Vyplňto.cz > Průzkumy > Archiv výsledků > Rozhodování v partnerských vztazích

Rozhodování v partnerských vztazích

Základní údaje o provedeném průzkumu

Autor průzkumu:Štěpán Bahník
Šetření:01. 06. 2009 - 16. 06. 2009
Počet respondentů:169
Počet otázek (max/průměr):13 / 6
Použité ochrany:unikátní IP
Zobrazení otázek:celý dotazník najednou
Návratnost dotazníků:33,4 %
Návratnost dotazníků je dána poměrem vyplněných a zobrazených dotazníků. Jedná se o orientační údaj, který nebere v potaz ty oslovené respondenty, kteří ani nezobrazili úvodní text (neklikli na odkaz na dotazník).
Průměrná doba vyplňování:00.02:38
Stáhnout surová data:XLS XLSX CSV XHTML PDF-1 PDF-2 PDF-kódy
Stáhnout grafy:Všechny grafy
odpovědi & grafy   segmentace   závislosti   zdroje   dotazník   citovat

Úvodní informace zveřejněné respondentům

Ahoj všichni!

Žádám Vás o účast v experimentu týkajícím se rozhodování v partnerských vztazích. Výzkum spočívá v odpovědi na dvě hypotetické situace. V případě zájmu Vám mohu po ukončení výzkumu poslat zpracované výsledky.

Předem všem děkuji za spolupráci,

Štěpán Bahník

Odpovědi respondentů

1. Jste

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí a podle toho se mu zobrazily další otázky [Mužotázka č. 2, Ženaotázka č. 3].

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Žena13579,88 %79,88 %  
Muž3420,12 %20,12 %  

Graf

2. Z důvodu nutnosti rozdělit respondenty do jedné ze dvou experimentálních skupin je potřeba, abyste uvedl, zdali jste se narodil lichý nebo sudý den v měsíci (např. pokud bych se narodil 29. května, odpovím „lichý“).

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí a podle toho se mu zobrazily další otázky [Lichýotázka č. 4, Sudýotázka č. 6].

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Lichý1852,94 %10,65 %  
Sudý1647,06 %9,47 %  

Graf

3. Z důvodu nutnosti rozdělit respondenty do jedné ze dvou experimentálních skupin je potřeba, abyste uvedla, zdali jste se narodila lichý nebo sudý den v měsíci (např. pokud bych se narodil 29. května, odpovím „lichý“).

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí a podle toho se mu zobrazily další otázky [Lichýotázka č. 8, Sudýotázka č. 10].

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Sudý7454,81 %43,79 %  
Lichý6145,19 %36,09 %  

Graf

4. Představte si hypotetickou situaci, kdy jste ve vztahu s dívkou. Tato dívka je hezká, vážná, chytrá, kreativní, tolerantní, přátelská, ale také úzkostná a pesimistická. Máte některé společné zájmy. Chodíte sportovat a bavíte se o filmech a muzice. Nedávno jste spolu také strávili víkend na pronajaté chatě. Občas se pohádáte, nicméně vaše konflikty nejsou nikterak vážné a váš vztah nenabourávají. Před nějakým časem se o vás nicméně začala ucházet dívka jiná, která je vám velice sympatická. Často jste se spolu bavili a byli jste spolu na jedné večeři. Tato dívka vám připadá krásná, inteligentní, upřímná, se smyslem pro humor, nezávislá, ale také tichá a někdy nerozhodná. Nyní tedy přemýšlíte, s kterou dívkou být. Vyměníte vaší stávající dívku za dívku druhou?

Povinná otázka, respondent se musel rozhodnout mezi odpověďmi „ano” a „ne”.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
ne1372,22 %7,69 %  
ano527,78 %2,96 %  

Graf

5. Představte si, že jste byl ve vztahu s dívkou a protože ta se přestěhovala do ciziny, dohodli jste se, že vztah ukončíte s tím, že vztah na dálku není perspektivní. Protože jste jako partner atraktivní, začnou se o vás po určité době ucházet dvě jiné dívky. Vaše předchozí dívka jim byla v mnohém podobná, nicméně všechny tři se výrazněji liší v přívětivosti a fyzické přitažlivosti. Vaše předchozí dívka byla často konfliktní, ale nádherná. První z dívek, která se o vás uchází je příjemná a průměrně hezká, druhá dívka je občas konfliktní a hezká. Protože se cítíte osamocen a obě dívky vám připadají jako kvalitní partnerky, je třeba, abyste se pro jednu z nich rozhodl. Pro kterou se rozhodnete?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Pro první dívku – příjemnou a průměrně hezkou1055,56 %5,92 %  
Pro druhou dívku – občas konfliktní a hezkou844,44 %4,73 %  

Graf

6. Představte si hypotetickou situaci, kdy jste ve vztahu s dívkou. Tato dívka je hezká, vážná, chytrá, kreativní, tolerantní, přátelská, ale také úzkostná a pesimistická. Máte některé společné zájmy. Chodíte sportovat a bavíte se o filmech a muzice. Nedávno jste spolu také strávili víkend na pronajaté chatě. Občas se pohádáte, nicméně vaše konflikty nejsou nikterak vážné a váš vztah nenabourávají. Před nějakým časem se o vás nicméně začala ucházet dívka jiná, která je vám velice sympatická. Často jste se spolu bavili a byli jste spolu na jedné večeři. Tato dívka vám připadá krásná, inteligentní, upřímná, se smyslem pro humor, nezávislá, ale také tichá a někdy nerozhodná. Nyní tedy přemýšlíte, s kterou dívkou být. Rozejdete se s dívkou stávající a začnete chodit s dívkou druhou?

