Vyplňto.cz > Doporučení zákazníků

Co o Vyplňto.cz říkají zákazníci?

98.2 % zákazníků by doporučilo využití služeb Vyplňto.cz svým známým. Níže se můžete podívat na jejich odpovědi na otázku, co by o Vyplňto.cz svým známým řekli...
(zdroj dat: hodnotící dotazník zasílaný po využití služeb, odpovědi jsou zveřejňovány automaticky a nejsou nijak upravovány)
Zobrazit:
Pozitivní doporučení ze dne 15. 2. 2018 – autor: Jana
Skvele, jednoduche, splnilo to me ocekavani.
Pozitivní doporučení ze dne 14. 2. 2018 – autor: Renáta, Dům dětí a mládeže Vratimov, ddmvratimov.cz/
Pěkný barevný dotazník. Velmi přehledné tvoření. Možnost oprav, když se něco napoprvé nepovede. Oslovovali jsme mladé lidi a přišlo mi, že dotazník nepůsobil hned odrazujícím dojmem.
Pozitivní doporučení ze dne 14. 2. 2018 – autor: Rozálie Králová, Gymnázium Na Zatlance
Využila jsem Vyplňto.cz k vytvoření dotazníku ke své závěrečné práci a musím říci, že mě stránky neuvěřitelně potěšily. Vytvořit dotazník je snadné a možností je mnoho. Vyhoví všem potřebám pro vytvoření dotazníku, ať už jsou jakkoliv komplikované. Umožní větvení, mnoho různých typů odpovědí a překvapí množstvím vrácených odpovědí za velice krátký čas. Dotazník jsem samozřejmě sdílela na svém Facebooku, ale s pomocí Facebooku a stránek Vyplňto jsem za pouhé 3 dny získala přes 600 respondentů.
Pozitivní doporučení ze dne 7. 2. 2018 – autor: Jaroslav S., PA ČR
Určitě doporučuji, značně usnadní práci při vytváření dotazníku a hlavně při jeho vyhodnocení.
Pozitivní doporučení ze dne 7. 2. 2018 – autor: Eva, VŠE
Stránky vyplnto.cz rozhodně doporučuji, velmi mi pomohly při zpracovávání mé diplomové práce, celý postup zadání dotazníku je uživatelsky přívětivý a snadný a následné zpracování průzkumu je přínosné.
Pozitivní doporučení ze dne 4. 2. 2018 – autor: Simona, MUP
Velmi jednoduché a přehledné použití, vhodné i pro ne příliš technicky zběhlé uživatele.
Pozitivní doporučení ze dne 29. 1. 2018 – autor: Barbora Pavlíčková, VOŠ sociální a SPgŠ Prachatice
Na vyplnto.cz lze vytvořit snadno a rychle kvalitní dotazník. Oceňuji i následné grafické zpracování výsledků. Jsem se službami velmi spokojena.
Pozitivní doporučení ze dne 27. 1. 2018 – autor: Michaela
Jasně, je to stránka, kde si jednoduše svůj dotazník vytvoříš, pak jej nasdílíš a na konci dostaneš výsledky i grafy. Je to snadné a efektivní.
Pozitivní doporučení ze dne 27. 1. 2018 – autor: Kamil Káma Klečka
K průzkumu skvělá věc, i když zbytečně moc složitá. Ale jak se jím zadavatel prokouše, jde to již snáz.Chce to věnovat tomu trochu více času a pak to stojí za to.
Pozitivní doporučení ze dne 23. 1. 2018 – autor: Petr Oplíštil, Město Dobříš
Osobně pan Demčák vždy řeší všechny požadavky v řádu hodin, nejpozději dne. Jako zákazník požadující individuální dotazníky zašleme vždy jen hrubá data pro dotazník a můžeme se spolehnout s publikací dotazníku do 24 h. Služba je naprosto spolehlivá a opravdu on-line. Za dva roky užívání bez jediného negativa a stále pokračujeme.
Pozitivní doporučení ze dne 12. 1. 2018 – autor: RADKA, Zdravotni skola Karlovy Vary
Vse v poradku a skvele.
Pozitivní doporučení ze dne 11. 1. 2018 – autor: Jano, Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave
Nemozem setrit chvalou! Je to perfektné. Denne vysledky napovedaju, ci su otazky dobre volene a vysledne graficke spracovanie je ihned pouzitelne ako kapitola do bakalarskej alebo diplomovej prace. Som velmi spokojny s priebehom vyskumu.

