Vyplňto.cz > Průzkumy > Archiv výsledků > Kde nakupujete potraviny?

Kde nakupujete potraviny?

Víte, že... můžete dotazníky vyplňovat i pomocí mobilních aplikací?
K dispozici jsou aplikace pro iPhone, iPad a Android.

Základní údaje o provedeném průzkumu

Autor průzkumu:Renata Z.
Šetření:17. 10. 2015 - 10. 11. 2015
Počet respondentů:176
Počet otázek (max/průměr):15 / 14.95
Použité ochrany:žádné
Zobrazení otázek:po jedné otázce
Návratnost dotazníků:68,2 %
Návratnost dotazníků je dána poměrem vyplněných a zobrazených dotazníků. Jedná se o orientační údaj, který nebere v potaz ty oslovené respondenty, kteří ani nezobrazili úvodní text (neklikli na odkaz na dotazník).
Průměrná doba vyplňování:00.07:36
Stáhnout surová data:XLS XLSX CSV XHTML PDF-1 PDF-2 PDF-kódy
Stáhnout grafy:Všechny grafy
odpovědi & grafy   segmentace   závislosti   zdroje   dotazník   citovat

Úvodní informace zveřejněné respondentům

Cílem tohoto dotazníku je zjistit vybrané aspekty nákupního chování. Dotazník je určen respondentům nad 15 let, kteří chodí nakupovat potraviny do maloobchodních řetězců s potravinami. 

Odpovědi respondentů

1. Které značky prodejen s potravinami znáte?

Vypište 3 až 5 značek.

Povinná otázka, respondent musel napsat odpověď vlastními slovy.

Ahold, Marko, Penny Market

Ahold, Penny, Kaufland, Billa, Lidl

Alber,Tesco,Kaufland

Albert Billa Lidl Penny Tesco Kaufland

Albert Billa penny

Albert Tesco Lídl Penny market Kaufland

Albert Billa Tesco

albert penny billa

Albert, Billa, Kaufland, Penny, Lidl, Globus

Albert, Billa, Kaufland, Tesco, Lidl, Penny, Norma

albert, billa, lidl, globus

Albert, Billa, Penny, Lidl, Makro

Albert, Billa, Peny, Globus, Lidl,

Albert, Billa, Tesco, Penny

Albert, COOP, Billa, Tesco, Kaufland

Albert, Kaufland, Billa, Tesco, Penny, Lidl

Albert, Kaufland, Glóbus, Lidl, Penny

albert, kaufland, norma, billa, globus, makro, tesco

Albert, Kubík, Penny

Albert, Lidl , Tesco , Penny, Kaufland

Albert, Lidl, Billa

Albert, Lidl, Billa, Tesco, Kaufland, Penny, Žabka

Albert, Lidl, Globus, Tesco, Penny

Albert, Lidl, Kaufland, Globus, Billa, Penny market, Tesco

Albert, Lidl, Penny market, Kaulfand, Makro

Albert, Lidl, Penny, Kaufland, Billa, Tesco, Coop, Žabka

Albert, lidl, peny

Albert, Lidl, Tesco, Billa, Penny

Albert, Lidl, Tesco, Billa, Penny

albert, lidl, tesco, kaufland, billa

Albert, Lidl, Tesco, Penny market, Coop, Billa

Albert, Lidl,Tesco, Penny,Bila

Albert, Penny Market, Makro, Billa, Lidl

Albert, Tesco, Billa

Albert, Tesco, Billa, Kaufland, Globus

Albert, Tesco, Billa, Penny, Lidl

Albert, tesco, globus, billa, kaufland

Albert, tesco, kaufland

Albert, Tesco, Kaufland, Globus, Billa, Lidl, Penny,

Albert, Tesco, lidl, billa, globus

Albert,Kaufland.Penny,Globus

Albert,Lidl,Billa,Kaufland,Tesco

albert,lidl,kaufland,penny,billa atd...

Albert,tesco,globus

Albert,Tesco,kaufland

Biedronka, Rewe, Lidl, Netto, atd.

