Vyplňto.cz > Průzkumy > Archiv výsledků > Preference při koupě podprsenky

Preference při koupě podprsenky

Víte, že... můžete dotazníky vyplňovat i pomocí mobilních aplikací?
K dispozici jsou aplikace pro iPhone, iPad a Android.

Základní údaje o provedeném průzkumu

Autor průzkumu:Alberovská
Šetření:02. 06. 2013 - 02. 07. 2013
Počet respondentů:301
Počet otázek (max/průměr):19 / 16.07
Použité ochrany:žádné
Zobrazení otázek:celý dotazník najednou
Návratnost dotazníků:67,3 %
Návratnost dotazníků je dána poměrem vyplněných a zobrazených dotazníků. Jedná se o orientační údaj, který nebere v potaz ty oslovené respondenty, kteří ani nezobrazili úvodní text (neklikli na odkaz na dotazník).
Průměrná doba vyplňování:00.04:18
Stáhnout surová data:XLS XLSX CSV XHTML PDF-1 PDF-2 PDF-3 PDF-4 PDF-kódy
Stáhnout grafy:Všechny grafy
odpovědi & grafy   segmentace   závislosti   zdroje   dotazník   citovat

Úvodní informace zveřejněné respondentům

Prosím ženy starší 18 let o vyplnění dotazníku vedoucí ke zjištění preferencí při nákupu podprsenek.

 

Odpovědi respondentů

1. Napište 3 značky spodního prádla, které se Vám vybaví.

Povinná otázka, respondent musel napsat odpověď vlastními slovy.

Axami, Lormar, DKNY, Affinitas

Luna a Lise charmel

Sei mia SìèLei Triumph

-

-

-

-

?

..........................

................................

...................................

agent provocateur, triumph, puma

Andria, Emanuela

Andrie, DIM, Victoria's Secret

andrie, nevim

Andrie, Triumpf, Belinda

ani jedna, neznám značky spod. prádla

Anita, Wonderbra, Timo

Astratex Úpavan Bonprix

astratex,

Astratex, ...

Astratex, Andrie, Triumph

astratex, žádné další mě nenapadá, nakupuji v řetězcích(lidex, NY...) nebo u vietnamců

Avalingerie, Gorteks, Triumph

Axami, Lormar, DKNY, Affinitas

Axami, Triola, Gaia

belinda, andrie, styxx

belinda, gina, triumph

Belinda, Intimissimi, Censored

belinda, triola, wonderbra

Belinda, Triumph, Victoria Secret

belinda,Nike,puma,dona

bellinda

bellinda

bellinda, intimissimi, calzedonia

Bellinda, Intimissimi, Timo

Bellinda, New Yorker, Intimissimi

Bellinda, Timo, Wonderbra

bellinda, triumph, unno

Bellinda, Victoria's Secret, Lormar

Bellinda, Wonderbra, Le chaton

Benefit, Miran, Queen

bonprix, dragonfly, intimissimi

C a A, Tenezis

Calvin Klein

calvin klein, diesel, tommy hilfiger

Calvin Klein, Lingerie, Hugo Boss

Calvin Klein,... nic jiného

Calvin Klein,Wondebra,Litex

Calzedonia, Intimismi, Triumph

Curvy Kate. Panache, Freya

David Beckham, unno, emy

DIM, Etam,

Dkny, calvin klein, victoria secret

e, u, o

etam, 69slam, sloggi

Etam, Intimisi, Woman secret

Etam, Triola, ?