PROSIM NEUVADZAT MOJE MENO KYM NEODOVZDAM PRACU. DAKUJEM.
Pozitivní doporučení ze dne 11. 1. 2018 – autor: Bc. Linhartová Hana
Doporučila bych, jednoznačně.
Pozitivní doporučení ze dne 8. 1. 2018 – autor: Inka, Bratislavská unoversita
Pokud máte vymyšlené hypotézy a otázky do dotazníku, tak jen do toho! Za krátký čas získáte, s trochou snahy, vše potřebné. :-)
Pozitivní doporučení ze dne 4. 1. 2018 – autor: Milan Batysta
Vyplňto.cz splňuje požadavky pro autorizaci respondentů a tím zajišťuje max. možnost ochrany proti duplicitě odpovědí od respondentů, kdy v dnešní době již nestačí běžná ochrana pomocí cookies nebo IP adresy. Systém je intuitivní a obsahuje všechny potřebné prvky pro vytvoření kvalitního dotazníku.
Pozitivní doporučení ze dne 3. 1. 2018 – autor: Klára, Vysoká škola ekonomická v Praze
Zatím velice dobré, chválím si to.
Pozitivní doporučení ze dne 31. 12. 2017 – autor: Jana Bezděková, Česká zemědělská univerzita v Praze
Intuitivní systém sestavování dotazníku, zdarma, asistence při výskytu potíží. Doporučuji zejména pro studenty.
Pozitivní doporučení ze dne 31. 12. 2017 – autor: Petr, POLAC
kvalitně, rychle, jednoduše
Pozitivní doporučení ze dne 21. 12. 2017 – autor: Peter Leitman, magazín Abeceda
Určitě doporučuji každému, který chce vyvořit nějaký průzkum. Na českém internetu ojedinělá a funkční služba.
Jednoznačně doporučuji.
Pozitivní doporučení ze dne 21. 12. 2017 – autor: Pavel Szlauer
Jsem se službou spokojen. Běžely mi zde dotazníky zatím jen dva, ale jsem spokojen se vším. Jednou jsem i prodlužoval a určitě se vrátím znovu využít. Obzvlášť možnosti u vyhodnocení dotazníků mě nadchly.
Pozitivní doporučení ze dne 4. 12. 2017 – autor: Monika
stránky jsou přehledné, návody intuitivní a srozumitelné, dobrý nápad při průzkumu jakéhokoliv druhu
shromáždění dat a zpracování dotazníku na velmi dobré úrovni v mnoha způsobech následných výstupů - svůj tvar výsledků si najde každý. Děkuji za vhodnou pomoc při zpracování bakalářské práce.
Pozitivní doporučení ze dne 4. 12. 2017 – autor: Mgr. Imrich Gablech
Využití těchto stránek jednoznačně doporučuji.
Samozřejmě s tím, že očekávání budou adekvátní vstupnímu zadání.
Pozitivní doporučení ze dne 4. 12. 2017 – autor: Markéta, VŠZaSP sv. Alžbety Bratislava
I pro laiky po přečtení " jak na to" se to dá zvládnout. Info. kde strácím respondenty - super, změna otázek do 100 respondentů - skvělý nápad. Tabulky, grafy - pomoc veliká. Možnost FREE dostačující pro diplomovou práci. Návody jak na to jsou perfektní. Přehledné, možnost sledování odpovědí. Archiv průzkumu mi pomohl při vytváření dotazníku.
Pozitivní doporučení ze dne 26. 11. 2017 – autor: Anna, MěÚ
Perfektní, přehledné informace. U vytvořeného dotazníku, jsem byla spokojená s týdenním přehledem, který jsem vždy obdržela a taktéž s následným vyhodnocením, které použiji k vypracování mé bakalářské práce.
Pozitivní doporučení ze dne 12. 11. 2017 – autor: Kristin S., VŠB-TUO
Určitě bych Vyplňto.cz doporučila, protože lze rychle a jednoduše vytvořit průzkum. Přehledně a snadno se mohou nadefinovat otázky a pak už jen poslat odkaz svým známým. V průběhu průzkumu můžete sledovat jaké odpovědi jsou nejčastější, což mi velmi pomohlo. Po skončení průzkumu máte k dispozici data včetně grafů, takže už vlastně ani nemusíte nic dělat. Takže hodně štěstí při zkoumání ☺️
Pozitivní doporučení ze dne 11. 11. 2017 – autor: Daniel Baumann, VŠE v Praze
Rozhodně ano. Může očekávat pohodlné vypracovaní dotazníku, průběžné výsledky, snadné zpracování výsledků a to, že se respondentům budou dotazníky dobře vyplňovat.
