Vyplňto.cz > Průzkumy > Archiv výsledků > Portal verejne spravy CR

Portal verejne spravy CR

Základní údaje o provedeném průzkumu

Autor průzkumu:Adam Berthoty
Šetření:03. 05. 2010 - 17. 05. 2010
Počet respondentů:26
Počet otázek (max/průměr):5 / 2.81
Použité ochrany:unikátní IP
Zobrazení otázek:celý dotazník najednou
Návratnost dotazníků:45,2 %
Návratnost dotazníků je dána poměrem vyplněných a zobrazených dotazníků. Jedná se o orientační údaj, který nebere v potaz ty oslovené respondenty, kteří ani nezobrazili úvodní text (neklikli na odkaz na dotazník).
Průměrná doba vyplňování:00.02:08
Stáhnout surová data:XLS XLSX CSV XHTML PDF PDF-kódy
Stáhnout grafy:Všechny grafy
odpovědi & grafy   segmentace   závislosti   zdroje   dotazník   citovat

Úvodní informace zveřejněné respondentům

Ahoj, pracujem na Bc.praci Analyza portalu verejnej spravy a budem rad ak mi s pracou pomozes. Dotaznik bude s extremne malym poctom otazok a cielom je iba zistit, ci ludia vedia, co to PVS je a co si o nom myslia.

Odpovědi respondentů

1. Viete co je to Portal verejnej spravy(CR alebo SR) a k comu sluzi?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí a podle toho se mu zobrazily další otázky [Anootázka č. 2, Nieotázka č. 4, Nieco malo som uz o tom pocul ale neviem presne.otázka č. 4].

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Ano1451,85 %53,85 %  
Nieco malo som uz o tom pocul ale neviem presne.933,33 %34,62 %  
Nie414,81 %15,38 %  

Graf

2. Vyuzili ste uz niekedy sluzby ktore PVS poskytuje? / Navstivili ste stranky na ktorych sa nachadza?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí a podle toho se mu zobrazily další otázky [Anootázka č. 3, Nieotázka č. 4].

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Ano1178,57 %42,31 %  
Nie321,43 %11,54 %  

Graf

3. Ako hodnotite dojem, ktory na Vas PVS zanechal?

Povinná otázka, respondent se musel rozhodnout mezi odpověďmi „výborný”, „chvalitebný”, „dobrý”, „dostatečný” a „nedostatečný”.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
dobrý545,45 %19,23 %  
chvalitebný327,27 %11,54 %  
dostatečný218,18 %7,69 %  
nedostatečný19,09 %3,85 %  

Graf

4. Portal verejnej spravy CR sa nachadza na http://portal.gov.cz. Mohli by ste prosim stranku preklikat(staci v rychlosti po hlavnom menu) a ohodnotit dojem, ktory na vas Portal zanechal?

Nepovinná otázka, respondent se mohl rozhodnout mezi odpověďmi „výborný”, „chvalitebný”, „dobrý”, „dostatečný” a „nedostatečný”.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
dostatečný640 %23,08 %  
dobrý426,67 %15,38 %  
chvalitebný320 %11,54 %  
nedostatečný16,67 %3,85 %  
výborný16,67 %3,85 %  

Graf

5. Ak mate nejake dojmy o ktore sa chcete podelit slovne, mate moznost tu. :)

Nepovinná otázka, respondent mohl napsat odpověď vlastními slovy.

1) Kde je 4. otázka? 2) Jak je konstruovaný výběr vzorku respondentů do průzkumu? Pokud je to přes přátele na FB apod. tak to budou zřejmě lidé s vyšším vzděláním, mladší generace, pracující často s PC atd. Nakolik je to reprezentativní vzorek pro účely dipl. práce? Co má vlastně průzkum zjistit? Něco na způsob... lidé říkají, že se jim vládní portál líbí? K čemu je takové zjištění? Bylo znění dotazníku konzultováno s nějakým sociologem?

je tam vela informacii pohromade, tym je to trochu neprehladne

Než si člověk přeloží tu jejich úřednickou hantýrku do češtiny, docela dlouho to trvá... nemohli by tam semtam nějaké překlady napsat rovnou?

porta

používám hlavně k vyhledávání zákonů, stránky používají dost zvláštní adresy (podtržítka, tečky)

ty indian cierny

SEGMENTACE RESPONDENTŮ A OVĚŘOVÁNÍ HYPOTÉZ BETA

Pomocí tohoto nástroje můžete získat přepočítané výsledky pro jednotlivé segmenty respondentů a zjistit, zda se odpovědi určitého segmentu respondentů liší od „průměrného” respondenta. Funkce je v tomto momentě v testovacím režimu a zcela bez záruky, nepoužívejte ji jako jedinou metodu pro vyhodnocení hypotéz!

Metodická část této funkce se teprve připravuje, časem přibude podpora také pro chybějící typy otázek. V případě, že objevíte nějakou chybu, neváhejte mě kontaktovat.

Segmentační otázka č. 1
Segmentační otázka č. 2
Segmentační otázka č. 3

Analýza zajímavých souvislostí a závislostí (DZD)5

Tento dotazník byl vyhodnocen jako nevhodný pro úlohu DZD (s největší pravdědpodobností jej zodpovědělo příliš málo respondentů).

Citace

Berthoty, A.Portal verejne spravy CR (výsledky průzkumu), 2010. Dostupné online na https://portal-verejne-spravy-cr.vyplnto.cz.

Licence Creative Commons   Výsledky průzkumu podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko

Poznámky:
1) Globální procenta se počítají s ohledem na celkový počet respondentů, lokální četnost bere potaz pouze respondenty, kteří danou otázku zodpověděli.
2) U otázek typu "seznam - alespoň jedna" si mohli respondenti zvolit více odpovědí, proto součet procent u jednotlivých odpovědí nemusí dát dohromady 100 %
3) Na povinnou otázku musí respondent zodpovědět pouze v případě, kdy mu je zobrazena. Dotazník může obsahovat skoky mezi otázkami, takže lze na základě určitých odpovědí některé otázky přeskakovat.
4) Tato funkce je zatím v testovacím stadiu a je určena spíše pro zábavu - mějte na paměti, že může zobrazovat i nesmysly. V tomto momentě probíhá pouze automatická analýza dvojic výroků, zavislosti kombinací výroků můžete zatím sledovat pouze prostřednictvím funkce zjišťování závislostí odpovědí.