Vyplňto.cz > Průzkumy > Archiv výsledků > Analýza značky obuvnické společnosti

Analýza značky obuvnické společnosti

Víte, že... můžete dotazníky vyplňovat i pomocí mobilních aplikací?
K dispozici jsou aplikace pro iPhone, iPad a Android.

Základní údaje o provedeném průzkumu

Autor průzkumu:Šárka Prochasková
Šetření:27. 02. 2012 - 10. 03. 2012
Počet respondentů:246
Počet otázek (max/průměr):19 / 17.24
Použité ochrany:žádné
Zobrazení otázek:po jedné otázce
Návratnost dotazníků:66,6 %
Návratnost dotazníků je dána poměrem vyplněných a zobrazených dotazníků. Jedná se o orientační údaj, který nebere v potaz ty oslovené respondenty, kteří ani nezobrazili úvodní text (neklikli na odkaz na dotazník).
Průměrná doba vyplňování:00.06:07
Stáhnout surová data:XLS XLSX CSV XHTML PDF-1 PDF-2 PDF-3 PDF-kódy
Stáhnout grafy:Všechny grafy
odpovědi & grafy   segmentace   závislosti   zdroje   dotazník   citovat

Úvodní informace zveřejněné respondentům

Vážený respondente,
dovoluji si Vás oslovit s žádostí o vyplnění dotazníku v rámci realizace mé diplomové práce na téma Analýza pozice značky obuvnické společnosti. Jedná se o anonymní dotazník a veškerá data budou použita pro zpracování mé práce.
Děkuji Vám za pomoc a Váš čas strávený vyplněním tohoto dotazníku.


Bc. Šárka Prochasková


Není – li uvedeno jinak, odpovězte, prosím, zakřížkováním pouze jedné správné odpovědi.
 

Odpovědi respondentů

1. Jaké značky se Vám vybaví, když se řeknou sportovní boty? (uveďte max. 5 značek)

Povinná otázka, respondent musel napsat odpověď vlastními slovy.

addidas, nike, puma,

addidas, nike, puma, umbro

Addidas, Nike, Reebok, Puma

addidas, puma

addidas, reebok

Adidas

adidas

Adidas

adidas

Adidas

Adidas, Hummel, Nike

adidas, new balance, nike

adidas, nike

adidas, nike

Adidas, Nike

Adidas, Nike

adidas, nike

adidas, nike

Adidas, Nike

Adidas, Nike

Adidas, Nike

Adidas, Nike

Adidas, Nike

adidas, nike

Adidas, Nike

Adidas, Nike,

Adidas, Nike, Adio, DC shoes

Adidas, Nike, Botas, Sprandi

Adidas, Nike, DC, Puma, Reebok,

Adidas, Nike, Diesel, Rip curl, DC

Adidas, Nike, Kempa, Puma, Asics, Reebok,

Adidas, Nike, Mizuno

Adidas, Nike, Mizuno,

adidas, nike, mizuno, reebook

adidas, nike, new balance, reebok

adidas, nike, new ballance,

adidas, nike, prestige, botas, puma

Adidas, Nike, Puma

adidas, nike, puma

Adidas, Nike, Puma

adidas, nike, puma

Adidas, Nike, Puma

adidas, nike, puma

Adidas, Nike, Puma

Adidas, Nike, Puma

adidas, nike, puma

Adidas, Nike, Puma

adidas, nike, puma

Adidas, Nike, Puma

Adidas, Nike, Puma

Adidas, Nike, Puma

adidas, nike, puma

adidas, nike, puma,

Adidas, Nike, Puma, Asics

adidas, nike, puma, asics, reebok

Adidas, Nike, Puma, Botas,

adidas, nike, puma, botas, reebok, new balance,

Adidas, Nike, Puma, Converse, Reebok

Adidas, Nike, Puma, La sportiva, asolo

adidas, nike, puma, lacoste, gucci

Adidas, Nike, Puma, Reebok

adidas, nike, puma, reebok, alpine pro

adidas, nike, puma, salamon

Adidas, Nike, Puma, Wilson, Swiss K

adidas, nike, rebook

adidas, nike, rebook, puma

Adidas, Nike, Reebok

adidas, nike, reebok, asics

Adidas, Nike, Reebok, Hitec,

Adidas, Nike, Reebok, Mizuno

Adidas, Nike, Reebok, Prestiže

Adidas, Nike, Reebok, Puma

adidas, nike, reebok, puma

Adidas, Nike, Reebok, Puma

Adidas, Nike, Reebok, Puma, Merell

adidas, nike, reebook,

Adidas, Nike, Reebook, Puma

Adidas, Nike, Salomon,

adidas, nike, salomon, wilson, rebook

Adidas, Nike, Wilson, New Balance, Seems

Adidas, Nike... nevím, nezajímá mě sportovní obuv

Adidas, Puma

Adidas, Puma, Nike

Adidas, Puma, Nike

Adidas, Puma, Nike

Adidas, Puma, Nike, Converse, DC

Adidas, Puma, Nike, Husky

Adidas, Puma, Nike, New Balance

Adidas, Puma, Nike, Reebok

adidas, puma, nike, reebok,

adidas, puma, nike, sandic, umbro

Adidas, Reebok, Nike, Botas, Puma

Adidas, Reebok, Puma, Nike

adidas,nike

adidas,nike,puma

adidas,nike,reebok

adidas,reebok, botas,

adidas,reebok,nike

adiddas, nike, puma

Babolat, Nike, Puma, KMM, Steel

Botas, Adidas, Nike, Puma

ccc, deichman, a3 sport, mamut, baťa

convers, puma

DC shoes, Nike, Adidas, Converse, Adio

Deichmann, Humanic, CCC, Mixer

garmish, oolang, baťa

Husky, Adidas, Nike, Alpine pro, Puma

keen, adidas, nike, puma

merrel

Mizuno, adidas, botas,

mizuno, asics, nike, adidas

Mizuno, Diadora, Oasis, Botas, Nike

New Balance, Nike, Adidas, Reebok, Puma

Nice, Adidas

nike adidas deichman aku

NIKE

Nike

Nike

nike

nike 6.0, dc, dvs, supra

nike adidat puma

Nike, Adidas, Dada

nike, addidas, puma, umbro

nike, adidas

Nike, Adidas

Nike, Adidas

Nike, Adidas

nike, adidas

nike, adidas

nike, adidas

Nike, Adidas

Nike, Adidas

nike, adidas

nike, adidas,

Nike, Adidas, Adio, Reebook

Nike, Adidas, Asics, New Balance

Nike, Adidas, Asics, Newbalance

nike, adidas, baťa

NIke, Adidas, Baťa

nike, adidas, columbia

Nike, Adidas, Converse, Puma, Sketchers

nike, adidas, fila, puma

nike, adidas, head, puma, kappa

Nike, Adidas, Joma, Puma, Diadora, Lotto, Rebook, Mizuno...

