Vyplňto.cz > Průzkumy > Archiv výsledků > Cestovní ruch ve městě Sokolov

Cestovní ruch ve městě Sokolov

Víte, že... si na Vyplňto.cz můžete zdarma vytvořit vlastní dotazník?

Základní údaje o provedeném průzkumu

Autor průzkumu:Monika Sůrová
Šetření:27. 08. 2012 - 25. 09. 2012
Počet respondentů:59
Počet otázek (max/průměr):18 / 17.31
Použité ochrany:žádné
Zobrazení otázek:po jedné otázce
Návratnost dotazníků:69,8 %
Návratnost dotazníků je dána poměrem vyplněných a zobrazených dotazníků. Jedná se o orientační údaj, který nebere v potaz ty oslovené respondenty, kteří ani nezobrazili úvodní text (neklikli na odkaz na dotazník).
Průměrná doba vyplňování:00.06:26
Stáhnout surová data:XLS XLSX CSV XHTML PDF PDF-kódy
Stáhnout grafy:Všechny grafy
odpovědi & grafy   segmentace   závislosti   zdroje   dotazník   citovat

Úvodní informace zveřejněné respondentům

Vážení přátelé,

dotazník, který Vám předkládám a o jehož vyplnění Vás žádám, jsem sestavila za účelem zjištění vaší spokojenosti s možností trávení volného času ve městě, s propagační činností a reklamou a s činností Sokolovského infocentra, přičemž máte možnost uvést vlastní připomínku nebo návrh na zlepšení situace v těchto oblastech. Vyplněním dotazníku tak současně pomáháte sestavit názory a připomínky týkající se činnosti subjektů cestovního ruchu, jejichž výsledky se v této oblasti také odrážejí.
Cílem mé bakalářské práce je analýza současného cestovního ruchu ve městě Sokolov, posouzení nedostatků města s následným vyzdvihnutím jeho potenciálu.
Veškeré informace budou použity pro účely mé bakalářské práce „Město Sokolov a nástroje jeho propagace v oblasti cestovního ruchu“ a zároveň ke zpracování analýzy a následnému vyhodnocení, a tedy i ke zlepšení a zvýšení popularity města Sokolova v oblasti cestovního ruchu. Dotazník je zcela anonymní.
Předem Vám děkuji za Váš čas strávený při vyplňování tohoto dotazníku.
 

Děkuji za spolupráci.
Monika Sůrová, DiS.
Vysoká škola obchodní v Praze, o. p. s.
monika.surova@seznam.cz

Odpovědi respondentů

1. Pohlaví:

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
žena3457,63 %57,63 %  
muž2542,37 %42,37 %  

Graf

2. Věk:

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
31 - 50 let3254,24 %54,24 %  
nad 50 let1525,42 %25,42 %  
21 - 30 let813,56 %13,56 %  
do 20 let46,78 %6,78 %  

Graf

3. Bydliště:

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Sokolov4169,49 %69,49 %  
jiné1830,51 %30,51 %  

Graf

4. Líbí se Vám město, ve kterém v současné době žijete?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
ano, líbí se mi5084,75 %84,75 %  
ne, nelíbí se mi915,25 %15,25 %  

Graf

5. Co se Vám konkrétně ve Vašem městě líbí a co naopak nelíbí, příp. co Vám zde chybí?

Nepovinná otázka, respondent mohl napsat odpověď vlastními slovy.

+ ZELEŇ, CYKLOSTEZKY - ÚPRAVA BŘEHU ŘEKY OHŘE

1.) Chybí mi "klasický" pěkný turistický okruh. 2.) Zámek neplní svůj účel - turista musí být nabízenou možností prohlídky zklamán

