Vyplňto.cz > Průzkumy > Archiv výsledků > Rekonstrukce koleje Jarov II

Rekonstrukce koleje Jarov II

Víte, že... si na Vyplňto.cz můžete zdarma vytvořit vlastní dotazník?

Základní údaje o provedeném průzkumu

Autor průzkumu:Jaroslav Klečka
Šetření:08. 10. 2015 - 19. 10. 2015
Počet respondentů:44
Počet otázek (max/průměr):12 / 8.73
Použité ochrany:žádné
Zobrazení otázek:celý dotazník najednou
Návratnost dotazníků:61,6 %
Návratnost dotazníků je dána poměrem vyplněných a zobrazených dotazníků. Jedná se o orientační údaj, který nebere v potaz ty oslovené respondenty, kteří ani nezobrazili úvodní text (neklikli na odkaz na dotazník).
Průměrná doba vyplňování:00.06:43
Stáhnout surová data:XLS XLSX CSV XHTML PDF PDF-kódy
Stáhnout grafy:Všechny grafy
odpovědi & grafy   segmentace   závislosti   zdroje   dotazník   citovat

Úvodní informace zveřejněné respondentům

Dobrý den,

 

prosíme Vás o vyplnění dotazníku týkajícího se právě skončené rekonstrukce koleje Jarov II. Věříme, že Vaše odpovědi nám pomohou k dalšímu zvyšování standardu bydlení na kolejích VŠE.

Odpovědi respondentů

1. Bydlíte na koleji Jarov II. od září 2015?

Povinná otázka, respondent se musel rozhodnout mezi odpověďmi „ano” a „ne”.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
ano3886,36 %86,36 %  
ne613,64 %13,64 %  

Graf

2. Jste celkově spokojen/a s provedenou rekonstrukcí koleje?

Povinná otázka, respondent se musel rozhodnout mezi odpověďmi „ano” a „ne”.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
ano3272,73 %72,73 %  
ne1227,27 %27,27 %  

Graf

3. Co se Vám na provedené rekonstrukci líbí nejvíce?

Nepovinná otázka, respondent mohl napsat odpověď vlastními slovy.

Barva koupelny.

Celkově se pozvedla úroveň bydlení, opravdu se pozvedla... dávám +

Celkově útulnější prostory

koupelna

koupelna

Koupelna

Koupelna

koupelna - neprotékající sprchový kout kuchyň chodba

koupelna a chodba

Koupelna a chodba na bunce

Koupelna a WC

koupelna, dveře, kuchyňská linka

koupelna, kuchyně

koupelna, sprchový kout

Koupelny

Kuchyňská linka, lino na 2lůžkáči - šedé. Zásuvka v kuchyňce se dá konečně používat. Varná deska. Pěkná koupelna.

kuchyňský kout a koupelna vypadají celkově (i přes nedostatky) pěkně

kupelna

nová koupelna

Nové sprchové kouty, nová kuchyň

nový nábytek a celkový vzhled pokojů

nový nábytek, dlažba na chodbě

plovoucí podlahy, nové soc. zařízení

Provedení kuchyně a chodby

Především proměna společných prostor - z chodby připomínající temnou kobku, v níž když chtěli projít 2 lidi zároveň, museli si dávat přednost, se stalo prostorné, světlé místo a reprezentativnější místo (při vstupu do buňky v původní podobě byl člověk, který zde byl zcela poprvé, docela dost vyděšen, kde to má bydlet). Taktéž sociální zařízení a koupelna jsou nyní hygieničtější a lépe se zde udržuje pořádek. Fajn jsou také šatní skříně přímo v pokoji

rekonstrukce koupelny a kuchyňky

Skvělé prostředí.

sociální zařízení

Spolocne priestory na bunkach, skrine a rozsirene izby

Více jednolůžkových pokojů, koupelna

WC + koupelna.