Etam, Victorias secret, WonderBra

Etam, Victorias secret, WonderBra

Ethan

eva michalik, triumph, triola

Evita, Miriale, Astratex

Evita, Triola, Triumph

Ewa Michalak, Freya, často také nosím z řetězců: lindex, topshop, Marks/Spencer

f f, triumf, kenvelo

Felina Conturelle , Etam, Intimisimi

Felina, Belinda, Intimissimi

Felina, Intimissimi, Primadonna

Felina, Panache, Freya

Freya, Triola, Curvy Kate

Freya, Triumph, Curvy Kate

Freya, Triumph, Panache

Generous, Triumph, Triola

gina, atlantic, playboy

Gina, Timo, Calvin Klein

Gina, Victoria Secret, Calzedonia

h&m, bershka,

H&M, Calvin Klein, Orsay

hm, ca, new yorker

HM, New Yorker, Kenvelo

Hunkemöller, Triumph, Triola, Victorias secret

intimisimi

INTIMISIMI, TEZENIS, TRIUMPH

intimisimi, triumph,

intimissi, triumf. victoria secret

Intimissimi, Etam, Calzedonia

intimissimi, h`m, marks and spencers

intimissimi, takko, andrie

intimissimi, tezenis,

Intimissimi, Triumph, Victoria Secret

Intimissimi, Triumph, Victoria's Secret.

Intimmisi, Victoria`s Secret, Triumph

intisimo victoria secret

Jollinesse, Victoria Secret

Kelvin Klein, Triola, Seafolly ....

klimatex Alles Nipplex

Konrad, Nike, Sielei

La Perla, Atlantic, Triumph, Wonderbra

La Perla, Calzedonia, Intimissimi

la perla, HM, Victoria Secret

la senza, victoria,

Le Chaton, Tenezis, Curvy Cate

Lejaby, PrimaDonna, Fauve

LEMAX

Lemax, Etam, Intimisimi

Lemax, Triumph, Naturana

linda, astratex, belinda

Lindex,

lindex, belinda

lindex, belinda, litex

lindex, calzedonia, triumph

Lindex, Triumph, Triola

Linia, Viviana, Casablanca

Lormar, anita, alles

Lormar, na další si nevzpomínám

Lormar, Panache, Ewa Michalak

Lormar, Victoria's Secret, Intimissimi

Lormar,Triumph,Bellissima

Lou, Ceminence, Wellness

Marie Jo

Marie Jo

Marks and Spencer

Marks and Spencer, Triumph, Intimissimo

marks spencer

Marks&Spencer a Belinda, Triumph

marks&spencer, triola, next

Marlies Dekkers, Felina, Marie Jo

mirale,

Miriale už nevím

na žádnou si nevzpomínám

nekupuji značkové prádlo, takže žádné

nemam tušení, značky mi jsou jedno

Netuším

Nevím Adidas Ahoj

nevím

nevím

nevim

Nevím

nevím

nevím

nevím

nevím

nevím

nevím nevím nevím

nevím....nekupuji vysloveně nějakou značku

nevybaví

nevybavi

nevybaví

nevybavím si

nevybavuji si nic

nevybavuju si, na značky nějak nekoukám

New Yorker, F a F, Fishbone

new yorker, h&m, atlantic

New Yorker, H&M, Belinda

neznám žádnou značku

Nike, adidas, puma

podle značek nenakupuji

Pour Moi, Triumph, Fauve

Sassa, Amourette

sony, philips, samsung

Styx, Victoria´s secret, Triumph

šiš .... nevim .... Triolla ... Astratex .... a ta, co mám na sobě, je z Bonprixu ....

Tenezis, Le Chaton, Sielei

Tezenis,

tezenis, andrie, astratex

Tezenis, HM, CA

Tezenis, Intimissimi, The Little Bra Company

Tezenis, Intimissimi, Triumf

TEZENIS, NEW YORKER, INTIMISIMI

Tezenis, Triola, Triumph

tezenis, triumph, FF

Timo

Timo

Timo

Timo a víc neznám..

Timo, Bellinda, Triola

Timo, Provocative, Litex

Timo, Triola

Timo, Triumph

Timo, Triumph, Calzedona

timo, triumph, linia

timo, triumph, triola

timo, úpavan, litex

tiumph, marks and spencer, belinda

triola timo la senza

Triola

Triola, Belinda, Timo

Triola, Bellinda, FM

Triola, Curvy Kate,

Triola, Etam, Intimissimi

Triola, Fauve, Freya

triola, felina,

triola, HM, styx

Triola, Intimissimi, StellaDonna

Triola, Lisca, TImo

Triola, Marks and Spencer, Triumph

Triola, Timo, Bellinda

triola, timo,linia

Triola, triumhp, moira

triola, triumpf, linia

Triola, Triumph

Triola, triumph

Triola, Triumph, Belinda

Triola, Triumph, Calcezona

triola, triumph, daniela

Triola, Triumph, Evita

Triola, Triumph, Evita

Triola, Triumph, Intimissimi.

