Vyplňto.cz > Průzkumy > Archiv výsledků > Motivace a plnění cílů

Motivace a plnění cílů

Víte, že... si na Vyplňto.cz můžete zdarma vytvořit vlastní dotazník?

Základní údaje o provedeném průzkumu

Autor průzkumu:Není Důležité
Šetření:29. 05. 2013 - 29. 05. 2013
Počet respondentů:8
Počet otázek (max/průměr):3 / 3
Použité ochrany:žádné
Zobrazení otázek:po jedné otázce
Návratnost dotazníků:nelze zjistit
Návratnost dotazníků je dána poměrem vyplněných a zobrazených dotazníků. Jedná se o orientační údaj, který nebere v potaz ty oslovené respondenty, kteří ani nezobrazili úvodní text (neklikli na odkaz na dotazník).
Průměrná doba vyplňování:00.02:12
Stáhnout surová data:XLS XLSX CSV XHTML PDF PDF-kódy
Stáhnout grafy:Všechny grafy
odpovědi & grafy   segmentace   závislosti   zdroje   dotazník   citovat

Úvodní informace zveřejněné respondentům

 Krásný den,

dělám anketu do časopisu Slunečnice. V dotazníku na Vás čekají tři otázky oheldně plnění cílů, motivace a osobního orzvoje, přičemž všechny tři jsou na rozepsání. 

Vyplněním dotazníku souhlasíte se zveřejněním odpovědí v časopisu. 

Odpovědi respondentů

1. Máte právě teď stanovené nějaké cíle, kterých chcete v životě dosáhnout? Pokud ano, jaké? Co děláte pro jejich dosažení?

Povinná otázka, respondent musel napsat odpověď vlastními slovy.

Áno, Osamostatniť sa, Práca,ktorá ma napĺňa, vlastné bývanie, hľadám si prácu.

Ano, vystudovat.

dokoncit skolu

dokončit rekonstrukci domku

Dostudovat - učím se na zkoušky apod.

chci být šťastná, dělat pro to nic moc nelze

Chtěla bych dokončit školu - a tak se učím a poctivě studuju. Taky bych se chtěla někdy podívat na Island, ale pro to nic nedělám, spíš teprve hledám někoho, kdo by chtěl tuhle cestu podniknout se mnou.

Pouze krátkodobé cíle jako dokončit obývák, oddlužit se a mít konečně týden volna se svojí přítelkyní. Pro jejich realizaci jsou zapotřebí především peníze, takže pracuji ...

2. Jak často se věnujete plánování budoucnosti? Považujete to za důležité?

Povinná otázka, respondent musel napsat odpověď vlastními slovy.

casto, a jiste povazuju

moc neplánuji

moc neplánuji

Moc se plánování budoucnosti nevěnuji, zatím to za důležité nepovažuji. Raději se nechávám překvapovat a dělám spontánní věci.

O budoucnosti přemýšlím hodně, ale neplánuji ji. Jsem spontánní. Ale je to důležité.

plánujem len zo dna na den.Do daleka to málokedy vyjde.Ale je to dolezite ak su ciele splnitelne, inak je to deprimujuce

teď v podstatě každý den

Zasním se vždy a rád :-)

3. Kde berete motivaci? Existuje něco, co vám ve špatných chvílích dodá sílu nevzdávat se?

Povinná otázka, respondent musel napsat odpověď vlastními slovy.

alkohol

hlavne sila vule

Motivaci beru ve své víře v to, že nakonec všechno dopadne dobře. Taky mě motivuje podpora mých přátel, kteří mi vždy věří a stojí při mně.

Motivací je asi ctižádost či potřeba vážit si sám sebe. A také do jisté míry i soutěživost. Motivaci ve špatných chvílích nabírám ze strachu ze zklamání někoho nebo sebe. A také velkou podporu dostávám od přítelkyně.

Nádej, že raz aj na mna musí sadnut stastie

nemám žádnou motivaci a tak propadám depresím

Pro mě je motivace nějaká odměna. Ať už materiální, nebo jen dobrý pocit ze sebe, nebo, že někomu udělám radost.

spíš si řeknu - když to zvládnul ten a ten, tak já taky

SEGMENTACE RESPONDENTŮ A OVĚŘOVÁNÍ HYPOTÉZ BETA

Pomocí tohoto nástroje můžete získat přepočítané výsledky pro jednotlivé segmenty respondentů a zjistit, zda se odpovědi určitého segmentu respondentů liší od „průměrného” respondenta. Funkce je v tomto momentě v testovacím režimu a zcela bez záruky, nepoužívejte ji jako jedinou metodu pro vyhodnocení hypotéz!

Metodická část této funkce se teprve připravuje, časem přibude podpora také pro chybějící typy otázek. V případě, že objevíte nějakou chybu, neváhejte mě kontaktovat.

Nebyly nalezeny žádné vhodné segmentační otázky.

Analýza zajímavých souvislostí a závislostí (DZD)5

Tento dotazník byl vyhodnocen jako nevhodný pro úlohu DZD (s největší pravdědpodobností jej zodpovědělo příliš málo respondentů).

Zdroje respondentů

Níže uvedený seznam obsahuje odkazy na nejvýznamnější stránky, ze kterých přišli respondenti (dle refereru):

Z bezpečnostních důvodů nejsou zobrazeny kompletní adresy, ze kterých uživatelé přišli, ani minoritní zdroje respondentů. V případě následování odkazu z outlooku, icq nebo použití firewallu obvykle není možné zdroj zjistit. Jedná se o statistiku návštěvnosti dotazníku, nikoli jeho úspěšného odeslání (z různých zdrojů mohla být úspěšnost vyplnění dotazníku různá). Údaje tedy mohou sloužit pouze pro velmi hrubou orientaci.

Citace

Důležité, N.Motivace a plnění cílů (výsledky průzkumu), 2013. Dostupné online na https://motivace-a-plneni-cilu.vyplnto.cz.

Licence Creative Commons   Výsledky průzkumu podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko

Poznámky:
1) Globální procenta se počítají s ohledem na celkový počet respondentů, lokální četnost bere potaz pouze respondenty, kteří danou otázku zodpověděli.
2) U otázek typu "seznam - alespoň jedna" si mohli respondenti zvolit více odpovědí, proto součet procent u jednotlivých odpovědí nemusí dát dohromady 100 %
3) Na povinnou otázku musí respondent zodpovědět pouze v případě, kdy mu je zobrazena. Dotazník může obsahovat skoky mezi otázkami, takže lze na základě určitých odpovědí některé otázky přeskakovat.
4) Tato funkce je zatím v testovacím stadiu a je určena spíše pro zábavu - mějte na paměti, že může zobrazovat i nesmysly. V tomto momentě probíhá pouze automatická analýza dvojic výroků, zavislosti kombinací výroků můžete zatím sledovat pouze prostřednictvím funkce zjišťování závislostí odpovědí.