1) Ve městě v centru není dost parkovacích míst. 2) Kromě restaurace v Prakohotelu, je ve všech ostatních naprosto negramotná obsluha. Usednu-li do restaurantu, který nabízí jídlo, nemůže být první otázka obsluhujícího personálu: Co si dáte k pití? Pití si dám podle toho co budu jíst. Restauranty, opět s výjimkou Prakhotelu, působí ošuntěle, použitě, o úrovni WC nemluvě. Na sidlišti resturace úplně chybí. Restaurace, či kavárna - ne hospoda. 3) V létě málo předzahrádek. 4) Staré náměstí je mrtvá zóna, což je chyba, kterou nevyřeší ani diskutovaná průjezdnost. Přece si nesednu do předzahrádky ( té jedné či d vou), kde kolem profičí vozidlo. 5) Trhy na náměstí jsou o čem? O hadrech. Obrovská nevyužitá plocha. 6) Obchodní centrum umístěné uprostřed sidliště je také sokolovskou raritou - bývá za městem či na okraji. Jaká tady mohla být krásná klidová zóna, s malým i obchůdky, kavárnou - škoda. 7) Krásné divadlo se využívá sporädicky. Uváděné kusy - zájezdové komedie - úroveň - mínus 5. 8) Nabízí se vůbec nějaké prohlídkové okruhy po městě - např. Po stopách Rudolfa Welse?

Bydlím v Praze, takže se mi tu líbí prostě všehno. Nic mi tu nechybí. Kromě moře :-)

chybějící relaxační a odpočinkové zony, historické objekty, architektura

jsem zde spokojená

Klid, blízkost většího města

Kraslice se mohou pyšnit pouze okolní přírodou. Tudíž lze provozovat pouze turistiku, cyklovýlety a zimní sporty. Na kolo a lyže vyrážím i já, ale pro vyžití je to málo. Chybí více kvalitní kultury. Málo akcí. Pokud už nějakou město zorganizuje není vyjímkou, že končí fiskem. Lépe zorganizované je mají soukromé subjekty.

Líbí - cyklostezky, koupiliště. Nechybí mi nic.

líbí - neustálé zdokonalování a péče o vzhled města, sportovní možnosti nelíbí - málo parkovacích míst, vysoké množství heren a kasin, chybí bankomat na Starém náměstí

líbí - zeleň ve městě, cyklostezky, nelíbí - málo parkovacích míst

líbí - zeleň, parky, dostatek sportovního a kulturního vyžití nelíbí - prázdné prostory po odchodu obchodníků, nemožnost prohlídky prostor zámku

Líbí : Město se stává barevnější a plné zeleně. I kultury a volnočasových aktivit přibylo. Nelíbí : Nadbytečné množství heren a nedostatek parkovacích míst .

Líbí se mi cyklostezky které protínají celé město a okolí. Opravou fasád se zlepšil i vzhled města,jen škoda že z našeho města ,hlavně z jeho středu pomalu mizí obchody.

Líbí se mi cyklostezky,možnosti turistiky.

Líbí se mi čistota ve městě Určitě by bylo dobré, kdyby byla větší zaměřenost policie ve večerních hodinách, kde se srocuje mládež do pozdních hodin (mezi bloky paneláků atd.)

Líbí se mi hodně zeleně, zlepšila se čistota města. Dle mého názoru je informovanost o akcích konaných v Sokolově dostatečná.

Líbí se mi jeho poloha a jeho relativní klid. Nelíbí se mi například nedostatek akcí, které by člověk mohl navštívit, situace v hromadné dopravě apod.

Líbí se mi poloha města, dostatek zeleně, cyklotrasy a stezky, obchodní, školní, sportovní a kulturní vybavenost. Nelíbí se mi dopravní a pakovací dispozice v centru města, mnohdy péče o úklid.

Líbí se mi přeměna města z čistě průmyslového na "zelené" příjemné k volnočasvým aktivitám a propojováním s přírodou. Nelíbí se mi stálý kontrat mezi "starým" a "novým" Sokolovem, címž novým Sokolovovem myslím urbanistická sídliště. Chtělo by to oživení a postupné stírání kontrastů.