Triola, Triumph, Litex, Astratex

triola, triumph, sara

triola, triumph, victoria secret

Triola, Triumph. Wonderbra

triola, truimph, intimissimi

Triola, Úpavan, Miriale

Triola, Úpavan, Triumph

Triumf,

Triumf, new yorker, marks and spencer

TRIUMF, VICTORIA SECRET

triumf,wondebra,stella

Triumpf, Adrie, takko

triumph H&M New Yorker

Triumph Triola Marks & Spencer

Triumph

Triumph

Triumph

Triumph

Triumph, Andrie,

triumph, astratex

Triumph, Calzedonia, Intimissimi

Triumph, Calzedonia, la perla

Triumph, Calzedonia, Tezenis

triumph, calzedonia,wonderbra

Triumph, dál už nevím

Triumph, Elite

Triumph, etam, Triola

Triumph, F&F, H&M

Triumph, Gina,

Triumph, Intimisimi, Belinda

Triumph, Intimissimi

Triumph, Intimissimi, Astratex

Triumph, Intimissimi, F+F

Triumph, Intimissimi, Wonderbra

triumph, klimatex, triola

Triumph, Marks&Spencer, Intimissimi, Victorias Secret

Triumph, New Yorker

Triumph, Siele,

Triumph, Swens, Úpavan

Triumph, Tezenis, Intimissimi

Triumph, Tezenis, Intimissimi

Triumph, Tchibo, Calzedonia

Triumph, Triola, Andrie

Triumph, Triola, Bellinda

triumph, triola, calvin klein

Triumph, Triola, Felina

Triumph, Triola, H&M

triumph, triola, nevím

Triumph, Triola, Timo

Triumph, Victoria Secret, Timo

Triumph, Victoria Secrets, Triola

triumph, wondebra, nevím

Triumph, Wonderbra, Victoria secret

Triumph,................

Triumph,Calzedonia, Calvin Klein

triumpj

Uhm...... Marks and Spencer, H and M, C and A, nevím :D

Úpavan Leilieve Agio

Vevay, Astratex, Tchibo

Victoria Secret

Victoria secret a ted sem na zkoušku koupila F a F od tesca a taky sedi skvěle

Victoria Secret, Etam, Calvin Klein

Victoria Secret, Intimissimi, H&M

Victoria secret, Lindex, New yorker

Victoria Secret, Triola, Belinda

Victoria Secret, Triumph, Intimissimi

victoria seecret, dim, triumph

Victoria´s secret, Etam, Intimissimi

Victoria´s secret, Etam, Intimissimi

Victoria´s secret, KrisLine, Curvy Kate

Victoria´s Secret, Triumph, H&M

Victoria's secret, Atlantic, Sloggi

Victoria's secret, Triola, Astratex

Victoria's Secret, Triumph

Victoria's Secret, Triumph, Triola

victorias secret, diesel, calvin klein

victorias secret, styx, kirra

wondebra, lycra, triumph

wonderbra, adriana, jitex

Wonderbra, Agent Provocateur, Chance

Wonderbra, DIM, Lormar

wonderbra, sloggi, triumph

wonderbra, timo, bellinda

Wonderbra, Triumph, Astra

Wonderbra, Triumph, Victoria's Secret

wonderbra, Triumph, Victorias secret

Wonderbra, Victoria Secret, Triumph

wonderbra, VS, triola

žádná

žádné

žádné

2. Jaký typ prádla nejčastěji nosíte?

0=nenosím,1=velmi zřídka, 2=dosti zřídka, 3=průměrně, 4=dosti často, 5= velmi často

Povinná otázka, respondent se musel u každé podotázky rozhodnout mezi odpověďmi „0”, „1”, „2”, „3”, „4” a „5”.

