budeme mít hangár na letadla kde není ani okno hrůza kdo to vymejsli - házenkářský hřiště na Stínadlech je to oplocený když je fotbal parkujou tam auta - za starým zimakem dneska je tam Kaufland se stavěl novej zimak mělo to být kluziště pro veřejnost bez střechy takže něco jako u Olympie bohužel to komunisti nestihli dostavět tam byl krásnej betonovej plac o rozměrech hokejovýho hřiště dokonce tam byli i mantinely a v tom zděným přístřešku už byla i rolba všechno se zničilo a teď je tam Unico.Kubera tady všechno zlikvidoval a hlavně za ten náš krásnej zimak dle jeho slov megalomanská stavba patří do kriminálu a ne do senátu.Ale tady je toho daleko víc Letná se rozpadá je to strašně smutnej pohled.

11. února 2019 v 21:33 - reagovat | smazat

Tomáš: Pane primátore, nehledejte důvody proč nemůžete více nepodpořit fotbal, ale možné způsoby jak mu skutečně a opravdu pomoci. Inspirujte se třeba na magistrátu v Hradci Králové, ale myslím, že naprostá většina srovnatelných okresních měst dává do sportu mnohem více z rozpočtu než vy. A to nemusí hrát ani první ligu. Bohužel není v regionu žádné druhé AGC a pokud chceme hrát evropské poháry a ještě více tak zviditelnit i město Teplice, pak může pomoci jen radnice.

11. února 2019 v 21:28 - reagovat | smazat

Tomáš: Je mi smutno, že žiji právě v Teplicích. Fotbal je výkladní skříň našeho města, bohužel podpora ze strany města je na úrovni trapných milodarů. Šachistum dáte stejně, jako prvoligovému fotbalu a to se šachistů nechci dotknout. Je to ale jedno, stejně to tady z města nikdo číst nebude.

11. února 2019 v 21:11 - reagovat | smazat

Kodl: Tuhle větu nemyslíte vážně.

11. února 2019 v 19:03 - reagovat | smazat

V reakci na Honza

Standa: Stačí se podívat do sousedního Mostu a pochopíte, co je tady špatně! Možná je to nepěkné panelákové město, jenže co se sportu a kultury týče, jsou úplně jinde.

11. února 2019 v 18:27 - reagovat | smazat

Zdeněk: Přesně tak a myslím si že to by se mělo změnit, když vemu v potaz že máme nádhernej stadion s prvoligovým týmem a stačila by podpora ze strany města směrem k teplickému fotbalu, tak by tady mohlo vzniknout pěkné fotbalové prostředí a hlavně skvělé prostředí pro mladší jedince kteří se tu mohou fotbalově rozvíjet a v budoucnu Teplicím pomoct :) A hlavně, třeba by se konečně změnily výsledky Teplic a začalo by chodit více fanoušků. V toto už doufám dlouhou dobu že se tu fotbal zvedne a bude na tak krásném stadiónu velká a nádherná atmosféra s velkou fanouškovskou základnou.

11. února 2019 v 17:23 - reagovat | smazat

Honza: Město nedává do fotbalu ani korunu.

11. února 2019 v 16:10 - reagovat | smazat

V reakci na Martin

Zdeněk: Strašně bych si tady v Teplicích přál fotbalové hřiště s přírodní trávou, pro slušné občany,klidně za nějaký malý poplatek, že na hřišti mohou být. Já jako fotbalový fanoušek a zároveň fotbalový hráč, bych si rád jednou za čas zakopal a potrénoval na travnatém hřišti. Fotbalových hřišť s umělou trávou je tu dost, ale na nějaké není přístup (např.: Anger) a některé jsou poníčené a tudíž z povrchu bolí nohy. Takže bych od města uvítal výstavbu fotbalového hřiště s přírodní trávou pro veřejnost. Zabezpečení a povolení vstupu už je na městu. Také bych přivítal venkovní koupaliště.

11. února 2019 v 15:47 - reagovat | smazat

Martin K.: Město by se mělo podílet na tom největším sportovním vyžití a to je FKT

11. února 2019 v 15:39 - reagovat | smazat

Martin: + koupaliste 0. Musi se jezdit na Barboru, nove ted i na Miladu. Sem zvedavy, kdyz uz delate dotaznik, zda ho take vyhodnotite a zverejnite vyskedky.

11. února 2019 v 10:14 - reagovat | smazat

Martin: Cyklostezky, in-line v Teplicich zadne,clovek musi do Usti nebo do Mostu. Pokud sem si chtel zaplavat nebo na v zime na verejne brusleni, tak sem jel radeji do Biliny do mensich vesnicek do Nemecka. Sokolovna na Letne chatra. Teplice a pan Kubera je hrdy, ze necerpa evropske dotace a ma vyrovnany rozpocet, ale nic v oblasti sportu v poslednich letech v Tp nevybudoval a p.Hamza tam doted sedel s nim. Zimni stadion nyni bude bez moznosti prvi ligy a extraligy, vsechny penize do fotbalu. Stydim se za vedeni mesta a jejich praci pro rozvoj sportu!