Libí se mi rozšiřování možností pohybových aktivit (cyklostezka, hřiště, bazén), spousta možností vyžití pro rodiny s dětmi, a nelíbí se mi omezování otevírací doby u restaurací.

líbí se mi vcelku historické centrum, opravený Hornický dům, nelíbí se mi "nová" ISŠTE s utopenými miliony, nedostatek parkovacích míst, kumulace všech úřadů, obchodů atd. v centru města, zatímco okrajové části (např. Vítězná) jsou bez povšimnutí - chybí obchody a hlavně parkování a oprava silnic, které jsou v dezolátním stavu

Líbí se mi zeleň ve městě, možnost vyžití se jak na cyklostezkách, tak in-linech. Je možné se koupat jak v krytém bazénu, tak na koupališti nebo přírodním koupališti Michal. Dobrá poloha města pro podnikání výletů do Slavkovského lesa i do okolních lázeňských měst. Chybí mi zoopark nebo zoologická zahrada, nejbližší je buď v Německu nebo v Chomutově a to je trošku z ruky :)

Líbí se mi změna jakou město prochází, zejména rekultivace okolní krajiny. Za největší mínus považuji sokolovský parovod, který znemožňuje přístup k nádherné řece Ohři, která by jinak mohla být klidovou zónou a centrem odpočinku a vůbec chloubou města například jako v Chebu.

Líbí se mi, že se do města vrací spousta zeleně a že je vidět čistota města. Co mi tu chybí jsou akce zaměřené na děti předškolního a školního věku (1.stupeň), popř. nějaké centrum zábavy.

Líbí se zeleň a upravenost ...

Líbí: Blízkost Slavkovského lesa a Krušných hor, údolí řeky Ohře. Nelíbí: Nezájem podnikatelského sektoru o návštěvníky, malý zájem obyvatel o region, že se lidé nepohybují na cyklostezkách společných pro pěší i cyklo/inline podle pravidel silničního provozu (ve vlastním zájmu o své zdraví a životy).

líbí....zeleň nelíbí....řešení romského problému

líbí...zeleň nelíbí....řešení romského problému

málo kulturních akcí

Město je plné zeleně, infrastruktura je poměrně dobře rozvinutá, chybí lepší systém parkování. Z veřejných služeb chybí služby pro děti a mládež žijící na ulici nebo v nepodnětném prostředí (např. nízkoprahové zařízení). Tyto děti a mládež zdržují na ulici zejména u dopravního terminálu, což nečiní nejlepší obrázek návštěvníkům o městě a přístupu určitých skupin k veřejným službám

Nejsem spokojená s vodáckým kenpem za řekou. Přes léto se nedá spát. Jinak jsem spokojená.

Nelíbí se mi okolí vlakového nádraží a okolí bývalého autobusového nádraží. Také se mi nelíbí špatně vyprojektovaný Dopravní terminál (zbytečně moc zastávek, žádná čekárna...)

nelíbí se mi, že je malý, ale mají tu kino, tak to jde

není tu nic zajímavého,např, žádná zoo atd. nic zajímavého

Nic mi zde nechybí.

Přehledné město, čistota,opravené kulturní památky, vysoká nabídka kulturních programů, zeleň, cyklostezky, dobrá dopravní obslužnost.... nelíbí se mi velký počet heren, nepřizpůsobivý občané, vandalství, požívání alkoholických nápojů na veřejnosti, rušení nočního klidu....

slušnost

V našem městě se mi líbí možnost-turistiky,cykloturistiky,

Ve městě se mi líbí zejména velké množství sportovních a kulturních akcí, které město pořádá. Dále obnova a rekonstrukce kulturních, ale i veřejných objektů.

zeleň, infrastuktura - líbí složení obyvatel, nenapojení na dálniční síť - nelíbí

zlepšování vzhledu města

Že se Sokolov radikálně mění a hlavně - už zde vyrůstá nová generace, která má k regionu vztah a zajímá se o jeho umění a historii.

6. Jaké objekty ve městě považujete za nejzajímavější?

Povinná otázka, respondent musel zvolit alespoň některou z nabízených odpovědí nebo dopsat nějakou vlastní (min. 1).