Že není v koupelně plíseň, dlažba na chodbě, nová kuchyňka.

Že se alespoň vedení kolejí snažilo udělat změnu.

4. Co vnímáte jako nedostatek rekonstrukce?

Nepovinná otázka, respondent mohl napsat odpověď vlastními slovy.

* zásadní nedostatek - nevím, proč zmizely nadbytečné stoly, židle, skříně, stolečky. Chápu, že na pokojích zůstalo vše jenom jednou, ale vyřazený nábytek se mohl nechat někde ve skladu, kde by dle zájmu mohl být vypůjčen... nemusel se hned vyhazovat ! (jak mi bylo řečeno) ... nejsem jediný, který má tento problém - tak jsem si přivezl vlastní zařízení či dokoupil... pokud se do situace chcete vžít, tak můžete doma používat jednu židli a jeden stůl jak k jídlu, tak k práci, a oblečení dávat do jedné skříně s tyčkou dlouhou asi tak 30-40cm... přeju hezkou zábavu :) * nebyla vyměněna postel, resp. gauč... zůstal tady ten starý PROLEŽENÝ ! gauč, není pohodlný, bolí z něj záda * z pokoje zmizel věšák a zrcadlo, jsou na chodbě, dobře...ale na pokoji to bylo lepší * do koupelny ZATEKLO, poněvadž izolace koupelny byla zřejmě odfláknutá!!! Dle slov jednoho z dělníků se tak nedělo pouze na naší buňce. Jako upřímně - přijde Vám normální, že během prvních dvou týdnů ostrého provozu po finančně nákladné rekonstrukci zatéká?! Opravdu mi to nepřijde normální, asi se někde stala chyba... no a v proudu vody to asi nebude... s tím souvisí i to, že nikdo (firma?) znovu nevymaloval, tedy neodstranil to, co tím zátokem vzniklo... * podlaha - nebyla vyměněna podlaha na původních jednolůžkových pokojích * kuchyně - chybí tam světlo, je tam tma, člověk si postavou stíní a nevidí pod ruce * koupelna - umyvadla - je sice super, že jsou moderní, ale hodně nepraktická -> nic se do nich nevejde (tak max ruce, hadr je někdy moc), jsou mělká...proto je všude kolem permanentně nacákáno... * podlaha v koupelně -> super zelené dlaždice, na kterých JE ABSOLUTNĚ VŠECHNO VIDĚT, je to hezký mít tuhle podlahu, ale vyžaduje zvýšenou péči = skoro denně vytírat... to nikdo nedělá, takže je tam špína... ale jinak dík za sladění do jedné barvy a za pokus o zvýšení standartu * zrcadla v koupelně jsou pro lidi velikosti trpaslíků... jejich umístění je ve výšce tak 150-155cm... průměrně vysoký člověk si vidí tak max na přední část těla, nikoli na obličej * celkové vymalování je ODFLÁKNUTÉ, opravdu odfláknuté - svědčí o tom zaprasené části kolem oken, radiátorů, atd... prostě "nabílíme i to okno a šmouhy utírat nebudeme"...kdybych to udělal doma, dal by mi za to otec "do nosu" !

1. Chýbajúce stále svetlo v kuchynke 2. Chýbajúca zásuvka v kúpelke 3. Rozdiely vo vybavení jednolužkových pokoju

absenci světla v kuchyňce, malá umyvadla, pouze jeden háček na ručníky

Celkově nedotáhnuté do konce. Nedostatečný počet háčků. V některých pokojích v buňce je nivá podlaha, jibde není.

Do kuchyněk, které jsou umístěny uprostřed buňky (místo výtahové šachty) by se hodilo nějaké bodové světlo, neboť takto je to díky tmě a šeru pomalu o uříznutí prstu. Taktéž nějaké háčky na pověšení utěrek by byly vhodné.

