Vyplňto.cz > Nabídka inzerce na Vyplňto.cz

Nabídka inzerce na Vyplňto.cz

Spojte užitečné s příjemným - propagujte své produkty nebo služby prostřednictvím průzkumu na Vyplňto.cz. Kromě nových zákazníků získáte také cenné informace pro Vaše další podnikání!

Stránky Vyplňto.cz navštěvují především mladí lidé od 15 do cca 45 let, polovina z nich vystudovala nebo studuje vysokou školu. Chcete-li tuto skupinu lidí oslovit pomocí klasické CPM/CPC reklamy, vyhoďte prosím své peníze na některém jiném serveru (opravdu to nefunguje).

Návštěvníky Vyplňto.cz musíte zaujmout něčím, co je jim blízké a co na serveru Vyplňto.cz očekávají – ano, jsou to dotazníky. Připravte krátký průzkum na téma, které se týká oboru Vaší firmy. Zeptejte se ideálně na palčivé otázky, které řeší Vaše marketingové oddělení – jaké inovace zavést, za co budou zákazníci ochotni připlatit, zkrátka co jim na trhu schází.

Váš dotazník vyplní lidé, kteří jsou Vašimi potenciálními zákazníky. Udělejte z nich opravdové zákazníky tím, že je za vyplnění dotazníku odměníte slevou.

Nenabízíte slevu zadarmo, nabízíte slevu za rady, jak dělat Vaše podnikání lépe. Narozdíl od slevomatů tak dlouhodobě nedegradujete hodnotu svých produktů a služeb, ale naopak pracujete na tom, abyste mohli své ceny zvýšit.

Pro realizaci Vašeho průzkumu Vám doporučuji produkt Vyplňto KOMPLET a „rozšířenou propagaci dotazníku”. Zaplatíte 10 000 Kč / 396,4 EUR bez DPH a výsledky budou dostupné pouze Vám (nebudou součástí archivu průzkumů).

Kompletní ceník služeb naleznete zde, objednávku můžete provést pomocí kontaktních údajů zde.