Pozitivní doporučení ze dne 10. 11. 2017 – autor: Hana
Mile mě překvapilo, kolik je na stránce typů otázek. Potěšilo mě, že ve vyhodnocení dotazníku již byly vytvořené grafy, ušetří to spoustu práce. Jako zajímavou vnímám možnost online sledování vyplňování (což bylo někdy i frustrující, v případě ztracených dotazníků :)).
Je škoda, že ve free verzi je možné vyplňovat pouze měsíc. Nakonec to stačilo, ale na rozsáhlejší výzkum je to krátká doba. A možná by bylo dobré trochu stránky oživit a udělat jim atraktivnější design pro respondenty.
Pozitivní doporučení ze dne 4. 11. 2017 – autor: Miroslav, Gymnázium Zábřeh
Velice doporučuji všem, kteří hledají respondenty na anketu
Pozitivní doporučení ze dne 31. 10. 2017 – autor: Jarmila Š., ZŠ
Zatím moc zkušeností nemám. Dotazník jsem zadala poprvé, ale vaše služby mě mile překvapily a maximálně mi usnadnily práci. Vaše stránky mi poradila jedna moje známá a já je rozhodně budu doporučovat dál. Jsou velice dobře udělané, jsou přehledné, každý se v nich vyzná. Vyhodnocení dotazníku je velice přehledně a dobře zpracované.
Pozitivní doporučení ze dne 26. 10. 2017 – autor: Iva
Stránky jsou dobré pro snadné a rychlé vyplnění dotazníků. Pro zadavatele dotazníku se průzkum snadno zadá, uživatelsky opravdu lehce zvládnutelná.
Pozitivní doporučení ze dne 24. 10. 2017 – autor: Chosé
Pokud si chcete vytvořit anketu a oslovit zejména Čechy, pak použijte Vyplňto, zejména kvůli svojí jednoduchosti a praktičnosti.
Pozitivní doporučení ze dne 21. 10. 2017 – autor: Betyna
Že je to bombastické :-)
Pozitivní doporučení ze dne 17. 10. 2017 – autor: Vlastík Vyplel
Pokud chceš vytvořit nějaký dotazník, ať už veřejný průzkum, nebo jednoduchou anketu jen pro své známé, Vyplňto.cz je to správné místo.
Pozitivní doporučení ze dne 8. 10. 2017 – autor: Bc. Petra Holubová, Průvodkyně na Cestě - pruvodkynenaceste.cz
Vyplňto.cz poskytuje možnost vytvořit zdarma dotazník, který má velké spektrum možností a pro běžného uživatele minimum omezení pro verzi zdarma. Zásadním přínosem je i velmi kvalitní zpracování výsledků výzkumu (včetně grafů), které ušetří zadavateli spoustu času.
Pozitivní doporučení ze dne 28. 9. 2017 – autor: Kamila
Sestavení dotazníku je snadné a často kladené otázky jsou dobrým zdrojem informací pro začátečníka. Určitě stránky využiji i v budoucnosti jak pro studijní tak pro pracovní účely.
Pozitivní doporučení ze dne 12. 9. 2017 – autor: Jakub Hort, Masarykova univerzita
Ekonomicky příjemná varianta sběru dat s propracovaným systémem výběru typů otázek. Poměrně rychlé zadávání otázek, pokud je má člověk předem připravené ve wordu.
Pozitivní doporučení ze dne 22. 8. 2017 – autor: Barbora89, Vysoká škola ekonomická v Praze
Je to velice uživatelsky přátelské. Po první otázce se velmi rychle dostaneš to způsobu, jak je celý systém stavěný. Použila jsem i konkurenci, ovšem po snaze vytvořit několik otázek jsem z rozpracovaného dotazníku otázky zkopírovala a raději pokračovala na Vyplňto.cz. Maximální spokojenost.