Billa Albert Peny

billa ablert tesco lidl

Billa, Albert, Kaufland, Tesco, Lidl

Billa, Albert, Lidl, Penny, Kaufland

billa, albert, lidl, tesco, coop

Billa, Albert, Penny, Coop

Billa, Albert, Penny, Kaufland, Lidl

Billa, Albert, Tesco, Lidl

Billa, Albert, Tesco, Lidl, Kaufland

Billa, Albrt, Tesco, Plus, Lidl, Kaufland

Billa, Kaufland, Albert, Lidl

Billa, Kaufland, Lidl, Albert, Interspar, Spar, Tesco, Globus

Billa, Kaufland, Tesco, Albert, Lidl

Billa, Lidl, Albert, Tesco, Kaufland, Penny, COOP

Billa, Lidl, Penny

Billa, Liedl, Žabka, Kaufland, Albert

Billa, Tesco, lidl, Albert

Billa, Tesco, Albert, Lidl

billa, tesco, albert, penny, kaufland

Billa, Tesco, Albert,Eso, InterSpar

Billa, Tesco, Globus, Lidl, Penny Market

Billa, Tesco, Lidl, Kaufland

Billa, Tesco, Penny Market, Albert, Globus

Billa, Včela, Jednota/Coop, Tesco, Kaufland

Billa,Globus,Albert,Tesco,Lidl

Bobaja, Globus, Kaufland, Illík, Lidl

Brněnka, Albert, Billa, Tesco, Lídl, Penny, Globus

CBA, Coop, Flop, JIP, Hruška

COOp jednota pěkný billa albert

Coop, Billa, Penny, Albert, Lidl

coop, žabka, hruška, enapo, albert (apod. supermarkety)

Coop,Billa, Tesco, Kaufland, Lidl

emco, kunin, bohemia

Globus, Albert, Lidl, Tesco, COOP

Globus, Lidl, Tesco, Albert. Billa...

Globus, Tesco, Albert, Lidl

Globus, Tesco, Billa, Albert, Kaufland.

Hruška, masna, zelenina, pekárna

Hypernova, Tesco, Penny, Billa, Globus

Kaufland Lidl Albert Billa Penny

kaufland liedl albert žabka

kaufland tesco albert billa makro

kaufland Globus Tesco, Coop, Albert

Kaufland, Albert, Penny Market, Tesco, Lidl

Kaufland, billa, globus, albert, tesco

Kaufland, Billa, Tesco, Peny, Albert

Kaufland, Globus, Albert,

Kaufland, Globus, Penny, Albert, Tesco

Kaufland, Lidl, Billa, Albert

Kaufland, lidl, lesco, norma, billa

Kaufland, Lidl, Norma, Penny, Albert

kaufland, lidl, Tesco

Kaufland, Penny market, Lidl, Tesco, Billa, Norma

Kaufland, Tesco, Albert, PENNY Market, Billa

kaufland, tesco, billa, penny

Kaufland, Žabka, Tesco, Spar, Coop

kaufland,Albert,Penny,Globus,Tesco.

Kauflandu ,zdravá výživa ,tesco ,lidi ,bila

Lidl globus tesco

Lidl, Albert, Billa, Coop,

Lidl, Albert, Billa, Globus, Interspar

Lidl, Albert, Billa, Penny, Makro, Tesco, Kaufland, Iceland

Lidl, Albert, Globus

Lidl, Albert, Kaufland, Billa, Tesco, Penny Market

Lidl, Albert, Tesco, Billa, Kaufland

lidl, albert, tesco, billa, penny

Lidl, Albert, Tesco, Kaufland, Globus

Lídl, Billa, Penny Market, Makro, Tesco, Kaufland, Globus, Coop, Žabka

Lidl, Billa, Tesco, Albert, Kaufland

Lidl, Kaufland, Penny, Albert, Tesco

Lidl, Kaufland,Tesco, Albert, Penny

Lidl, Penny Market, Billa, Kaufland, Tesco

Lidl, Penny Market, Kaufland, Tesco, Albert

lidl, penny, albert,

Lidl, Penny, Billa, Albert, Tesco

lidl, penny, esso, billa, albert

Lidl, tesco, albert

Lidl, Tesco, Albert, Billa, Penny market

Lidl, Tesco, Globus, Kaufland, Albert

LIDL, TESCO, HYPERNOVA, ALBERT, PENNY, BILLA

LIDL.Kaufland,TESCO,Albert

Makro, Tesco, Albert , Billa , Lidl , Penny a další ..

Místní obchůdky ale na název si nevzpomenu.

Můj obchod

Penny Kaufland Bila Lidl

penny market tesco billa albert kaufland

Penny, Albert, Kaufland, Lidl, Tesco

Penny, Kaufland, Billa, Albert, Lidl

Penny, Tesco, Albert, Glóbus, Billa

Penny,hruška,lidl,Tesco,Albert

Penny.Albert.Norma

robertson; morrisson; m&s

Rohlík, Kaufland, Tesco, Albert, Lidl

sklizeno, delmart, tesco, albert

Smetanino ,jacobs , Nestlé , Kunín, muller

Spar Kaufland coop penny svoss

Tady zdejší na menším městě - soukromníci.

