Vyplňto.cz > Průzkumy > Archiv výsledků > Krariéra - místo pro hledání pracovní příležitosti

Krariéra - místo pro hledání pracovní příležitosti

Víte, že... si na Vyplňto.cz můžete zdarma vytvořit vlastní dotazník?

Základní údaje o provedeném průzkumu

Autor průzkumu:Jiří Háček
Šetření:14. 04. 2015 - 15. 04. 2015
Počet respondentů:3
Počet otázek (max/průměr):4 / 4
Použité ochrany:žádné
Zobrazení otázek:celý dotazník najednou
Návratnost dotazníků:nelze zjistit
Návratnost dotazníků je dána poměrem vyplněných a zobrazených dotazníků. Jedná se o orientační údaj, který nebere v potaz ty oslovené respondenty, kteří ani nezobrazili úvodní text (neklikli na odkaz na dotazník).
Průměrná doba vyplňování:00.05:15
Stáhnout surová data:XLS XLSX CSV XHTML PDF PDF-kódy
Stáhnout grafy:Všechny grafy
odpovědi & grafy   segmentace   závislosti   zdroje   dotazník   citovat

Úvodní informace zveřejněné respondentům

Odpovědi respondentů

1. Když byste hledali zaměstnání, jaká klíčová slova zadáte do vyhledávače?

Povinná otázka, respondent musel napsat odpověď vlastními slovy.

Hledal jsem na vybraných pracovních portálech, jakékoliv přímé použití vyhledávače vedlo k nesmyslným výsledkům - možná i proto, že jsem málo specifikoval, co chci dělat (po deseti letech v invalidním důchodu s padesátkou na krku se hledá věru blbě...).

Název svého města.

svoji profesi

2. Co byste na stránkách firmy, která nabízí volné pracovní pozice, hledali?

Povinná otázka, respondent musel napsat odpověď vlastními slovy.

Plat, jaké jsou povinnosti v pracovní pozici, jaké výhody nabízejí.

Popis volných míst

Všechno, co nabízejí, prostě když si mě jedna firma našla (oni opravdu našli mě díky životopisům na internetu), projel jsem celý web od začátku do konce (naštěstí nebyl moc bohatý).

3. Co si myslíte, že tam musí být?

Povinná otázka, respondent musel napsat odpověď vlastními slovy.

Plat, povinnosti v pracovní pozici, nabízené výhody.

Pokud jde o nabízené pozice, tak musím firmu především jednoznačně identifikovat. Nějaké výkřiky typu "nadstandardní výdělek, více se dozvíte až tehdy, když budete vybráni do druhého kola" jsem okamžitě ignoroval. Musím vědět, kde firma sídlí, kdo je majitelem, jaké má vazby na jiné obchodní společnosti, komu mám poslat životopis; důležité jsou i přiměřené informace o činnosti firmy, zákaznících apod.

Popis volných míst + požadavky na uchazeče

4. A o čem si myslíte, že by tam rozhodně být nemělo?

Povinná otázka, respondent musel napsat odpověď vlastními slovy.

Může tam být vše, co společnost uzná za vhodné

Nereálné sliby - “mazání medu kolem úst“.

Podrobné osobní údaje o pracovnících, nějaké soukromí je třeba zachovat. Potom ty výše uvedené výkřiky o "nadstandardním výdělku", příliš to připomíná hledání bílých koní. A taky moc nemusím pracovní agentury, které "outsourcují" (fuj, to je slovo) nábor pracovníků, přičemž konkrétní zaměstnavatel nabízející práci uveden není.

SEGMENTACE RESPONDENTŮ A OVĚŘOVÁNÍ HYPOTÉZ BETA

Pomocí tohoto nástroje můžete získat přepočítané výsledky pro jednotlivé segmenty respondentů a zjistit, zda se odpovědi určitého segmentu respondentů liší od „průměrného” respondenta. Funkce je v tomto momentě v testovacím režimu a zcela bez záruky, nepoužívejte ji jako jedinou metodu pro vyhodnocení hypotéz!

Metodická část této funkce se teprve připravuje, časem přibude podpora také pro chybějící typy otázek. V případě, že objevíte nějakou chybu, neváhejte mě kontaktovat.

Nebyly nalezeny žádné vhodné segmentační otázky.

Analýza zajímavých souvislostí a závislostí (DZD)5

Tento dotazník byl vyhodnocen jako nevhodný pro úlohu DZD (s největší pravdědpodobností jej zodpovědělo příliš málo respondentů).

Zdroje respondentů

Níže uvedený seznam obsahuje odkazy na nejvýznamnější stránky, ze kterých přišli respondenti (dle refereru):

  • nezjištěno (80 %)

Z bezpečnostních důvodů nejsou zobrazeny kompletní adresy, ze kterých uživatelé přišli, ani minoritní zdroje respondentů. V případě následování odkazu z outlooku, icq nebo použití firewallu obvykle není možné zdroj zjistit. Jedná se o statistiku návštěvnosti dotazníku, nikoli jeho úspěšného odeslání (z různých zdrojů mohla být úspěšnost vyplnění dotazníku různá). Údaje tedy mohou sloužit pouze pro velmi hrubou orientaci.

Citace

Háček, J.Krariéra - místo pro hledání pracovní příležitosti (výsledky průzkumu), 2015. Dostupné online na https://krariera-misto-pro-hledani-p.vyplnto.cz.

Licence Creative Commons   Výsledky průzkumu podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko

Poznámky:
1) Globální procenta se počítají s ohledem na celkový počet respondentů, lokální četnost bere potaz pouze respondenty, kteří danou otázku zodpověděli.
2) U otázek typu "seznam - alespoň jedna" si mohli respondenti zvolit více odpovědí, proto součet procent u jednotlivých odpovědí nemusí dát dohromady 100 %
3) Na povinnou otázku musí respondent zodpovědět pouze v případě, kdy mu je zobrazena. Dotazník může obsahovat skoky mezi otázkami, takže lze na základě určitých odpovědí některé otázky přeskakovat.
4) Tato funkce je zatím v testovacím stadiu a je určena spíše pro zábavu - mějte na paměti, že může zobrazovat i nesmysly. V tomto momentě probíhá pouze automatická analýza dvojic výroků, zavislosti kombinací výroků můžete zatím sledovat pouze prostřednictvím funkce zjišťování závislostí odpovědí.