Povinná otázka, respondent se musel rozhodnout mezi odpověďmi „ano” a „ne”.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
ne1381,25 %7,69 %  
ano318,75 %1,78 %  

Graf

7. Představte si, že jste byl ve vztahu s dívkou a protože ta se přestěhovala do ciziny, dohodli jste se, že vztah ukončíte s tím, že vztah na dálku není perspektivní. Protože jste jako partner atraktivní, začnou se o vás po určité době ucházet dvě jiné dívky. Vaše předchozí dívka jim byla v mnohém podobná, nicméně všechny tři se výrazněji liší v přívětivosti a fyzické přitažlivosti. Vaše předchozí dívka byla velice příjemná a milá, ale podprůměrně přitažlivá. První z dívek, která se o vás uchází je příjemná a průměrně hezká, druhá dívka je občas konfliktní a hezká. Protože se cítíte osamocen a obě dívky vám připadají jako kvalitní partnerky, je třeba, abyste se pro jednu z nich rozhodl. Pro kterou se rozhodnete?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Pro první dívku – příjemnou a průměrně hezkou956,25 %5,33 %  
Pro druhou dívku – občas konfliktní a hezkou743,75 %4,14 %  

Graf

8. Představte si hypotetickou situaci, kdy jste ve vztahu s chlapcem. Tento chlapec je hezký, vážný, chytrý, kreativní, tolerantní, přátelský, ale také úzkostný a pesimistický. Máte některé společné zájmy. Chodíte sportovat a bavíte se o filmech a muzice. Nedávno jste spolu také strávili víkend na pronajaté chatě. Občas se pohádáte, nicméně vaše konflikty nejsou nikterak vážné a váš vztah nenabourávají. Před nějakým časem se o vás nicméně začal ucházet chlapec jiný, který je vám velice sympatický. Často jste se spolu bavili a byli jste spolu na jedné večeři. Tento chlapec vám připadá krásný, inteligentní, upřímný, se smyslem pro humor, nezávislý, ale také tichý a někdy nerozhodný. Nyní tedy přemýšlíte, s kterým chlapcem být. Vyměníte vašeho stávajícího chlapce za chlapce druhého?

Povinná otázka, respondent se musel rozhodnout mezi odpověďmi „ano” a „ne”.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
ne4980,33 %28,99 %  
ano1219,67 %7,1 %  

Graf

9. Představte si, že jste byla ve vztahu s chlapcem a protože ten se přestěhoval do ciziny, dohodli jste se, že vztah ukončíte s tím, že vztah na dálku není perspektivní. Protože jste jako partnerka atraktivní, začnou se o vás po určité době ucházet dva jiní chlapci. Váš předchozí chlapec jim byl v mnohém podobný, nicméně všichni tři se výrazněji liší v přívětivosti a fyzické přitažlivosti. Váš předchozí chlapec byl často konfliktní, ale nádherný. První z chlapců, který se o vás uchází je příjemný a průměrně hezký, druhý chlapec je občas konfliktní a hezký. Protože se cítíte osamocena a oba chlapci vám připadají jako kvalitní partneři, je třeba, abyste se pro jednoho z nich rozhodla. Pro kterého se rozhodnete?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Pro prvního chlapce – příjemného a průměrně hezkého4878,69 %28,4 %  
Pro druhého chlapce – občas konfliktního a hezkého1321,31 %7,69 %  

Graf

10. Představte si hypotetickou situaci, kdy jste ve vztahu s chlapcem. Tento chlapec je hezký, vážný, chytrý, kreativní, tolerantní, přátelský, ale také úzkostný a pesimistický. Máte některé společné zájmy. Chodíte sportovat a bavíte se o filmech a muzice. Nedávno jste spolu také strávili víkend na pronajaté chatě. Občas se pohádáte, nicméně vaše konflikty nejsou nikterak vážné a váš vztah nenabourávají. Před nějakým časem se o vás nicméně začal ucházet chlapec jiný, který je vám velice sympatický. Často jste se spolu bavili a byli jste spolu na jedné večeři. Tento chlapec vám připadá krásný, inteligentní, upřímný, se smyslem pro humor, nezávislý, ale také tichý a někdy nerozhodný. Nyní tedy přemýšlíte, s kterým chlapcem být. Rozejdete se s chlapcem stávajícím a začnete chodit s chlapcem druhým?