Dveře sprchoveho koutu, chybejici zásuvka v koupelně

chybějící světlo v kuchyňce, odstranění většiny nábytku z pokoje

chybějící světlo v kuchyňském koutu pouze dva háčky na ručníky v buňce pro 5 lidí zbytečně dvě malá umyvadla (lepší by bylo jedno větší)

Chybějící zásuvka v koupelně, nedostatek světla v kuchyňském koutu

Její průběh v květnu- prach, odstříhnutí vody, odpadu, hluk, postoj SUZ. Chybí světlo nad kuchyňskou linkou. Žádná polička ve sprchovém koutě. Pouze jeden šuplík v kuchyňce - původní 4 byly lepší. Nevyměněné postele.

Málo háčků v koupelně, mohli by být i v kuchyni na útěrky, pokoje vypadají dost sterilně, když jsou celé bílé. Mohla být aspoň jedna stěna barevná, případně třeba nějaká možnost, kam pověsit závěsy nebo cokoliv,co by pokoj rozveselilo.

Málo odkládacího prostoru. Chybí zrcadla na pokoji. Úzký otvor sprchového koutu a malý odkládací prostor v koupelně.

málo zásuvek, chybí zásuvka v koupelně, přípojka na net je nevhodně umístěna

Mnoho nedomyslenych detailov ako napr. malo vesiacikov v kupelni, ziadne vesiaciky v kuchynke, nejake male svetlo v kuchynke chyba, atd...

na jednolužkových pokojích nejsou vyměněny podlahy všechno je to odflaknuté, nic není provedeno kvalitně pokoj je dost zvláštně řešený...kabel na internet musim tahat přes celý pokoj

nabytok v izbach je stary, sufliky boli spinave. Architekti neviem ci boli z VSE, miesto CVUT ale 2lozkove izby v 8micke su velmi zle riesene. Kuchyna je tiez v tych 8mickach zla (rohova kuchyna). Je nas tam 8 dievcat ale do kuchyne sa zmesti maximalne 1. VSade inde sme vzdy boli schopne varit 2 naraz. Sprcha a wc v 1 miestnosti. Ak clovek nie je exhibicionista tak mu vadi, ze niekto vchadza do kupelne ked sa sprchuje. opacne zas chce mat clovek aspon trosku klud ked uz sedi na wcku a nez si niekto vedla umyva zuby alebo sa sprchuje.

nedostatek háčků v koupelně a kuchyni, chybí světlo v kuchyni

nedostatek zásuvek na pokoji, žádná zásuvka v koupelně, málo světla v kuchyňce, málo pracovní plochy v kuchyňce

neotevřené studovny, nedodané háčky do koupelen, chybějící světlo v kuchyňce, prach, celkově malá kuchyň, nepřítomnost trouby, ve sprchovém koutě nemohu dát sprchu nahoru za 1. je to moc vysoko - není to polohovací za 2. je to špatně připevněné

Otevírání dveří do sprchy (proč nejsou posuvné?), umyvadla - i při plném proudu se nelze nedotknout okraje...obojí sice vypadá hezky, ale chtělo by to myslet i na praktičnost (do sprchy se těžko dostává a ještě hůř z ní)

Přišli jsme o většinu nábytku a zvýšil se nám nájem. Prostředí je sice hezčí, ale když sečtu + a - byl bych radši kdyby vše zůstalo při starém.

Řešení sprchového koutu (špatně se do něj vstupuje) a umyvadel , málo úložného prostoru v pokoji, chybějící zrcadlo a věšáky v pokoji, chybějící zásuvky v koupelně, rozvržení nábytku v pokoji

Staré rozvrzané postele, nedoléhající dveře, pouze 2 háčky do koupelny pro 5 lidí, několik odfláknutý nedodělků, které byly nutné nahlásit a opravit

tma v kuchyni, malá umyvadla, nepromyslenost (kvuli stropnimu svetlu nelze otevrit dvirka skrine)

ulozne prostory- zmizely skrine z chodeb- mame ted skrin v pokoji (jednoluzaky) ale zadne dodatecne skrinky- naprosto nemozne nacpat tam vsechny veci jedna postel :( stare lino