Nike, Adidas, LACOSTE, Puma, Umbro, Reebok

Nike, Adidas, Mizuno, Alpine, Puma

Nike, Adidas, Power

Nike, Adidas, Power,

Nike, Adidas, Power, Reebok

Nike, Adidas, Puma

Nike, Adidas, Puma

Nike, Adidas, Puma

nike, adidas, puma

Nike, Adidas, Puma

nike, adidas, puma

Nike, Adidas, Puma

Nike, Adidas, Puma

nike, adidas, puma,

nike, adidas, puma,

nike, adidas, puma,

Nike, Adidas, Puma, Baťa, Skechers

nike, adidas, puma, converse

Nike, Adidas, Puma, Crocs

Nike, Adidas, Puma, Mizuno

Nike, Adidas, Puma, Mizuno

nike, adidas, puma, new balance

Nike, Adidas, Puma, New Balance, Converse

Nike, Adidas, Puma, NewBalance, Reebook

NIke, Adidas, Puma, Rebook, New Balance

Nike, Adidas, Puma, Reebok

Nike, Adidas, Puma, Reebok

Nike, Adidas, Puma, Reebok

Nike, Adidas, Puma, Reebok

nike, adidas, puma, reebok,

Nike, Adidas, Puma, Reebok, Asis

Nike, Adidas, Puma, Reebook

Nike, Adidas, Puma, Umbro, Joma

Nike, Adidas, Puma, Wilson, Reebok

nike, adidas, reabock, hi-tec, salomon, mizuna

Nike, Adidas, Reabook

Nike, Adidas, Reebok

Nike, Adidas, Reebok

Nike, adidas, reebok, atd

Nike, Adidas, Reebok, Baťa

nike, adidas, reebok, botas, puma

Nike, Adidas, Reebok, New Balance,

nike, adidas, reebok, prestige

nike, adidas, reebok, puma, umbro

nike, adidas, reebook

Nike, Adidas, Roxy, Etnies

nike, adidas, salomon, merrel,rebook

Nike, Adidas, Salomon, Puma

Nike, Adidas, salomon, puma, merell

Nike, Adidas, Umbro

Nike, Adidas, Umbro, Lonsdale, Puma

nike, adidas, vans

nike, adidas,puma

Nike, Adidas,Puma

Nike, Adidias, Reebok

nike, adio, converse, adidas

nike, hi-tech

Nike, Mizuno, Adidas, New Balance, Asics

nike, nicméně na značky příliš nehledím (vícenásobné špatné zkušenosti se značkovou obuví)

Nike, Puma, Addidas

Nike, Puma, Adidas

nike, puma, adidas

Nike, Puma, Adidas, Mustang

nike, puma, adidas, reabok, mizuno

Nike, Puma, Adidas, Reebok

nike, puma, adidas, reebok

Nike, Puma, Adidas, Reebok

nike, puma, adidas, reebok, salmon, merell

nike, puma, adidas, reebok, salomon

nike, puma, asics,

Nike, Puma, Reebok

Nike, Puma, Reebok

nike, reebok, adidas, puma

Nike, Salomon, Adidas

Nike,Adidas

nike,adidas,puma

nike,puma,adidas,

olympicus, adidas,

Panda, adidas, nike, prestige, VM Import

puma, adidas

Puma, Adidas, Nike

puma, adidas, nike, rebook, dc

puma, adidas, nike, salomon

puma, adidas, nike, umbro

puma, alpine pro, adidas, nike, rebook

puma, D-sport, nike

puma, nike adidas, airwalk

Puma, Nike,

puma, nike, adidas

Reebok, Addidas, Nike, Puma

Reebok, Adidas, Nike, Salomon

Reebok, Adidas, Nike, Salomon

reebok, nike, adidas, puma, lonsdale

reebook, nike, adidas

Reybook, adidas, nike,

Salomon, adidas, nike, puma

Salomon, Adidas, Nike, Reebok, Hi-tec.

Salomon, Nike, Adidas, Reebock

Salomon, Puma, Nike

Salomon,Hi-tec,Husky,Rossignol,Adidas

Specialized, Nike, Adidas, Puma

wilson, reebok, adidas. nike

2. Které z těchto značek bot znáte? (můžete uvézt i více odpovědí)

Povinná otázka, respondent musel zvolit alespoň některou z nabízených odpovědí (min. 1).

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Adidas24298,37 %98,37 %  
Nike23896,75 %96,75 %  
Puma23796,34 %96,34 %  
Baťa22993,09 %93,09 %  
DC18173,58 %73,58 %  
Converse17872,36 %72,36 %  
Adio15362,2 %62,2 %  
Botas14157,32 %57,32 %  
Merrell5823,58 %23,58 %  
Keen4518,29 %18,29 %  
Boots and Braces31,22 %1,22 %  

Graf

3. Kde boty nejčastěji nakupujete?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Kamenný obchod23394,72 %94,72 %  
Přes e-shop na internetu135,28 %5,28 %  

Graf

4. Jaký druh bot nejčastěji nakupujete?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Trendová obuv8936,18 %36,18 %  
Sportovní obuv7430,08 %30,08 %  
Outdoorová obuv3715,04 %15,04 %  
Ostatní obuv2610,57 %10,57 %  
Společenská obuv208,13 %8,13 %  

Graf

5. Ohodnoťte známkou 1-5 (1velmi důležité, 5 nedůležité), jak jsou pro Vás důležité následující faktory při nákupu bot:

Povinná otázka, respondent se musel u každé podotázky rozhodnout mezi odpověďmi „1”, „2”, „3”, „4” a „5”, respondent se musel u každé podotázky rozhodnout mezi odpověďmi na dané škále.

