Vyplňto.cz > Průzkumy > Archiv výsledků > Fallout Paintball Hra naživo

Fallout Paintball Hra naživo

Víte, že... si na Vyplňto.cz můžete zdarma vytvořit vlastní dotazník?

Základní údaje o provedeném průzkumu

Autor průzkumu:Milan Zeman
Šetření:21. 12. 2011 - 20. 01. 2012
Počet respondentů:116
Počet otázek (max/průměr):8 / 7.2
Použité ochrany:žádné
Zobrazení otázek:celý dotazník najednou
Návratnost dotazníků:62,9 %
Návratnost dotazníků je dána poměrem vyplněných a zobrazených dotazníků. Jedná se o orientační údaj, který nebere v potaz ty oslovené respondenty, kteří ani nezobrazili úvodní text (neklikli na odkaz na dotazník).
Průměrná doba vyplňování:00.01:43
Stáhnout surová data:XLS XLSX CSV XHTML PDF-1 PDF-2 PDF-kódy
Stáhnout grafy:Všechny grafy
odpovědi & grafy   segmentace   závislosti   zdroje   dotazník   citovat

Úvodní informace zveřejněné respondentům

Tento dotazník je určen hlavně pro ty, kteří se jakkoli zajímají o paintball, nebo PC hru Fallout, nebo oboje dohromady a také pro všechny, kteří by chtěli vyzkoušet něco nového a na úrovni.

Jedná se o průzkum pro zábavně-sportovní projekt ve formě reálné hry na motivy PC hry Fallout s paintballovými prvky. Následující dotazník nám pomůže najít odpovědi na několik důležitých otázek, které potřebujeme pro celou další organizaci projektu.  

Odpovědi respondentů

1. Hrál/a jste už někdy některý z Falloutů naživo, nebo podobnou real hru?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Ne6556,03 %56,03 %  
Ano5143,97 %43,97 %  

Graf

2. Hrál/a jste někdy PC hru Fallout? (kterýkoli díl)

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Ano8169,83 %69,83 %  
Ne3530,17 %30,17 %  

Graf

3. Hrál/a jste už někdy paintball?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Ano6556,03 %56,03 %  
Ne5143,97 %43,97 %  

Graf

4. Kolik dní byste byli ochotni maximálně strávit (nebo kolik dní byste měli možnost obětovat) takovouto hrou naživo (jedná se o letní měsíce červenec/srpen)?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
2-35345,69 %45,69 %  
53328,45 %28,45 %  
méně než 21815,52 %15,52 %  
41210,34 %10,34 %  

Graf

5. Kolik byste byli ochotni zaplatit za účast v takovéto kvalitně zpracované hře?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
1000,- Kč6556,03 %56,03 %  
1500,- Kč1714,66 %14,66 %  
1500,- až 2000,- Kč1714,66 %14,66 %  
za kvalitní zpracování i více108,62 %8,62 %  
2000,- až 2500,- Kč76,03 %6,03 %  

Graf

6. Sledujete občas někde dění kolem Falloutu či painballu? Pokud ano, tak kde?

Povinná otázka, respondent musel zvolit alespoň některou z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Ne nesleduji, ale Fallout znám5244,83 %44,83 %  
Oficiální stránky Vault Šílené Brahmíny3731,9 %31,9 %  
Ne nesleduji, neznám Fallout1613,79 %13,79 %  
Stránky o Falloutu na Facebooku1210,34 %10,34 %  
Jinde (viz poslední otázka)86,9 %6,9 %  
Stránky czech-paintball.com54,31 %4,31 %  

Graf

7. Kolik je Vám let?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
18-257564,66 %64,66 %  
méně než 181512,93 %12,93 %  
26-301210,34 %10,34 %  
31-4097,76 %7,76 %  
41-5054,31 %4,31 %  

Graf

8. Zde můžete napsat své rady či připomínky, nebo pokud jste u 6. otázky zaškrtli odpověď "Jinde", můžete uvést jinou odpověď.

Nepovinná otázka, respondent mohl napsat odpověď vlastními slovy.