Povinná otázka, respondent se musel rozhodnout mezi odpověďmi „ano” a „ne”.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
ne6790,54 %39,64 %  
ano79,46 %4,14 %  

Graf

11. Představte si, že jste byla ve vztahu s chlapcem a protože ten se přestěhoval do ciziny, dohodli jste se, že vztah ukončíte s tím, že vztah na dálku není perspektivní. Protože jste jako partnerka atraktivní, začnou se o vás po určité době ucházet dva jiní chlapci. Váš předchozí chlapec jim byl v mnohém podobný, nicméně všichni tři se výrazněji liší v přívětivosti a fyzické přitažlivosti. Váš předchozí chlapec byl velice příjemný a milý, ale podprůměrně přitažlivý. První z chlapců, který se o vás uchází je příjemný a průměrně hezký, druhý chlapec je občas konfliktní a hezký. Protože se cítíte osamocena a oba chlapci vám připadají jako kvalitní partneři, je třeba, abyste se pro jednoho z nich rozhodla. Pro kterého se rozhodnete?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Pro prvního chlapce – příjemného a průměrně hezkého6081,08 %35,5 %  
Pro druhého chlapce – občas konfliktního a hezkého1418,92 %8,28 %  

Graf

12. Věk

Povinná otázka, respondent musel napsat číselnou odpověď (pouze kladná čísla).

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
242112,43 %12,43 %  
211911,24 %11,24 %  
231810,65 %10,65 %  
22158,88 %8,88 %  
18148,28 %8,28 %  
16116,51 %6,51 %  
25105,92 %5,92 %  
2084,73 %4,73 %  
1784,73 %4,73 %  
2674,14 %4,14 %  
ostatní odpovědi 15
19
27
29
28
14
30
61
13
37
32
31
12
38
35
1
33
39
3822,49 %22,49 %

Statistická data byla pro následující výpočty očištěna o 5 % hodnot z každé strany.

Statistická polohaHodnota
Průměr:21.86
Minimum:15
Maximum:32
Variační rozpětí:17
Rozptyl:13.27
Směrodatná odchylka:3.64
Medián:22
Modus:24

Graf

13. Povolání

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí nebo napsat odpověď vlastními slovy.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Student VŠ9455,62 %55,62 %  
Student SŠ3520,71 %20,71 %  
Student ZŠ116,51 %6,51 %  
zaměstnanec74,14 %4,14 %  
mateřská dovolená21,18 %1,18 %  
pracující21,18 %1,18 %  
důchodce21,18 %1,18 %  
MD10,59 %0,59 %  
Absolvent VŠ10,59 %0,59 %  
zamestnanec,maturita10,59 %0,59 %  
OSVČ + student VŠ10,59 %0,59 %  
zaměstána10,59 %0,59 %  
rodičovská dovolená10,59 %0,59 %  
osvč10,59 %0,59 %  
zdravotna sestra10,59 %0,59 %  
na mateřské10,59 %0,59 %  
vedoucí10,59 %0,59 %  
nezaměstnaná10,59 %0,59 %  
zaměstnanec, vzdělání střední s maturitou10,59 %0,59 %  
studentka víceletého gymnázia10,59 %0,59 %  
nezaměstnaný10,59 %0,59 %  
středoškolák10,59 %0,59 %  
dispečer10,59 %0,59 %  

Graf

SEGMENTACE RESPONDENTŮ A OVĚŘOVÁNÍ HYPOTÉZ BETA

Pomocí tohoto nástroje můžete získat přepočítané výsledky pro jednotlivé segmenty respondentů a zjistit, zda se odpovědi určitého segmentu respondentů liší od „průměrného” respondenta. Funkce je v tomto momentě v testovacím režimu a zcela bez záruky, nepoužívejte ji jako jedinou metodu pro vyhodnocení hypotéz!

Metodická část této funkce se teprve připravuje, časem přibude podpora také pro chybějící typy otázek. V případě, že objevíte nějakou chybu, neváhejte mě kontaktovat.

Segmentační otázka č. 1
Segmentační otázka č. 2
Segmentační otázka č. 3

Analýza zajímavých souvislostí a závislostí (DZD)5

Byly nalezeny zajímavé souvislosti u 7 otázek.

Upozornění: V případě, že se Vám u otázky zobrazuje pouze jedna odpověď, nejedná se patrně o žádná senzační zjištění. Při interpretaci výsledků se vždy řiďte také výsledky uvedenými výše - pokud určitou odpověď zvolila většina lidí, nejsou zjištění zajímavá (např. pokud je věk 90% respondentů v rozmezí 15 - 25 lety, jsou veškeré závislosti k této odpovědi prakticky bezcenné).