PodotázkaPrůměrRozptyl
Značka (výrobce)2.9021.267
Cena1.890.813
Design1.5770.707
Reklama4.3820.781
Kvalita1.5040.591
Předchozí zkušenost1.8460.83
Doporučení2.8411.052
Země původu3.8281.224

Graf

6. Znáte společnost Botas, a.s.?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí a podle toho se mu zobrazily další otázky [Anootázka č. 7, Ne (přejděte na otázku č. 9)otázka č. 9].

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Ano14257,72 %57,72 %  
Ne (přejděte na otázku č. 9)10442,28 %42,28 %  

Graf

7. Vyberte slovo, které charakterizuje značku Botas (můžete uvézt i více odpovědí):

Povinná otázka, respondent se musel rozhodnout na každém řádku mezi dvěma odpověďmi.

KritériumŠkálaPrůměr*Rozptyl
Drahá vs. Levná 1-2-3-4-52.9860.507
Luxusní vs. Obyčejné1-2-3-4-53.5920.608
Kvalitní vs. Nekvalitní1-2-3-4-52.2610.587
Moderní vs. Tradiční1-2-3-4-53.0851.359
Známá vs. Neznámá1-2-3-4-52.6480.961

* S výjimkou škál 1-2-3-4-5 a 1-2-3-4-5-6-7 odpovídají záporné hodnoty prvnímu výrazu.

8. Znáte logo společnosti Botas, a.s.?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Ano7955,63 %32,11 %  
Ne6344,37 %25,61 %  

Graf

9. Ohodnoťte následující atributy loga (obrázek viz příloha na emailu nebo na fb)) jako ve škole 1-5:

Povinná otázka, respondent se musel u každé podotázky rozhodnout mezi odpověďmi „1”, „2”, „3”, „4” a „5”, respondent se musel u každé podotázky rozhodnout mezi odpověďmi na dané škále.

PodotázkaPrůměrRozptyl
Celkový vzhled2.6990.779
Tvar2.7280.719
Barva2.6061.019
Písmo2.630.908
Zapamatovatelnost2.8131.136
Originalita3.151.16

Graf

10. Změnili byste logo firmy Botas, a.s.?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí nebo napsat odpověď vlastními slovy.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Ne15161,38 %61,38 %  
Ano (uveďte jak v jiné odpovědi)5221,14 %21,14 %  
Nevím20,81 %0,81 %  
Úplně jinak :-D10,41 %0,41 %  
originálnejší dizajn, riešený 3D10,41 %0,41 %  
vůbec se mi nelíbí, změnil bych ho úplně10,41 %0,41 %  
záleží na stg dané firmy, jestli chce působit moderně nebo raději tradičně... návrh loga je běh na dlouhou trať a nejde popsat na jednom řádku... musí být v souladu s corporate identity celé firmy... nelze změnit pouze logo bez znalosti dalších souvislost10,41 %0,41 %  
Nová mladistvá vize10,41 %0,41 %  
červenou část loga i s "b"éčkem uvnitř bych zkusil trochu zmenšit a vrchní část slova "botas" bych nechal lemovat ovál loga.10,41 %0,41 %  
více inovativní, modernější design - písmo apod.10,41 %0,41 %  
proč ?10,41 %0,41 %  
změna písma, více barev10,41 %0,41 %  
jiný obrázek10,41 %0,41 %  
výraznější tvar, jiné barvy10,41 %0,41 %  
tvar a písmo10,41 %0,41 %  
konkrétnější10,41 %0,41 %  
nezměnili, protože logo neznám10,41 %0,41 %  
v mailu nebylo logo přiloženo, takže nevím10,41 %0,41 %  
spíše bych ho pouze lehce "zmodernizovala", ne úplně měnit10,41 %0,41 %  
trochu originality ne taková jednoduchost, něco ve znaku více zapamatovatelného ne neurčitý znak a jiná barva černá/červená dost ohraná.10,41 %0,41 %  
možná poupravit trochu barvy10,41 %0,41 %  
Změna barvy loga10,41 %0,41 %  
Zatraktivnit, vytvořit modernější10,41 %0,41 %  
těžko říct, fajfka je už registrovaná :-)10,41 %0,41 %  
neznám firmu10,41 %0,41 %  
více nápaditosti10,41 %0,41 %  
modernější písmo, jiné barvy10,41 %0,41 %  
udělat ho zajímavější, originálnější10,41 %0,41 %  
Trošku jiné písmo10,41 %0,41 %  
sviezejsi, modernejsi vzhlad10,41 %0,41 %  
Celkově bych změnil design a barvu.10,41 %0,41 %  
Nad tim jsem vážně nikdy nepřemýšlela10,41 %0,41 %  
zjednodušit10,41 %0,41 %  
lepší volba barev, logo pouze formou písma10,41 %0,41 %  
iný tip písma, pridať trochu kreativity10,41 %0,41 %  
jiné barvy10,41 %0,41 %  
barvu,a styl písma je zaměnitelná se značkou cropp10,41 %0,41 %  
jiné barvy, písmo10,41 %0,41 %  
ano změnila10,41 %0,41 %  
Je mi to jedno10,41 %0,41 %  
modernější, jednodušší, nápaditější10,41 %0,41 %  
kreativně, barevně10,41 %0,41 %  
nemám důvod ho měnit, netrápí mě10,41 %0,41 %  
nevím jak logo vypadá10,41 %0,41 %  

Graf

11. Ohodnoťte jméno značky Botas jako ve škole 1-5:

Povinná otázka, respondent se musel u každé podotázky rozhodnout mezi odpověďmi „1”, „2”, „3”, „4” a „5”, respondent se musel u každé podotázky rozhodnout mezi odpověďmi na dané škále.

