Vyplňto.cz > Průzkumy > Archiv výsledků > 30 věcí, které stihnout do 30

30 věcí, které stihnout do 30

Mám rád(a), ale nemluvím o tom
Podělte se o své tajné oblíbence nejen z oblasti hudby, jídla a politiky

(veřejné výsledky 15. února)

Základní údaje o provedeném průzkumu

Autor průzkumu:Jana Pečivová
Šetření:23. 04. 2018 - 30. 04. 2018
Počet respondentů:26
Počet otázek (max/průměr):3 / 2.62
Použité ochrany:žádné
Zobrazení otázek:celý dotazník najednou
Návratnost dotazníků:26,7 %
Návratnost dotazníků je dána poměrem vyplněných a zobrazených dotazníků. Jedná se o orientační údaj, který nebere v potaz ty oslovené respondenty, kteří ani nezobrazili úvodní text (neklikli na odkaz na dotazník).
Průměrná doba vyplňování:00.01:52
Stáhnout surová data:XLS XLSX CSV XHTML PDF PDF-kódy
Stáhnout grafy:Všechny grafy
odpovědi & grafy   segmentace   závislosti   zdroje   dotazník   citovat

Úvodní informace zveřejněné respondentům

Ahoj,

davam dohromady seznam veci, ktere chci stihnout do 30. A aby to melo tu symboliku, chci jich mit 30 :)

Nekolik napadu uz mam, ale rada bych, kdyby ses podelil/a s tvym napadem nebo zkusenosti. Vim, ze o me nic nevis, tak to muze byt tezke, ale i tak napis cokoli te napadne. Budu to mit alespon jako inspiraci.

Jinak je mi ted par dni 29, tak by bylo fajn, aby se to do roka dalo stihnout.

Diky moc! :)

 

Odpovědi respondentů

1. Co bych mel stihnout do 30?

Povinná otázka, respondent musel napsat odpověď vlastními slovy.

1

Bydlení, svatba, jedno dítě, pracovní praxe.

děti

dieťa

Dokončit školu, najít si práci, postavit se na vlastní nohy, vdát se, mít dítě, pořídit si psa, pořídit si tetování, nechat si nastřelit náušnici do ucha, letět letadlem, letět horkovzdušným balonem, projít se po stezce v korunách stromů, jít na koncert oblíbené kapely, podívat se do zahraničí, usmířit se s bývalým přítelem, změnit účes, přečíst si knihu Miluj svůj život, najít si nový koníček, změnit styl oblékání, překonat svůj strach

Dostudovat Mít jasno v tom, co chci v životě dělat Naučit se šetřit Umět se postarat o domácnost Navštívit alespoň jedno vytoužené místo Najít životního partnera Odstěhovat se od rodičů Vybudovat kvalitní šatník pro většinu příležitostí Vidět nějakou klasickou divadelní hru nebo operu Přestat se bát závazků Být aktivním řidičem Priznat si vlastní chyby a smířit se s nimi Najít si dlouhodobý obohacující koníček Přestat fňukat o nespravedlnosti života Vybudovat dobrý vztah s rodiči a sourozenci

hlavně vyřešit trvalé bydlení do budoucna

letět letadlem

naučit se dělat jen to, co dělat chci, ne co jsem si naplánoval nebo co si myslím, že bych měl dělat nebo co se čeká, že udělám - tedy umět se vyprdnout na hovadiny jako je třeba seznam 30 věcí, které stihnout do 30 :-)

Navstivit vsech 5 kontinentu.

Navštívit minimálně 10 zemí světa Naučit se plynně alespoň 2 jazyky Přečíst minimálně 100 knih Vystudovat VŠ Najít si dobře placenou stabilní práci Koupit si domácího mazlíčka Začít si stavět dům Udělat něco pro charitu

Nic není nikde napsané, co kdo má stíhat, tyhle věci jsou stupidní, dělejte si, co chcete.

osamostatnit se, být finančně nezávislí, být sám se sebou spokojený a vyrovnaný, sexuálně znát své tělo, umět se ovládat, vědět přibližně co od života chci a pomalu k tomu směřovat.. ostatní je individuální, podle zájmů