Tip: Vysvětlení této funkce i s příklady naleznete v nápovědě

1. Jste

 • odpověď Muž:
  • 5x vetší pravděpodobnost při odpovědi Lichý na otázku 2. Z důvodu nutnosti rozdělit respondenty do jedné ze dvou experimentálních skupin je potřeba, abyste uvedl, zdali jste se narodil lichý nebo sudý den v měsíci (např. pokud bych se narodil 29. května, odpovím „lichý“).
  • 5x vetší pravděpodobnost při odpovědi Sudý na otázku 2. Z důvodu nutnosti rozdělit respondenty do jedné ze dvou experimentálních skupin je potřeba, abyste uvedl, zdali jste se narodil lichý nebo sudý den v měsíci (např. pokud bych se narodil 29. května, odpovím „lichý“).
  • 5x vetší pravděpodobnost při odpovědi ne na otázku 4. Představte si hypotetickou situaci, kdy jste ve vztahu s dívkou. Tato dívka je hezká, vážná, chytrá, kreativní, tolerantní, přátelská, ale také úzkostná a pesimistická. Máte některé společné zájmy. Chodíte sportovat a bavíte se o filmech a muzice. Nedávno jste spolu také strávili víkend na pronajaté chatě. Občas se pohádáte, nicméně vaše konflikty nejsou nikterak vážné a váš vztah nenabourávají. Před nějakým časem se o vás nicméně začala ucházet dívka jiná, která je vám velice sympatická. Často jste se spolu bavili a byli jste spolu na jedné večeři. Tato dívka vám připadá krásná, inteligentní, upřímná, se smyslem pro humor, nezávislá, ale také tichá a někdy nerozhodná. Nyní tedy přemýšlíte, s kterou dívkou být. Vyměníte vaší stávající dívku za dívku druhou?
  • zobrazit další souvislosti
  • 5x vetší pravděpodobnost při odpovědi Pro první dívku – příjemnou a průměrně hezkou na otázku 5. Představte si, že jste byl ve vztahu s dívkou a protože ta se přestěhovala do ciziny, dohodli jste se, že vztah ukončíte s tím, že vztah na dálku není perspektivní. Protože jste jako partner atraktivní, začnou se o vás po určité době ucházet dvě jiné dívky. Vaše předchozí dívka jim byla v mnohém podobná, nicméně všechny tři se výrazněji liší v přívětivosti a fyzické přitažlivosti. Vaše předchozí dívka byla často konfliktní, ale nádherná. První z dívek, která se o vás uchází je příjemná a průměrně hezká, druhá dívka je občas konfliktní a hezká. Protože se cítíte osamocen a obě dívky vám připadají jako kvalitní partnerky, je třeba, abyste se pro jednu z nich rozhodl. Pro kterou se rozhodnete?
  • 5x vetší pravděpodobnost při odpovědi ne na otázku 6. Představte si hypotetickou situaci, kdy jste ve vztahu s dívkou. Tato dívka je hezká, vážná, chytrá, kreativní, tolerantní, přátelská, ale také úzkostná a pesimistická. Máte některé společné zájmy. Chodíte sportovat a bavíte se o filmech a muzice. Nedávno jste spolu také strávili víkend na pronajaté chatě. Občas se pohádáte, nicméně vaše konflikty nejsou nikterak vážné a váš vztah nenabourávají. Před nějakým časem se o vás nicméně začala ucházet dívka jiná, která je vám velice sympatická. Často jste se spolu bavili a byli jste spolu na jedné večeři. Tato dívka vám připadá krásná, inteligentní, upřímná, se smyslem pro humor, nezávislá, ale také tichá a někdy nerozhodná. Nyní tedy přemýšlíte, s kterou dívkou být. Rozejdete se s dívkou stávající a začnete chodit s dívkou druhou?

2. Z důvodu nutnosti rozdělit respondenty do jedné ze dvou experimentálních skupin je potřeba, abyste uvedl, zdali jste se narodil lichý nebo sudý den v měsíci (např. pokud bych se narodil 29. května, odpovím „lichý“).

 • odpověď Lichý:
  • 9.4x vetší pravděpodobnost při odpovědi ne na otázku 4. Představte si hypotetickou situaci, kdy jste ve vztahu s dívkou. Tato dívka je hezká, vážná, chytrá, kreativní, tolerantní, přátelská, ale také úzkostná a pesimistická. Máte některé společné zájmy. Chodíte sportovat a bavíte se o filmech a muzice. Nedávno jste spolu také strávili víkend na pronajaté chatě. Občas se pohádáte, nicméně vaše konflikty nejsou nikterak vážné a váš vztah nenabourávají. Před nějakým časem se o vás nicméně začala ucházet dívka jiná, která je vám velice sympatická. Často jste se spolu bavili a byli jste spolu na jedné večeři. Tato dívka vám připadá krásná, inteligentní, upřímná, se smyslem pro humor, nezávislá, ale také tichá a někdy nerozhodná. Nyní tedy přemýšlíte, s kterou dívkou být. Vyměníte vaší stávající dívku za dívku druhou?
  • 9.4x vetší pravděpodobnost při odpovědi Pro první dívku – příjemnou a průměrně hezkou na otázku 5. Představte si, že jste byl ve vztahu s dívkou a protože ta se přestěhovala do ciziny, dohodli jste se, že vztah ukončíte s tím, že vztah na dálku není perspektivní. Protože jste jako partner atraktivní, začnou se o vás po určité době ucházet dvě jiné dívky. Vaše předchozí dívka jim byla v mnohém podobná, nicméně všechny tři se výrazněji liší v přívětivosti a fyzické přitažlivosti. Vaše předchozí dívka byla často konfliktní, ale nádherná. První z dívek, která se o vás uchází je příjemná a průměrně hezká, druhá dívka je občas konfliktní a hezká. Protože se cítíte osamocen a obě dívky vám připadají jako kvalitní partnerky, je třeba, abyste se pro jednu z nich rozhodl. Pro kterou se rozhodnete?
 • odpověď Sudý:
  • 10.6x vetší pravděpodobnost při odpovědi ne na otázku 6. Představte si hypotetickou situaci, kdy jste ve vztahu s dívkou. Tato dívka je hezká, vážná, chytrá, kreativní, tolerantní, přátelská, ale také úzkostná a pesimistická. Máte některé společné zájmy. Chodíte sportovat a bavíte se o filmech a muzice. Nedávno jste spolu také strávili víkend na pronajaté chatě. Občas se pohádáte, nicméně vaše konflikty nejsou nikterak vážné a váš vztah nenabourávají. Před nějakým časem se o vás nicméně začala ucházet dívka jiná, která je vám velice sympatická. Často jste se spolu bavili a byli jste spolu na jedné večeři. Tato dívka vám připadá krásná, inteligentní, upřímná, se smyslem pro humor, nezávislá, ale také tichá a někdy nerozhodná. Nyní tedy přemýšlíte, s kterou dívkou být. Rozejdete se s dívkou stávající a začnete chodit s dívkou druhou?