Umyvadla v koupelně, neoddělené dveře na toaletu, chybějící světlo v kuchyňce

V koupelně chybí háčky na ručníky, to samé v kuchyni na utěrky.

zaměření se hlavně na společné prostory než na pokoje samotné

ze sten se olupuje barva sotva se jich dotknu

Že se jim to moc nepovedlo. Malé dvoulůžkové pokoje, koupelna spojená se záchodem, jedna skříň venku, druhá vevnitř, staré židle, které jsou pro studium absolutně nedostačující a nepohodlné, nepřesunovatelný nábytek (postele, skříně), jedna sprcha a záchod na osm lidí. Sprcha není utěsněná, teče z ní voda, a její otevírání je absolutně špatně a nelogicky vyřešené. Ve sprše není jediná polička!

5. Líbí se Vám nová struktura buněk, 3 jednolůžkové a 1 dvoulůžkový pokoj?

Povinná otázka, respondent se musel rozhodnout mezi odpověďmi „ano” a „ne”.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
ano3681,82 %81,82 %  
ne818,18 %18,18 %  

Graf

6. Jakou jinou struktura byste navrhl/a?

Nepovinná otázka, respondent mohl napsat odpověď vlastními slovy.

4 jednoluzka

4 jednolůžkové

4 jednolůžkové

4 jednolůžkové pokoje

Docela bych uvítala i 2 dvojlůžkové, 2 jednolůžkové, myslím, že by to v pohodě šlo,ale současné rozvržení je fajn.

Nechat původní strukturu.

Takto to považuji za zcela ideální.

V zásadě mi nová struktura nevadí, ale původní 1+1+1+1 taky nebyla špatná... ale chápu, že využití místa vzadu kolem skříní je asi teď lepší

Všechny jednolůžkové, v takhle malém prostoru se nedá být.

Vyhovuje mi táto štruktúra.

Žádnou

7. Jste spokojen/a s novým vybavením?

Povinná otázka, respondent se musel rozhodnout mezi odpověďmi „ano” a „ne”.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
ano3272,73 %72,73 %  
ne1227,27 %27,27 %  

Graf

8. Co z nového vybavení oceňujete nejvíce?

Nepovinná otázka, respondent mohl napsat odpověď vlastními slovy.

* Vybavení, které bych já ocenil nejvíce (např. postel či stůl pro lidi, kteří mají více jak 150 cm) se nevyměnilo, takže nic zas tak zvláštního neoceňuji... dřevěná deska na zdi u postele je moc povedená * Co se týče té nové skříně v pokoji. Upřímně - ty 50 let staré skříně mi zas tak moc nevadily... * Ano, je nová kuchyňka, je nová linka, nové skříňky... ty původní nebyly ale zas tak v špatném stavu

celá nová koupelna je super

Dlažba v chodbě

Dost úložného prostoru

krásná koupelna, dobrý vařič

Kuchyňská linka - konečně se jí neštítí a jde umýt.

lednička

mikrovlnku (pokud je erární)

Nic

nové prostorné skříně

Nové skryne. Hezké umyvadlá.

nové skříně, policová skříň, velká lednice, sprchový kout, dvě umyvadla, celkově hezký vzhled - příjemné prostředí

Peřina, polštář

police v pokoji

Skrin na pokojich

Skrine a stoly

skříň

Skříň.

Skříně

Sociální zařízení

šatní skříň mop

Šatní skříň v pokoji, kuchyňská linka s více uložného prostoru než dříve, skřínku v koupelně, věšáky na bundy s botníkem v chodbě.