Pozitivní doporučení ze dne 15. 8. 2017 – autor: Monika Kratochvílová, Dálkové studium na VŠEM
Vyplnto.cz je nejlepší dotazníkové šetření, které jsem měla možnost vyzkoušet. Umožňuje větvení otázek, na konci je vyhodnocení jasně zpracované, obsahuje nápovědy jak provést správné dotazníkové šetření a umožňuje vytvořit dotazník zdarma. Pokud opět budu vytvářet výzkum, rozhodně se opět vrátím na vyplnto.cz. Děkuji. MK
Pozitivní doporučení ze dne 8. 8. 2017 – autor: Nikol Szotkowská
Stránky jsou přehledné a pro studenty, jako jsem já, je to praktická věc, jak zdarma získat více respondentů pro jejich průzkumy.
Pozitivní doporučení ze dne 27. 7. 2017 – autor: Dita Žlábková, Vštvs Palestra
Oceňuji jednoduchost vytváření dotazníku, výborně zpracované a přehledně zobrazené výsledky. Byla jsem překvapena množstvím respondentů, kteří dotazník vyplnili.
Pozitivní doporučení ze dne 13. 7. 2017 – autor: Táňa
Pokud hledáte dobrou službu pro dotazování v CZ, určitě použijte VYPLNTO.CZ.
Když se sami postaráte o publicitu, nic vás to nestojí, a jestli to necháte na provozovateli, jsou ceny příjemné a služby skvělé.
Určitě si dejte pozor na konstrukci dotazníku, využijte větvení a dobře definujete otázky. Nebo se poraďte s provozovatelem, má zkušenosti a je komunikativní :o)
Pozitivní doporučení ze dne 27. 6. 2017 – autor: Patrik
Určitě doporučil
Pozitivní doporučení ze dne 14. 6. 2017 – autor: Adéla
Vyplňto.cz je skvělá volba na provedení svého průzkumu.
Neznám jinou stránku, kde bez poplatků je možnost až 10 000 respondentů.
Velmi oceňuji možnost sledovat online dotazník - kolik lidí už odpovědělo, jaké jsou zatím výsledky průzkumu atd.
Velmi dobře je provedeno finální zpracování - tabulky, grafy, statistiky. Je zde možnost si i stáhnout každého respondenta v pdf a tak projet jeho odpovědi.
Při finálním online vyhodnocování se lze snadno zaměřit jen na jednu část respondentů dle určité otázky, kdy výsledky jsou zfiltrovány a zobrazují se nám odpovědi jen příslušných vybraných respondentů.
Pozitivní doporučení ze dne 14. 6. 2017 – autor: Pavlína
- Přehledný, rychlý, jednoduchý systém sestavení dotazníku.
- Dobře zpracovaný výstup z uskutečněného průzkumu.
- Z mé strany velká spokojenost
Pozitivní doporučení ze dne 14. 6. 2017 – autor: Helena, soukromé informace
srozumitelné, spokojenost
Pozitivní doporučení ze dne 12. 6. 2017 – autor: Tereza D.
Odpověděla bych, ať Vyplňto.cz použije, že je tvorba dotazníku super jednoduchá a rychlá. A také že na konci získá vyhodnocení včetně grafů, takže se o nic dalšího nemusí starat.
Pozitivní doporučení ze dne 1. 6. 2017 – autor: Petr Oplíštil, Město Dobříš
Velmi rychlá reakční doba pana Demčáka, ochota a individuální přístup je hlavním důvodem využívání služby.
Pozitivní doporučení ze dne 24. 5. 2017 – autor: Honza, VUT v Brně - PF
V jednoduchosti je síla.
Pozitivní doporučení ze dne 12. 5. 2017 – autor: Šárka Bartoňková
Jednoduché zadání dotazníku, příjemný design a přehledné vyhodnocení, určitě usnadní práci. Určitě doporučuji.
Pozitivní doporučení ze dne 11. 5. 2017 – autor: Štěpán, VOŠIS
Rozhodně bych doporučil tento způsob vytváření dotazníku. Ulehčí to práci a výsledek je bez chyby.
Pozitivní doporučení ze dne 11. 5. 2017 – autor: Jirka
používám jen občas, ale splňuje na 100 % naše očekávání
Pozitivní doporučení ze dne 1. 5. 2017 – autor: Hynek Bárta, Škoda Auto Vysoká škola
Vyplňto nabízí všechny funkce, které při tvorbě dotazníku můžete potřebovat. Je zdarma a výstup nabízí v několika praktických formátech.