PodotázkaPrůměrRozptyl
Hladké3.8971.767
Krajkové2.9532.583
Roztomilé motivy1.0561.867
Sportovní1.7512.646
Bezešvé1.3162.535

Graf

3. Jakou váhu u Vás mají následující faktory při koupi spodního prádla?

1 bod= nejméně důležité, 5bodů= nejvíce důležité

Povinná otázka, respondent se musel u každé podotázky rozhodnout mezi odpověďmi „1”, „2”, „3”, „4” a „5”, respondent se musel u každé podotázky rozhodnout mezi odpověďmi na dané škále.

PodotázkaPrůměrRozptyl
Barva3.5321.359
Cena3.9371.049
Design3.90.967
Kvalita4.1460.842
Materiál s podílem bavlny3.4021.682
Ozdobný prvek2.4621.564
Pohodlnost4.4450.739
Praktičnost4.051.11
Předchozí zkušenost3.931.254
Střih4.2620.805
Značka2.3791.79

Graf

4. Jakou barvu podprsenky nosíte nejčastěji?

0=nenosím,1=velmi zřídka, 2=dosti zřídka, 3=průměrně, 4=dosti často, 5= velmi často

Povinná otázka, respondent se musel u každé podotázky rozhodnout mezi odpověďmi „0”, „1”, „2”, „3”, „4” a „5”.

PodotázkaPrůměrRozptyl
Bílá2.973.072
Tělová1.3823.452
Černá4.0371.829
Červená1.7873.151
Pastelová2.3494.021
Zvířecí motivy0.2860.663

Graf

5. Jak často nakupujete podprsenku?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
1x za 6 měsíců11437,87 %37,87 %  
1x do roka7625,25 %25,25 %  
1x za 3 měsíce7223,92 %23,92 %  
1 x za 2 měsíce309,97 %9,97 %  
1x za měsíc61,99 %1,99 %  
1x za 2 týdny31 %1 %  

Graf

6. Jaký typ podprsenky nejčastěji nosíte?

0=nenosím, 1=velmi zřídka, 2=dosti zřídka, 3=průměrně, 4=dosti často, 5= velmi často

Povinná otázka, respondent se musel u každé podotázky rozhodnout mezi odpověďmi „0”, „1”, „2”, „3”, „4” a „5”.

PodotázkaPrůměrRozptyl
Balkónová1.973.358
Vyztužená3.3063.169
Push-up1.9174.129
Full-cup1.3693.356
Variabilní1.6382.849
Bez kostic0.7972.208
Sportovní1.862.878

Graf

7. Kupujete si komplet spodního prádla (souprava podprsenka+spodní kalhotky)?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Příležitostně (narozeniny, svátek sv. Valentýna)10334,22 %34,22 %  
Občas8929,57 %29,57 %  
Nikdy7625,25 %25,25 %  
Pokaždé3310,96 %10,96 %  

Graf

8. Kolik utratíte průměrně za jednu podprsenku?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Do 400,-7123,59 %23,59 %  
Do 600,-6521,59 %21,59 %  
Do 1 000,-5116,94 %16,94 %  
Do 800,-4514,95 %14,95 %  
Více než 1 000,-4013,29 %13,29 %  
Do 200,-299,63 %9,63 %  

Graf

9. Kde nejčastěji nakupujete podprsenku?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí a podle toho se mu zobrazily další otázky [Obchodotázka č. 10, Katalog, zásilkový prodejotázka č. 12, Internetotázka č. 11, Tržniceotázka č. 12].