Vařič, šatní skříň

velká skříň i na ramínka, ale sama o sobě nedostačující

velké skříně

vzhled

9. V čem byste vybavení koleje řešil/a jinak?

Nepovinná otázka, respondent mohl napsat odpověď vlastními slovy.

Bydlel jsem tu loni a rekonstrukcí jsem přišel o zrcadlo, věšáky, jídelní stůl, židli a postel pro případné návštěvy. Vyhozeného nábytku je škoda a kdyby zůstal výrazně by to zlepšilo kvalitu bydlení na JII. Chápu, že na jednolůžkovém pokoji nejsou 2 lůžka standardem, ale když už byla pořízena tak je škoda je vyhazovat stejně jako ostatní nábytek. Mohla zůstat stará umyvadla, ta nová jsou malá a nepraktická. V pokojích by měli být věšáky a zrcadlo. V kuchyňce by mohlo být světlo nad linkou. Botník mohl zůstat ten starý- nový je malý pro tolik lidí.

Dala bych sem pohodlnější židle!!

Chtělo by to nové lampičky. Postele umístit tak, aby se na nich dalo opřít (tj. hlava u zdi).

chybí trouba

chybi vesaky v koupelne, kuchynska linka je miniaturni a umisteni varne desky uprostred neni dobre. mala umyvadla v koupelne. proc zustaly stare vchodove dvere? zustala stara postel, na ktere se neda spat.

Jiné řešení vstupu do sprchového koutu, zanechat pouze jedno umyvadlo, které by bylo větší než tyto nové, zanechani zrcadla a vesaku v pokoji

kuchyň (málo prostorná)

Málo ulozneho prostoru

Na jednolůžkových pokojích by se hodila ještě nějaká skříňka, takto je zde poměrně málo úložného/odkládacího prostoru. Určitě by všem přišlo vhod i vlastní zrcadlo v pokoji (např. na skříni). Absence háčků v kuchyňce již zmíněna byla, v koupelně by jich taktéž mohlo být více.

Na jednolůžkových pokojích trochu schází více úložného prostoru - v pokoji je mnoho nevyužitého místa.

nedostatek úložného prostoru - po zrušení původních skříní na chodbě a odebrání veškerých skříněk z pokoje byla dodána pouze jedna šatní skříň, což je jako úložný prostor nedostačující výměna starších, již nevyhovujících "postelí" - válend, které jsou v mnoha místech propadlé chybí odstraněný "šatník" z pokojů - věšáčky se zrcadlem, především hlavně při zákazu dodat si zrcadlo vlastní nedostatek světla v kuchyňce

nekupovala bych to nejlevnější ikdyž chápu že je malý rozpočet ale tím pádem to také méně vydrží

Nepáči sa mi rozdiel vo vybavení 1-lužkových pokojov. Napr. na mojej bunke je moja izba (č. 11C) o 20 cm užšia na šírku (oproti izbe 11B) + chýba 1 časť poličky oproti ostatným jednolôžkovým izbám v rámci bunky - pričom cena je rovnaká. Dal by som do každého pokoje plávajúce podlahy. + Každá izba by mala mať podľa môjho názoru ešte nejakú komodu - ja osobne nemám kde dávať všetky skripta a papiera.

nová postel

nové matrace

Nové postele (postel, né válenda jak je teď) s matrací. Pod postelí šuplíky, ne zvedací postel. Celková odměna nábytku. Je škoda, že tak pěkné pokoje hyzdí staré, opráskané vybavení - ale chápu, že to je otázka peněz.

POSTEL! Myslím si, že nejlepším nový kusem nábytku by byla regulérní postel s matrací, ne proležený gauč...

pružinové matrace začínají v noci tlačit

světlo do kuchyňky, přidat háčky do koupelny popř. nějaký i ke kuchyňce

toaleta je v koupelně tudíž když se jeden sprchuje další nemohou na záchod, stejně tak v kuchyňce nemohou vařit dva najednou, zhasíná se pořád světlo - obyčejné vypínače by možná v tomto případě byly lepší volbou, koše na odpadky do každého pokoje a také větší botník by se hodil, přeci jen pokud je na buňce 5 holek a každá má troje boty není na ně úplně místo.

