Vyplňto.cz > Průzkumy > Archiv výsledků > Pravda o teroristických útocích z 11. září? (studentský průzkum)

Pravda o teroristických útocích z 11. září? (studentský průzkum)

Víte, že... si na Vyplňto.cz můžete zdarma vytvořit vlastní dotazník?

Základní údaje o provedeném průzkumu

Autor průzkumu:Martin Ulbrich
Šetření:28. 08. 2012 - 02. 09. 2012
Počet respondentů:25
Počet otázek (max/průměr):3 / 3
Použité ochrany:žádné
Zobrazení otázek:celý dotazník najednou
Návratnost dotazníků:31,3 %
Návratnost dotazníků je dána poměrem vyplněných a zobrazených dotazníků. Jedná se o orientační údaj, který nebere v potaz ty oslovené respondenty, kteří ani nezobrazili úvodní text (neklikli na odkaz na dotazník).
Průměrná doba vyplňování:00.02:41
Stáhnout surová data:XLS XLSX CSV XHTML PDF PDF-kódy
Stáhnout grafy:Všechny grafy
odpovědi & grafy   segmentace   závislosti   zdroje   dotazník   citovat

Úvodní informace zveřejněné respondentům

 Vážení studenti, 

obracím se na Vás s prosbou o vyplnění dotazníku ve formě Vašeho krátkého názoru (ideálně 4-8 vět) na události 11. září 2011 v New Yorku a Washingtonu. Jak jste jistě zaregistrovali, nejedná se o věc jednoznačně definovanou a celý "teroristický útok" je obestřen mnoha záhadami a konspiračními teoriemi. 

Odborná veřejnost ve Spojených státech například často o zřícení budov mluví jako o řízených demolicích (díky jejich sesuvu do vlastních základů) a pozastavuje se nad podezřelým selháním veškeré vzdušné obrany hned čtyřikrát po sobě. Podezřelý je například i fakt, že jeden z nejhorších pilotů (jak se o něm vyjádřili jeho školitelé) dokázal provést - dle slov expertů - téměř neproveditelný manévr a zasáhnout svým letadlem jediné oddělení Pentagonu, které bylo schopno ustát teroristický útok. Vzniká celá řada dalších pochybností. 

Jaký máte Vy sami na tuto záležitost názor? 

Odpovědi respondentů

1. Váš věk:

Povinná otázka, respondent musel napsat odpověď vlastními slovy.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
22520 %20 %  
20312 %12 %  
23312 %12 %  
2528 %8 %  
2628 %8 %  
devatenáct let14 %4 %  
1414 %4 %  
3214 %4 %  
3714 %4 %  
3114 %4 %  
ostatní odpovědi 24
29
Šedesát
43
21
520 %20 % 

Graf

2. Křestní jméno:

Povinná otázka, respondent musel napsat odpověď vlastními slovy.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Marek312 %12 %  
Martin28 %8 %  
Tomáš28 %8 %  
Ondřej28 %8 %  
Jmeno14 %4 %  
Kristýna14 %4 %  
blanička14 %4 %  
Hana14 %4 %  
bnt14 %4 %  
Jakub14 %4 %  
ostatní odpovědi Jirka
Jiří
radek
Lenka
Petr
Fighter :)
Martina
zuzana
Zdeněk
Zdeňka
1040 %40 % 

Graf

3. Jaká je podle Vás pravda o útocích z 11. září 2001?

Povinná otázka, respondent musel napsat odpověď vlastními slovy.

Američané se na tomto útoku přinejmenším výrazně podíleli tím, že o nich věděli a nechali jim volný průběh. Ale osobně si myslím, že za celým 11. zářím 2001 stojí americké tajné služby. Důvod? Vyšší zájmy v Afghánistánu a v Iráku, důvod pro napadení těchto dvou zemí v rámci boje s "terorismem", který právě vznikl touto událostí.

Dle mého názoru je pravda taková, jaká je oficiálně známá - teroristé unesli letadla a následně jimi zaútočili na významné budovy (útoků bylo více, ale pouze ten na World Trade Center měl katastrofální ničivý účinek).

false flag

Inside job

je to velký podvod,za který by americká vláda měla být pověšena..!

Lež jako věž-myslím tím oficiální verzi, pravdu hledat v konspiračních teoriích a viníka v USA

MUDr. František Koukolík DrSc. přiznává na ČT, že 9/11 je lež. (čas 24:30) http://www.youtube.com/watch?v=uX2dC3hSz94&t=24m30s Přednáška o studii pádu budov WTC 11.září 2001 doc.Ing. Ivan Němec Csc. 9.11.2011 Video: http://www.youtube.com/watch?v=uNVusQ7U6NE Publikace: http://issuu.com/mehdizejnulahu/docs/nemec_i_2

myslím že zcela pravdivá,ať se to někomu líbí nebo né

Nevím. Ale oficiální verze je z mnoha fyzikálních důvodů lež.

oficialni verze je podvod, udelali to sami Americane

Oficiální verze neodpovídá dostupným informacím.

Pravda je, že se o to moc nezajímám, ale rozhodně je to velmi podezřelé. Ne však nemožné. Bohužel ale USA a všelijaké snůšky polopravd a výmyslů jsou jako bratr a sestra, takže se nedá věřit ničemu a na všem může být něco pravdy.

Pravdu netuším, ale oficiální verze je podle mě nesmysl.

Přijde mi nepravděpodobné, že by opravdu nikdo z vysokých špiček Americké společnosti (a nemusí se jednat jen o politicky aktivní lidi) nevěděl o hrozícím nebezpečí. Spoustě lidí se to "hodilo do krámu." Myslím že se nejednalo o americkou akci, ale určitě v tom i američané prsty měli.