Pozitivní doporučení ze dne 27. 4. 2017 – autor: Aneta Buknová, JUMPING LITOVEL
Jednoduché, předhledné vytvoření dotazníku a nádledně skvělé zpracování výsledků.
Vyplnto.cz mi velmi usnadnilo a zpřehlednilo práci.
Díky moc :-)
Pozitivní doporučení ze dne 24. 4. 2017 – autor: Lucie, VOS SOS MOST
Přehledné, srozumitelné a přesné.
Pozitivní doporučení ze dne 23. 4. 2017 – autor: Tereza Pečenková
Velmi jednoduchý způsob zadání a zpracování dotazníků na kvantitativní výzkum, Doporučuji pro velmi nenáročné, dobře zpracované a jednoduché výzkumy.
Pozitivní doporučení ze dne 23. 4. 2017 – autor: Michaela, VOŠ, OA, SPgš a SzŠ Most
Určitě bych doporučila. Snadný a přehledný na vytvoření.
Pozitivní doporučení ze dne 21. 4. 2017 – autor: Hana Dezortová, NEMESIS building personality
Jednoduché, rychlé, přehledné zadávání. Používám vyplňto.cz léta a jsem s ním pořád spokojená.
Pro získání základním dat naprosto vyhovující.
Pozitivní doporučení ze dne 19. 4. 2017 – autor: Hana
Doporučuji, skvělá spolpráce, jednoduché sestavení dotazníku
Pozitivní doporučení ze dne 15. 4. 2017 – autor: Klára Mrkáčková, VOŠ Most
Maximální spokojenost - nastavení dotazníku trošku nepřehledné
Pozitivní doporučení ze dne 14. 4. 2017 – autor: Soňa, vysoká škola
Rozhodně nejlepší na trhu. Perfektní servis, skvěle zpracované výsledky.
Pozitivní doporučení ze dne 14. 4. 2017 – autor: Veronika, Mendelova univerzita
Naprosto doporučuji, stránky jsou přehledné a vše je jasně vysvětleno.
Pozitivní doporučení ze dne 13. 4. 2017 – autor: Michaela, UTB
Vyplňto.cz využívám při každém dotazníkovém šetření prováděném v rámci studií.
- velmi přehledné stránky
- jednoduché a intuitivní sestavení dotazníků s pokročilými možnostmi
- široká škála nástrojů pro vyhodnocení dat (analýza souvislostí, segmentace)
- jednoduchý import a export surových dat
- příznivá cena prémiových licencí (zejména pro studenty)
Pozitivní doporučení ze dne 13. 4. 2017 – autor: Jiří Řehoř, Jedličkův ústav, Univerzita karlova - Filosofická fakulta - katedra pedagogiky
Vyplňto rozhodně doporučuji, široké možnosti nastavení dotazníků a skvěle připravené vyhodnocení výzkumu.
Pozitivní doporučení ze dne 13. 4. 2017 – autor: Barbora, VŠOH Brno
Na stránkách je spoustu podrobných informací, když si je všechny bedlivě přečtete, dá se všechno pochopit a pak už jen začít tvořit dotazník. Dotazník "sám od sebe" myslí na opravdu všechny možnosti, ať už se jedná o to, zda chcete dotazník zveřejnit, či jej pouze rozeslat vlastním respondentům. V nabídce jsou všechny možné typy odpovědí a jejich zobrazení je velmi přehledné.
Pozitivní doporučení ze dne 11. 4. 2017 – autor: Andrea Nguyenová, Vysoká škola finanční a správní a.s.
Odpověď by byla ANO. Určitě bych Vyplňto.cz doporučila díky snadnému ovládání a konečnému zpracování výsledků.
Pozitivní doporučení ze dne 10. 4. 2017 – autor: Štěpán Bartyzal, UTB Zlín
Možnost získání velkého počtu respondentů za krátký čas, přehledná tvorba dotazníku i jeho vyhodnocení.
Pozitivní doporučení ze dne 8. 4. 2017 – autor: Lucie
Zkušenosti jsou dobře, komunikace probíhala na profesionální úrovní. Stránky určitě doporučím.
Pozitivní doporučení ze dne 7. 4. 2017 – autor: Jiří Netík
Se službou Vyplňto.cz jsem vždy maximálně spokojen a mohu ji vřele doporučit. Je výborná jak pro tvorbu jednodušších dotazníků, tak i složitější se dají díky intuitivnímu ovládání snadno zvládnout.