3. Z důvodu nutnosti rozdělit respondenty do jedné ze dvou experimentálních skupin je potřeba, abyste uvedla, zdali jste se narodila lichý nebo sudý den v měsíci (např. pokud bych se narodil 29. května, odpovím „lichý“).

 • odpověď Lichý:
  • 2.8x vetší pravděpodobnost při odpovědi ano na otázku 8. Představte si hypotetickou situaci, kdy jste ve vztahu s chlapcem. Tento chlapec je hezký, vážný, chytrý, kreativní, tolerantní, přátelský, ale také úzkostný a pesimistický. Máte některé společné zájmy. Chodíte sportovat a bavíte se o filmech a muzice. Nedávno jste spolu také strávili víkend na pronajaté chatě. Občas se pohádáte, nicméně vaše konflikty nejsou nikterak vážné a váš vztah nenabourávají. Před nějakým časem se o vás nicméně začal ucházet chlapec jiný, který je vám velice sympatický. Často jste se spolu bavili a byli jste spolu na jedné večeři. Tento chlapec vám připadá krásný, inteligentní, upřímný, se smyslem pro humor, nezávislý, ale také tichý a někdy nerozhodný. Nyní tedy přemýšlíte, s kterým chlapcem být. Vyměníte vašeho stávajícího chlapce za chlapce druhého?
  • 2.8x vetší pravděpodobnost při odpovědi ne na otázku 8. Představte si hypotetickou situaci, kdy jste ve vztahu s chlapcem. Tento chlapec je hezký, vážný, chytrý, kreativní, tolerantní, přátelský, ale také úzkostný a pesimistický. Máte některé společné zájmy. Chodíte sportovat a bavíte se o filmech a muzice. Nedávno jste spolu také strávili víkend na pronajaté chatě. Občas se pohádáte, nicméně vaše konflikty nejsou nikterak vážné a váš vztah nenabourávají. Před nějakým časem se o vás nicméně začal ucházet chlapec jiný, který je vám velice sympatický. Často jste se spolu bavili a byli jste spolu na jedné večeři. Tento chlapec vám připadá krásný, inteligentní, upřímný, se smyslem pro humor, nezávislý, ale také tichý a někdy nerozhodný. Nyní tedy přemýšlíte, s kterým chlapcem být. Vyměníte vašeho stávajícího chlapce za chlapce druhého?
  • 2.8x vetší pravděpodobnost při odpovědi Pro druhého chlapce – občas konfliktního a hezkého na otázku 9. Představte si, že jste byla ve vztahu s chlapcem a protože ten se přestěhoval do ciziny, dohodli jste se, že vztah ukončíte s tím, že vztah na dálku není perspektivní. Protože jste jako partnerka atraktivní, začnou se o vás po určité době ucházet dva jiní chlapci. Váš předchozí chlapec jim byl v mnohém podobný, nicméně všichni tři se výrazněji liší v přívětivosti a fyzické přitažlivosti. Váš předchozí chlapec byl často konfliktní, ale nádherný. První z chlapců, který se o vás uchází je příjemný a průměrně hezký, druhý chlapec je občas konfliktní a hezký. Protože se cítíte osamocena a oba chlapci vám připadají jako kvalitní partneři, je třeba, abyste se pro jednoho z nich rozhodla. Pro kterého se rozhodnete?
  • zobrazit další souvislosti
  • 2.8x vetší pravděpodobnost při odpovědi Pro prvního chlapce – příjemného a průměrně hezkého na otázku 9. Představte si, že jste byla ve vztahu s chlapcem a protože ten se přestěhoval do ciziny, dohodli jste se, že vztah ukončíte s tím, že vztah na dálku není perspektivní. Protože jste jako partnerka atraktivní, začnou se o vás po určité době ucházet dva jiní chlapci. Váš předchozí chlapec jim byl v mnohém podobný, nicméně všichni tři se výrazněji liší v přívětivosti a fyzické přitažlivosti. Váš předchozí chlapec byl často konfliktní, ale nádherný. První z chlapců, který se o vás uchází je příjemný a průměrně hezký, druhý chlapec je občas konfliktní a hezký. Protože se cítíte osamocena a oba chlapci vám připadají jako kvalitní partneři, je třeba, abyste se pro jednoho z nich rozhodla. Pro kterého se rozhodnete?
 • odpověď Sudý:
  • 2.3x vetší pravděpodobnost při odpovědi ne na otázku 10. Představte si hypotetickou situaci, kdy jste ve vztahu s chlapcem. Tento chlapec je hezký, vážný, chytrý, kreativní, tolerantní, přátelský, ale také úzkostný a pesimistický. Máte některé společné zájmy. Chodíte sportovat a bavíte se o filmech a muzice. Nedávno jste spolu také strávili víkend na pronajaté chatě. Občas se pohádáte, nicméně vaše konflikty nejsou nikterak vážné a váš vztah nenabourávají. Před nějakým časem se o vás nicméně začal ucházet chlapec jiný, který je vám velice sympatický. Často jste se spolu bavili a byli jste spolu na jedné večeři. Tento chlapec vám připadá krásný, inteligentní, upřímný, se smyslem pro humor, nezávislý, ale také tichý a někdy nerozhodný. Nyní tedy přemýšlíte, s kterým chlapcem být. Rozejdete se s chlapcem stávajícím a začnete chodit s chlapcem druhým?
  • 2.3x vetší pravděpodobnost při odpovědi Pro druhého chlapce – občas konfliktního a hezkého na otázku 11. Představte si, že jste byla ve vztahu s chlapcem a protože ten se přestěhoval do ciziny, dohodli jste se, že vztah ukončíte s tím, že vztah na dálku není perspektivní. Protože jste jako partnerka atraktivní, začnou se o vás po určité době ucházet dva jiní chlapci. Váš předchozí chlapec jim byl v mnohém podobný, nicméně všichni tři se výrazněji liší v přívětivosti a fyzické přitažlivosti. Váš předchozí chlapec byl velice příjemný a milý, ale podprůměrně přitažlivý. První z chlapců, který se o vás uchází je příjemný a průměrně hezký, druhý chlapec je občas konfliktní a hezký. Protože se cítíte osamocena a oba chlapci vám připadají jako kvalitní partneři, je třeba, abyste se pro jednoho z nich rozhodla. Pro kterého se rozhodnete?
  • 2.3x vetší pravděpodobnost při odpovědi Pro prvního chlapce – příjemného a průměrně hezkého na otázku 11. Představte si, že jste byla ve vztahu s chlapcem a protože ten se přestěhoval do ciziny, dohodli jste se, že vztah ukončíte s tím, že vztah na dálku není perspektivní. Protože jste jako partnerka atraktivní, začnou se o vás po určité době ucházet dva jiní chlapci. Váš předchozí chlapec jim byl v mnohém podobný, nicméně všichni tři se výrazněji liší v přívětivosti a fyzické přitažlivosti. Váš předchozí chlapec byl velice příjemný a milý, ale podprůměrně přitažlivý. První z chlapců, který se o vás uchází je příjemný a průměrně hezký, druhý chlapec je občas konfliktní a hezký. Protože se cítíte osamocena a oba chlapci vám připadají jako kvalitní partneři, je třeba, abyste se pro jednoho z nich rozhodla. Pro kterého se rozhodnete?