PodotázkaPrůměrRozptyl
Zapamatovatelnost1.8570.873
Originalita2.7031.144
Vhodnost2.2280.924
Vyslovitelnost1.5160.656

Graf

12. Který z uvedených sloganů patří značce Botas?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Slogan neznám21386,59 %86,59 %  
Obouváme svět228,94 %8,94 %  
Step forward (krok vpřed)104,07 %4,07 %  
Just do it (prostě to udělej)10,41 %0,41 %  

Graf

13. Co se Vám vybaví, když se řekne Botas? (uveďte všechny asociace)

Povinná otázka, respondent musel napsat odpověď vlastními slovy.

-

...

..komunistická obuv

"botasky"

"botasky" - označení teď už skoro každé boty sportovnějšího typu; tradičnější (doufám že) česká firma

80. léta, sportovní obuv

basketball... první kožené boty byly od Vás

Baťa

baťa, komunistické kecky, zlín, barevné boty

běžkařské boty

Bílé tenisky nezajímavého vzhledu a kdo je nosí je divný ;)

bota

bota

bota, bagandža, topánka, lacná napodobenina z Poľska

bota, botasky

Bota, botasky

bota, botox, dotaz

bota, design, barvy, hezký,sport,

bota, obchod

Botas 66,

botasky obchod

botasky tradiční české boty, které se po odmlce vrátily na trh

botasky

botasky

botasky

botasky

botasky

botasky

botasky

Botasky

botasky

Botasky

botasky

botasky

botasky

botasky - ve smyslu sportovní boty pestré barvy

botasky :D

botasky = tenisky, zlaté logo se třemi hvězdičkami, boty na běžky, velmi vtipný název (pro česky mluvící), čsl. firma - čsl. tradice -> první reakce - to ještě existuje, to ještě není rozkradené???

botasky s modrým pruhem

botasky, náhražka značkových sportovních bot a taška

botasky, boty

botasky, socialistické boty, tradice

botasky, sportovní boty

botasky, sportovní obuv, česká značka, tradice

botasky, tenisky, česká značka

botasky, tradice, doba před '89, bílá, modrá, červená,

boty

Boty

boty

Boty

boty

boty

boty

boty

boty

boty

boty

boty

Boty

boty

boty

boty

Boty

Boty

boty

boty

Boty

boty

boty

boty

Boty

boty

boty

boty

boty

boty

boty

boty

boty

boty :)

Boty :o) ... Sport, sportovní boty, nyní už i logo...

boty "prestiže"

Boty Botas :)

boty české výroby

boty dobré kvality

boty na běžky

boty nazývané Botasky

boty v prodejně Baťa, veselé barvičky, oldschoolový styl, možná trochu drahé

boty z doby před revolucí, obnovená značka, nevidím je v obchodech, nevím, co dělá za druh bot

boty,

boty, adidas

boty, adidas

boty, barvy

boty, baťa

boty, batoh, box

boty, botasky

boty, botasky, společnost

boty, botasky, tenisky, ceska obuv

boty, boty a boty :-)

boty, brusle, nuda, malé zastoupení v obchodní síti

boty, červená barva, černá barva

boty, Česko, tradice, kvalita

boty, které nosil už i můj otec

boty, lyžáky, běžecké boty, sportovní boty

boty, obchod, že bude následovat nějaký originální slogan

Boty, retro

boty, tenis, dotaz

boty, tenisky, botasky, sportovní obuv

boty, tenisky, boty na běžky, tátovy Botasky v modrobílé barvě

Boty, tradice,...

brusle

Brusle

brusle

brusle

brusle

brusle, kopačky

brusle, zimní sporty

ceske boty, klasicky udelane, zadne extra modeni

černé boty pro starší osoby

česká obuv s tradicí, kvalita, v současnosti mladistvý vzhled obuvi

česká obuv, botasky

Česká tradiční firma, která vyrábí kvalitní obuv v retro stylu.

české boty

české boty, sportovní boty, in-line, krasobruslení, lední hokej

dětství, botasky

dlouhá tradice na trhu

dobrá bota

druh tenisek, retro styl, barevnost

Historie, tradice,

iba boty

jednotvárnost

klasická česká obuv, nemoderní

klasická sportovní obuv vhodná na obyčejné vycházky

klasika

klasika, česká značka, kvalita, lyžařské boty, strohost

kolečkové brusle :)

kolektivní sport, Botas Classic 66

komunismus

komunismus, trapné bílé sportovní boty

komunistická obuv - název bych určitě změnil.. i když se zřejmě jedná o kvalitní obuv, tak značka ve mě asociuje nekvalitní koministický botovy stejnokroj, který měli téměř všichni

Kvalita

kvalita, originalita

kvalita, sport

Kvalita, tradice

kvalita,příznivá cena,sportovci

lehce zapamatovatelné jméno

limitovaná edice unisexové obuvi pro mladé, ofiginální nápad, vzhled sportovní obuvi

mládí :-) byly to moje první lepší sportovní boty, barevnost - moje děti si kupují nové barevné verze

mládí, botasky........

moje brusle

napodobenina Baťa

neívm

netuším

nevím

nevím

nevím

Nevím co je slovo asociace :-D

Nevybaví se mi nic

nevzhledné kecky, které bych si nevzala na nohu

Neznám tuto značku

Neznám tuto značku

Neznám tuto značku, ale asi to má spojitost s obuví.

nic

nic

nic

nic

nic

nic

nic

nic

nic

nic

nic

Nic

nic

nic

nic

nic

Nic se mi nevybaví

Nohejbal, Hokejové brusle, Classic

NULL

Obivnická společnost

obrázek není k dispozici, takže jediné co mě napadá tak sportovní obuv

Obuv

obuv

obuv

obuv

obuv

obuv

Obuv sportovní, vzhledově pěkně propracovaná

obuv, kvalita, značka, spokojenost

obuv, obchod s obuví, značka

Olympiáda, běžecké závody, lední hokej, boty, kolečkové brusle.

opravdu tuto firmu neznám, buď je moc drahá nebo jsem se o ní neměla jak dozvědět například z reklamy nebo hodně vystaveného zboží či kamenného obchodu v ústředních nákupních centrech.

pevná sportovní obuv

Popravdě.. První co mě napadne, jsou Prestižky :)

prodej bot

Prostě boty, česká firma, spíš normální, nic extra. A taky botasky.