Airsoftwars

Akce by to byla moc parádní ......těžké zbroje velká pěnová kladiva .....ale udělej to s airsoftovejma gunama budeš mít asi o 50 lidí navíc kterejch by si to moc rádo zahrálo ......nápad to není špatnej jestli chceš mohl bych ti pomoct s organizací znám pár míst a lidí které by to chytlo .......dej info na tadeas.batrla@seznam.cz....hlavně barva z kulí by za chvilku zničila zbroje a bylo by vše uplně zamatlané ,,,,vím je to těžké ve FL je spousta zbraní tipu laser ..plasma a co já vim co dál ale ale mít parádní podnět na postapo hru je paráda

Aktivně tyto hry hraju a pořadam....

Co se ceny týče: záleželo by na tom, jak by mě to zaujalo, co všechno by bylo v ceně zahrnuto apod. Za kvalitnější hru jsem ochoten si i připlatit. Na žádným paintball larpu jsem ještě nebyl, mohlo by to být oproti airsoftu určitě zlepšení.

Kdo mi bude čistit kostým? Je to v ceně? Paintball je na larp nesmysl.

lepsi by byl airsoft nez paintball k tema larpu

Lepší než paintball je airsoft-žádné ušpinění a zbraně jdou víc realistické.

Na několika akcích typu moderního larpu na motivy her či postapokalyptických světů jsem byl a jedno je jisté... dle mého jdete špatným směrem. Nová akce typu Fallout, skvělá zpráva. Paintball? Ne už tolik... pokud to má být larp, tak jedině airsoft. Přijdete díky airsoftu o valnou většinu naší hráčské scény, posunete se pryč od pseudoreálu a uděláte jen tematický paintball, za který vám klasičtí hráči nezaplatí. Pokud byl toto cíl, pak jdete správným směrem, ale za sebe, nejvíc za registraci na akci jsem dal 800Kč za šestidenní Stalker larp, nehledě na vybavení, celkem možná i 2500Kč jen za registraci, rekvizity, dopravu, atp., takhle dám těch 2500Kč jen za půjčení zbraně a kule do ní a to nechci, zvlášť, když mám vlastní airsoftový arzenál. Můžu mluvit za skupinu cca. 10 lidí, co jsou na tom u nás stejně a při troše nadsázky ,několik desítek známých po celé republice. Děkuji za iniciativu a budu se těšit, co z toho vypadne.

Nevím jak na paintballovou akci ale 1000 kč bych za registraci nezaplatil. To bych to raději pořádal s airsoftkama, které má každý doma za více než poloviční registračku. Zvlášť u falloutu bych očekával cenu max do 300 kč.

Ohledně rad: - kostýmy - aby to tam nevypadalo jako na srazu armádních nadšenců, nebo jako skládka na pochodu. Rozumím, že postapo všeobecně je o tom "pracuj s tím co najdeš" ale na rovinu, chce to taky trochu uvažovat ve smyslu: "nebude mi ta pneumatika na zádech zavazet, když budu zdrhat před mutantem?" Fallout jako takový v našich podmínkách asi nenapodobíme stoprocentně, takže v tomto ohledu by měly být dány jakési meze, jak kostým vypadat může a jak už ne. - zbraně - osobně bych navrhl spíše krátké zbraně, brokovnice. Fenoménem je sice borec s vindicatorem na rameni, jenomže ouha, když dojdou kule. Tzn, jsem zastáncem softu. Paintball neberu vážně. Na softech sice mnozí velmi neradi přiznávají zásahy, ale paintball mi zase z hlediska jakéhosi RP nesedí - věk účastníků - nejde zase tak o věk, ale o to, jak je daný člověk rozumný. Minimum 18ti let věku je samozřejmost. Snikch.

Ochotný jsem zaplatit méně jak 500Kč.

painball je adrenalín

paintball online aj. kde se řeší sportovní forma paintballu. Ne opravdu mě nefascinuje dva dny ležet zakopán pod smrčky a čekat co dojde dřív jestli tlak v láhvi nebo nepřítel :D

Paintballové zbraně by, podle mého názoru, byli velice vhodné pro tvárnění takz. energetických zbraní....Když se náležitě upraví dle originálu (Fallout) Já na to ale nikdy neměl prachy na nějaké high tech zbraně a radši primární snahy věnuji kostýmu (zrovna ted plánuju energozbroj Enklávy)

preferoval bych airsoft, přijde mi na takovou hru praktičtější než paintball ad 5 - hezky postavená otázka:) i těch 1000 Kč bych si rozmýšlel...