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Sokolovský zámek4271,19 %71,19 %  
Zámecký park (Husovy Sady)3355,93 %55,93 %  
Staré náměstí s pamětihodnostmi2542,37 %42,37 %  
Klášterní kostel sv. Antonína Paduánského2237,29 %37,29 %  
Hornický dům2237,29 %37,29 %  
sportovní a volnočasové areály (koupaliště, krytý bazén, fotbalová hřiště apod.)2033,9 %33,9 %  
Areál Bohemia1830,51 %30,51 %  
Areál zdraví a sportu1728,81 %28,81 %  
Rozhledna Hard1525,42 %25,42 %  
cyklostezka a nedaleký Medard11,69 %1,69 %  
in-line stezky11,69 %1,69 %  
koupaliště Michal, golfové hřiště a do budoucna jezero Medard11,69 %1,69 %  
zbourané11,69 %1,69 %  
Všechny vypsané objekty jsou zajímavé protože díky nim se zkrášlilo celé naše město.11,69 %1,69 %  
Arboretum na výsypce Antonín11,69 %1,69 %  
Takový ten velký park - nevím, jak se to jmenuje11,69 %1,69 %  

Graf

7. Je z Vašeho pohledu ve městě dostatek aktivit pro trávení volného času?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí nebo napsat odpověď vlastními slovy.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
spíše ano2745,76 %45,76 %  
ano1728,81 %28,81 %  
spíše ne813,56 %13,56 %  
nevím46,78 %6,78 %  
ne23,39 %3,39 %  
pro sportovce myslím, že je aktivit dostatek, pro lidi co nesportují bych dal spíše ne11,69 %1,69 %  

Graf

8. Které z nabízených možností volnočasových aktivit ve městě využíváte?

Povinná otázka, respondent musel zvolit alespoň některou z nabízených odpovědí nebo dopsat nějakou vlastní (min. 1).

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
kultura ve městě (divadlo, kino, muzeum apod.)4169,49 %69,49 %  
cyklostezky a cyklotrasy3457,63 %57,63 %  
sportovní a volnočasové areály (koupaliště, krytý bazén, fotbalová hřiště apod.)2949,15 %49,15 %  
veřejná odpočinková prostranství s dětskými hřišti (areál Bohemie, Areál zdraví a sportu, Husovy Sady apod.)2542,37 %42,37 %  
terasy u restauraci na starém náměstí 11,69 %1,69 %  
žádnou11,69 %1,69 %  
zatím žádný, bylla jsem tam jen 1x11,69 %1,69 %  

Graf

9. Myslíte si, že je město dostatečně propagováno?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí nebo napsat odpověď vlastními slovy.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
spíše ano2237,29 %37,29 %  
spíše ne1627,12 %27,12 %  
ano1322,03 %22,03 %  
nevím711,86 %11,86 %  
ne11,69 %1,69 %  

Graf

10. Je podle Vás propagace města v tištěných materiálech (turistické magazíny, letáky, noviny) a v médiích (rozhlas, internet) dostatečná?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí nebo napsat odpověď vlastními slovy.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
spíše ano2338,98 %38,98 %  
spíše ne1423,73 %23,73 %  
ano1423,73 %23,73 %  
nevím58,47 %8,47 %  
ne23,39 %3,39 %  
jak se to vezme11,69 %1,69 %  

Graf

11. Je podle Vás propagace města na internetu (www stránky města, infocentra, turistické a jiné portály) dostatečná a srozumitelná?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí nebo napsat odpověď vlastními slovy.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
spíše ano2949,15 %49,15 %  
ano1728,81 %28,81 %  
spíše ne610,17 %10,17 %  
nevím46,78 %6,78 %  
ne23,39 %3,39 %  
Webová stránka infocentra je vyloženě ošklivá a zastaralá11,69 %1,69 %  

Graf

12. Jste spokojeni s webovými stránkami města Sokolova?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí nebo napsat odpověď vlastními slovy.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
ano2338,98 %38,98 %  
spíše ano1932,2 %32,2 %  
spíše ne813,56 %13,56 %  
ne58,47 %8,47 %  
nenavštěvuji webové stránky města Sokolova46,78 %6,78 %  

Graf

13. Víte, že ve městě působí infocentrum a víte, kde se nachází?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí a podle toho se mu zobrazily další otázky [vím, že zde působí a vím, kde se nacházíotázka č. 14, vím, že zde působí, ale nevím, kde se nacházíotázka č. 14, nevím → konec dotazníku].