Před vyplňováním dotazníků nic, po dohledání na internetu pak lyžování

retro, barvy, botas by Ty Nikdy Label a jiné "custom designy", onitsuka tiger

Retro, barvy, czech made

retro, klasický tvar

retro, mládí, hnědé semišové boty, které jsem chtěl, ale nikdy neměl, sportovní obuv,

Retro, Svit (firma),

sport, modernost, kvalita

Sportovní a outdoorové boty

sportovní boty

sportovní boty

Sportovní boty

sportovní boty z koženky

sportovní boty, botasky

sportovní boty, tenisky

sportovní komunistická obuv - bílá s modrým pruhem

sportovní obuv

sportovní obuv

Sportovní obuv; kvalitní; dobře drží nohu (výborná klenba)

stara skola

Stará značka sportovní obuvi, kterou nosili naši rodiče.

Staré Botasky, které nosila máma na pole.

Starší tenisky, tenisky na pracovani

styl

stylové

školní léta

športová obuv, obuvníctvo,...

teniska

Tenisky

tenisky z dětsví

tenisky, outdorové boty

tradice

tradice, kvalitní boty, brusle

tradice, minulost

Tradiční obuv, známá spíše u starších

tretry, barevné boty, botasky, boty na běžky

Tuto značku neznám

tvar boty, barevne modely, botasky (přeneseně ?), ale že sou i na bezky a j.

Vtip s trpaslíky Stará obuv

Vůbec netuším o co se jedná

výrobce bot s dlouholetou tradicí, nemódní obuv, kvalitní zboží

závody bopo, fotbal, dětství,

Značka bot ...

značka bot, jednoduchý znak

Značka, která tady je už od komunismu...

značková obuv v retro stylu

Značku neznám, takže by mě napadlo jen, že se může jednat o značku bot.

znovuzrození botasek

Že to bude mít něco společného s botami. Jak jsem uvedla, společnost neznám.

14. Kupujete produkty značky Botas, a.s.?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí nebo napsat odpověď vlastními slovy.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Ne22591,46 %91,46 %  
Ano (Do jiné odpovědi uveďte jaké produkty kupujete)…83,25 %3,25 %  
brusle31,22 %1,22 %  
málo10,41 %0,41 %  
jednou tenisky10,41 %0,41 %  
vlastním kolečkové brusle a brusle na led10,41 %0,41 %  
botasky10,41 %0,41 %  
někdy10,41 %0,41 %  
vyjímečně10,41 %0,41 %  
rodiče kupují - sportovní boty, boty na běžky10,41 %0,41 %  
mám jen jeden-brusle10,41 %0,41 %  
nikde v mém okolí jsem je nezaregistrovala10,41 %0,41 %  
dětem10,41 %0,41 %  

Graf

15. Zaznamenali jste jakoukoliv reklamu na boty značky Botas, a.s. v posledním roce?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí nebo napsat odpověď vlastními slovy.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Ne22189,84 %89,84 %  
Ano (jakou reklamu jste zaznamenali uveďte do jiné odpovědi)104,07 %4,07 %  
plakáty, bannery10,41 %0,41 %  
na internetu, v časopisech, na billboardech10,41 %0,41 %  
plakáty, reklama v časopisech10,41 %0,41 %  
na vlastní návrh designu10,41 %0,41 %  
billboardy10,41 %0,41 %  
nic10,41 %0,41 %  
Reklama na internetu10,41 %0,41 %  
něco na internetu, kde si lze vybrat vlastní design10,41 %0,41 %  
internet10,41 %0,41 %  
Botas 66 kolekce jaro 2011 - video ve vysokém rozlišení, na kterém se nové barevné botasky točily na šňůrkách. 10,41 %0,41 %  
časopis od baťa, bilboard10,41 %0,41 %  
Vytvoření edice různě barevných bot, které se snaží navázat na současný trend a přitom historii značky10,41 %0,41 %  
Ty Nikdy Label - jejich custom design pro Botas10,41 %0,41 %  
Asi ano, ale nepamatuji se10,41 %0,41 %  
na internetu10,41 %0,41 %  

Graf

16. Odkud získáváte informace před koupi bot? (Můžete uvézt více odpovědí)

Povinná otázka, respondent musel zvolit alespoň některou z nabízených odpovědí (min. 1).

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Předchozí zkušenost20181,71 %81,71 %  
Internet12651,22 %51,22 %  
Doporučení známých12048,78 %48,78 %  
Reklama5221,14 %21,14 %  
Články v novinách/časopisech4618,7 %18,7 %  
Doporučení prodávajících4217,07 %17,07 %  
Jinde3815,45 %15,45 %  

Graf

17. Pohlaví:

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Žena19980,89 %80,89 %  
Muž4719,11 %19,11 %  

Graf

18. Věková kategorie:

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
18 - 26 let22290,24 %90,24 %  
27 - 35 let135,28 %5,28 %  
nad 36 let114,47 %4,47 %  

Graf

19. Místo pro Vaše připomínky k dané problematice:

Nepovinná otázka, respondent mohl napsat odpověď vlastními slovy.

držím Botas(u)kám palce

firma by měla dávat více peněz do reklamy a designu...

Jako žena mám dost problém se svým číslem - 42. Je težko k dostání, takže můžu nakupovat jen někde, kde mám ověřeno, že je seženu za přijatelnou cenu. Nemůžu si proto zrovna moc vybírat.

Jsem ani nevěděla, že Botas ještě existuje:-)

meli by se zacit snazit

možná by to chtělo promyšlenější propagaci

ne

nemám žádné připomínky

nic

Nothing to add there :D

obrázek LOGA Botas by měl být uveden formou odkazu !

Pripominka k dotazniku: Nedavat lichy pocet moznosti znamkovani a vyberu, ceska mentalita jek tak dokonala ze z drtive vetsiny vybira stred. Na fcb urcite nedavat logo dotazovane znacky -> nabadani o vyrobku ;-) jinak GL

Připomínky k logu - možná bych logo udělala více moderní a originální..když jej vidím, tak si spíše vybavím boty Prestige - klasika, takže jestli chce být Botas moderní a podle toho, že dělá barevné boty, tak asi chce být moderní, udělala bych logo barevnější, hravější, dynamičtější, ...