Tescco, Globus, Albert, Billa, Penny

tesco albert hruška

Tesco Billa Albert Lidl Penny

Tesco Globus Albert Billa Penny Lidl

Tesco Kaufland Albert Billa Delvita

Tesco Kaufland Billa Lidl Albert

tesco kaufland lidl penny albert billa žabka coop

Tesco, Ahold, Lidl, Kaufland, Rewe

Tesco, Albert, Billa, Globus, Kaufland

tesco, albert, globus, kaufland, hruška

Tesco, Albert, Globus, Marks&Spencer

Tesco, Albert, Kaufland, Penny, Lidl

Tesco, Albert, Lidl, Billa, Penny market

tesco, albert, lidl, kaufland, billa

Tesco, Albert, Lidl, Norma, Penny

Tesco, Albert, penny

Tesco, Billa, Albert

TESCO, Billa, Kaufland, Lidl, Albert

Tesco, billa, lidl, penny, Kaufland

Tesco, Globus, Albert, Coop, Penny

tesco, globus, lidl, penny, eso

Tesco, Kaufland, Lidl

Tesco, Kaufland, Lidl, Penny

tesco, korrekt (globus), alnatura (dm), albert quality

Tesco, Lidl, Kaufland, Penny market, Billa

Tesco, Lidl, Kaufland, Penny Market, Billa, Kubík, Hruška

Tesco, Penny, Kaufland, Albert, Billa, Lidl, Norma

Tesco, Penny, Kaufland, Norma, Albert, Liedl

Tesco,Albert,Billa

tesco,lidl,kaufland

tesco,spar,albert,billa,penny

Tesko, Albert, Lídl, Bila, Makro

vietnamec COOP

2. Jak se jmenuje prodejna, ve které utrácíte největší část vašich výdajů za potraviny?

Povinná otázka, respondent musel napsat odpověď vlastními slovy.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
albert3922,16 %22,16 %  
Lidl3017,05 %17,05 %  
Billa2212,5 %12,5 %  
Kaufland2011,36 %11,36 %  
Tesco 2011,36 %11,36 %  
globus126,82 %6,82 %  
Penny73,98 %3,98 %  
Albert Hypermarket21,14 %1,14 %  
Místní obchůdek u soukromníka.10,57 %0,57 %  
Tesco, Billa10,57 %0,57 %  
ostatní odpovědi Rohlik.cz
Penny market
Kaufland nebo tesco
Kaufland, Makro
Lidl+Penny Market
makro
Ahold
Tamda food
Můj Obchod
Kaufland a Tesco
místní maloobchody
Biedronka
vitnamec
albert petra křivky
Lidl, globus
billa, kaufland
lidl, Albert
Tesco, Country Life
Billa nebo Makro
Brněnka
Obchůdek.
Lidl, Penny
2212,5 %12,5 % 

Graf

3. Proč nakupujete právě v této prodejně?

Povinná otázka, respondent musel zvolit alespoň některou z nabízených odpovědí nebo dopsat nějakou vlastní (min. 1).

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Příhodná poloha9654,55 %54,55 %  
Kvalita a čerstvost zboží5933,52 %33,52 %  
Obecně příznivé ceny5430,68 %30,68 %  
Akční ceny, slevy5430,68 %30,68 %  
Široký sortiment4425 %25 %  
Orientace v prodejně3318,75 %18,75 %  
Dlouhá prodejní doba3117,61 %17,61 %  
Ochotný personál147,95 %7,95 %  
Bezlepkové zboží10,57 %0,57 %  
jiná prodejna tu není10,57 %0,57 %  
nakup mi privezou10,57 %0,57 %  
Albert je nej10,57 %0,57 %  
online10,57 %0,57 %  
Zvyklost na sortinent10,57 %0,57 %  
pondělní a čtvrteční akce, čerstvé květiny10,57 %0,57 %  
Rychle odbaveni....10,57 %0,57 %  
Blízko místa bydliště10,57 %0,57 %  
Je mi sympatická :-)10,57 %0,57 %  
kvalitní věci - ryby, alkohol, maso10,57 %0,57 %  
novinky, obměny zboží10,57 %0,57 %  
berou stravenky10,57 %0,57 %  
blízko bydliště10,57 %0,57 %  
Dostupnost pěšky10,57 %0,57 %  
Online nakupovani, dovoz domu.10,57 %0,57 %  
Nakup online10,57 %0,57 %  
internetový prodej10,57 %0,57 %  
možnost nákupu v noci....10,57 %0,57 %  
Kaufland- siroky sortiment10,57 %0,57 %  
Na cestě z práce domů10,57 %0,57 %  
penny mám hned u baráku, jinak nakupuji v obchodě, který mám po cestě či kde mají dobré pečivo (Billa, albert), podle času10,57 %0,57 %  

Graf

4. Jak často nakupujete v těchto prodejnách?

1 = alespoň 1x týdně

2 = alespoň 1x měsíčně

3 = méně než 1x měsíčně

4 = nikdy

Povinná otázka, respondent se musel u každé podotázky rozhodnout mezi odpověďmi „1”, „2”, „3” a „4”.