PhD

Pořídit si zbroják, zbraň a naučit se s ní dobře zacházet.

sex, drogy (jen vyzkoušet!!!!), bungee jumping, paintball, jízdu v závodním autě, skok s padákem, půjč si na víkend motorku, podívej se do Afriky, sněz nějaký hodně nechutný jídlo, ojeď sestru své přítelkyně. Já kromě bodu 6 a bodu posledního zvládl všechno a rozhodně nelituju. Dnes je mi 42 a vím, že některý věci už bych nedal... Good luck! :-)

Skupinový sex

Svatba Dítě Upéct kynuté pečivo Napsat grantový projekt Zkusit si vydělat peníze pouličním uměním Pozvat bezdomovce na oběd a naslouchat mu Vyzkoušet adrenalinový sport Napsat knihu Vyzkoušet víkendové přežití v přírodě bez vybavení a jídla pouze s nožem Splnit tajný sen nejlepší kámošky Zajít za někým cizím do domova důchodců, přiněst mu dárek a občerstvení

Trojku

určitě přijít o poctivost

Určitě si ujasnit, jakým směrem chceš v životě směřovat. Ideálně ještě do té třicítky začít. A držet se toho. Také se vyklidnit a dospět. Vědět, co máš rád a co naopak nesnášíš. Poznat sám sebe a naučit se žít v souladu se sebou samotným.

Uspesne dokoncit triatlon

Vydelat miliardu

vysokoškolské vzdělání

vystudovat, osamostatnit se, najít si partnera a práci, mít děti

Začít žít v tomto okamžiku a nelpět na budoucnosti.

2. Kolik je ti let?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
35+628,57 %23,08 %  
26-30628,57 %23,08 %  
31-35523,81 %19,23 %  
18-25419,05 %15,38 %  

Graf

3. Jakého jsi pohlaví?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
žena1466,67 %53,85 %  
muž628,57 %23,08 %  
jiné14,76 %3,85 %  

Graf

SEGMENTACE RESPONDENTŮ A OVĚŘOVÁNÍ HYPOTÉZ BETA

Pomocí tohoto nástroje můžete získat přepočítané výsledky pro jednotlivé segmenty respondentů a zjistit, zda se odpovědi určitého segmentu respondentů liší od „průměrného” respondenta. Funkce je v tomto momentě v testovacím režimu a zcela bez záruky, nepoužívejte ji jako jedinou metodu pro vyhodnocení hypotéz!

Metodická část této funkce se teprve připravuje, časem přibude podpora také pro chybějící typy otázek. V případě, že objevíte nějakou chybu, neváhejte mě kontaktovat.

Segmentační otázka č. 1
Segmentační otázka č. 2
Segmentační otázka č. 3

Analýza zajímavých souvislostí a závislostí (DZD)5

Tento dotazník byl vyhodnocen jako nevhodný pro úlohu DZD (s největší pravdědpodobností jej zodpovědělo příliš málo respondentů).

Citace

Pečivová, J.30 věcí, které stihnout do 30 (výsledky průzkumu), 2018. Dostupné online na https://30-veci-ktere-stihnout-do-30.vyplnto.cz.

Licence Creative Commons   Výsledky průzkumu podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko

Poznámky:
1) Globální procenta se počítají s ohledem na celkový počet respondentů, lokální četnost bere potaz pouze respondenty, kteří danou otázku zodpověděli.
2) U otázek typu "seznam - alespoň jedna" si mohli respondenti zvolit více odpovědí, proto součet procent u jednotlivých odpovědí nemusí dát dohromady 100 %
3) Na povinnou otázku musí respondent zodpovědět pouze v případě, kdy mu je zobrazena. Dotazník může obsahovat skoky mezi otázkami, takže lze na základě určitých odpovědí některé otázky přeskakovat.
4) Tato funkce je zatím v testovacím stadiu a je určena spíše pro zábavu - mějte na paměti, že může zobrazovat i nesmysly. V tomto momentě probíhá pouze automatická analýza dvojic výroků, zavislosti kombinací výroků můžete zatím sledovat pouze prostřednictvím funkce zjišťování závislostí odpovědí.