Vyplňto.cz > Průzkumy > Archiv výsledků > Co som chcel urobit ale som neurobil

Co som chcel urobit ale som neurobil

Víte, že... si na Vyplňto.cz můžete zdarma vytvořit vlastní dotazník?

Základní údaje o provedeném průzkumu

Autor průzkumu:Lukas Zizič
Šetření:19. 05. 2014 - 26. 05. 2014
Počet respondentů:11
Počet otázek (max/průměr):1 / 1
Použité ochrany:žádné
Zobrazení otázek:celý dotazník najednou
Návratnost dotazníků:26,7 %
Návratnost dotazníků je dána poměrem vyplněných a zobrazených dotazníků. Jedná se o orientační údaj, který nebere v potaz ty oslovené respondenty, kteří ani nezobrazili úvodní text (neklikli na odkaz na dotazník).
Průměrná doba vyplňování:00.01:08
Stáhnout surová data:XLS XLSX CSV XHTML PDF PDF-kódy
Stáhnout grafy:Všechny grafy
odpovědi & grafy   segmentace   závislosti   zdroje   dotazník   citovat

Úvodní informace zveřejněné respondentům

Urcite sa kazdemu v zivote stalo, ze lutoval ze nieco neurobil. Co to bolo pre Vas ? Co lutujete ze ste v zivote neurobili?

Odpovědi respondentů

1. Co lutujem, ze som v zivote neurobil.

Povinná otázka, respondent musel napsat odpověď vlastními slovy.

mít s někým vztah

nelituji absolutně ničeho, nic bych neměnila

Nepřipravila jsem se lépe na přijímačky na vysněnou školu, tím pádem studuji školu, o kterou zase tolik nestojím. Neoslovila jsem osobu, která se mi líbí jen kvůli strachu z odmítnutí.. Neříkala jsem svým blízkým, jak je mám ráda, dokud jsem měla tu možnost.. Na hřbitově už je pozdě.

nešla jsem na grafičku

nevystudoval VŠ

niceho nelitujem

nikdy jsem nekopla bývalého zubaře do prdele!

Před 18 lety jsem měl možnost nastoupit jako aplikační programátor pro úpravy software jiných autorů, s čímž jsem měl poměrně bohaté zkušenosti. Místo toho jsem šel pracovat jako informatik do špitálu, což mě stálo zdraví a skončil jsem v invalidním důchodu...

Ze sem se lip nepřipravil a na statnice

Že jsem se na ZŠ víc neučila... začala jsem až na SŠ ...

že jsem se více nevyptala na životní osudy své babičky, teď zjišťuji, že o ní nic nevím

SEGMENTACE RESPONDENTŮ A OVĚŘOVÁNÍ HYPOTÉZ BETA

Pomocí tohoto nástroje můžete získat přepočítané výsledky pro jednotlivé segmenty respondentů a zjistit, zda se odpovědi určitého segmentu respondentů liší od „průměrného” respondenta. Funkce je v tomto momentě v testovacím režimu a zcela bez záruky, nepoužívejte ji jako jedinou metodu pro vyhodnocení hypotéz!

Metodická část této funkce se teprve připravuje, časem přibude podpora také pro chybějící typy otázek. V případě, že objevíte nějakou chybu, neváhejte mě kontaktovat.

Nebyly nalezeny žádné vhodné segmentační otázky.

Analýza zajímavých souvislostí a závislostí (DZD)5

Tento dotazník byl vyhodnocen jako nevhodný pro úlohu DZD (s největší pravdědpodobností jej zodpovědělo příliš málo respondentů).

Zdroje respondentů

Níže uvedený seznam obsahuje odkazy na nejvýznamnější stránky, ze kterých přišli respondenti (dle refereru):

Z bezpečnostních důvodů nejsou zobrazeny kompletní adresy, ze kterých uživatelé přišli, ani minoritní zdroje respondentů. V případě následování odkazu z outlooku, icq nebo použití firewallu obvykle není možné zdroj zjistit. Jedná se o statistiku návštěvnosti dotazníku, nikoli jeho úspěšného odeslání (z různých zdrojů mohla být úspěšnost vyplnění dotazníku různá). Údaje tedy mohou sloužit pouze pro velmi hrubou orientaci.

Citace

Zizič, L.Co som chcel urobit ale som neurobil (výsledky průzkumu), 2014. Dostupné online na https://co-som-chcel-urobit-ale-som.vyplnto.cz.

Licence Creative Commons   Výsledky průzkumu podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko

Poznámky:
1) Globální procenta se počítají s ohledem na celkový počet respondentů, lokální četnost bere potaz pouze respondenty, kteří danou otázku zodpověděli.
2) U otázek typu "seznam - alespoň jedna" si mohli respondenti zvolit více odpovědí, proto součet procent u jednotlivých odpovědí nemusí dát dohromady 100 %
3) Na povinnou otázku musí respondent zodpovědět pouze v případě, kdy mu je zobrazena. Dotazník může obsahovat skoky mezi otázkami, takže lze na základě určitých odpovědí některé otázky přeskakovat.
4) Tato funkce je zatím v testovacím stadiu a je určena spíše pro zábavu - mějte na paměti, že může zobrazovat i nesmysly. V tomto momentě probíhá pouze automatická analýza dvojic výroků, zavislosti kombinací výroků můžete zatím sledovat pouze prostřednictvím funkce zjišťování závislostí odpovědí.