PodotázkaPrůměrRozptyl
TESCO2.5280.897
PENNY MARKET3.080.96
LIDL2.3810.974
KAUFLAND2.8351.013
BILLA2.6081.136
ALBERT2.0571.088

Graf

5. Kdy jste naposledy nakoupil/a v prodejně ALBERT?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Tento týden7240,91 %40,91 %  
Tento měsíc4927,84 %27,84 %  
Déle než před měsícem4626,14 %26,14 %  
Nikdy95,11 %5,11 %  

Graf

6. Co se Vám vybaví, když se řekne ALBERT?

Povinná otázka, respondent musel napsat odpověď vlastními slovy.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Supermarket52,84 %2,84 %  
Logo42,27 %2,27 %  
modrá barva42,27 %2,27 %  
obchod42,27 %2,27 %  
Hypernova31,7 %1,7 %  
anglický rohlík31,7 %1,7 %  
Prodejna potravin31,7 %1,7 %  
Nic31,7 %1,7 %  
Práce 21,14 %1,14 %  
akce21,14 %1,14 %  
ostatní odpovědi potraviny
Šmoulové
Každodenní nákup
drahé zboží
mizerný sortiment, vysoké ceny, utrápení zaměstnanci, nekonečné fronty
Prostě jidlo
nic konkrétního, normální obchod který ani neuchvátí ani neurazí
obchod, kam nerad chodím
modro
Zkažené potraviny, chybné účtenky, drzý personál u pokladen.
prisernej obchod kterej je vsude
Čerstvý úsek ovoce a zeleniny
šíře sortimentu
Nepořádek
Otevřený vstup se zeleninou
slevy u vchodu...
Moc velká prodejna, kde mě štve přecházet celou prodejní plochu
nakup za stravenky
výhodné ceny
Tuňáková pomazánka
malý výběr zboží
Ranni fronty, pomale prodavacky
fronta,nedostatek malých košíků
žlutá a modrá barva
s plnými taškami jdu do auta a nemůžu se zbavit pocitu, že jsem utratil peníze za něco, s čím nejsem 100% OK. Jakoby jsem nekoupil vše, co jsem chtěl + maso ve špatné kvalitě + špatný výběr pečiva, ze kterého se opravdu najím.
Chaos, poměrně drahé ceny, štve mě odchod starého Intersparu
levné maso
Pecivo
Hnus a nekvalitní zboží
Smoulove
špatná kvalita potravin
můj manžel
film S tebou me baví svět
Nekvalitni maso
Nečerstvost, neochotný personál
časopisy s recepty, celkem široký sortiment
Snídaně a svačina do práce...
Hezke cerstve useky a fronta u pokladen
hypermarket - klasická nabídka, nic překvapujícího
drahota
Neochotný personál, nekvalitní zelenina a ovoce, neprofesionální manažeři
zkažené maso, omezený výběr surovin
Modré logo
velmi dlouhé fronty u pokladen, málo místa v uličkách mezi regály
časté akce pro zákazníky, široký sortiment, ale bohužel také nekvalitní maso, které bych zde nekoupila
normální průměrná prodejna a trochu omezenější nabídka
fronty u pokladen
hrnce, nože, Šmoulové, DVD Disney - věrnostní akce
vůně čerstvého pečiva, úsměv personálu a ovoce k nakousnutí :))))
nejbližší prodejna
dostupnost
Zbytečně mnoho prodejen na úkor kvality zboží
modro žlutá barva
reklama s panem cibulkářem
pro mě nejbližší prodejna, menší, vhodná na melší a rychlé nákupy
bohužel nejistá kvalita a špinavé obchody
příhodný obchod, který je skoro všude
Možná konkrétní prodejna, modrá a žlutá, ale jinak asociaci s obchodem nemám.
Logo, prodejna, potraviny , knížky z poslední kampaně
prodejny vsude.v kazdem meste
modrá barva loga
prodejna kde pracuji
Značka obchodu s potravinami v kterém nenakupuji, neboť v našem městě se tato prodejna nenachází.
pruhované obaly zboží
Ten krám, kde dřív byl Interspar.
Hypermarket a malé markety, potravinové řetězce
hypermarket
Michal Pavelka
nejrozšířenější síť prodejen
obycejne potraviny
banda zlodějů vysoké ceny drzý personál
poměrně velký výběr potravin
Zamestnavatel:)
V nasi pobocce bohuzel skazene maso a ve vchodu priserne pomale dvere, o ktere se clovek vzdy prizabije..
maso
Drahe,nekvalitni,nizky vyber sortimentu
Zkažené ovoce a zelenina
je všude
Velký vyber pečiva
Slevy
nepořádek, špína, špatné ovoce a zelenina, personál velice pomalý
jednooký mezi slepými
modrožluté logo
prodejna ?
Děs v prodejně na Invalidovně. Albert nikdy více.
Draho
Obchod :)
akce na potraviny
obchod s potravinami
děs
Nekvalitní potraviny
modrá
Tyrkysová barva
špatné pečivo
nekvalitní potraviny a malý výběr
Tak se jmenuji ;)
zlodějská drahá prodejna
Kuchařka s Ditou P
velký sortiment
zas to vevnitř předělali
Každodenní nákupy
Nekvalitni personal, malo personalu
blízkost k místu zaměstnání
Čerstvá a levná zelenina a ovoce.
hrozná prodejna
.
výhodné slevy
Ovoce a zelenina
Šestka
příjemna obsluha
Nic :)
Mražene kachní stehno a modrá barva
nejlepší pečivo
možnost nákupu za stravenky
Nejhorší prodejna v Příbrami
prostor, kde nakoupím celý sortiment
celkem nic
nákup
Modrá barva a potraviny
bohatý výběr
např. křestní jméno Einsteina :D
Dezorientace, nemůžu tam nikdy nic najít
Fronty u pokladen, chybějící sortiment, drahé zboží
Prodejna potravin, ne zrovna levná ale berou stravenky
nekvalitní zboží, dlouhé fronty, špatné chování nadřízených vůči nižšímu personálu
fanďuláci
Obchod, jméno pro psa
Drzé pokladní, zkažené zboží, chybné účtenky vždy v jejich prospěch atd.
Praha Radotín
prodejna
albert quality
dlouhá otevírací doba
černo-žlutá barva
prodejna v černošicích, chladící boxy se skleněnými dveřmi
sladkosť
Časopis který vydávaj
Dlouhé fronty, chaos mezi zaměstnanci, nehezky upravené zboží, ledabyle naházené, nečerstvé, několkrát do roka stížnosti na infolinku Albert
dobré pečivo, zelené maso, přehledný obchod
Albert Einstein
Jídlo
14381,25 %81,25 % 