11. února 2019 v 09:41 - reagovat | smazat

Xy: Nove vedeni zaujalo postoj vyhybkare.

09. února 2019 v 19:37 - reagovat | smazat

V reakci na Aleš

Vladimír Hadraba: Nevím proč p. Martin Novák nechce reagovat. Tohle by naopak chtělo víc ohlasů, protože je to hlavní problém. Nevím proč to bylo v předchozím volebním období takto přenastaveno, asi si to prolobovali fotbalisti. Ještě před lety se dával stejný podíl na dítě v klubu a pokud někdo dělal dva sporty, dostal to dvakrát. Pokud to snad někomu vadilo, dělit jeden peníz mezi dva kluby by byla trocha práce pro úřednictvo, nic víc. Vidím to z té druhé strany coby trenér v "malém" sportu. 30 dětí a dotace s bídou na 10.

09. února 2019 v 16:31 - reagovat | smazat

V reakci na Martin Novák

Petra : Souhlas se všemi ohledně cyklostezek.V moderních městech standard, např. v Německu v každém větším městě.

09. února 2019 v 15:59 - reagovat | smazat

Ilona: Zádné cyklostezky pro děti,ty v parcích jsou směšné.Lanová dráha na střeše Kauflandu hrůza-mezi 2 rušnými ulicemi,v létě na výhni-to se určitě nepovedlo.Žádné koupaliště dostupné pro matky s malými dětmi.Skoro žádné spoje na hory-je problém,že by spoje jezdily častěji?Aby člověk nemusel jet autem a pak marně hledal místo na zaparkování,jak na běžky,tak sjezdovky.Lyžařské středisko na Bouřńáku zastaralé,stále problém s pomami,nebo rolbami.Jsou tam krásné svahy,ale bohužel skoro k ničemu,parkoviště též malé

09. února 2019 v 14:42 - reagovat | smazat

johnny: V Teplicích se na sport kašle. Cyklostezky použitelný žádný. Koupat se lidi jezdi do Mostu. Na cyklotrasy směr Ústí Děčín. Kubera město sice nezadlužil ale postavil velký kulový. A lanová dráha na střeše Kauflandu jako účelovka ve sportovní zóně to je výsměch.

09. února 2019 v 09:38 - reagovat | smazat

Pája: Na Teplicku se dělaj cyklostezky stylem, u silnic dáme žluté cedulky označující cyklo a hotovo. Hradec, Pardubice a třeba Drážďány pecka, tady katastrofa. Dělám v průmyslové zǒně v Krupce, dělá tam dost lidí kteří jedou do práce na kole a už jich tam pár nedojelo, protože je nějaký auto smetlo. Asi velkej problém udělat pruh pro cyklisty, že herr Kubero. Hlavně když je nějakej cyklo závod, tak se tam jdete prsit a udělat slavnostní výstřel, ale udělat něco pro cyklisty to neee. A to jak dopadnul náš krásnej zimák škoda mluvit. Hanba:-(((((

09. února 2019 v 00:28 - reagovat | smazat

Mirka Frontzová: Myslím, že sebrat dotace na děti, které navštěvují školní sportovní kroužky bylo nefér. Dotace se mohly snížit, ale zrušit je? Cyklostezky by byly fajn. Na Miladu je vyznačená, jen by stačilo upravit cesty, které jsou mimo silnici. A sokolovna na letné poskytuje minimálně 3 oddělené prostory pro sportování. Stála by určitě za opravu. Nehledě na to, že je to krásná budova.

08. února 2019 v 19:44 - reagovat | smazat

Veltruský Vladimír: Osobně mám obrovský problém z cyklostezkami v našem městě. Pokud si chci bezpečně zajezdit na kole musím do Ústí, Děčína, Mostu, České Lípy atd. Takhle bych mohl jmenovat snad všechny kouty naší země. Kromě Teplic. Hrůza a děs. Ve světě se budují už i cyklodálnice a my tady nemáme odpovídající cyklostezku, která by vedla přírodou.

08. února 2019 v 12:54 - reagovat | smazat

Hana Nováková : I když nejsem občan Teplic, ale dojíždějící zaměstnanec, podpořila bych zejména řešení bezpečného (a smysluplného) cyklo průjezdu městem a propojení s ostatními obcemi). Město ušetří parkovací místa, kongesce a smog (rozhodně nejsem sama). Konkrétně směr od Barbory do centra (návrh konečná TROL Řetenice - zde volný chodník podle sklárny - průjezd nad potokem do Jateční (zde je volný chodník nebo vyhrazený pruh - bez kanálů) k myší díře pod E8. Pak už je v centru a dá se i po komunikacích.