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Obchod23979,4 %79,4 %  
Internet3511,63 %11,63 %  
Katalog, zásilkový prodej154,98 %4,98 %  
Tržnice123,99 %3,99 %  

Graf

10. Ve kterém obchodě konkrétně nakupujete?

Povinná otázka, respondent musel napsat odpověď vlastními slovy.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
triumph104,18 %3,32 %  
Takko104,18 %3,32 %  
Tezenis104,18 %3,32 %  
new yorker93,77 %2,99 %  
různě93,77 %2,99 %  
Le Chaton83,35 %2,66 %  
H&M62,51 %1,99 %  
Intimissimi62,51 %1,99 %  
Etam52,09 %1,66 %  
Lindex41,67 %1,33 %  
ostatní odpovědi calvin klein
nevim
Tesco
Marks and Spencer
HM
Timo
Je mi to jedno
-
Pokaždé jinde
Spodní prádlo
F&F
Triola
nevím název
HaM, New Yorker, Lindex, FaF
centrum Hodonína, spec. obchod se spodním prádlem
second hand ,číňani, vše za 39
jak kdy, často mark and spencer, dolly,...
HM, My, Etam
obchodni centra (Vankovka, Olympia..)
Marks&spencer
HaM, CaA
kamenný obchod vyhrazený na prodej podprsenek a Tesco
New Yorker,H&M,
C and A, H and M
malý soukromý obchod s italským prádlem
H&M, Triumph, Intimissimi.
je to různé
obvykle v řetězci, různě
Maxim
Lindex, Marks and Spencer
ann christine, new yorker, marks a spencer
Marks and spencer, Atlantic
Různé značky - př H&M, C&A, Lindex apod.
HM, Něžné prádlo, Ca A....
F and F
intimissi
OD Dvořák Tábor
Etan
New Yorker, intimissimi, Lindex
H&M, F&F
H&M a jiné
kde se dá
Gate, New Yorker, H&M
spravnapodprsenka.cz
New Yorker, H&M
Dolly
Dolly v Praze
Bílá Labuť spodní prádlo
Bílá Labuť
Prádlo u Itala
HM, Marks and Spencer, New Yorker, Lindex, ...
specializovaný malý krámek
M&S, C&A
Různé, neznačkové obchody (vietnamské obchody, Lidl...)
Takko fashion, New Yorker
HaM,tenezis, CaA
Specializované malé prodejny, F&F, C&A, Takko...
vietnamci
Litex, Tally Weijl
Vietnamské prodejny
Dámské prádlo,Hlavní třída,Havířov
marks and spencer,linia
tesco, jitex
tesco, globus, vietnamci
malém
obchody s více značkami dohromady na menších městech
mark & spenser
Bra Expert
se spodním prádlem
HIT
Dolly.cz
new yorker, hm, intimisimi
Palladium
Prahan
To je různé, nemám konkrétní obchod.
Kralupy nad Vltavou textil
jaký zrovna potkám
Marks Spencer, Outlet
CaA, HIT
H&M, C&A
NewYorker
Kde se mi rovna podprsenka zalíbí
jakýkoliv obchod se spodním prádlem
Kamenný obchod se spodním prádlem, který se nachází v mém městě.
reserved
nezáleží
specializovaném
na různých místech - Ulla Popken, Dolly atd.
Le Mystere a Playtex. Obě značky z internetu ebay.com
Triumph a New Yorker
f and f, lindex
Sielei
Victoria´s secret
Marks&Spencer a Belinda
Axami, Lormar, DKNY, Affinitas
astratex
Lemax
Triumph 2.Felina 3.VS
Tezenis, HM, CA
v obchodech uvedených v otázce č. 1
v různých obchodech
Intimisimi
Triumph,občas Triolu.
Le Chaton Praha
new yourker neboli fishbone
CA, Tezenis
ca
Kamenný, jméno si nepamatuji.
Supermarkety
marks a spencers
kamenná prodejna značky Timo
Bonprix
znackove prodejny Triola
H&M, místní obchod
bellinda
Hedva, Centrum (Brno)
Značkovém
HM, New Yorker
Praha
triump, obchody se spodním prádlem
Tady u nás...
H&M Karlovy Vary
jakýkoliv
Vesna, Triumpf
mám rád psy
H&M, Takko, Kenvelo
poslední dobou nejčastěji Marks and Spencer
Hunkemöller
adidas
v kamenném
modra kostka
italská móda- podprsenky
obchod s prádlem Praha
Orsay
C a A
My Tesco Národní
Angel
Triumh, triola
HM, New Yourker, CA, Takko
kamenný, triumph
jakýkoliv se spodním prádlem
malý obchůdek
16267,78 %53,82 % 

Graf

11. Kupujete na internetu

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Ověřený typ podprsenky2877,78 %9,3 %  
Nový, nevyzkoušený typ podprsenky822,22 %2,66 %  

Graf

12. Znáte značku spodního prádla Úpavan?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí a podle toho se mu zobrazily další otázky [Anootázka č. 13, Neotázka č. 15].