8. Představte si hypotetickou situaci, kdy jste ve vztahu s chlapcem. Tento chlapec je hezký, vážný, chytrý, kreativní, tolerantní, přátelský, ale také úzkostný a pesimistický. Máte některé společné zájmy. Chodíte sportovat a bavíte se o filmech a muzice. Nedávno jste spolu také strávili víkend na pronajaté chatě. Občas se pohádáte, nicméně vaše konflikty nejsou nikterak vážné a váš vztah nenabourávají. Před nějakým časem se o vás nicméně začal ucházet chlapec jiný, který je vám velice sympatický. Často jste se spolu bavili a byli jste spolu na jedné večeři. Tento chlapec vám připadá krásný, inteligentní, upřímný, se smyslem pro humor, nezávislý, ale také tichý a někdy nerozhodný. Nyní tedy přemýšlíte, s kterým chlapcem být. Vyměníte vašeho stávajícího chlapce za chlapce druhého?

 • odpověď ne:
  • 3.2x vetší pravděpodobnost při odpovědi Pro druhého chlapce – občas konfliktního a hezkého na otázku 9. Představte si, že jste byla ve vztahu s chlapcem a protože ten se přestěhoval do ciziny, dohodli jste se, že vztah ukončíte s tím, že vztah na dálku není perspektivní. Protože jste jako partnerka atraktivní, začnou se o vás po určité době ucházet dva jiní chlapci. Váš předchozí chlapec jim byl v mnohém podobný, nicméně všichni tři se výrazněji liší v přívětivosti a fyzické přitažlivosti. Váš předchozí chlapec byl často konfliktní, ale nádherný. První z chlapců, který se o vás uchází je příjemný a průměrně hezký, druhý chlapec je občas konfliktní a hezký. Protože se cítíte osamocena a oba chlapci vám připadají jako kvalitní partneři, je třeba, abyste se pro jednoho z nich rozhodla. Pro kterého se rozhodnete?

9. Představte si, že jste byla ve vztahu s chlapcem a protože ten se přestěhoval do ciziny, dohodli jste se, že vztah ukončíte s tím, že vztah na dálku není perspektivní. Protože jste jako partnerka atraktivní, začnou se o vás po určité době ucházet dva jiní chlapci. Váš předchozí chlapec jim byl v mnohém podobný, nicméně všichni tři se výrazněji liší v přívětivosti a fyzické přitažlivosti. Váš předchozí chlapec byl často konfliktní, ale nádherný. První z chlapců, který se o vás uchází je příjemný a průměrně hezký, druhý chlapec je občas konfliktní a hezký. Protože se cítíte osamocena a oba chlapci vám připadají jako kvalitní partneři, je třeba, abyste se pro jednoho z nich rozhodla. Pro kterého se rozhodnete?

