Vyplňto.cz > Průzkumy > Archiv výsledků > Jednolůžkové pokoje na kolejích VŠE

Jednolůžkové pokoje na kolejích VŠE

Víte, že... si na Vyplňto.cz můžete zdarma vytvořit vlastní dotazník?

Základní údaje o provedeném průzkumu

Autor průzkumu:Jaroslav Klečka
Šetření:29. 07. 2015 - 03. 08. 2015
Počet respondentů:310
Počet otázek (max/průměr):5 / 4.11
Použité ochrany:žádné
Zobrazení otázek:po jedné otázce
Návratnost dotazníků:80 %
Návratnost dotazníků je dána poměrem vyplněných a zobrazených dotazníků. Jedná se o orientační údaj, který nebere v potaz ty oslovené respondenty, kteří ani nezobrazili úvodní text (neklikli na odkaz na dotazník).
Průměrná doba vyplňování:00.01:14
Stáhnout surová data:XLS XLSX CSV XHTML PDF-1 PDF-2 PDF-3 PDF-4 PDF-kódy
Stáhnout grafy:Všechny grafy
odpovědi & grafy   segmentace   závislosti   zdroje   dotazník   citovat

Úvodní informace zveřejněné respondentům

Dobrý den,

 

žádáme Vás o vyplnění dotazníků týkajícího se zájmu o jendolůžkové pokoje na kolejích VŠE. Vaše názory nás zajímají a třeba také přispějí k realizaci změn na kolejích VŠE.

 

Moc děkujeme

 

Váše SÚZ VŠE

Odpovědi respondentů

1. Jste spokojeni se současným ubytováním na kolejích VŠE?

Povinná otázka, respondent se musel rozhodnout mezi odpověďmi „ano” a „ne”.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
ano18459,35 %59,35 %  
ne12640,65 %40,65 %  

Graf

2. Máte zájem o jednolůžkové pokoje?

Povinná otázka, respondent se musel rozhodnout mezi odpověďmi „ano” a „ne”.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
ano26284,52 %84,52 %  
ne4815,48 %15,48 %  

Graf

3. Jakou cenu jste ochotni zaplatit za noc vč. DPH, kdybychom vám současný dvoulůžkový pokoj převedli na jednolůžkový pokoj bez výraznějších rekonstrukcí?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
méně než 130 Kč17456,13 %56,13 %  
130 Kč až 160 Kč12139,03 %39,03 %  
160 Kč až 190 Kč92,9 %2,9 %  
190 Kč a více61,94 %1,94 %  

Graf

4. Jakou cenu jste ochotni zaplatit za noc vč. DPH, kdybychom Vám dvoulůžkový pokoj převedeli na jednolůžkový pokoj a provedli celkovou rekonstrukci pokoje či celé buňky?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
méně než 150 Kč17656,77 %56,77 %  
150 Kč až 180 Kč10232,9 %32,9 %  
180 Kč až 210 Kč278,71 %8,71 %  
210 Kč a více51,61 %1,61 %  

Graf

5. Máte nějaké náměty na vedení kolejí?

Nepovinná otázka, respondent mohl napsat odpověď vlastními slovy.

Ano,velké umyvadlo na 1lůžku g3 nedá se umýt velký hrnec ,musím ve sprse fůj a špunt do umyvadla. Upravit schody na 2 ,to je na zabití tahat kufry po těch schodech ,chtělo byto něco tam dát jako nájezd z betonu. Až někdo spadne s kufrem tak se bude škola divit.

Ano. Vedení v současné době provádí mnoho změn - úpravy ceníků, pravidel ubytování a provozu na koleji...moc bych si přála, aby jakákoliv změna byla vždy taková, aby sloužila studentům a posouvala koleje o krok dopředu. Jedině tak nebudou z kolejí ubývat studenti. Vedení by tady mělo být pro studenty, nikoliv studenti pro vedení.

Ať si vedení koleje a spol. zjistí, jaké jsou ceny ubytování na bytech -> z vlastní zkušenosti vím, že není žádný problém sehnat za 4.000,- měsíčně, vč. energií, jednolůžkový neprůchozí pokoj, zařízený, kuchyně a koupelna vybavená... Pokud nás bude SÚZ tlačit do cen 4.500,- a více měsíčně, přestane se řadě studentů, vč. mě, vyplácet ubytování na koleji. Děkuji za pochopení

Bydlela jsem na kolejích před 4 rokmi, takže nemůžu objektivně posoudit kvalitu ubytování v této době. Hlásím se ale od příštího semestru znovu a preferuju jednolůžkový pokoj, vzhledem k tomu, že již jsem starší a VŠE po příštím semestru ukončím.

Dodělat dřezy v kuchyňskym koutě na Áčku, protože mejt nádobí tam, kde si meju ruce a čistim zuby, je humus.