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Ne27792,03 %92,03 %  
Ano247,97 %7,97 %  

Graf

13. Odkud znáte tuto značku prádla?

Povinná otázka, respondent musel napsat odpověď vlastními slovy.

asd

internet

internet

Mám doma pár ks spodního prádla této značky.

Nakupuji spodní prádlo

nebím, název je mi povědomý

nevím

nevím

nosím ji

Obchod

od kamarádky

Od kamarádky, doporučila mi kojící podprsenku

Od pracovníka této společnosti.

používám kojící podprsenky této značky

reklama v tisku

v místním obchodě se spodním prádlem jsem dostala zboží do reklamní tašky Úpavan

vb

z historie

z internetu

z internetu asi

Z katalogu a novin.

z obchodu

ze sámošky

Znám majitele

14. Máte ve svém šatníku kalhotky nebo podprsenku této značky?

Povinná otázka, respondent se musel rozhodnout mezi odpověďmi „ano” a „ne”.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
ne1666,67 %5,32 %  
ano833,33 %2,66 %  

Graf

15. Jakým způsobem perete podprsenky?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
V pračce dohromady s jiným prádlem14347,51 %47,51 %  
Ručně8427,91 %27,91 %  
V pračce v pracím sáčku5618,6 %18,6 %  
V pračce odděleně od ostatního prádla185,98 %5,98 %  

Graf

16. Věková skupina

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
18-2413143,52 %43,52 %  
25-306722,26 %22,26 %  
31-456521,59 %21,59 %  
46+3812,62 %12,62 %  

Graf

17. Nejvyšší dosažené vzdělání

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
17257,14 %57,14 %  
11538,21 %38,21 %  
144,65 %4,65 %  

Graf

18. Místo, kde převážně žijete: podle počtu obyvatel

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Praha7725,58 %25,58 %  
Malé město 5001- 30 000 obyv.6019,93 %19,93 %  
Velké město 100 001- 500 000 obyv5919,6 %19,6 %  
Středně velké město 30 001- 100 000 obyv.5317,61 %17,61 %  
Obec Do 5000 obyv.5116,94 %16,94 %  
Malé město 5001- 30 000              5001- 30 000      end_of_the_skype_highlighting obyv.10,33 %0,33 %  

Graf

19. Kraj

Povinná otázka, respondent musel napsat odpověď vlastními slovy.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Praha4213,95 %13,95 %  
Středočeský278,97 %8,97 %  
Jihomoravský206,64 %6,64 %  
Plzeňský196,31 %6,31 %  
jihočeský175,65 %5,65 %  
Liberecký154,98 %4,98 %  
olomoucký134,32 %4,32 %  
Královehradecký134,32 %4,32 %  
Zlínský134,32 %4,32 %  
Ústecký134,32 %4,32 %  
ostatní odpovědi Pardubický
Moravskoslezský
Vysočina
JM
Karlovarský
Pražský
Moravsko-slezský
hl.město
Praha východ
Praha V
MS
praha Z
hl.m.praha
Hlavní město Praha

Středočeský kraj
Hl. m. Praha
hl. město
hl.město Praha
Praha 10
Jihomoravský (Břeclav)
plzeň
Jihomoravský (Brno vítězý)
Hl.m.Praha.
severní
Lbc
Jihočeský kraj
Praha západ
Pardubický kraj
jmk
Praha střed
br
Králove-hradecký
moravslo
zlínskký
hl. m. Prha
královehradecký kraj
asd
ústecký kraj
vc
Jihičeský
stredocesky
Moravskoslezský kraj
Dolní Džigárna
pha