Umyvadla se mi zdají dost nepraktická, často z nich voda steče na dřevěnou desku, rozhodně bych uvítala nějakou poličku v koupelně, ta skříňka není dost dobře využitelná na kosmetiku a háčky, těch není dost.

Urcite by sa zisli nove postele

určitě by se dala přihodit ještě jedna menší skříňka postel neuvěřitelně malá (i pro mě a to mám 175 cm, nevím co dělají ti co mají přes 180 cm)

Velké skříně byly lepší na chodbě. Chybí ZRCADLO.

vic uloznych prostor

Více úložného prostoru (v jednolůžkových pokojích), věšáky za dveřmi do pokoje jako před rekonstrukcí, tyčku na zavěšení kravat, pásků, atd. z vnitřní strany dveří skříně.

vid vyssie. Inak co sa izieb tyka tak neviem ci je uplne stastne davat stol k radiatoru, navyse medzi postelou a stolom je uplne minimum miesta. Dalsia vec je ze niektori ludia ( napriklad ja) preferuju mat za hlavou stenu alebo aspon bok stolu, pripadne skrinu. Dat postel tak, ze z 1 strany je volny priestor a z druhej strany nocny stolik tomu uplne brani. Postele su kratke a male.

volil bych prostornější

10. Jste spokojen s nově nastavenou cenou za jednolůžkový a dvoulůžkový pokoj?

Povinná otázka, respondent se musel rozhodnout mezi odpověďmi „ano” a „ne”.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
ano2454,55 %54,55 %  
ne2045,45 %45,45 %  

Graf

11. Jakou jinou cenu jednolůžkového a dvoulůžkového pokoje navrhujete?

Nepovinná otázka, respondent mohl napsat odpověď vlastními slovy.

1-lužkový 120,- Kč/ deň 2-lužkový 100,- Kč/ deň

105kc

130 za jenolůžko, 100 dvou-

1lůžkový do 4 tis./měsíc

96kc na osobu za 2ku v 8micke izbe. Na Jarove 1 je cena 100 kc pre bunku pre 5 osob, nerozumiem preco mame cenu rovnaku, ked nas je tam o 3 viac. Za 1ku 131 kc tak ako na ostatnych kolejich. Ta rekonstrukcia urcite nie je taka aby to muselo zvysit cenu o 10 kc na den

ano, mohlo by to být i levnější

Cena jednolůžkového 130 Kč za den.

Cena v jednolůžkovém pokoji by měla být pod 4000 Kč.

Doufám, že se nezavede promýšlená změna ceníku na pevnou a pohyblivou položku!!

Dvoulůžkové max. 100 Kč/den

jednolůžkový 130,- na den

levnější dvoulůžkový pokoj

Myslím si, že současná cena za jednolůžkový pokoj 140,- je celkem adekvátní

nizsi :)

nižší ;)

platit za tak malo soukromi (jsem na bunce pro 8) stejne, jako kdybych sla se spoluzaky na byt, mi prijde neprimerene. navrhovana cena 95/noc/v bunce pro 8

pod 4000/měsíc

Ponechat cenu z minulého semestru

Rozhodně nezvyšovat. Bude-li se od nového roku měnit systém účtování kolejného, tj. s fixní a variabilní částkou, pak by fixní měla být v takové výši, aby se i po připočtení té variabilní celková částka pohybovala kolem současné hodnoty

Se stávající cenou souhlasím za předpokladu, že se již nebude navyšovat

stejné jako na jarově I. vzhledem k tomu, že mi kolej byla přidělena a nikoli, že jsem o ni přímo žádala, uvítala bych tedy menší rozdíl v cenách

za danou cenu bych čekal možná o něco lepší vybavení, ale s přihmouřením oka se to dá...