Pozitivní doporučení ze dne 7. 4. 2017 – autor: Daniel, Filozofická fakulta UHK
Lehké založení dotazníků, spolehlivý systém, výborně zpracované výsledky.
Pozitivní doporučení ze dne 6. 4. 2017 – autor: Veronika, FVP Opava
Velice šikovný poskytovatel služby, která v dnešní době může pomoct mnoha lidem a ušetří jí čas s různými konečnými přepočty. Jsem velice spokojená, a kdybych někdy potřeba vytvořit dotazník, tak vím na koho se obrátit
Pozitivní doporučení ze dne 3. 4. 2017 – autor: Martina
Tento server se dá otevřít a vyplnit i v Číně bez nutnosti VPN, server mi vyhovoval.
Pozitivní doporučení ze dne 3. 4. 2017 – autor: Nikola , UTB Zlín
Super možnost jak rozšířit svůj dotazník a získat obsáhlé výsledky s kterými lze dále pracovat.
Pozitivní doporučení ze dne 2. 4. 2017 – autor: Klára Svobodová , Střední škola řemesel a služeb Děčín IV. Ruská
Rozhodně doporučuji. Skvělé shrnutí do grafů...apod.
Pozitivní doporučení ze dne 31. 3. 2017 – autor: Helena Tarkayová, Saker spol sr.o.
Služba Vyplňto.cz mi umožnila získat v krátkém časovém období kvalitní výstupy pro moji diplomovou práci. Tuto službu doporučuji.
Pozitivní doporučení ze dne 28. 3. 2017 – autor: Klara, Voš ČUS s.r.o.
Perfektní dotazníkový server
Pozitivní doporučení ze dne 28. 3. 2017 – autor: Yvona, Ostravská Univerzita
Velmi dobrá služba. V podstatě bez námahy lze získat vyplněný a vyhodnocený dotazník.
Pozitivní doporučení ze dne 27. 3. 2017 – autor: Hana K. , UTB Zlín
Vyplňto.cz vás jasně a jednoduše navede, jak srozumiteně a přehledně sestavit dotazník. Spousta "vychytávek" umožňuje dotazník "doladit" a sledovat průběh průzkumu. Rozhodně doporučuji.
Pozitivní doporučení ze dne 23. 3. 2017 – autor: Veronika
Skvělá možnost jak získat data k dotazníkům. Je to rychlý a nenáročný. Zpracování výsledků mně taky milo překvapilo, je tam vše co potřebujete na statistické vyhodnocení. Mohu jenom doporučit!
Pozitivní doporučení ze dne 23. 3. 2017 – autor: Jan Kocián
I me se potvrdilo, ze je dotazník třeba otestovat na par uživatelích a pak ho teprve publikovat. Mel jsem za to, ze je můj dotazník "neprůstřelný", ale hned prvních par uživatelů me upozornilo na neshody a špatně formulované otázky.
Pozitivní doporučení ze dne 22. 3. 2017 – autor: Jana Hašková, Kovoplast Chlumec nad Cidlinou, a.s. kovoplast.cz
ANO, DOPORUČUJI, JE TO SUPER ŘEŠENÍ PRO VŠECHNY PRŮZKUMY!
Pozitivní doporučení ze dne 21. 3. 2017 – autor: Iva, VŠB -TUO
Jednoduchá orientace při sestavování dotazníku, možnost bezplatného využití. Výsledky jsou krásně vyhodnoceny.
Pozitivní doporučení ze dne 20. 3. 2017 – autor: Lenka H.
Stránky jsou skvělé, moc se mi líbí způsob a jednoduchost tvorby dotazníků a oceňuji i kvalitu vyhodnocení. Ve srovnání s konkurencí hodnotím Vyplňto.cz jako lepší a pokud budu někdy znovu potřebovat vytvořit a šířit dotazník, využiji tento web.
Pozitivní doporučení ze dne 19. 3. 2017 – autor: Anicka, VŠFS
Prostě a jednoduše super. Tyto stránky mi vždy usnadnily práci. Děkuji. :)
Pozitivní doporučení ze dne 19. 3. 2017 – autor: Kateřina
Velké množství respondentů, free, přehledné, super
Pozitivní doporučení ze dne 16. 3. 2017 – autor: Pavlína Klímová, Vysoká škola obchodní v Praze, o. p. s.
Rozhodně ano!