Tuto značku moc neznám, nevím přesně jaké produkty vyrábí, jen znám název a tuším, že je to česká značka.

tuto značku moc neznám...ale logo je mi povědomé.

v dotazníku by bylo vhodné mít fotku loga společnosti, lidská pamět je vrtkavá :)

Velký výběr barevných variant, že se ani člověk nemohl rozhodnout, které si koupit. Otázka jestli je to výhoda nebo nevýhoda :).

VitekAdam@seznam.cz

Všechno bylo super

Žádné


(placená inzerce)

SEGMENTACE RESPONDENTŮ A OVĚŘOVÁNÍ HYPOTÉZ BETA

Pomocí tohoto nástroje můžete získat přepočítané výsledky pro jednotlivé segmenty respondentů a zjistit, zda se odpovědi určitého segmentu respondentů liší od „průměrného” respondenta. Funkce je v tomto momentě v testovacím režimu a zcela bez záruky, nepoužívejte ji jako jedinou metodu pro vyhodnocení hypotéz!

Metodická část této funkce se teprve připravuje, časem přibude podpora také pro chybějící typy otázek. V případě, že objevíte nějakou chybu, neváhejte mě kontaktovat.

Segmentační otázka č. 1
Segmentační otázka č. 2
Segmentační otázka č. 3

Analýza zajímavých souvislostí a závislostí (DZD)5

Byly nalezeny zajímavé souvislosti u 6 otázek.

Upozornění: V případě, že se Vám u otázky zobrazuje pouze jedna odpověď, nejedná se patrně o žádná senzační zjištění. Při interpretaci výsledků se vždy řiďte také výsledky uvedenými výše - pokud určitou odpověď zvolila většina lidí, nejsou zjištění zajímavá (např. pokud je věk 90% respondentů v rozmezí 15 - 25 lety, jsou veškeré závislosti k této odpovědi prakticky bezcenné).

Tip: Vysvětlení této funkce i s příklady naleznete v nápovědě

2. Které z těchto značek bot znáte? (můžete uvézt i více odpovědí)

  • odpověď Botas:
    • 1.7x vetší pravděpodobnost při odpovědi Drahá [1-2-3-4-5] Levná : 4 na otázku 7. Vyberte slovo, které charakterizuje značku Botas (můžete uvézt i více odpovědí):
    • 1.7x vetší pravděpodobnost při odpovědi Moderní [1-2-3-4-5] Tradiční: 5 na otázku 7. Vyberte slovo, které charakterizuje značku Botas (můžete uvézt i více odpovědí):
    • 1.7x vetší pravděpodobnost při odpovědi Ano (jakou reklamu jste zaznamenali uveďte do jiné odpovědi) na otázku 15. Zaznamenali jste jakoukoliv reklamu na boty značky Botas, a.s. v posledním roce?
    • zobrazit další souvislosti
    • 1.7x vetší pravděpodobnost při odpovědi Známá [1-2-3-4-5] Neznámá: 2 na otázku 7. Vyberte slovo, které charakterizuje značku Botas (můžete uvézt i více odpovědí):
    • 1.7x vetší pravděpodobnost při odpovědi Kvalitní [1-2-3-4-5] Nekvalitní: 1 na otázku 7. Vyberte slovo, které charakterizuje značku Botas (můžete uvézt i více odpovědí):
    • 1.6x vetší pravděpodobnost při odpovědi Design=3 na otázku 5. Ohodnoťte známkou 1-5 (1velmi důležité, 5 nedůležité), jak jsou pro Vás důležité následující faktory při nákupu bot:
    • 1.6x vetší pravděpodobnost při odpovědi Luxusní [1-2-3-4-5] Obyčejné: 3 na otázku 7. Vyberte slovo, které charakterizuje značku Botas (můžete uvézt i více odpovědí):
    • 1.6x vetší pravděpodobnost při odpovědi Ano na otázku 8. Znáte logo společnosti Botas, a.s.?
    • 1.6x vetší pravděpodobnost při odpovědi Luxusní [1-2-3-4-5] Obyčejné: 5 na otázku 7. Vyberte slovo, které charakterizuje značku Botas (můžete uvézt i více odpovědí):
    • 1.6x vetší pravděpodobnost při odpovědi Kvalitní [1-2-3-4-5] Nekvalitní: 2 na otázku 7. Vyberte slovo, které charakterizuje značku Botas (můžete uvézt i více odpovědí):
    • 1.6x vetší pravděpodobnost při odpovědi Moderní [1-2-3-4-5] Tradiční: 2 na otázku 7. Vyberte slovo, které charakterizuje značku Botas (můžete uvézt i více odpovědí):
    • 1.6x vetší pravděpodobnost při odpovědi Moderní [1-2-3-4-5] Tradiční: 1 na otázku 7. Vyberte slovo, které charakterizuje značku Botas (můžete uvézt i více odpovědí):
    • 1.6x vetší pravděpodobnost při odpovědi Ano na otázku 6. Znáte společnost Botas, a.s.?
    • 1.6x vetší pravděpodobnost při odpovědi Drahá [1-2-3-4-5] Levná : 3 na otázku 7. Vyberte slovo, které charakterizuje značku Botas (můžete uvézt i více odpovědí):

5. Ohodnoťte známkou 1-5 (1velmi důležité, 5 nedůležité), jak jsou pro Vás důležité následující faktory při nákupu bot:

  • odpověď Reklama=5:
    • 1.6x vetší pravděpodobnost při odpovědi 27 - 35 let na otázku 18. Věková kategorie:

6. Znáte společnost Botas, a.s.?

  • odpověď Ano:
    • 1.7x vetší pravděpodobnost při odpovědi Drahá [1-2-3-4-5] Levná : 2 na otázku 7. Vyberte slovo, které charakterizuje značku Botas (můžete uvézt i více odpovědí):
    • 1.7x vetší pravděpodobnost při odpovědi Drahá [1-2-3-4-5] Levná : 3 na otázku 7. Vyberte slovo, které charakterizuje značku Botas (můžete uvézt i více odpovědí):
    • 1.7x vetší pravděpodobnost při odpovědi Drahá [1-2-3-4-5] Levná : 4 na otázku 7. Vyberte slovo, které charakterizuje značku Botas (můžete uvézt i více odpovědí):
    • zobrazit další souvislosti
    • 1.7x vetší pravděpodobnost při odpovědi Luxusní [1-2-3-4-5] Obyčejné: 2 na otázku 7. Vyberte slovo, které charakterizuje značku Botas (můžete uvézt i více odpovědí):
    • 1.7x vetší pravděpodobnost při odpovědi Luxusní [1-2-3-4-5] Obyčejné: 3 na otázku 7. Vyberte slovo, které charakterizuje značku Botas (můžete uvézt i více odpovědí):
    • 1.7x vetší pravděpodobnost při odpovědi Luxusní [1-2-3-4-5] Obyčejné: 4 na otázku 7. Vyberte slovo, které charakterizuje značku Botas (můžete uvézt i více odpovědí):
    • 1.7x vetší pravděpodobnost při odpovědi Luxusní [1-2-3-4-5] Obyčejné: 5 na otázku 7. Vyberte slovo, které charakterizuje značku Botas (můžete uvézt i více odpovědí):
    • 1.7x vetší pravděpodobnost při odpovědi Kvalitní [1-2-3-4-5] Nekvalitní: 1 na otázku 7. Vyberte slovo, které charakterizuje značku Botas (můžete uvézt i více odpovědí):
    • 1.7x vetší pravděpodobnost při odpovědi Kvalitní [1-2-3-4-5] Nekvalitní: 2 na otázku 7. Vyberte slovo, které charakterizuje značku Botas (můžete uvézt i více odpovědí):
    • 1.7x vetší pravděpodobnost při odpovědi Kvalitní [1-2-3-4-5] Nekvalitní: 3 na otázku 7. Vyberte slovo, které charakterizuje značku Botas (můžete uvézt i více odpovědí):
    • 1.7x vetší pravděpodobnost při odpovědi Moderní [1-2-3-4-5] Tradiční: 1 na otázku 7. Vyberte slovo, které charakterizuje značku Botas (můžete uvézt i více odpovědí):
    • 1.7x vetší pravděpodobnost při odpovědi Moderní [1-2-3-4-5] Tradiční: 2 na otázku 7. Vyberte slovo, které charakterizuje značku Botas (můžete uvézt i více odpovědí):
    • 1.7x vetší pravděpodobnost při odpovědi Moderní [1-2-3-4-5] Tradiční: 3 na otázku 7. Vyberte slovo, které charakterizuje značku Botas (můžete uvézt i více odpovědí):
    • 1.7x vetší pravděpodobnost při odpovědi Moderní [1-2-3-4-5] Tradiční: 4 na otázku 7. Vyberte slovo, které charakterizuje značku Botas (můžete uvézt i více odpovědí):
    • 1.7x vetší pravděpodobnost při odpovědi Moderní [1-2-3-4-5] Tradiční: 5 na otázku 7. Vyberte slovo, které charakterizuje značku Botas (můžete uvézt i více odpovědí):
    • 1.7x vetší pravděpodobnost při odpovědi Známá [1-2-3-4-5] Neznámá: 1 na otázku 7. Vyberte slovo, které charakterizuje značku Botas (můžete uvézt i více odpovědí):
    • 1.7x vetší pravděpodobnost při odpovědi Známá [1-2-3-4-5] Neznámá: 2 na otázku 7. Vyberte slovo, které charakterizuje značku Botas (můžete uvézt i více odpovědí):
    • 1.7x vetší pravděpodobnost při odpovědi Známá [1-2-3-4-5] Neznámá: 3 na otázku 7. Vyberte slovo, které charakterizuje značku Botas (můžete uvézt i více odpovědí):
    • 1.7x vetší pravděpodobnost při odpovědi Známá [1-2-3-4-5] Neznámá: 4 na otázku 7. Vyberte slovo, které charakterizuje značku Botas (můžete uvézt i více odpovědí):
    • 1.7x vetší pravděpodobnost při odpovědi Ano na otázku 8. Znáte logo společnosti Botas, a.s.?
    • 1.7x vetší pravděpodobnost při odpovědi Ne na otázku 8. Znáte logo společnosti Botas, a.s.?
    • 1.7x vetší pravděpodobnost při odpovědi Ano (jakou reklamu jste zaznamenali uveďte do jiné odpovědi) na otázku 15. Zaznamenali jste jakoukoliv reklamu na boty značky Botas, a.s. v posledním roce?
    • 1.6x vetší pravděpodobnost při odpovědi Botas na otázku 2. Které z těchto značek bot znáte? (můžete uvézt i více odpovědí)
    • 1.6x vetší pravděpodobnost při odpovědi nad 36 let na otázku 18. Věková kategorie:
  • odpověď Ne (přejděte na otázku č. 9):
    • 2.2x vetší pravděpodobnost při odpovědi nic na otázku 13. Co se Vám vybaví, když se řekne Botas? (uveďte všechny asociace)

9. Ohodnoťte následující atributy loga (obrázek viz příloha na emailu nebo na fb)) jako ve škole 1-5:

  • odpověď Písmo =3:
    • 2.1x vetší pravděpodobnost při odpovědi nad 36 let na otázku 18. Věková kategorie:

11. Ohodnoťte jméno značky Botas jako ve škole 1-5:

  • odpověď Vyslovitelnost =1:
    • 1.6x vetší pravděpodobnost při odpovědi Moderní [1-2-3-4-5] Tradiční: 1 na otázku 7. Vyberte slovo, které charakterizuje značku Botas (můžete uvézt i více odpovědí):

16. Odkud získáváte informace před koupi bot? (Můžete uvézt více odpovědí)

  • odpověď Internet:
    • 1.8x vetší pravděpodobnost při odpovědi Přes e-shop na internetu na otázku 3. Kde boty nejčastěji nakupujete?