žádný
Hl. město Praha
10936,21 %36,21 % 

Graf


(placená inzerce)

SEGMENTACE RESPONDENTŮ A OVĚŘOVÁNÍ HYPOTÉZ BETA

Pomocí tohoto nástroje můžete získat přepočítané výsledky pro jednotlivé segmenty respondentů a zjistit, zda se odpovědi určitého segmentu respondentů liší od „průměrného” respondenta. Funkce je v tomto momentě v testovacím režimu a zcela bez záruky, nepoužívejte ji jako jedinou metodu pro vyhodnocení hypotéz!

Metodická část této funkce se teprve připravuje, časem přibude podpora také pro chybějící typy otázek. V případě, že objevíte nějakou chybu, neváhejte mě kontaktovat.

Segmentační otázka č. 1
Segmentační otázka č. 2
Segmentační otázka č. 3

Analýza zajímavých souvislostí a závislostí (DZD)5

Byly nalezeny zajímavé souvislosti u 5 otázek.

Upozornění: V případě, že se Vám u otázky zobrazuje pouze jedna odpověď, nejedná se patrně o žádná senzační zjištění. Při interpretaci výsledků se vždy řiďte také výsledky uvedenými výše - pokud určitou odpověď zvolila většina lidí, nejsou zjištění zajímavá (např. pokud je věk 90% respondentů v rozmezí 15 - 25 lety, jsou veškeré závislosti k této odpovědi prakticky bezcenné).

Tip: Vysvětlení této funkce i s příklady naleznete v nápovědě

4. Jakou barvu podprsenky nosíte nejčastěji?

  • odpověď Tělová=0:
    • 1.6x vetší pravděpodobnost při odpovědi Značka=5 na otázku 3. Jakou váhu u Vás mají následující faktory při koupi spodního prádla?

6. Jaký typ podprsenky nejčastěji nosíte?

  • odpověď Full-cup=0:
    • 1.8x vetší pravděpodobnost při odpovědi Tezenis na otázku 10. Ve kterém obchodě konkrétně nakupujete?

9. Kde nejčastěji nakupujete podprsenku?

  • odpověď Internet:
    • 8.3x vetší pravděpodobnost při odpovědi Ověřený typ podprsenky na otázku 11. Kupujete na internetu

12. Znáte značku spodního prádla Úpavan?

  • odpověď Ano:
    • 12.5x vetší pravděpodobnost při odpovědi ne na otázku 14. Máte ve svém šatníku kalhotky nebo podprsenku této značky?

18. Místo, kde převážně žijete: podle počtu obyvatel

  • odpověď Praha:
    • 3.7x vetší pravděpodobnost při odpovědi Praha na otázku 19. Kraj

Zjišťování závislostí odpovědí

Pomocí této funkce můžete analyzovat vztahy mezi různými odpověďmi. V části A vždy vyberte jeden výrok (odpověď na určitou otázku), který Vás zajímá. V části B poté zaškrtněte odpovědi, u kterých předpokládáte, že by mohly mít nějakou souvislost s odpovědí z části A. Po stisku tlačítka Analyzovat na konci formuláře se dozvíte sílu závislosti A na B.

Tip: Delší vysvětlení i s příklady naleznete v nápovědě

A) VYBERTE ODPOVĚĎ (VÝROK), KTERÁ VÁS ZAJÍMÁ:

Poznámka: Můžete zaškrtnout více výroků. Zaškrtnutím více výroků v rámci jedné otázky tyto výroky sloučíte (logická spojka NEBO), zaškrtnutím více výroků v rámci více otázek docílíte vytvoření kombinovaného výroku (logická spojka A).

