Ceník služeb

Rychlá navigace: Ceník licencí, Ceník oslovení respondentů, Ceník doplňkových služeb

Ukázat ceny v měně:

Aktuální směnný kurz: 1 EUR = 25,915 Kč
Částky na faktuře budou zaokrouhleny na eurocenty.
Plátcům DPH bude vystavena faktura v režimu Reverse Charge (bez DPH). Koncovým spotřebitelům je účtována slovenská 20% DPH.
Platba SEPA platbou (SHA).

Ceník licencí nástroje pro vytváření dotazníků

Vyplňto FREE0 Kč / 0 EUR

Za využití služby Vyplňto Free nemusíte nic platit, nicméně musíte před registrací vyplnit zhruba 5 cizích veřejných dotazníků. Po registraci budete moci využívat naprostou většinu funkcí, nebudete však moci změnit grafiku dotazníku a součástí dotazníku bude také reklama. Bez technické podpory!

porovnat licence přejít k vyplňování dotazníků registrovat se
Vyplňto STUDENT (30 dní)363 Kč / 13,9 EUR
vč. 21% / 20% DPH

300 Kč / 11,6 EUR bez DPH

Nejlepší řešení pro studentské dotazníky. Cenově dostupná licence s technickou podporou a všemi funkcemi – jediným omezením je zobrazení reklamy na další dotazníky z Vyplňto.cz po zodpovězení toho Vašeho.

Zvýhodněná cena při objednání na celý semestr: 968 Kč / 37,1 EUR vč. 21% / 20% DPH (150 dní ~ 5 měsíců)
Zvýhodněná cena při objednání na celý rok: 1 452 Kč / 55,6 EUR vč. 21% / 20% DPH (365 dní)

porovnat licence objednat při registraci
Vyplňto PREMIUM (30 dní)1 210 Kč / 46,3 EUR
vč. 21% / 20% DPH

1 000 Kč / 38,6 EUR bez DPH

Nejlepší řešení, pokud si chcete dotazník do systému zadat sami. Rychlé objednání s možností platby online nebo na fakturu, volba z několika připravených vzhledů, dotazník bez reklam a se všemi vlastnostmi, které Vyplňto.cz umí. Platnost licence začíná okamžikem objednání – objednávejte v okamžiku, kdy již máte dotazník promyšlený.

Při objednání licence na 2 a více měsíců poskytuji slevu 25 %.

porovnat licence objednat při registraci
Vyplňto KOMPLET (365 dní)9 680 Kč / 370,4 EUR
vč. 21% / 20% DPH

8 000 Kč / 308,7 EUR bez DPH

Řešení s plným servisem – zašlete mi dotazník na e-mail v libovolné podobě, já jej převedu do online podoby „ve Vašich barvách” a sdělím Vám odkaz, pod kterým jej Vaši respondenti vyplní. Získáte přístup pro sledování průběžných výsledků online, finální výsledky Vám zašlu rovněž na e-mail.

V ceně roční licence je zadání 6 dotazníků a vytvoření grafické šablony dotazníku v barvách zadavatele. Další dotazníky je možné vkládat buď samoobslužně pomocí průvodce (zdarma), nebo za částku 2 420 Kč / 92,6 EUR vč. 21% / 20% DPH / dotazník.

porovnat licence objednat při registraci objednat e-mailem / telefonicky

Ceník propagace dotazníků ~ zajištění respondentů

Podmínkou pro využití jakékoli formy propagace dotazníku je vytvoření dotazníku v rámci licence FREE, PREMIUM, KOMPLET nebo ACADEMIC. Pokud máte dotazník u konkurence a chcete využít bohatých možností získání respondentů přes Vyplňto.cz, musíte dotazník vložit přímo na Vyplňto.cz (při objednání licence STUDENT, PREMIUM nebo KOMPLET budete moci importovat data v XLS formátu z konkurenčního nástroje).

Základní propagace veřejného dotazníku0 Kč / 0 EUR

Pokud dotazník při vytváření označíte jako veřejný, zobrazí se na stránce Dotazníky k vyplnění a bude-li úspěšný (získá dostatečný počet vyplnění a bude mít dobré procento dokončení vyplňování), bude se zobrazovat též mezi nejzajímavějšími veřejnými dotazníky a v rámci mobilních aplikací Vyplňto.cz.

Veškeré veřejné dotazníky jsou administrátorem kontrolovány. Na základní propagaci neexistuje právní nárok, propagovány jsou pouze kvalitní průzkumy splňující pravidla.

Po ukončení dotazování budou výsledky dotazníku veřejně přístupné na Vyplňto.cz pod licencí Creative Commons – Uveďte autora 3.0 Česko. Chcete-li výsledky jen pro sebe, podívejte se níže ;-)

Přednostní propagace veřejného dotazníku - 5 dní1 452 Kč / 55,6 EUR
vč. 21% / 20% DPH

1 200 Kč / 46,3 EUR bez DPH

Odkaz na Váš dotazník bude zobrazen na titulní stránce v pravém sloupci na prvních místech a dále bude s agregací 1:5 zobrazen textový banner (název dotazníku + krátký text) v sekci Dotazníky k vyplnění a na všech děkovných stránkách dotazníků realizovaných v rámci Vyplňto FREE a STUDENT.

Po ukončení dotazování budou výsledky dotazníku veřejně přístupné na Vyplňto.cz pod licencí Creative Commons – Uveďte autora 3.0 Česko. Varianta bez zveřejnění výsledků je k dispozici níže (rozhodnete-li se ex-post ke zneviditelnění výsledků, je zapotřebí doplatit rozdíl v ceně).