Graf

7. Kdyby byla značka ALBERT člověk, jaký by byl?

Povinná otázka, respondent musel zvolit alespoň některou z nabízených odpovědí nebo dopsat nějakou vlastní (min. 1).

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Rodinně založený5732,39 %32,39 %  
Arogantní2916,48 %16,48 %  
Efektivní2815,91 %15,91 %  
Starý2313,07 %13,07 %  
Lakomý2111,93 %11,93 %  
Svědomitý179,66 %9,66 %  
Inteligentní169,09 %9,09 %  
Naivní147,95 %7,95 %  
Uzavřený137,39 %7,39 %  
Upřímný116,25 %6,25 %  
nevím52,84 %2,84 %  
zlý a líný10,57 %0,57 %  
nestálý10,57 %0,57 %  
Co je to za otázku proboha?10,57 %0,57 %  
debil ní otázka ;-))10,57 %0,57 %  
živý nebo mrtvý10,57 %0,57 %  
vlezly a neuprimny10,57 %0,57 %  
přátelský10,57 %0,57 %  
Velký10,57 %0,57 %  
Moderní10,57 %0,57 %  
málo empatický10,57 %0,57 %  
neprofesionální10,57 %0,57 %  
nijaký, je to jen obchod - bez personifikací10,57 %0,57 %  
podlý10,57 %0,57 %  
Nezodpovědný 10,57 %0,57 %  
normální-průměrný, nijak nevybočuje10,57 %0,57 %  
spolehlivý10,57 %0,57 %  
nedokážu odpovědět10,57 %0,57 %  
Opravdu netuším.10,57 %0,57 %  
když už bych obchod měl nějak charakterizovat, tak v pohodě10,57 %0,57 %  
ucpaný10,57 %0,57 %  
roztržitý10,57 %0,57 %  
Na tuto otazku se opravdu neda odpovedet, je nesmyslna10,57 %0,57 %  
méně inteligentní10,57 %0,57 %  
Neochotný10,57 %0,57 %  
neschopný a namyšlený10,57 %0,57 %  
Chodící odpornost10,57 %0,57 %  
ošuntělý10,57 %0,57 %  
To nevím10,57 %0,57 %  
Čitelný a nudny10,57 %0,57 %  
Nevyrazny10,57 %0,57 %  
Zmateny 10,57 %0,57 %  
retro typek ve zlutem obleku a modrých kalhotách10,57 %0,57 %  
hloupý10,57 %0,57 %  
rozmanitý10,57 %0,57 %  
tak to teda fakt nevim, ale asi vychytralý a manipulativní10,57 %0,57 %  
Člověčí-někdy líný, jindy pracovitý, někdy zamračený, jindy usměvavý 10,57 %0,57 %  
společenský10,57 %0,57 %  
ocizený10,57 %0,57 %  
Pokud myslíte vlastnosti řetězce, pak nepořádný, ušmudlaný10,57 %0,57 %  
vydřiduch10,57 %0,57 %  
Arogantní, lakomý, starý a ke všemu ještě ZLODĚJ!10,57 %0,57 %  
Pomalý10,57 %0,57 %  

Graf

8. Ke kterému z výroků v řádku (vpravo či vlevo) se blíží Váš názor o prodejnách ALBERT nejvíce?

Povinná otázka, respondent se musel rozhodnout na každém řádku mezi dvěma odpověďmi.