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
vím, že zde působí a vím, kde se nachází4983,05 %83,05 %  
vím, že zde působí, ale nevím, kde se nachází58,47 %8,47 %  
nevím 58,47 %8,47 %  

Graf

14. Jak často navštěvujete Sokolovské infocentrum?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
přibližně 1x do týdne1935,19 %32,2 %  
několikrát do roka1425,93 %23,73 %  
přibližně 1x do měsíce1324,07 %22,03 %  
nenavštěvuji Sokolovské infocentrum814,81 %13,56 %  

Graf

15. Jste spokojeni s poskytovanými službami Sokolovského infocentra?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí nebo napsat odpověď vlastními slovy.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
ano, jsem spokojen/a3870,37 %64,41 %  
ano, jsem spíše spokojen/a814,81 %13,56 %  
nevyužívám11,85 %1,69 %  
nevím 11,85 %1,69 %  
Ano velmi11,85 %1,69 %  
Nejsem ze Sokolova11,85 %1,69 %  
ne, jsem nespokojen/a11,85 %1,69 %  
ne, jsem spíše nespokojen/a11,85 %1,69 %  
nevím, kde je11,85 %1,69 %  
nechodím tam11,85 %1,69 %  

Graf

16. Jaké služby využíváte v Sokolovském infocentru?

Povinná otázka, respondent musel zvolit alespoň některou z nabízených odpovědí nebo dopsat nějakou vlastní (min. 1).

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
předprodej vstupenek a jejich rezervace4175,93 %69,49 %  
odběr bezplatných informačních materiálů o městě a okolí (př. brožury, letáky, plány měst apod.)2750 %45,76 %  
odběr městského zpravodaje, turistických magazínů, časopisů a jiných měsíčníků (př. Sokolovský Patriot, TIM, Kam po Česku apod.)2342,59 %38,98 %  
poskytování komplexních informací (informace o kulturních akcích, o možnostech ubytování a stravování, o památkách a tipech na výlet, o autobusových a vlakových spojích apod.)2138,89 %35,59 %  
kopírovací, faxové, skenovací služby a tisk1120,37 %18,64 %  
nákup zboží (pohlednice, turistické známky, vizitky, štítky, medaile, mapy, brožury, průvodce, knižní publikace, upomínkové předměty apod.)1120,37 %18,64 %  
nevyužívám služeb Sokolovského infocentra611,11 %10,17 %  
veřejné internetové služby59,26 %8,47 %  
spolupráce v oblasti publikací o regionu11,85 %1,69 %  

Graf

17. Jak hodnotíte tiskové propagační materiály vydávané Sokolovským infocentrem?

Nepovinná otázka, respondent mohl zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
velmi pěkné2342,59 %38,98 %  
docela pěkné2037,04 %33,9 %  
průměrné1018,52 %16,95 %  
nevím11,85 %1,69 %  

Graf

18. Nacházíte dostatek informací na internetových stránkách Sokolovského infocentra?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí nebo napsat odpověď vlastními slovy.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
ano, najdu zde vždy všechny informace, které hledám3055,56 %50,85 %  
nevyužívám tyto internetové stránky1425,93 %23,73 %  
ano, ale některé informace zde postrádám916,67 %15,25 %  
ne, stránky mají nedostatečné informace11,85 %1,69 %  

Graf

SEGMENTACE RESPONDENTŮ A OVĚŘOVÁNÍ HYPOTÉZ BETA

Pomocí tohoto nástroje můžete získat přepočítané výsledky pro jednotlivé segmenty respondentů a zjistit, zda se odpovědi určitého segmentu respondentů liší od „průměrného” respondenta. Funkce je v tomto momentě v testovacím režimu a zcela bez záruky, nepoužívejte ji jako jedinou metodu pro vyhodnocení hypotéz!

Metodická část této funkce se teprve připravuje, časem přibude podpora také pro chybějící typy otázek. V případě, že objevíte nějakou chybu, neváhejte mě kontaktovat.