 • odpověď Pro prvního chlapce – příjemného a průměrně hezkého:
  • 3.2x vetší pravděpodobnost při odpovědi ano na otázku 8. Představte si hypotetickou situaci, kdy jste ve vztahu s chlapcem. Tento chlapec je hezký, vážný, chytrý, kreativní, tolerantní, přátelský, ale také úzkostný a pesimistický. Máte některé společné zájmy. Chodíte sportovat a bavíte se o filmech a muzice. Nedávno jste spolu také strávili víkend na pronajaté chatě. Občas se pohádáte, nicméně vaše konflikty nejsou nikterak vážné a váš vztah nenabourávají. Před nějakým časem se o vás nicméně začal ucházet chlapec jiný, který je vám velice sympatický. Často jste se spolu bavili a byli jste spolu na jedné večeři. Tento chlapec vám připadá krásný, inteligentní, upřímný, se smyslem pro humor, nezávislý, ale také tichý a někdy nerozhodný. Nyní tedy přemýšlíte, s kterým chlapcem být. Vyměníte vašeho stávajícího chlapce za chlapce druhého?

10. Představte si hypotetickou situaci, kdy jste ve vztahu s chlapcem. Tento chlapec je hezký, vážný, chytrý, kreativní, tolerantní, přátelský, ale také úzkostný a pesimistický. Máte některé společné zájmy. Chodíte sportovat a bavíte se o filmech a muzice. Nedávno jste spolu také strávili víkend na pronajaté chatě. Občas se pohádáte, nicméně vaše konflikty nejsou nikterak vážné a váš vztah nenabourávají. Před nějakým časem se o vás nicméně začal ucházet chlapec jiný, který je vám velice sympatický. Často jste se spolu bavili a byli jste spolu na jedné večeři. Tento chlapec vám připadá krásný, inteligentní, upřímný, se smyslem pro humor, nezávislý, ale také tichý a někdy nerozhodný. Nyní tedy přemýšlíte, s kterým chlapcem být. Rozejdete se s chlapcem stávajícím a začnete chodit s chlapcem druhým?

 • odpověď ne:
  • 2.3x vetší pravděpodobnost při odpovědi Pro prvního chlapce – příjemného a průměrně hezkého na otázku 11. Představte si, že jste byla ve vztahu s chlapcem a protože ten se přestěhoval do ciziny, dohodli jste se, že vztah ukončíte s tím, že vztah na dálku není perspektivní. Protože jste jako partnerka atraktivní, začnou se o vás po určité době ucházet dva jiní chlapci. Váš předchozí chlapec jim byl v mnohém podobný, nicméně všichni tři se výrazněji liší v přívětivosti a fyzické přitažlivosti. Váš předchozí chlapec byl velice příjemný a milý, ale podprůměrně přitažlivý. První z chlapců, který se o vás uchází je příjemný a průměrně hezký, druhý chlapec je občas konfliktní a hezký. Protože se cítíte osamocena a oba chlapci vám připadají jako kvalitní partneři, je třeba, abyste se pro jednoho z nich rozhodla. Pro kterého se rozhodnete?
  • 2.3x vetší pravděpodobnost při odpovědi Sudý na otázku 3. Z důvodu nutnosti rozdělit respondenty do jedné ze dvou experimentálních skupin je potřeba, abyste uvedla, zdali jste se narodila lichý nebo sudý den v měsíci (např. pokud bych se narodil 29. května, odpovím „lichý“).

12. Věk

 • odpověď < 1 - 18 >:
  • 3.8x vetší pravděpodobnost při odpovědi Student ZŠ na otázku 13. Povolání
  • 3.5x vetší pravděpodobnost při odpovědi Student SŠ na otázku 13. Povolání

Zjišťování závislostí odpovědí

Pomocí této funkce můžete analyzovat vztahy mezi různými odpověďmi. V části A vždy vyberte jeden výrok (odpověď na určitou otázku), který Vás zajímá. V části B poté zaškrtněte odpovědi, u kterých předpokládáte, že by mohly mít nějakou souvislost s odpovědí z části A. Po stisku tlačítka Analyzovat na konci formuláře se dozvíte sílu závislosti A na B.

Tip: Delší vysvětlení i s příklady naleznete v nápovědě

A) VYBERTE ODPOVĚĎ (VÝROK), KTERÁ VÁS ZAJÍMÁ:

Poznámka: Můžete zaškrtnout více výroků. Zaškrtnutím více výroků v rámci jedné otázky tyto výroky sloučíte (logická spojka NEBO), zaškrtnutím více výroků v rámci více otázek docílíte vytvoření kombinovaného výroku (logická spojka A).

1. Jste

2. Z důvodu nutnosti rozdělit respondenty do jedné ze dvou experimentálních skupin je potřeba, abyste uvedl, zdali jste se narodil lichý nebo sudý den v měsíci (např. pokud bych se narodil 29. května, odpovím „lichý“).