Jarov III G: světlo nad "kuchyňskou" linkou (po tmě, resp. ve vlastním stínu, se nevaří zrovna nejlépe), mini-ledničky pro 4 lidi a bez funkčního mrazáku (ty ledničky jsou malé i pro 1-2 lidi!), mravenci (částečné vyhubení je pouze vypudí do "nepostižených" pokojů a problém přetrvává), ale jinak jsem všemi deseti pro jednolůžkové pokoje za přiměřenou cenu.

Jednoluzkove pokoje by byly super

Kolejní je neprijemna a nic nedela jenom kouri a telefonuje

mohli by zlepšit svůj přístup ke studentům

Ne

ne

Ne

ne

Ne :)

Ne, uz jsou to vyse 2 roky, co tam nebydlim, takze nemam prehled..

Nevstřícný přístup ke studentům.

novy system je uplne na nic!!

Ochotnejsi personal, levnejsi ubytovani (cena za metr ctverecni je fakt silena)

pí Kopáčková by měla být nahrazena někým méně arogantním

Přivítala bych, kdyby reakce na náhlašenou poruchu byla rychlejší. Například, aby se na nové světlo nečekala měsíc.

Rád by som navrhol, aby v elektronických žiadostiach o ubytovanie na kolejích bolo uvedené, či má záujemca záujem o jednolužkový pokoj s tým, že je ochotný za neho si prípadne i priplatiť vyššiu cenu za noc.

Rychleji a lépe řešit problémy - u nás na I.C např. v minulém roce byli dlouhou dobu mravenci a trvalo téměř 2 měsíce než někdo přišel problém vyřešit. Další problémy byly např. s rozbitou židlí, chybějící poličkou v koupelně apod., často to nikoho ani nezajímalo a neřešil to.. Za celkovou cenu, kterou máte za buňku mi to přijde přinejmenším nesvědomité...

Spíše u vedení SÚZ bych ocenil větší pružnost ohledně (ne)možnosti ubytování se na libovolném pokoji přes léto a nutnosti stěhování před létem a po létě z a poté opět do toho samého pokoje. Ocenil bych také větší aktivitu v oblasti skutečného ŘEŠENÍ problémů u nefunkčních věcí na kolejích (výtahy apod.).

studium je přeci zdarma !

Sú to kokoti

Tento námět se sice netýká jednolůžkových pokojů, ale bylo by skvělé, kdyby na kolejích bylo par kuchyněk s troubou, to mi na ubytování za těch 5 let chybělo nejvíc. Vařič na buňce je super, ale buchtu si na něm neupeču, stejně jako si nezapeču těstoviny ani neohřeju zmraženou pizzu. Člověk je tak dost limitovaný, co vlastně může vařit... Pokud nejsou finance na víc kuchyněk, navrhují udělat alespoň jednu, s alespoň 2 troubami + plechy a větším prostorem pro vaření. A dále přes nějaký bookovací systém (na internetu ideálně) by se studenti hlásili od kdy do kdy budou chtít péct. Při nejhorším by se hlasili studenti u vrátnice a zapisovali by se do sešitu. Přístup by mohl být uzavřen, pouze student, který to má za rezervovaný, by dostal klíče a musel je vrátit, jakmile mu skončí rezervace. V kuchyňce by mohlo být více studentů, podle počtu zařízení. Co se týče jednolůžkových pokojů, tak hádám, že o ně stejně budou mít největší zájem exchange studenti, takže s cenou můžete jít výš, ale studenti, kteří si porovnají výhody a nevýhody, vám nejspíš při dražší nabídce utečou na privát.

Ty ceny jsou šílené. Vždyť spolubydleni na bytě vychází levněji. A ty pokoje jsou opravdu šíleně udělané. Kdyby je jednou za rok někdo uklidil, tak by se taky nic nestalo. Zkuste si bydlet třeba měsíc na Jarově B a nebudete moci pochopit, kdo to stavěl a čím při tom premyslel

včas informovať o dianí na koleji

větší lednice

Víc jednolůžkových pokojů!!!!!

více jednolůžkových pokojů, méně cizinců - třeba jim rezervovat jednu z kolejí číslo I.

Vyhodit Novákovou

Zavedení timesheetů u pracovníků na kolejích by ušetřilo polovinu mzdových nákladů, protože byste zjistili, že to je kafíčko za kafíčkem a práce stojí, respektive není.

zavést v novém systému SUZ kolonku s výběrem jednolůžkového pokoje

SEGMENTACE RESPONDENTŮ A OVĚŘOVÁNÍ HYPOTÉZ BETA

Pomocí tohoto nástroje můžete získat přepočítané výsledky pro jednotlivé segmenty respondentů a zjistit, zda se odpovědi určitého segmentu respondentů liší od „průměrného” respondenta. Funkce je v tomto momentě v testovacím režimu a zcela bez záruky, nepoužívejte ji jako jedinou metodu pro vyhodnocení hypotéz!

Metodická část této funkce se teprve připravuje, časem přibude podpora také pro chybějící typy otázek. V případě, že objevíte nějakou chybu, neváhejte mě kontaktovat.