Segmentační otázka č. 1
Segmentační otázka č. 2
Segmentační otázka č. 3

Analýza zajímavých souvislostí a závislostí (DZD)5

Byly nalezeny zajímavé souvislosti u 4 otázek.

Upozornění: V případě, že se Vám u otázky zobrazuje pouze jedna odpověď, nejedná se patrně o žádná senzační zjištění. Při interpretaci výsledků se vždy řiďte také výsledky uvedenými výše - pokud určitou odpověď zvolila většina lidí, nejsou zjištění zajímavá (např. pokud je věk 90% respondentů v rozmezí 15 - 25 lety, jsou veškeré závislosti k této odpovědi prakticky bezcenné).

Tip: Vysvětlení této funkce i s příklady naleznete v nápovědě

6. Jaké objekty ve městě považujete za nejzajímavější?

 • odpověď Zámecký park (Husovy Sady):
  • 1.8x vetší pravděpodobnost při odpovědi Rozhledna Hard na otázku 6. Jaké objekty ve městě považujete za nejzajímavější?

11. Je podle Vás propagace města na internetu (www stránky města, infocentra, turistické a jiné portály) dostatečná a srozumitelná?

 • odpověď ano:
  • 3.2x vetší pravděpodobnost při odpovědi ano na otázku 10. Je podle Vás propagace města v tištěných materiálech (turistické magazíny, letáky, noviny) a v médiích (rozhlas, internet) dostatečná?

12. Jste spokojeni s webovými stránkami města Sokolova?

 • odpověď ano:
  • 2.4x vetší pravděpodobnost při odpovědi ano na otázku 11. Je podle Vás propagace města na internetu (www stránky města, infocentra, turistické a jiné portály) dostatečná a srozumitelná?
  • 2.4x vetší pravděpodobnost při odpovědi ano na otázku 10. Je podle Vás propagace města v tištěných materiálech (turistické magazíny, letáky, noviny) a v médiích (rozhlas, internet) dostatečná?

18. Nacházíte dostatek informací na internetových stránkách Sokolovského infocentra?

 • odpověď ano, najdu zde vždy všechny informace, které hledám:
  • 1.9x vetší pravděpodobnost při odpovědi ano na otázku 11. Je podle Vás propagace města na internetu (www stránky města, infocentra, turistické a jiné portály) dostatečná a srozumitelná?

Zjišťování závislostí odpovědí

Pomocí této funkce můžete analyzovat vztahy mezi různými odpověďmi. V části A vždy vyberte jeden výrok (odpověď na určitou otázku), který Vás zajímá. V části B poté zaškrtněte odpovědi, u kterých předpokládáte, že by mohly mít nějakou souvislost s odpovědí z části A. Po stisku tlačítka Analyzovat na konci formuláře se dozvíte sílu závislosti A na B.

Tip: Delší vysvětlení i s příklady naleznete v nápovědě

A) VYBERTE ODPOVĚĎ (VÝROK), KTERÁ VÁS ZAJÍMÁ:

Poznámka: Můžete zaškrtnout více výroků. Zaškrtnutím více výroků v rámci jedné otázky tyto výroky sloučíte (logická spojka NEBO), zaškrtnutím více výroků v rámci více otázek docílíte vytvoření kombinovaného výroku (logická spojka A).

1. Pohlaví:

2. Věk:

3. Bydliště:

4. Líbí se Vám město, ve kterém v současné době žijete?

6. Jaké objekty ve městě považujete za nejzajímavější?

7. Je z Vašeho pohledu ve městě dostatek aktivit pro trávení volného času?

8. Které z nabízených možností volnočasových aktivit ve městě využíváte?

9. Myslíte si, že je město dostatečně propagováno?

10. Je podle Vás propagace města v tištěných materiálech (turistické magazíny, letáky, noviny) a v médiích (rozhlas, internet) dostatečná?

11. Je podle Vás propagace města na internetu (www stránky města, infocentra, turistické a jiné portály) dostatečná a srozumitelná?