Taková, jaká byla prezentovaná médii. Ať se nastalá situace Vládě USA hodila jakkoliv, opravdu je nesmysl, že by si dovolila zabít stovky svých občanů. Pokud zde nějaká konspirace ale skutečně existovala, řekl bych, že se jednalo spíše o opožděnou reakci tajných služeb, než o jejich přímou angažovanost.

Teroristický útok

USA se serou do všeho, arabáci si to nenechali líbit a tak zaútočili na významné místo...

USA si to sama zbourala, vyvolala tak záminku o stíhaní "teroristů" jako například Usama bin Ladin.

Věřím tomu, že se jednalo o americkou vládou předem naplánovaný tah, jak začít válku.

vezre o utocich je podle me pravdiva

Všechny konspirační teorie jsou irelevantní, pokud někdo nepřinese jasné konkrétní důkazy, že šlo o spiknutí apod.

Vůbec nevim co si o tomto útoku mám myslet. Je to celé tajemné. Nikdo nemá přesné informace. Myslím, že veřejnost je také znamená a šokována. Říkali jsme si, jak je tohle vůbec možné? Nemyslitelné. Selhání všech faktorů. Lidé se nyní bojí. Věděl o tom někdo? Proč pomoc nepřišla dříve? Co k tomu říct?

Záminka pro možnost invaze do Iráku a omezení osobních práv \Američanů (Patriot Act) Kolem 11.9. je x nezodpovězených oztázek: - proč se nezveřejní záběry kamer kolem Pentagonu a zveřejní se až po naléhání veřejnosti asi 6 "okének" filmu - otvor v Pentagonu neodpovídá údajnému letounu - některé nalezené zbytky neodpovídali typu údajného letounu - kde skončili pasažeři a zbytky letadla, které se údajně zřítili v Pensylvánii - že se vypařili teplotou, tomu snad nemůže věřit ani malé dítě, na druhé straně se u dvojčat nelzenou doklady teroristů.... zřízení WTC7 odpovídá volnému pádu atd. atd....... to by bylo na dlouho. Najdšte se na youtube rozhovor Aaarona Russo s Alexem Jonesem

Zástěrka USA

Zinscenováno, tzv. operace pod falešnou vlajkou. Kolapsy tří budov (WTC1, WTC2 a WTC7) odporují fyzikálním zákonům, existuje více důkazů z několika vědních oborů, které pády vysvětlují jako řízené demolice. Poškození Pentagonu neodpovídalo zásahu Boeingem 757, pilot by navíc provedl takřka nemožný a především nelogický manévr. Nehledě k tomu, že podle standardních operačních postupů by ještě během letu letadel tato dostihla vzdušná obrana Spojených států. Ověřitelných faktů, které vyvracejí oficiální konspirační teorii o únoscích arabského původu je však mnohem, mnohem více.

SEGMENTACE RESPONDENTŮ A OVĚŘOVÁNÍ HYPOTÉZ BETA

Pomocí tohoto nástroje můžete získat přepočítané výsledky pro jednotlivé segmenty respondentů a zjistit, zda se odpovědi určitého segmentu respondentů liší od „průměrného” respondenta. Funkce je v tomto momentě v testovacím režimu a zcela bez záruky, nepoužívejte ji jako jedinou metodu pro vyhodnocení hypotéz!

Metodická část této funkce se teprve připravuje, časem přibude podpora také pro chybějící typy otázek. V případě, že objevíte nějakou chybu, neváhejte mě kontaktovat.

Nebyly nalezeny žádné vhodné segmentační otázky.

Analýza zajímavých souvislostí a závislostí (DZD)5

Tento dotazník byl vyhodnocen jako nevhodný pro úlohu DZD (s největší pravdědpodobností jej zodpovědělo příliš málo respondentů).

Zdroje respondentů

Níže uvedený seznam obsahuje odkazy na nejvýznamnější stránky, ze kterých přišli respondenti (dle refereru):

Z bezpečnostních důvodů nejsou zobrazeny kompletní adresy, ze kterých uživatelé přišli, ani minoritní zdroje respondentů. V případě následování odkazu z outlooku, icq nebo použití firewallu obvykle není možné zdroj zjistit. Jedná se o statistiku návštěvnosti dotazníku, nikoli jeho úspěšného odeslání (z různých zdrojů mohla být úspěšnost vyplnění dotazníku různá). Údaje tedy mohou sloužit pouze pro velmi hrubou orientaci.

Citace

Ulbrich, M.Pravda o teroristických útocích z 11. září? (studentský průzkum) (výsledky průzkumu), 2012. Dostupné online na https://pravda-o-teroristickych-utoc.vyplnto.cz.

Licence Creative Commons   Výsledky průzkumu podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko

Poznámky:
1) Globální procenta se počítají s ohledem na celkový počet respondentů, lokální četnost bere potaz pouze respondenty, kteří danou otázku zodpověděli.
2) U otázek typu "seznam - alespoň jedna" si mohli respondenti zvolit více odpovědí, proto součet procent u jednotlivých odpovědí nemusí dát dohromady 100 %
3) Na povinnou otázku musí respondent zodpovědět pouze v případě, kdy mu je zobrazena. Dotazník může obsahovat skoky mezi otázkami, takže lze na základě určitých odpovědí některé otázky přeskakovat.
4) Tato funkce je zatím v testovacím stadiu a je určena spíše pro zábavu - mějte na paměti, že může zobrazovat i nesmysly. V tomto momentě probíhá pouze automatická analýza dvojic výroků, zavislosti kombinací výroků můžete zatím sledovat pouze prostřednictvím funkce zjišťování závislostí odpovědí.