Za jednoluzkovy by mohla byt klidně nizsi

Za tuto cenu se již dá najít obdobné ubytování i na privátu. Cena do 4000 by byla zřejmě pro většinu studentů únosnější - ne všichni mají štědré dotace od rodičů.

12. Máte další komentáře či připomínky k rekonstrukci?

Nepovinná otázka, respondent mohl napsat odpověď vlastními slovy.

* Celkově jsem s rekonstrukcí spokojen, i když mám některé výhrady. * Můj názor - nad firmou měl být větší dozor, jsou vidět občasné nedodělky či odfláknutá práce.

Děkuji

dekuji pani vedouci koleje za ochotu, lidsky pristup a vstricnost pri nastehovani a reseni pripadnych problemu (a ze jich nebylo malo)!!!

Ne

necekal jsem, ze bude kolej rekonstruovana. jsem mile prekvapen. konkretne s nami ale bydli student druheho rocniku bakalare, a jeste se neumi moc chovat, a starat o sebe a sve okoli. uprednostnil bych starsi spolubydlici.

Přes připomínky se mi kolej opravdu moc líbí.

Rekonštrukcia je vydarená až na pár uvedených nedostatkov.

Ten postoj SUZu!! Bylo s náma jednáno a zacházeno jako s onucemi. Přitom jsme plnohodnotní občané, dokonce zletilí, takže si myslím, že bychom si zasloužili aspoň malinkatý respekt a slušnost.

Uvítala bych možnost změn pokoje (např. Zavěšení zrcadla) po domluvě

Věřím, že již bude vše v pořádku a již nikdo další nepřijde s žádostí o výměnu inventáře v pokojích - viz. židle

Věšák v pokoji

Výrazně se na prvotním negativním vnímání celé rekonstrukce podepsala její první fáze, kdy studenti měli být o něco lépe informování o tom, co přesně se bude dít - ne každý si pod výměnou odpadů představí to, že bude pár dní bez záchodu a vody. Na druhou stranu oceňuji dobrý, vstřícný přístup a ochotu pana Bílka, který se snažil co nejdříve na všechny připomínky reagovat a řešit je. A velká poklona před panem Říhou, který tu byl defacto nonstop v nasazení po několik měsíců a když studenti něco potřebovali, nikdy nedal najevo, že už toho třeba má plné zuby (a nebylo by divu), ačkoli únava na něm byla znát na první pohled.

SEGMENTACE RESPONDENTŮ A OVĚŘOVÁNÍ HYPOTÉZ BETA

Pomocí tohoto nástroje můžete získat přepočítané výsledky pro jednotlivé segmenty respondentů a zjistit, zda se odpovědi určitého segmentu respondentů liší od „průměrného” respondenta. Funkce je v tomto momentě v testovacím režimu a zcela bez záruky, nepoužívejte ji jako jedinou metodu pro vyhodnocení hypotéz!

Metodická část této funkce se teprve připravuje, časem přibude podpora také pro chybějící typy otázek. V případě, že objevíte nějakou chybu, neváhejte mě kontaktovat.

Segmentační otázka č. 1
Segmentační otázka č. 2
Segmentační otázka č. 3

Analýza zajímavých souvislostí a závislostí (DZD)5

Nebyly nalezeny žádné zajímavé souvislosti mezi odpovědmi.

Zjišťování závislostí odpovědí

Pomocí této funkce můžete analyzovat vztahy mezi různými odpověďmi. V části A vždy vyberte jeden výrok (odpověď na určitou otázku), který Vás zajímá. V části B poté zaškrtněte odpovědi, u kterých předpokládáte, že by mohly mít nějakou souvislost s odpovědí z části A. Po stisku tlačítka Analyzovat na konci formuláře se dozvíte sílu závislosti A na B.