08. února 2019 v 10:32 - reagovat | smazat

Martin Novák: Podpora sportu dětí je opravdu nespravedlivá v tom, že celá jde jednomu subjektu, druhý a další nedostává nic, ale také nese náklady. Jsou silnější subjekty s pákou na rodiče, aby podepsali prioritu zrovna jim, ti slabší pak musí od péče o děti upustit nebo ji omezovat. Náklady na nájmy sportovišť (typicky tělocvičen) pak brzdí i oddíly menších sportů dospělých, někdy se pak takové sporty stávají skoro "sportem vyvolených".

08. února 2019 v 09:59 - reagovat | smazat

Pavel: Vybudování nejen místních (městských) cyklostezek, ale i spojnic k přilehlým obcím (Bílina, Duchcov, Ústí n/L.), které by umožňovaly pohybovou aktivitu a současně bezpečnou dopravu do zaměstnání všem cyklistům, i těm ještě váhajícím:-)

08. února 2019 v 07:38 - reagovat | smazat

Aleš: Ano, na základě předchozích komentářů se většina z nás Tepličanů shodne, že u nás ve městě člověk nenarazí na cyklostezky. Je to velká škoda! Nejen po vzoru dalších moderních měst, by se toto mělo změnit. Věřím, že nové vedení města zapracuje a budou se dít změny. :-)

07. února 2019 v 10:33 - reagovat | smazat

Anna: Podpora sportovních klubů a organizací ze strany města je nastavená nespravedlivě. Moje dítě chodí do dvou organizací, ale čerpat dotaci může jen jedna. Bylo by spravedlivé, kdyby si příspěvek rozdělily obě organizace rovným dílem. Je vhodné, když má dítě víc zájmů a neorientuje se jen na jeden. Toto také nepřispívá spolupráci mezi organizacemi, naopak to podporuje nevraživost.

06. února 2019 v 08:28 - reagovat | smazat

Ilona: Cyklostezky vhodne i pro deti,na Barboru by byla supr.Deti nemaji kde jezdit na kole,aniz by je ohrozovala auta,nebo chodci

05. února 2019 v 22:31 - reagovat | smazat

Naděžda : Také bych souhlasila , prostor za kauflandem rozšířit o sportovní náčiní na odpočinek pro dospělé .Jsem turistka,ale ráda bych se i protáhla jinak jak chůzí .Do tělocvičny chodit nechci, A myslím, že se nebudu protahovat sama, bude nás více.

05. února 2019 v 22:15 - reagovat | smazat

Zdeněk: Určitě cyklostezku a nejlépe do Oldřichova na Barboru (samozřejmě by to předpokládalo komunikaci a spolupráci s dalšími zainteresovanými subjekty). To by bylo fakt super.

05. února 2019 v 22:05 - reagovat | smazat

Blanka Vávrová: Do prostoru za Kaufland by bylo dobré umístit nějaké posilovací stroje pro větší děti i důchodce. S dráhou pro každou kola,pěna koloběžky takovou oázu sportování vhodné pak oplotit jako dětské hřiště pro malé deti

05. února 2019 v 18:15 - reagovat | smazat

Jirka: V Novém plavecké bazénu by bylo dobré mít dráhy dle rychlosti plavání s rotaci v dráze. JINAK SE PLAVCI UMLATI NA 4 DRAHÁCH.

05. února 2019 v 17:26 - reagovat | smazat

Jirka: V zámecké zahradě by bylo dobré využít zadní část za velkým rybníkem a dodat posilovací prvky. Dále velmi chybí cyklostezka na Barboru a Ústí nad Labem. Třeba podél trati. BEZ AUT!

05. února 2019 v 17:24 - reagovat | smazat

Lenka Elkomy: Vice pecovat o detska hriste

05. února 2019 v 15:53 - reagovat | smazat

Hana: Nechávat mezi parcelami stezky pro pěší a cyklisty nebo kočárky (viz cesta z Nové Vsi do Řetenic, přes Bílou cestu do středu města apod.).

05. února 2019 v 15:15 - reagovat | smazat

Veronika: Vybudovat kvalitni cyklostezku, na ktere se da vyjet i na inline

05. února 2019 v 14:28 - reagovat | smazat

Mgr.Lucie Sokolová: Vybudování kvalitní sítě pro cyklisty ve městě.
Vybudování cyklostezky Teplice - Ústí n/L přes Miladu.

05. února 2019 v 10:25 - reagovat | smazat