Přijde mi trochu nepraktické používat zrovna paintballky, pokud tedy nebude jeden život na celou hru. I tak to ale zamaže kostým a vyžaduje to použití další ochrany, minimálně masky, která se vždy nemusí hodit ke kostýmu. Navíc ani zbraně většinou nevypadají zrovna dvakrát vhodně... Docela by mě zajímalo, co vás vedlo k výběru právě paintballek jako zbraní.

Termín ideálně pátek večer příjezd, neděle večer odjezd. Do ceny zahrnuto i vybavení.

třeba na herních serverech, nebo na serveru larp.cz

V komunitě Falloutu a PA obecně se pohybuji, přes 5 let ... odtud i možnost v 6. otázce "Jinde" Z informací v dotazníku nejde posoudit o jakou akci přesně se má jednat, tudíž nelze nic doporučit ani poradit. Jedna věc mě ale napadá - strávit na Paintballu 4 hodiny s nekvalitní ochranou maskou na hlavě je pro mne dozajista peklo. Nedokážu si tudíž představit, jak by to šlo vydržet v rozmetí 2-5 dní a do toho ještě larpit (to znamená hrát a komunikovat huhláním přes masku). A to ani neuvažuji o možnosti hrát pouze v ochranných brýlích v případě, že se ve hře vyskytují paintballové zbraně.

Veškeré herní pořady. Cena za takto provedený LARP(ačkoli neznám jeho přímé nastínění a kvalitu) se mi zdá být příliš vysoká.

vůdce!

Za 1000,- je to drahé jako prase. Pořádáme třídenní kampaně v airsoftu za částky do 300,- Kč.

Zahrál bych si,ale víc mě bude vždy přitahovat středověk a minulost a radši se budu držet hezky u historie :-P

SEGMENTACE RESPONDENTŮ A OVĚŘOVÁNÍ HYPOTÉZ BETA

Pomocí tohoto nástroje můžete získat přepočítané výsledky pro jednotlivé segmenty respondentů a zjistit, zda se odpovědi určitého segmentu respondentů liší od „průměrného” respondenta. Funkce je v tomto momentě v testovacím režimu a zcela bez záruky, nepoužívejte ji jako jedinou metodu pro vyhodnocení hypotéz!

Metodická část této funkce se teprve připravuje, časem přibude podpora také pro chybějící typy otázek. V případě, že objevíte nějakou chybu, neváhejte mě kontaktovat.

Segmentační otázka č. 1
Segmentační otázka č. 2
Segmentační otázka č. 3

Analýza zajímavých souvislostí a závislostí (DZD)5

Byly nalezeny zajímavé souvislosti u jedné otázky.

Upozornění: V případě, že se Vám u otázky zobrazuje pouze jedna odpověď, nejedná se patrně o žádná senzační zjištění. Při interpretaci výsledků se vždy řiďte také výsledky uvedenými výše - pokud určitou odpověď zvolila většina lidí, nejsou zjištění zajímavá (např. pokud je věk 90% respondentů v rozmezí 15 - 25 lety, jsou veškeré závislosti k této odpovědi prakticky bezcenné).

Tip: Vysvětlení této funkce i s příklady naleznete v nápovědě

2. Hrál/a jste někdy PC hru Fallout? (kterýkoli díl)

  • odpověď Ne:
    • 3.1x vetší pravděpodobnost při odpovědi Ne nesleduji, neznám Fallout na otázku 6. Sledujete občas někde dění kolem Falloutu či painballu? Pokud ano, tak kde?

Zjišťování závislostí odpovědí

Pomocí této funkce můžete analyzovat vztahy mezi různými odpověďmi. V části A vždy vyberte jeden výrok (odpověď na určitou otázku), který Vás zajímá. V části B poté zaškrtněte odpovědi, u kterých předpokládáte, že by mohly mít nějakou souvislost s odpovědí z části A. Po stisku tlačítka Analyzovat na konci formuláře se dozvíte sílu závislosti A na B.

