Vyplňto.cz > Průzkumy > Archiv výsledků > Dotazník pro businessmany a všechny, kteří ke své práci nosí oblek.

Dotazník pro businessmany a všechny, kteří ke své práci nosí oblek.

Základní údaje o provedeném průzkumu

Autor průzkumu:Ondřej Vaněk
Šetření:24. 06. 2021 - 30. 06. 2021
Počet respondentů:12
Počet otázek (max/průměr):1 / 1
Použité ochrany:žádné
Zobrazení otázek:celý dotazník najednou
Návratnost dotazníků:39,4 %
Návratnost dotazníků je dána poměrem vyplněných a zobrazených dotazníků. Jedná se o orientační údaj, který nebere v potaz ty oslovené respondenty, kteří ani nezobrazili úvodní text (neklikli na odkaz na dotazník).
Průměrná doba vyplňování:00.00:34
Stáhnout surová data:XLS XLSX CSV XHTML PDF PDF-kódy
Stáhnout grafy:Všechny grafy
odpovědi & grafy   segmentace   závislosti   zdroje   dotazník   citovat

Úvodní informace zveřejněné respondentům

Jednoduchý dotazník určený pro průzkum a zjištění preferencí při výběru kravaty.

Instrukce pro vyplnění dotazníku (nápověda)

-

Odpovědi respondentů

1. Jakou variantu kravaty byste raději?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Varianta č. 1 - Jednoduchá kravata černé barvy, která i při rozepnutí knoflíku stále působí elegantně. Logo a firemní design je na zadní straně, která nelze vidět.1083,33 %83,33 %  
Varianta č. 2 - Kravata dvou tváří. Na místě, kde je u saka zapnutý knoflík se skrývá rebelský design. V momentě, kdy si rozepnete knoflík nebo sundáte sako už stejně porušujete etický kodex, takže všem ukažte, kdo je tady pán. Pokud ale knoflík necháte z216,67 %16,67 %  

Graf

SEGMENTACE RESPONDENTŮ A OVĚŘOVÁNÍ HYPOTÉZ BETA

Pomocí tohoto nástroje můžete získat přepočítané výsledky pro jednotlivé segmenty respondentů a zjistit, zda se odpovědi určitého segmentu respondentů liší od „průměrného” respondenta. Funkce je v tomto momentě v testovacím režimu a zcela bez záruky, nepoužívejte ji jako jedinou metodu pro vyhodnocení hypotéz!

Metodická část této funkce se teprve připravuje, časem přibude podpora také pro chybějící typy otázek. V případě, že objevíte nějakou chybu, neváhejte mě kontaktovat.

Segmentační otázka č. 1
Segmentační otázka č. 2
Segmentační otázka č. 3

Analýza zajímavých souvislostí a závislostí (DZD)5

Tento dotazník byl vyhodnocen jako nevhodný pro úlohu DZD (s největší pravdědpodobností jej zodpovědělo příliš málo respondentů).

Citace

Vaněk, O.Dotazník pro businessmany a všechny, kteří ke své práci nosí oblek. (výsledky průzkumu), 2021. Dostupné online na https://dotaznik-pro-businessmany-a.vyplnto.cz.

Licence Creative Commons   Výsledky průzkumu podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko

Poznámky:
1) Globální procenta se počítají s ohledem na celkový počet respondentů, lokální četnost bere potaz pouze respondenty, kteří danou otázku zodpověděli.
2) U otázek typu "seznam - alespoň jedna" si mohli respondenti zvolit více odpovědí, proto součet procent u jednotlivých odpovědí nemusí dát dohromady 100 %
3) Na povinnou otázku musí respondent zodpovědět pouze v případě, kdy mu je zobrazena. Dotazník může obsahovat skoky mezi otázkami, takže lze na základě určitých odpovědí některé otázky přeskakovat.
4) Tato funkce je zatím v testovacím stadiu a je určena spíše pro zábavu - mějte na paměti, že může zobrazovat i nesmysly. V tomto momentě probíhá pouze automatická analýza dvojic výroků, zavislosti kombinací výroků můžete zatím sledovat pouze prostřednictvím funkce zjišťování závislostí odpovědí.