Jednoznačně, nekopromisně, nejlepší dotazníkový portál, nejvíce využívaný, pomoc a rady při zadávání, odměna ve formě zveřejnění na hlavní stránce, možnost využít i delší čas pro vyplňování respondentů za příplatek a na závěr skvělé vyhodnocení i s grafy - dost ušetří práci :)
Sama jsem využila na doporučení, takže dále vřele doporučuji !!!
Pozitivní doporučení ze dne 11. 3. 2017 – autor: Nikol Zdobnická, Univerzita Hradec Králové
Vyplňto je skvělé rozhraní pro tvorbu dotazníku už z toho důvodu, že nabízí možnost získat velké množství respondentů (až 10 000) v rámci free verze. Je zde k dispozici i možnost zakoupení měsíční premiové verze pro studenty za velmi přijatelnou cenu 99 Kč. Data po ukončení výzkumu lze snadno exportovat do excelu. Jsem velmi spokojena a mohu jen doporučit.
Pozitivní doporučení ze dne 9. 3. 2017 – autor: Soňa, manželská poradna
Jedná se o naprosto profesionální službu, s cílem zajistit co nejlepší výsledek. Uživatelsky velmi příjemné, forma výsledků nadstandartní.
Pozitivní doporučení ze dne 9. 3. 2017 – autor: Ing. Ivana Polášková, Teburg s.r.o. teburg.cz
Určitě využít. Je to zdarma a na drobný průzkum pro firmu vynikající. Moc děkujeme
Pozitivní doporučení ze dne 8. 3. 2017 – autor: Zdeňka
bonusy - rychlé, jednoduché a přehledné vytvoření dotazniku. Moznost respodentu z vyplňo. Průběžný přehled vyplňování dotazníku. Možnost zvolit si placenou i neplacenou verzi. Rady k sestavení dotazníku
minusy - zadne
Pozitivní doporučení ze dne 5. 3. 2017 – autor: Růžena
ať tyto stránky určitě využije
Pozitivní doporučení ze dne 4. 3. 2017 – autor: Dana M., ČZU
Jednoduché zadání, přehledně a perfektně graficky znázorněné vyhodnocení.
Neutrální doporučení ze dne 4. 3. 2017 – autor: .
.
Pozitivní doporučení ze dne 3. 3. 2017 – autor: Tomáš K.
Určitě Vyplňto.cz použij. Nabízej tvůj dotazník náhodným návštěvníkům, takže máš zadarmo respondenty a navíc ti perfektně zpracují výsledky.
Pozitivní doporučení ze dne 1. 3. 2017 – autor: Michaela, Masarykova univerzita
Pro jednoduché a kvalitní sestavení dotazníku vč. vyčerpávajících vyhodnocení naprostá jednička a velká spokojenost.
Pozitivní doporučení ze dne 24. 2. 2017 – autor: Jan M
Výborný zprostředkovatel dotazníkové služby. Vlídný, přehledný portál, který pomůže jak studentům, tak ale i běžným pracovním požadavkům. Zadarmo je služba plně funkční, za peníze nabízí zajímavé bonusy a možnosti. Jsem velmi spokojen. Hlavně s následným vyhodnocením
Pozitivní doporučení ze dne 21. 2. 2017 – autor: Martina, VŠE
Poněkud zdlouhavé zadávání otázek na začátku, ale výsledek je hezky zpracován do tabulek a grafů. Ušetří to dost práce.
Pozitivní doporučení ze dne 16. 2. 2017 – autor: B. Jizbová
Rozhodně doporučuji, a je skvělá i možnost volby pro klienta mezi verzí placenou i zdarma.
Pozitivní doporučení ze dne 14. 2. 2017 – autor: Aneta
Snadné, rychlé, přehledné vytvoření dotazníku. Skvělé možnosti vyhodnocení.
Pozitivní doporučení ze dne 13. 2. 2017 – autor: Igor Chovanec, atelier Parabola, atelierparabola.eu
Budes-li poslusny, vysledky se dostavi.:-)
Pozitivní doporučení ze dne 13. 2. 2017 – autor: Jakub Horák
Velmi dobrá
Pozitivní doporučení ze dne 13. 2. 2017 – autor: Helena Jakesova, CZU
Dotazník se vyplňuje snadno a přehledné ´ vyhodnocení je dle mých představ včetně grafu ´ dekuji využiji i nadále Vašich služeb

Novější doporučení Starší doporučení