Vyplňto.cz > Deset důvodů, proč si vybrat právě Vyplňto.cz

Deset důvodů, proč si vybrat právě Vyplňto.cz

Váháte mezi Vyplňto.cz a konkurenční službou? Pak si přečtěte 10 důvodů, proč zvolit právě mou službu pro realizaci Vašeho internetového průzkumu!

1. Dlouhá historie a mnoho spokojených uživatelů

Vyplňto.cz není startup, který vznikl „přes noc” na základě milionových investic (které když se nevrátí, tak…). Jedná se o internetovou službu, za kterou od začátku stojím já, nezávislý programátor a provozovatel v jedné osobě. Službu Vyplňto.cz jsem stvořil v dubnu 2008 a od té doby ji prakticky každý týden drobně vylepšuji na základě připomínek a zkušeností nejen tisíců uživatelů, ale také vysokoškolských učitelů, kteří mě v mém snažení dobrými radami podporují.

Narozdíl od konkurence se nespecializuji na velké firmy (byť i ty jsou poslední dobou mezi mými klienty) — mým cílem je poskytnout ideální řešení zejména jednotlivcům a malým až středním firmám.

Pomohl jsem již s realizací 56782 online průzkumů (celkový počet responsí je aktuálně 6538144), rád s průzkumem pomohu i Vám.

TIP: Přečtěte si vybrané ohlasy uživatelů z poslední doby

2. Služby bez obvyklých limitů

Vyplňto.cz je tzv. „freemium” služba, u které máte k dispozici základní funkcionalitu zdarma a platíte pouze za služby prémiové – zejména můj čas.

Přijde mi nesmyslné Vás jakkoli omezovat v počtu současně prováděných průzkumů, počtu otázek, předdefinovaných odpovědí, získaných responsí nebo délce dotazování. Proto na tom jako někteří mí konkurenti nevydělávám. Naopak — čím více využíváte možností Vyplňto.cz, tím jsem radši, protože mi tak pomáháte šířit povědomí o mých službách.

3. Grafická podoba dotazníku dle Vašeho gusta

V případě placených licencí si můžete zvolit jednu ze 7 grafických šablon dotazníku, případně si nechat vytvořit šablonu v barvách Vaší organizace.

Samozřejmostí je plně upravitelné záhlaví a zápatí dotazníku prostřednictvím vizuálního editoru, takže můžete například do horního rohu dotazníku umístit logo Vaší firmy.

TIP: Podívejte se na ukázku moderního vzhledu

4. Komunita respondentů

V případě, že se rozhodnete na Vyplňto.cz realizovat průzkum s veřejnými výsledky, bude po kontrole nabídnut početné skupině dobrovolných respondentů (vybrané dotazníky budou též propagovány v síti partnerských webů). Zejména pokud cílíte na mladé lidi ve věku 15 - 35 let, můžete na Vyplňto.cz získat odpovědi desítek až nižších stovek respondentů zcela zdarma.

V případě požadavku na maximální počet získaných responsí je možné objednat rozšířenou propagaci Vašeho dotazníku nebo rozeslání výzvy k vyplnění na více než 75 000 adres dobrovolných responentů.

Samozřejmě můžete na Vyplňto.cz realizovat také průzkumy s neveřejnými výsledky, u kterých oslovíte výhradně své respondenty – oslovení komunity dobrovolných respondentů je jen nepovinný bonus.

TIP: Podívejte se na veřejné statistiky počtu respondentů pro různá témata dotazníků na Vyplňto.cz

5. Export a import surových dat

Vyplňto.cz podporuje export surových dat ve formátech XLS, XLSX, CSV, XHTML a PDF+QR (export jednotlivých dotazníků vhodný pro tisk a papírovou archivaci, s možností zpětné elektronizace díky vygenerovaným QR kódům). V rámci placených variant si můžete nechat exporty také denně zasílat na Vámi zadaný e-mail.

Kromě exportu je možné v rámci placených variant provádět také importy dat z XLS/XLSX souborů – tuto funkci oceníte v momentě, kdy sbíráte odpovědi i jiným způsobem, a potřebujete je nějak sloučit a celkově vyhodnotit.

TIP: Podívejte se na výstupy veřejných průzkumů a bohaté možnosti exportu dat

6. Pokročilé metody zpracování výsledků

Vyplňto.cz neopomíjí fázi vyhodnocování získaných responsí. Zatímco konkurenční služby v naprosté většině případů vygenerují grafy a tabulky četností odpovědí, Vyplňto.cz samo vyhledává závislé odpovědi respondentů (jednoduchá úloha DZD - dobývání znalostí z databáze) a upozorňuje Vás na jevy, které stojí za povšimnutí. Komplikovanější závislosti můžete testovat pomocí nástroje Analýza závislostí odpovědí, a ušetřit tak v některých případech peníze za software typu SPSS nebo SAS.

Zabýváte-li se průzkumy hlouběji, je pravděpodobné, že Vám standardní možnosti analýzy získaných responsí nebudou stačit. V takovém případě máte k dispozici surová data ve formátech CSV nebo XLS, včetně například matice s kódovanými odpověďmi pro snazší vyhodnocování (namísto odpovědí jsou v matici čísla, na zvláštním listu v Excelu je pak uvedena legenda, co které číslo znamená).

7. Delegování vložení dotazníku na mě

Vyplňto.cz je v základu plně samoobslužná služba – sami se zaregistrujete, sami si zadáte dotazník pomocí interaktivního průvodce, sami si stáhnete surová data pro další zpracování. Není to nic složitého, ale
učit se to nemusíte.

V případě objednání licence KOMPLET za Vás rád vložím dotazník do systému sám a zašlu Vám na e-mail odkaz, který budete moci rozeslat mezi své respondenty. V ceně licence je vložení 1 dotazníku (1 dotazník s max. 30 otázkami), další dotazníky pak můžete vložit buď sami, nebo za poplatek 2 420 Kč / 95,0 EUR vč. 21% / 20% DPH.

8. Vložení dotazníku a sběr dat do 60 minut

Na Vyplňto.cz nečekáte, až si Vaši objednávku přečte obchodník. Ihned po odeslání registračního formuláře a ověření platnosti e-mailu získáte možnost zadat libovolný počet dotazníků, u kterých můžete ihned začít sbírat odpovědi.

Současně s objednávkou je Vám vygenerována zálohová faktura, kterou můžete zaplatit převodem na účet.

9. Garance spokojenosti

Vyplňto.cz toho umí hodně, a tak než abyste všechny možnosti dopodrobna zkoumali, může být jednodušší je prostě vyzkoušet. Při každé objednávce licence PREMIUM nebo KOMPLET automaticky získáváte 3 dny na nezávazné vyzkoušení – zjistíte-li během této doby, že Vám možnosti služby nevyhovují, jednoduše svou objednávku stornujete a Váš účet bude automaticky zrušen. Zkušební dobu je možné po vzájemné dohodě navýšit (standardně končí okamžikem zaplacení).

Porovnat licence Rovnou objednat

10. geekovské vychytávky

Kromě základních funkcí, které byste od dotazníkové služby asi očekávali, na Vyplňto.cz naleznete i několik vyloženě geekovských funkcí. Za všechny lze zmínit např. živý náhled na vyplňované dotazníky – můžete se dívat „pod prsty” respondentům a v reálném čase sledovat, u které otázky se zrovna nacházejí. Zejména v případě rozeslání dotazníku e-mailem je sledování průběhu vyplňování velmi zajímavé a návykové :-)