Segmentační otázka č. 1
Segmentační otázka č. 2
Segmentační otázka č. 3

Analýza zajímavých souvislostí a závislostí (DZD)5

Nebyly nalezeny žádné zajímavé souvislosti mezi odpovědmi.

Zjišťování závislostí odpovědí

Pomocí této funkce můžete analyzovat vztahy mezi různými odpověďmi. V části A vždy vyberte jeden výrok (odpověď na určitou otázku), který Vás zajímá. V části B poté zaškrtněte odpovědi, u kterých předpokládáte, že by mohly mít nějakou souvislost s odpovědí z části A. Po stisku tlačítka Analyzovat na konci formuláře se dozvíte sílu závislosti A na B.

Tip: Delší vysvětlení i s příklady naleznete v nápovědě

A) VYBERTE ODPOVĚĎ (VÝROK), KTERÁ VÁS ZAJÍMÁ:

Poznámka: Můžete zaškrtnout více výroků. Zaškrtnutím více výroků v rámci jedné otázky tyto výroky sloučíte (logická spojka NEBO), zaškrtnutím více výroků v rámci více otázek docílíte vytvoření kombinovaného výroku (logická spojka A).

1. Jste spokojeni se současným ubytováním na kolejích VŠE?

2. Máte zájem o jednolůžkové pokoje?

3. Jakou cenu jste ochotni zaplatit za noc vč. DPH, kdybychom vám současný dvoulůžkový pokoj převedli na jednolůžkový pokoj bez výraznějších rekonstrukcí?

4. Jakou cenu jste ochotni zaplatit za noc vč. DPH, kdybychom Vám dvoulůžkový pokoj převedeli na jednolůžkový pokoj a provedli celkovou rekonstrukci pokoje či celé buňky?

B) DEFINUJTE SKUPINU RESPONDENTŮ NA ZÁKLADĚ ODPOVĚDÍ:

Poznámka: Můžete zaškrtnout více výroků. Zaškrtnutím více výroků v rámci jedné otázky skupinu respondentů rozšíříte (podskupiny respondentů budou sloučeny), zaškrtnutím více výroků v rámci více otázek skupinu zúžíte (použije se podskupina respondentů vyhovující všem otázkám).

1. Jste spokojeni se současným ubytováním na kolejích VŠE?

2. Máte zájem o jednolůžkové pokoje?

3. Jakou cenu jste ochotni zaplatit za noc vč. DPH, kdybychom vám současný dvoulůžkový pokoj převedli na jednolůžkový pokoj bez výraznějších rekonstrukcí?

4. Jakou cenu jste ochotni zaplatit za noc vč. DPH, kdybychom Vám dvoulůžkový pokoj převedeli na jednolůžkový pokoj a provedli celkovou rekonstrukci pokoje či celé buňky?

C) KLEPNUTÍM NA TLAČÍTKO SPUSŤTE ANALÝZU ZÁVISLOSTI

Analýza Vám řekne, zda má Vaše definice skupiny respondentů nějaký vliv na Vámi vybraný výrok.

Zdroje respondentů

Níže uvedený seznam obsahuje odkazy na nejvýznamnější stránky, ze kterých přišli respondenti (dle refereru):

Z bezpečnostních důvodů nejsou zobrazeny kompletní adresy, ze kterých uživatelé přišli, ani minoritní zdroje respondentů. V případě následování odkazu z outlooku, icq nebo použití firewallu obvykle není možné zdroj zjistit. Jedná se o statistiku návštěvnosti dotazníku, nikoli jeho úspěšného odeslání (z různých zdrojů mohla být úspěšnost vyplnění dotazníku různá). Údaje tedy mohou sloužit pouze pro velmi hrubou orientaci.

Citace

Klečka, J.Jednolůžkové pokoje na kolejích VŠE (výsledky průzkumu), 2015. Dostupné online na https://jednoluzkove-pokoje-na-kolej.vyplnto.cz.

Licence Creative Commons   Výsledky průzkumu podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko

Poznámky:
1) Globální procenta se počítají s ohledem na celkový počet respondentů, lokální četnost bere potaz pouze respondenty, kteří danou otázku zodpověděli.
2) U otázek typu "seznam - alespoň jedna" si mohli respondenti zvolit více odpovědí, proto součet procent u jednotlivých odpovědí nemusí dát dohromady 100 %
3) Na povinnou otázku musí respondent zodpovědět pouze v případě, kdy mu je zobrazena. Dotazník může obsahovat skoky mezi otázkami, takže lze na základě určitých odpovědí některé otázky přeskakovat.
4) Tato funkce je zatím v testovacím stadiu a je určena spíše pro zábavu - mějte na paměti, že může zobrazovat i nesmysly. V tomto momentě probíhá pouze automatická analýza dvojic výroků, zavislosti kombinací výroků můžete zatím sledovat pouze prostřednictvím funkce zjišťování závislostí odpovědí.