Tip: Delší vysvětlení i s příklady naleznete v nápovědě

A) VYBERTE ODPOVĚĎ (VÝROK), KTERÁ VÁS ZAJÍMÁ:

Poznámka: Můžete zaškrtnout více výroků. Zaškrtnutím více výroků v rámci jedné otázky tyto výroky sloučíte (logická spojka NEBO), zaškrtnutím více výroků v rámci více otázek docílíte vytvoření kombinovaného výroku (logická spojka A).

1. Bydlíte na koleji Jarov II. od září 2015?

2. Jste celkově spokojen/a s provedenou rekonstrukcí koleje?

5. Líbí se Vám nová struktura buněk, 3 jednolůžkové a 1 dvoulůžkový pokoj?

7. Jste spokojen/a s novým vybavením?

10. Jste spokojen s nově nastavenou cenou za jednolůžkový a dvoulůžkový pokoj?

B) DEFINUJTE SKUPINU RESPONDENTŮ NA ZÁKLADĚ ODPOVĚDÍ:

Poznámka: Můžete zaškrtnout více výroků. Zaškrtnutím více výroků v rámci jedné otázky skupinu respondentů rozšíříte (podskupiny respondentů budou sloučeny), zaškrtnutím více výroků v rámci více otázek skupinu zúžíte (použije se podskupina respondentů vyhovující všem otázkám).

1. Bydlíte na koleji Jarov II. od září 2015?

2. Jste celkově spokojen/a s provedenou rekonstrukcí koleje?

5. Líbí se Vám nová struktura buněk, 3 jednolůžkové a 1 dvoulůžkový pokoj?

7. Jste spokojen/a s novým vybavením?

10. Jste spokojen s nově nastavenou cenou za jednolůžkový a dvoulůžkový pokoj?

C) KLEPNUTÍM NA TLAČÍTKO SPUSŤTE ANALÝZU ZÁVISLOSTI

Analýza Vám řekne, zda má Vaše definice skupiny respondentů nějaký vliv na Vámi vybraný výrok.

Zdroje respondentů

Níže uvedený seznam obsahuje odkazy na nejvýznamnější stránky, ze kterých přišli respondenti (dle refereru):

Z bezpečnostních důvodů nejsou zobrazeny kompletní adresy, ze kterých uživatelé přišli, ani minoritní zdroje respondentů. V případě následování odkazu z outlooku, icq nebo použití firewallu obvykle není možné zdroj zjistit. Jedná se o statistiku návštěvnosti dotazníku, nikoli jeho úspěšného odeslání (z různých zdrojů mohla být úspěšnost vyplnění dotazníku různá). Údaje tedy mohou sloužit pouze pro velmi hrubou orientaci.

Citace

Klečka, J.Rekonstrukce koleje Jarov II (výsledky průzkumu), 2015. Dostupné online na https://rekonstrukce-koleje-jarov-ii.vyplnto.cz.

Licence Creative Commons   Výsledky průzkumu podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko

Poznámky:
1) Globální procenta se počítají s ohledem na celkový počet respondentů, lokální četnost bere potaz pouze respondenty, kteří danou otázku zodpověděli.
2) U otázek typu "seznam - alespoň jedna" si mohli respondenti zvolit více odpovědí, proto součet procent u jednotlivých odpovědí nemusí dát dohromady 100 %
3) Na povinnou otázku musí respondent zodpovědět pouze v případě, kdy mu je zobrazena. Dotazník může obsahovat skoky mezi otázkami, takže lze na základě určitých odpovědí některé otázky přeskakovat.
4) Tato funkce je zatím v testovacím stadiu a je určena spíše pro zábavu - mějte na paměti, že může zobrazovat i nesmysly. V tomto momentě probíhá pouze automatická analýza dvojic výroků, zavislosti kombinací výroků můžete zatím sledovat pouze prostřednictvím funkce zjišťování závislostí odpovědí.