KritériumŠkálaPrůměr*Rozptyl
Je v blízkosti mého bydliště vs. Je daleko od mého bydliště2-1-0-1-2-0.6591.975
Má vysoké ceny vs. Má nízké ceny2-1-0-1-2-0.2950.958
Regály jsou uklizené vs. V regálech je nepořádek2-1-0-1-2-0.5171.375
Těžko se orientuji v prodejně vs. Snadno se orientuji v prodejně2-1-0-1-20.1821.728
Široký sortiment vs. Úzký sortiment2-1-0-1-2-0.3351.359
Nabízí čerstvé zboží vs. Nenabízí čerstvé zboží2-1-0-1-2-0.291.41

* S výjimkou škál 1-2-3-4-5 a 1-2-3-4-5-6-7 odpovídají záporné hodnoty prvnímu výrazu.

9. Jaké barvy má prodejna ALBERT ve svém logu?

Povinná otázka, respondent musel napsat odpověď vlastními slovy.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Modrá, žlutá 2111,93 %11,93 %  
modrou a žlutou147,95 %7,95 %  
modrá, žlutá, bílá73,98 %3,98 %  
žluťá a modrá52,84 %2,84 %  
žlutá, modrá52,84 %2,84 %  
Nevím52,84 %2,84 %  
modrou 42,27 %2,27 %  
modrá, žlutá, zelená42,27 %2,27 %  
modrá žlutá bílá31,7 %1,7 %  
Žlutá, modrá, zelená31,7 %1,7 %  
ostatní odpovědi modrou a bilou
modro žlutá
žlutou a modrou
Modrá a žluta
modrá, bílá
modrá,žlutá
Zluta, modra, bila
modra
modrou a zlutou
žlutá,modrá
Modra, zluta, zelena
Modrá žluta
Modré
Zluta, modra, zelena
modra, zelena
modrá + žlutá
modrá bílá
modrou, oranžovou
Nevím, o Albert se po řadě špatných zkušeností nezajímám.
Zelena, modrá, žlutá
žlutá, zelená, modrá
Modra, Zelena, Zluta
Modro bílá
Žlutá, modrá, zelená, bílá
modrá, žlutá?
Nevim, protoze tam nechodim
Modrobilozluta?
modro-žluto-bílo-zelená
modrou,žlutou, bílou
modrou, žlutou a bílou?
źlutou a modrou
modrá, bílá, žlutá
myslím, že modrá a žlutá
bílá, žlutá, zelená, modrá
žlutou, modrou
Modrá, žlutá, bílá, zelená
modrou, žlutou, bílou
modrou, žlutou, zelenou
žlutou, modrou a bílou
zluta zelena modra
modrá,žlutá,zelená
Modra,Žlutá a bílá
Modra, zluta
modrou, žlutou
modrou, žlutou, černou
netuším
modra + zluta
zluta modra bila
tyrkysovou a žlutou
Žlutá
Modrou a žlutou (?)
zelená
Modrá, žlutá, zelená
Modrá a zluta
žlutomodrá
Modrá, žlutá.
Modrá. Žluta bíla.
Bila, modra, zluta
Zluta, modra
Žlutá modra
Modra zluta
modra bila zluta
žlutá, zelená
nevím, nakupuji jen pro maminku a i to je někdy hrůza
nevzpomínám si
modrý, žlutá
bílá a modrá
žlutou a modrou?
modrou, asi žlutou a bílou
modra zluta bila
modro-bílo- žluté
modrá, žltá
žlutou,modrou a bílou
Modrá, žlutá na bílém podkladě
Modrou.
modrožluté
žlutá, modrá, bílý podklad
černo-žlutá
modrá,zelená, žlutá
neviem
modra, žlutá zelená?
žluto modré
žluto modrá
Modrou, bílou
10559,66 %59,66 % 

Graf

10. Do jaké míry vás vystihují tyto výroky o prodejně ALBERT?

1 = Určitě vystihuje

2 = Spíše vystihuje

3 = Spíše nevystihuje

4 = Určitě nevystihuje

Povinná otázka, respondent se musel u každé podotázky rozhodnout mezi odpověďmi „1”, „2”, „3” a „4”.