2. Jaký typ prádla nejčastěji nosíte?

3. Jakou váhu u Vás mají následující faktory při koupi spodního prádla?

4. Jakou barvu podprsenky nosíte nejčastěji?

5. Jak často nakupujete podprsenku?

6. Jaký typ podprsenky nejčastěji nosíte?

7. Kupujete si komplet spodního prádla (souprava podprsenka+spodní kalhotky)?

8. Kolik utratíte průměrně za jednu podprsenku?

9. Kde nejčastěji nakupujete podprsenku?

10. Ve kterém obchodě konkrétně nakupujete?

11. Kupujete na internetu

12. Znáte značku spodního prádla Úpavan?

14. Máte ve svém šatníku kalhotky nebo podprsenku této značky?

15. Jakým způsobem perete podprsenky?

16. Věková skupina

17. Nejvyšší dosažené vzdělání

18. Místo, kde převážně žijete: podle počtu obyvatel

19. Kraj

B) DEFINUJTE SKUPINU RESPONDENTŮ NA ZÁKLADĚ ODPOVĚDÍ:

Poznámka: Můžete zaškrtnout více výroků. Zaškrtnutím více výroků v rámci jedné otázky skupinu respondentů rozšíříte (podskupiny respondentů budou sloučeny), zaškrtnutím více výroků v rámci více otázek skupinu zúžíte (použije se podskupina respondentů vyhovující všem otázkám).

2. Jaký typ prádla nejčastěji nosíte?

3. Jakou váhu u Vás mají následující faktory při koupi spodního prádla?

4. Jakou barvu podprsenky nosíte nejčastěji?

5. Jak často nakupujete podprsenku?

6. Jaký typ podprsenky nejčastěji nosíte?

7. Kupujete si komplet spodního prádla (souprava podprsenka+spodní kalhotky)?

8. Kolik utratíte průměrně za jednu podprsenku?

9. Kde nejčastěji nakupujete podprsenku?

10. Ve kterém obchodě konkrétně nakupujete?

11. Kupujete na internetu

12. Znáte značku spodního prádla Úpavan?

14. Máte ve svém šatníku kalhotky nebo podprsenku této značky?

15. Jakým způsobem perete podprsenky?

16. Věková skupina

17. Nejvyšší dosažené vzdělání

18. Místo, kde převážně žijete: podle počtu obyvatel

19. Kraj

C) KLEPNUTÍM NA TLAČÍTKO SPUSŤTE ANALÝZU ZÁVISLOSTI

Analýza Vám řekne, zda má Vaše definice skupiny respondentů nějaký vliv na Vámi vybraný výrok.

Zdroje respondentů

Níže uvedený seznam obsahuje odkazy na nejvýznamnější stránky, ze kterých přišli respondenti (dle refereru):

Z bezpečnostních důvodů nejsou zobrazeny kompletní adresy, ze kterých uživatelé přišli, ani minoritní zdroje respondentů. V případě následování odkazu z outlooku, icq nebo použití firewallu obvykle není možné zdroj zjistit. Jedná se o statistiku návštěvnosti dotazníku, nikoli jeho úspěšného odeslání (z různých zdrojů mohla být úspěšnost vyplnění dotazníku různá). Údaje tedy mohou sloužit pouze pro velmi hrubou orientaci.

Citace

, A.Preference při koupě podprsenky (výsledky průzkumu), 2013. Dostupné online na https://31674.vyplnto.cz.

Licence Creative Commons   Výsledky průzkumu podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko

Poznámky:
1) Globální procenta se počítají s ohledem na celkový počet respondentů, lokální četnost bere potaz pouze respondenty, kteří danou otázku zodpověděli.
2) U otázek typu "seznam - alespoň jedna" si mohli respondenti zvolit více odpovědí, proto součet procent u jednotlivých odpovědí nemusí dát dohromady 100 %
3) Na povinnou otázku musí respondent zodpovědět pouze v případě, kdy mu je zobrazena. Dotazník může obsahovat skoky mezi otázkami, takže lze na základě určitých odpovědí některé otázky přeskakovat.
4) Tato funkce je zatím v testovacím stadiu a je určena spíše pro zábavu - mějte na paměti, že může zobrazovat i nesmysly. V tomto momentě probíhá pouze automatická analýza dvojic výroků, zavislosti kombinací výroků můžete zatím sledovat pouze prostřednictvím funkce zjišťování závislostí odpovědí.