Zjišťování závislostí odpovědí

Pomocí této funkce můžete analyzovat vztahy mezi různými odpověďmi. V části A vždy vyberte jeden výrok (odpověď na určitou otázku), který Vás zajímá. V části B poté zaškrtněte odpovědi, u kterých předpokládáte, že by mohly mít nějakou souvislost s odpovědí z části A. Po stisku tlačítka Analyzovat na konci formuláře se dozvíte sílu závislosti A na B.

Tip: Delší vysvětlení i s příklady naleznete v nápovědě

A) VYBERTE ODPOVĚĎ (VÝROK), KTERÁ VÁS ZAJÍMÁ:

Poznámka: Můžete zaškrtnout více výroků. Zaškrtnutím více výroků v rámci jedné otázky tyto výroky sloučíte (logická spojka NEBO), zaškrtnutím více výroků v rámci více otázek docílíte vytvoření kombinovaného výroku (logická spojka A).

1. Jaké značky se Vám vybaví, když se řeknou sportovní boty? (uveďte max. 5 značek)

2. Které z těchto značek bot znáte? (můžete uvézt i více odpovědí)

3. Kde boty nejčastěji nakupujete?

4. Jaký druh bot nejčastěji nakupujete?

5. Ohodnoťte známkou 1-5 (1velmi důležité, 5 nedůležité), jak jsou pro Vás důležité následující faktory při nákupu bot:

6. Znáte společnost Botas, a.s.?

7. Vyberte slovo, které charakterizuje značku Botas (můžete uvézt i více odpovědí):

8. Znáte logo společnosti Botas, a.s.?

9. Ohodnoťte následující atributy loga (obrázek viz příloha na emailu nebo na fb)) jako ve škole 1-5:

10. Změnili byste logo firmy Botas, a.s.?

11. Ohodnoťte jméno značky Botas jako ve škole 1-5:

12. Který z uvedených sloganů patří značce Botas?

13. Co se Vám vybaví, když se řekne Botas? (uveďte všechny asociace)

14. Kupujete produkty značky Botas, a.s.?

15. Zaznamenali jste jakoukoliv reklamu na boty značky Botas, a.s. v posledním roce?

16. Odkud získáváte informace před koupi bot? (Můžete uvézt více odpovědí)

17. Pohlaví:

18. Věková kategorie:

B) DEFINUJTE SKUPINU RESPONDENTŮ NA ZÁKLADĚ ODPOVĚDÍ:

Poznámka: Můžete zaškrtnout více výroků. Zaškrtnutím více výroků v rámci jedné otázky skupinu respondentů rozšíříte (podskupiny respondentů budou sloučeny), zaškrtnutím více výroků v rámci více otázek skupinu zúžíte (použije se podskupina respondentů vyhovující všem otázkám).

1. Jaké značky se Vám vybaví, když se řeknou sportovní boty? (uveďte max. 5 značek)

2. Které z těchto značek bot znáte? (můžete uvézt i více odpovědí)

3. Kde boty nejčastěji nakupujete?

4. Jaký druh bot nejčastěji nakupujete?

5. Ohodnoťte známkou 1-5 (1velmi důležité, 5 nedůležité), jak jsou pro Vás důležité následující faktory při nákupu bot:

6. Znáte společnost Botas, a.s.?

7. Vyberte slovo, které charakterizuje značku Botas (můžete uvézt i více odpovědí):

8. Znáte logo společnosti Botas, a.s.?

9. Ohodnoťte následující atributy loga (obrázek viz příloha na emailu nebo na fb)) jako ve škole 1-5:

10. Změnili byste logo firmy Botas, a.s.?

11. Ohodnoťte jméno značky Botas jako ve škole 1-5:

12. Který z uvedených sloganů patří značce Botas?

13. Co se Vám vybaví, když se řekne Botas? (uveďte všechny asociace)

14. Kupujete produkty značky Botas, a.s.?

15. Zaznamenali jste jakoukoliv reklamu na boty značky Botas, a.s. v posledním roce?

16. Odkud získáváte informace před koupi bot? (Můžete uvézt více odpovědí)

17. Pohlaví:

18. Věková kategorie:

C) KLEPNUTÍM NA TLAČÍTKO SPUSŤTE ANALÝZU ZÁVISLOSTI

Analýza Vám řekne, zda má Vaše definice skupiny respondentů nějaký vliv na Vámi vybraný výrok.

Zdroje respondentů

Níže uvedený seznam obsahuje odkazy na nejvýznamnější stránky, ze kterých přišli respondenti (dle refereru):

Z bezpečnostních důvodů nejsou zobrazeny kompletní adresy, ze kterých uživatelé přišli, ani minoritní zdroje respondentů. V případě následování odkazu z outlooku, icq nebo použití firewallu obvykle není možné zdroj zjistit. Jedná se o statistiku návštěvnosti dotazníku, nikoli jeho úspěšného odeslání (z různých zdrojů mohla být úspěšnost vyplnění dotazníku různá). Údaje tedy mohou sloužit pouze pro velmi hrubou orientaci.

Citace

Prochasková, Š.Analýza značky obuvnické společnosti (výsledky průzkumu), 2012. Dostupné online na https://analyza-znacky-obuvi.vyplnto.cz.

Licence Creative Commons   Výsledky průzkumu podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko

Poznámky:
1) Globální procenta se počítají s ohledem na celkový počet respondentů, lokální četnost bere potaz pouze respondenty, kteří danou otázku zodpověděli.
2) U otázek typu "seznam - alespoň jedna" si mohli respondenti zvolit více odpovědí, proto součet procent u jednotlivých odpovědí nemusí dát dohromady 100 %
3) Na povinnou otázku musí respondent zodpovědět pouze v případě, kdy mu je zobrazena. Dotazník může obsahovat skoky mezi otázkami, takže lze na základě určitých odpovědí některé otázky přeskakovat.
4) Tato funkce je zatím v testovacím stadiu a je určena spíše pro zábavu - mějte na paměti, že může zobrazovat i nesmysly. V tomto momentě probíhá pouze automatická analýza dvojic výroků, zavislosti kombinací výroků můžete zatím sledovat pouze prostřednictvím funkce zjišťování závislostí odpovědí.