PodotázkaPrůměrRozptyl
Prodejnu ALBERT bych doporučil/a svým přátelům2.6020.99
Prodejna ALBERT často zklame má očekávání2.6480.876
Do prodejny ALBERT chodím často jen z nutnosti2.2331.281
Do prodejny ALBERT jsem ochotný/á si zajít, i kdyby byla dál než jiné3.2560.929

Graf

11. Myslíte si, že má značka ALBERT dobrou pověst?

Povinná otázka, respondent se musel rozhodnout mezi odpověďmi „ano”, „nevím” a „ne”.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
nevím6838,64 %38,64 %  
ano6134,66 %34,66 %  
ne4726,7 %26,7 %  

Graf

12. Jste

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Žena12571,02 %71,02 %  
Muž5128,98 %28,98 %  

Graf

13. Kolik je vám let?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
15 - 29 let7442,05 %42,05 %  
30 - 45 let6939,2 %39,2 %  
46 - 603017,05 %17,05 %  
61 a více let21,14 %1,14 %  
Méně než 15 let10,57 %0,57 %  

Graf

14. Jaké je vaše nejvyšší dosažené vzdělání?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Vysokoškolské10056,82 %56,82 %  
Střední6939,2 %39,2 %  
Základní63,41 %3,41 %  
Nedokončené základní10,57 %0,57 %  

Graf

15. Jaký je čistý měsíční příjem Vaší domácnosti?

Nepovinná otázka, respondent mohl zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
30 000 - 49 000 Kč6237,13 %35,23 %  
10 000 - 29 000 Kč5432,34 %30,68 %  
Více než 50 000 Kč3319,76 %18,75 %  
Do 10 000 Kč1810,78 %10,23 %  

Graf


(placená inzerce)

SEGMENTACE RESPONDENTŮ A OVĚŘOVÁNÍ HYPOTÉZ BETA

Pomocí tohoto nástroje můžete získat přepočítané výsledky pro jednotlivé segmenty respondentů a zjistit, zda se odpovědi určitého segmentu respondentů liší od „průměrného” respondenta. Funkce je v tomto momentě v testovacím režimu a zcela bez záruky, nepoužívejte ji jako jedinou metodu pro vyhodnocení hypotéz!

Metodická část této funkce se teprve připravuje, časem přibude podpora také pro chybějící typy otázek. V případě, že objevíte nějakou chybu, neváhejte mě kontaktovat.

Segmentační otázka č. 1
Segmentační otázka č. 2
Segmentační otázka č. 3

Analýza zajímavých souvislostí a závislostí (DZD)5

Byly nalezeny zajímavé souvislosti u 3 otázek.

Upozornění: V případě, že se Vám u otázky zobrazuje pouze jedna odpověď, nejedná se patrně o žádná senzační zjištění. Při interpretaci výsledků se vždy řiďte také výsledky uvedenými výše - pokud určitou odpověď zvolila většina lidí, nejsou zjištění zajímavá (např. pokud je věk 90% respondentů v rozmezí 15 - 25 lety, jsou veškeré závislosti k této odpovědi prakticky bezcenné).

Tip: Vysvětlení této funkce i s příklady naleznete v nápovědě

4. Jak často nakupujete v těchto prodejnách?

  • odpověď ALBERT=1:
    • 2.4x vetší pravděpodobnost při odpovědi albert na otázku 2. Jak se jmenuje prodejna, ve které utrácíte největší část vašich výdajů za potraviny?
  • odpověď LIDL=1:
    • 3.9x vetší pravděpodobnost při odpovědi Lidl na otázku 2. Jak se jmenuje prodejna, ve které utrácíte největší část vašich výdajů za potraviny?

5. Kdy jste naposledy nakoupil/a v prodejně ALBERT?

  • odpověď Tento týden:
    • 2.2x vetší pravděpodobnost při odpovědi albert na otázku 2. Jak se jmenuje prodejna, ve které utrácíte největší část vašich výdajů za potraviny?

10. Do jaké míry vás vystihují tyto výroky o prodejně ALBERT?

  • odpověď Do prodejny ALBERT jsem ochotný/á si zajít, i kdyby byla dál než jiné=4:
    • 1.8x vetší pravděpodobnost při odpovědi Prodejnu ALBERT bych doporučil/a svým přátelům=4 na otázku 10. Do jaké míry vás vystihují tyto výroky o prodejně ALBERT?
    • 1.8x vetší pravděpodobnost při odpovědi ALBERT=4 na otázku 4. Jak často nakupujete v těchto prodejnách?
  • odpověď Prodejnu ALBERT bych doporučil/a svým přátelům=4:
    • 3.9x vetší pravděpodobnost při odpovědi ALBERT=4 na otázku 4. Jak často nakupujete v těchto prodejnách?

Zjišťování závislostí odpovědí

Pomocí této funkce můžete analyzovat vztahy mezi různými odpověďmi. V části A vždy vyberte jeden výrok (odpověď na určitou otázku), který Vás zajímá. V části B poté zaškrtněte odpovědi, u kterých předpokládáte, že by mohly mít nějakou souvislost s odpovědí z části A. Po stisku tlačítka Analyzovat na konci formuláře se dozvíte sílu závislosti A na B.