Tip: Delší vysvětlení i s příklady naleznete v nápovědě

A) VYBERTE ODPOVĚĎ (VÝROK), KTERÁ VÁS ZAJÍMÁ:

Poznámka: Můžete zaškrtnout více výroků. Zaškrtnutím více výroků v rámci jedné otázky tyto výroky sloučíte (logická spojka NEBO), zaškrtnutím více výroků v rámci více otázek docílíte vytvoření kombinovaného výroku (logická spojka A).

1. Hrál/a jste už někdy některý z Falloutů naživo, nebo podobnou real hru?

2. Hrál/a jste někdy PC hru Fallout? (kterýkoli díl)

3. Hrál/a jste už někdy paintball?

4. Kolik dní byste byli ochotni maximálně strávit (nebo kolik dní byste měli možnost obětovat) takovouto hrou naživo (jedná se o letní měsíce červenec/srpen)?

5. Kolik byste byli ochotni zaplatit za účast v takovéto kvalitně zpracované hře?

6. Sledujete občas někde dění kolem Falloutu či painballu? Pokud ano, tak kde?

7. Kolik je Vám let?

B) DEFINUJTE SKUPINU RESPONDENTŮ NA ZÁKLADĚ ODPOVĚDÍ:

Poznámka: Můžete zaškrtnout více výroků. Zaškrtnutím více výroků v rámci jedné otázky skupinu respondentů rozšíříte (podskupiny respondentů budou sloučeny), zaškrtnutím více výroků v rámci více otázek skupinu zúžíte (použije se podskupina respondentů vyhovující všem otázkám).

1. Hrál/a jste už někdy některý z Falloutů naživo, nebo podobnou real hru?

2. Hrál/a jste někdy PC hru Fallout? (kterýkoli díl)

3. Hrál/a jste už někdy paintball?

4. Kolik dní byste byli ochotni maximálně strávit (nebo kolik dní byste měli možnost obětovat) takovouto hrou naživo (jedná se o letní měsíce červenec/srpen)?

5. Kolik byste byli ochotni zaplatit za účast v takovéto kvalitně zpracované hře?

6. Sledujete občas někde dění kolem Falloutu či painballu? Pokud ano, tak kde?

7. Kolik je Vám let?

C) KLEPNUTÍM NA TLAČÍTKO SPUSŤTE ANALÝZU ZÁVISLOSTI

Analýza Vám řekne, zda má Vaše definice skupiny respondentů nějaký vliv na Vámi vybraný výrok.

Zdroje respondentů

Níže uvedený seznam obsahuje odkazy na nejvýznamnější stránky, ze kterých přišli respondenti (dle refereru):

Z bezpečnostních důvodů nejsou zobrazeny kompletní adresy, ze kterých uživatelé přišli, ani minoritní zdroje respondentů. V případě následování odkazu z outlooku, icq nebo použití firewallu obvykle není možné zdroj zjistit. Jedná se o statistiku návštěvnosti dotazníku, nikoli jeho úspěšného odeslání (z různých zdrojů mohla být úspěšnost vyplnění dotazníku různá). Údaje tedy mohou sloužit pouze pro velmi hrubou orientaci.

Citace

Zeman, M.Fallout Paintball Hra naživo (výsledky průzkumu), 2012. Dostupné online na https://fallout-paintball-hra-nazivo.vyplnto.cz.

Licence Creative Commons   Výsledky průzkumu podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko

Poznámky:
1) Globální procenta se počítají s ohledem na celkový počet respondentů, lokální četnost bere potaz pouze respondenty, kteří danou otázku zodpověděli.
2) U otázek typu "seznam - alespoň jedna" si mohli respondenti zvolit více odpovědí, proto součet procent u jednotlivých odpovědí nemusí dát dohromady 100 %
3) Na povinnou otázku musí respondent zodpovědět pouze v případě, kdy mu je zobrazena. Dotazník může obsahovat skoky mezi otázkami, takže lze na základě určitých odpovědí některé otázky přeskakovat.
4) Tato funkce je zatím v testovacím stadiu a je určena spíše pro zábavu - mějte na paměti, že může zobrazovat i nesmysly. V tomto momentě probíhá pouze automatická analýza dvojic výroků, zavislosti kombinací výroků můžete zatím sledovat pouze prostřednictvím funkce zjišťování závislostí odpovědí.