12. Jste spokojeni s webovými stránkami města Sokolova?

13. Víte, že ve městě působí infocentrum a víte, kde se nachází?

14. Jak často navštěvujete Sokolovské infocentrum?

15. Jste spokojeni s poskytovanými službami Sokolovského infocentra?

16. Jaké služby využíváte v Sokolovském infocentru?

17. Jak hodnotíte tiskové propagační materiály vydávané Sokolovským infocentrem?

18. Nacházíte dostatek informací na internetových stránkách Sokolovského infocentra?

B) DEFINUJTE SKUPINU RESPONDENTŮ NA ZÁKLADĚ ODPOVĚDÍ:

Poznámka: Můžete zaškrtnout více výroků. Zaškrtnutím více výroků v rámci jedné otázky skupinu respondentů rozšíříte (podskupiny respondentů budou sloučeny), zaškrtnutím více výroků v rámci více otázek skupinu zúžíte (použije se podskupina respondentů vyhovující všem otázkám).

1. Pohlaví:

2. Věk:

3. Bydliště:

4. Líbí se Vám město, ve kterém v současné době žijete?

6. Jaké objekty ve městě považujete za nejzajímavější?

7. Je z Vašeho pohledu ve městě dostatek aktivit pro trávení volného času?

8. Které z nabízených možností volnočasových aktivit ve městě využíváte?

9. Myslíte si, že je město dostatečně propagováno?

10. Je podle Vás propagace města v tištěných materiálech (turistické magazíny, letáky, noviny) a v médiích (rozhlas, internet) dostatečná?

11. Je podle Vás propagace města na internetu (www stránky města, infocentra, turistické a jiné portály) dostatečná a srozumitelná?

12. Jste spokojeni s webovými stránkami města Sokolova?

13. Víte, že ve městě působí infocentrum a víte, kde se nachází?

14. Jak často navštěvujete Sokolovské infocentrum?

15. Jste spokojeni s poskytovanými službami Sokolovského infocentra?

16. Jaké služby využíváte v Sokolovském infocentru?

17. Jak hodnotíte tiskové propagační materiály vydávané Sokolovským infocentrem?

18. Nacházíte dostatek informací na internetových stránkách Sokolovského infocentra?

C) KLEPNUTÍM NA TLAČÍTKO SPUSŤTE ANALÝZU ZÁVISLOSTI

Analýza Vám řekne, zda má Vaše definice skupiny respondentů nějaký vliv na Vámi vybraný výrok.

Zdroje respondentů

Níže uvedený seznam obsahuje odkazy na nejvýznamnější stránky, ze kterých přišli respondenti (dle refereru):

Z bezpečnostních důvodů nejsou zobrazeny kompletní adresy, ze kterých uživatelé přišli, ani minoritní zdroje respondentů. V případě následování odkazu z outlooku, icq nebo použití firewallu obvykle není možné zdroj zjistit. Jedná se o statistiku návštěvnosti dotazníku, nikoli jeho úspěšného odeslání (z různých zdrojů mohla být úspěšnost vyplnění dotazníku různá). Údaje tedy mohou sloužit pouze pro velmi hrubou orientaci.

Citace

Sůrová, M.Cestovní ruch ve městě Sokolov (výsledky průzkumu), 2012. Dostupné online na https://cestovni-ruch-ve-meste-sokol.vyplnto.cz.

Licence Creative Commons   Výsledky průzkumu podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko

Poznámky:
1) Globální procenta se počítají s ohledem na celkový počet respondentů, lokální četnost bere potaz pouze respondenty, kteří danou otázku zodpověděli.
2) U otázek typu "seznam - alespoň jedna" si mohli respondenti zvolit více odpovědí, proto součet procent u jednotlivých odpovědí nemusí dát dohromady 100 %
3) Na povinnou otázku musí respondent zodpovědět pouze v případě, kdy mu je zobrazena. Dotazník může obsahovat skoky mezi otázkami, takže lze na základě určitých odpovědí některé otázky přeskakovat.
4) Tato funkce je zatím v testovacím stadiu a je určena spíše pro zábavu - mějte na paměti, že může zobrazovat i nesmysly. V tomto momentě probíhá pouze automatická analýza dvojic výroků, zavislosti kombinací výroků můžete zatím sledovat pouze prostřednictvím funkce zjišťování závislostí odpovědí.