Tip: Delší vysvětlení i s příklady naleznete v nápovědě

A) VYBERTE ODPOVĚĎ (VÝROK), KTERÁ VÁS ZAJÍMÁ:

Poznámka: Můžete zaškrtnout více výroků. Zaškrtnutím více výroků v rámci jedné otázky tyto výroky sloučíte (logická spojka NEBO), zaškrtnutím více výroků v rámci více otázek docílíte vytvoření kombinovaného výroku (logická spojka A).

2. Jak se jmenuje prodejna, ve které utrácíte největší část vašich výdajů za potraviny?

3. Proč nakupujete právě v této prodejně?

4. Jak často nakupujete v těchto prodejnách?

5. Kdy jste naposledy nakoupil/a v prodejně ALBERT?

7. Kdyby byla značka ALBERT člověk, jaký by byl?

8. Ke kterému z výroků v řádku (vpravo či vlevo) se blíží Váš názor o prodejnách ALBERT nejvíce?

9. Jaké barvy má prodejna ALBERT ve svém logu?

10. Do jaké míry vás vystihují tyto výroky o prodejně ALBERT?

11. Myslíte si, že má značka ALBERT dobrou pověst?

12. Jste

13. Kolik je vám let?

14. Jaké je vaše nejvyšší dosažené vzdělání?

15. Jaký je čistý měsíční příjem Vaší domácnosti?

B) DEFINUJTE SKUPINU RESPONDENTŮ NA ZÁKLADĚ ODPOVĚDÍ:

Poznámka: Můžete zaškrtnout více výroků. Zaškrtnutím více výroků v rámci jedné otázky skupinu respondentů rozšíříte (podskupiny respondentů budou sloučeny), zaškrtnutím více výroků v rámci více otázek skupinu zúžíte (použije se podskupina respondentů vyhovující všem otázkám).

2. Jak se jmenuje prodejna, ve které utrácíte největší část vašich výdajů za potraviny?

3. Proč nakupujete právě v této prodejně?

4. Jak často nakupujete v těchto prodejnách?

5. Kdy jste naposledy nakoupil/a v prodejně ALBERT?

7. Kdyby byla značka ALBERT člověk, jaký by byl?

8. Ke kterému z výroků v řádku (vpravo či vlevo) se blíží Váš názor o prodejnách ALBERT nejvíce?

9. Jaké barvy má prodejna ALBERT ve svém logu?

10. Do jaké míry vás vystihují tyto výroky o prodejně ALBERT?

11. Myslíte si, že má značka ALBERT dobrou pověst?

12. Jste

13. Kolik je vám let?

14. Jaké je vaše nejvyšší dosažené vzdělání?

15. Jaký je čistý měsíční příjem Vaší domácnosti?

C) KLEPNUTÍM NA TLAČÍTKO SPUSŤTE ANALÝZU ZÁVISLOSTI

Analýza Vám řekne, zda má Vaše definice skupiny respondentů nějaký vliv na Vámi vybraný výrok.

Zdroje respondentů

Níže uvedený seznam obsahuje odkazy na nejvýznamnější stránky, ze kterých přišli respondenti (dle refereru):

Z bezpečnostních důvodů nejsou zobrazeny kompletní adresy, ze kterých uživatelé přišli, ani minoritní zdroje respondentů. V případě následování odkazu z outlooku, icq nebo použití firewallu obvykle není možné zdroj zjistit. Jedná se o statistiku návštěvnosti dotazníku, nikoli jeho úspěšného odeslání (z různých zdrojů mohla být úspěšnost vyplnění dotazníku různá). Údaje tedy mohou sloužit pouze pro velmi hrubou orientaci.

Citace

Z., R.Kde nakupujete potraviny? (výsledky průzkumu), 2015. Dostupné online na https://kde-nakupujete.vyplnto.cz.

Licence Creative Commons   Výsledky průzkumu podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko

Poznámky:
1) Globální procenta se počítají s ohledem na celkový počet respondentů, lokální četnost bere potaz pouze respondenty, kteří danou otázku zodpověděli.
2) U otázek typu "seznam - alespoň jedna" si mohli respondenti zvolit více odpovědí, proto součet procent u jednotlivých odpovědí nemusí dát dohromady 100 %
3) Na povinnou otázku musí respondent zodpovědět pouze v případě, kdy mu je zobrazena. Dotazník může obsahovat skoky mezi otázkami, takže lze na základě určitých odpovědí některé otázky přeskakovat.
4) Tato funkce je zatím v testovacím stadiu a je určena spíše pro zábavu - mějte na paměti, že může zobrazovat i nesmysly. V tomto momentě probíhá pouze automatická analýza dvojic výroků, zavislosti kombinací výroků můžete zatím sledovat pouze prostřednictvím funkce zjišťování závislostí odpovědí.