Vnímání kvality poskytovaných služeb Nemocnice Havířov

Konec vyplňování 31. 12. 2021 15:15, výsledky budou veřejně přístupné.
Počet otázek: 26   Průměrná doba vyplňování: 00.03:28

Vážení respondenti,

z důvodu snahy získat zpětnou vazbu s úrovní služeb v naší nemocnici pro účel jejího dalšího zlepšení si Vás dovolujeme požádat o vyplnění tohoto dotazníku.

Dotazník je zcela anonymní, odpovědi na škále od 1 do 5 odpovídají hodnocení ve škole a čas věnovaný jeho vyplnění by měl být asi 10 min.

Diskuse k tématu

Jméno: HTML značky nepovoleny.

Novotná Magdaléna: Navštívila jsem bufet v nemocnici Havířov, jsem velmi spokojená s širokou nabídkou jídla a obsluhou. Ovšem velmi mě pohoršilo to, že jsem nemohla v tomto prostoru najít žádný odpadkový koš. Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci mám za to, že umístění odpadkového koše ve stravovacím zařízení je na prvním místě. Věřím, že toto bude v brzké době napraveno. Děkuji. Novotná.

28. listopadu 2021 v 20:43 - reagovat | smazat

Mgr. Silvie Skotni: Dobrý den, pane Piláre. Jsem ráda, že máte s naší nemocnicí samé pozitivní zkušenosti a děkuji Vám za Vaši pochvalu, kterou všem zaměstnancům příjmu, panu doktoru Nosovovi z ORL i MUDr, Jedinákovi vyřídím. Přeji Vám pevné zdraví.

11. listopadu 2021 v 14:32 - reagovat | smazat

V reakci na Josef Pilár

Mgr. Silvie Skotni: Dobrý den, pane Lipenský. Děkuji Vám za milá a pochvalná slova a jsem ráda, že jste byl s naší nemocnicí spokojený. Vaši pochvalu na neurologickou ambulanci vyřídím. Přeji Vám i Vaší paní mnoho zdraví a další pozitivní zkušenosti.

11. listopadu 2021 v 14:26 - reagovat | smazat

Stanislav Lipenský: Chtěl bych poděkovat paní doktorceMUDr Haratimové a její sestřičce Emilii Barbírikové,za velice slušné a ochotné jednání,za velmi kvalitní rady v nemoci mé ženy Ireny,které ji provází jejím životem,po mozkové mrtvici.Je vidět,že životy pacientů,pro paní doktorku a její sestru,jim nejsou lhostejné.Ještě jednou díky Stanislav Lipenský

11. listopadu 2021 v 14:16 - reagovat | smazat

Josef Pilár: Nevím proč nadáváte na Havířovskou nemocnici? Já mohu osobně posoudit situaci, když mě vloni na den horníku odvezla ERZETA s mozkovou příhodou a po roce a 10dní, mě odvezla znovu ERZETA do nemocnice s příznaky mrtvice, přímo z Albrechtické ordinace, ale zaplať pánbůh, nebyla to. Mohu jenom potvrdit přístup personálů a doktoru k mé osobě, že byly výborní a starali se o mě perfektně, za to bych celému personálů nemocnice a naší obvodní lékařce Mudr Mostinové chtěl poděkovat, že jím není pacient lhostejný. Mé díky zdravotní středisku Albrechtice mudr. Mostinové a nemocnici Centrální příjem oddělení ORL nevím jméno, ale byl to cizí státní občan, dle jeho řeči, Neurologie Mudr Jedinák, kteří mi udělali kompletní vyšetření i z CT a následnou MR. Díky Vám P.J.

08. listopadu 2021 v 20:18 - reagovat | smazat