Agregace 1:5 znamená, že se reklama na Váš dotazník zobrazí vždy s pravděpodobností 20 %. Reklamu si můžete objednat i vícekrát v jeden čas a případně mít i více reklamních textů k jednomu dotazníku (objednáte 5x => bude se zobrazovat reklama pouze na Váš dotazník).

objednat e-mailem / telefonicky
Přednostní propagace neveřejného dotazníku - 5 dní2 904 Kč / 111,1 EUR
vč. 21% / 20% DPH

2 400 Kč / 92,6 EUR bez DPH

Odkaz na Váš dotazník bude zobrazen na titulní stránce v pravém sloupci na prvním místě a dále bude s agregací 1:5 zobrazen textový banner (název dotazníku + krátký text) v sekci Dotazníky k vyplnění a na všech děkovných stránkách dotazníků realizovaných v rámci Vyplňto FREE a STUDENT.

Výsledky nebudou veřejně publikovány na Vyplňto.cz – budete je mít k dispozici pouze Vy!

Agregace 1:5 znamená, že se reklama na Váš dotazník zobrazí vždy s pravděpodobností 20 %. Reklamu si můžete objednat i vícekrát v jeden čas a případně mít i více reklamních textů k jednomu dotazníku (objednáte 5x => bude se zobrazovat reklama pouze na Váš dotazník).

objednat e-mailem / telefonicky

Jsem plátcem DPH. Není-li uvedeno jinak, jsou ceny uvedené vč. DPH. Slovenským zákazníkům vystavuji faktury v EUR (SEPA platba), a to buď s 20% DPH, nebo v režimu reverse-charge.

Ceník doplňkových služeb

Vložení dotazníku do systému bez použití průvodce2 420 Kč / 92,6 EUR
vč. 21% / 20% DPH

2 000 Kč / 77,2 EUR bez DPH

Máte již připravené otázky např. ve Wordu a nechcete zkoumat, jak to na Vyplňto.cz funguje? Potřebujete „prostě vytvořit online dotazník”? Zašlete mi název dotazníku, otázky a případně další podklady v jakékoli elektronicky zpracovatelné podobě (Word, txt, pdf,...) na e-mail objednavka@vyplnto.cz, a já je převedu do online podoby do 24 hodin. Součástí vložení dotazníku (cena za každých započatých 30 otázek) je i základní korektura (odstranění nejběžnějších logických, gramatických a typografických chyb), 1-2 revize a případně krátká e-mailová konzultace.

Využití této služby není povinné – v rámci všech licencí můžete vložit dotazník zcela zdarma pomocí interaktivního průvodce. V rámci licence KOMPLET máte v ceně vložení 6 dotazníků bez využití průvodce.

objednat e-mailem / telefonicky
Příprava a rozeslání hromadného e-mailu na Vámi dodaný seznam respondentů (vč. identifikace)1 210 Kč / 46,3 EUR
vč. 21% / 20% DPH

1 000 Kč / 38,6 EUR bez DPH
Potřebujete provést průzkum mezi lidmi, na které máte e-mailové adresy, a nechcete/nemůžete použít k rozeslání Vaše CRM nebo externí služby typu MailChimp? Rád výzvy k vyplnění dotazníku odešlu za Vás – stačí mi zaslat soubor s e-mailovými adresami (CSV, Excel,...), požadované znění výzvy k vyplnění dotazníku a adresu dotazníku. O vše ostatní se postarám sám do 48 hodin.

Součástí všech odeslaných e-mailů bude odkaz pro odhlášení z dalších rozesílek (poskytnu Vám seznam adres, které si přály odebrat z příští rozesílky + seznam adres, na které již byly zrušeny). Volitelně je možné k odkazům na dotazník přidat jednoznačnou identifikaci pro zpětné napárování respondentů ke konkrétním dotazníkům (neanonymní průzkumy).

Uvedená cena je za sestavení e-mailu, maximálně 2 revize a rozesílku na maximálně 1000 adres. Každých dalších započatých 1000 adresátů je zpoplatněno částkou 121 Kč / 4,7 EUR vč. DPH.

Poznámka: Nabízím rozesílku pouze na e-mailové adresy, u nichž máte souhlas se zasíláním obchodních sdělení (Vaši zákazníci, zaměstnanci, obchodní partneři, kontakty získané spotřebitelskou soutěží,…).

objednat e-mailem / telefonicky
Jednorázový dotazník na míru ~ orientační cena18 150 Kč / 694,6 EUR
vč. 21% / 20% DPH

15 000 Kč / 578,8 EUR bez DPH
Webová aplikace s Vaším dotazníkem přesně podle Vašich představ. Pokud potřebujete vytvořit dotazník, který Vyplňto.cz zatím neumí, mohu pro Vás naprogramovat individuální dotazník, který se zcela přizpůsobí Vašim potřebám. Dotazník na míru může obsahovat libovolné množství oddělených sekcí i typů otázek (vč. např. nahrávání souborů respondenty). Doba zhotovení činí cca 1 týden.

Individuální dotazník běží vždy na vlastní doméně a má zcela oddělenou databázi od dotazníků na Vyplňto.cz. Individuální dotazník je možné spustit i na Vašem serveru*.

* Na serveru musí být nainstalované PHP 5.x a databáze MySQL 5.x.

objednat e-mailem / telefonicky

Jsem plátcem DPH. Není-li uvedeno jinak, jsou ceny uvedené vč. DPH. Slovenským zákazníkům vystavuji faktury v EUR (SEPA platba), a to buď s 20% DPH, nebo v režimu reverse-charge.