3. Z důvodu nutnosti rozdělit respondenty do jedné ze dvou experimentálních skupin je potřeba, abyste uvedla, zdali jste se narodila lichý nebo sudý den v měsíci (např. pokud bych se narodil 29. května, odpovím „lichý“).

4. Představte si hypotetickou situaci, kdy jste ve vztahu s dívkou. Tato dívka je hezká, vážná, chytrá, kreativní, tolerantní, přátelská, ale také úzkostná a pesimistická. Máte některé společné zájmy. Chodíte sportovat a bavíte se o filmech a muzice. Nedávno jste spolu také strávili víkend na pronajaté chatě. Občas se pohádáte, nicméně vaše konflikty nejsou nikterak vážné a váš vztah nenabourávají. Před nějakým časem se o vás nicméně začala ucházet dívka jiná, která je vám velice sympatická. Často jste se spolu bavili a byli jste spolu na jedné večeři. Tato dívka vám připadá krásná, inteligentní, upřímná, se smyslem pro humor, nezávislá, ale také tichá a někdy nerozhodná. Nyní tedy přemýšlíte, s kterou dívkou být. Vyměníte vaší stávající dívku za dívku druhou?

5. Představte si, že jste byl ve vztahu s dívkou a protože ta se přestěhovala do ciziny, dohodli jste se, že vztah ukončíte s tím, že vztah na dálku není perspektivní. Protože jste jako partner atraktivní, začnou se o vás po určité době ucházet dvě jiné dívky. Vaše předchozí dívka jim byla v mnohém podobná, nicméně všechny tři se výrazněji liší v přívětivosti a fyzické přitažlivosti. Vaše předchozí dívka byla často konfliktní, ale nádherná. První z dívek, která se o vás uchází je příjemná a průměrně hezká, druhá dívka je občas konfliktní a hezká. Protože se cítíte osamocen a obě dívky vám připadají jako kvalitní partnerky, je třeba, abyste se pro jednu z nich rozhodl. Pro kterou se rozhodnete?

6. Představte si hypotetickou situaci, kdy jste ve vztahu s dívkou. Tato dívka je hezká, vážná, chytrá, kreativní, tolerantní, přátelská, ale také úzkostná a pesimistická. Máte některé společné zájmy. Chodíte sportovat a bavíte se o filmech a muzice. Nedávno jste spolu také strávili víkend na pronajaté chatě. Občas se pohádáte, nicméně vaše konflikty nejsou nikterak vážné a váš vztah nenabourávají. Před nějakým časem se o vás nicméně začala ucházet dívka jiná, která je vám velice sympatická. Často jste se spolu bavili a byli jste spolu na jedné večeři. Tato dívka vám připadá krásná, inteligentní, upřímná, se smyslem pro humor, nezávislá, ale také tichá a někdy nerozhodná. Nyní tedy přemýšlíte, s kterou dívkou být. Rozejdete se s dívkou stávající a začnete chodit s dívkou druhou?

8. Představte si hypotetickou situaci, kdy jste ve vztahu s chlapcem. Tento chlapec je hezký, vážný, chytrý, kreativní, tolerantní, přátelský, ale také úzkostný a pesimistický. Máte některé společné zájmy. Chodíte sportovat a bavíte se o filmech a muzice. Nedávno jste spolu také strávili víkend na pronajaté chatě. Občas se pohádáte, nicméně vaše konflikty nejsou nikterak vážné a váš vztah nenabourávají. Před nějakým časem se o vás nicméně začal ucházet chlapec jiný, který je vám velice sympatický. Často jste se spolu bavili a byli jste spolu na jedné večeři. Tento chlapec vám připadá krásný, inteligentní, upřímný, se smyslem pro humor, nezávislý, ale také tichý a někdy nerozhodný. Nyní tedy přemýšlíte, s kterým chlapcem být. Vyměníte vašeho stávajícího chlapce za chlapce druhého?

9. Představte si, že jste byla ve vztahu s chlapcem a protože ten se přestěhoval do ciziny, dohodli jste se, že vztah ukončíte s tím, že vztah na dálku není perspektivní. Protože jste jako partnerka atraktivní, začnou se o vás po určité době ucházet dva jiní chlapci. Váš předchozí chlapec jim byl v mnohém podobný, nicméně všichni tři se výrazněji liší v přívětivosti a fyzické přitažlivosti. Váš předchozí chlapec byl často konfliktní, ale nádherný. První z chlapců, který se o vás uchází je příjemný a průměrně hezký, druhý chlapec je občas konfliktní a hezký. Protože se cítíte osamocena a oba chlapci vám připadají jako kvalitní partneři, je třeba, abyste se pro jednoho z nich rozhodla. Pro kterého se rozhodnete?

10. Představte si hypotetickou situaci, kdy jste ve vztahu s chlapcem. Tento chlapec je hezký, vážný, chytrý, kreativní, tolerantní, přátelský, ale také úzkostný a pesimistický. Máte některé společné zájmy. Chodíte sportovat a bavíte se o filmech a muzice. Nedávno jste spolu také strávili víkend na pronajaté chatě. Občas se pohádáte, nicméně vaše konflikty nejsou nikterak vážné a váš vztah nenabourávají. Před nějakým časem se o vás nicméně začal ucházet chlapec jiný, který je vám velice sympatický. Často jste se spolu bavili a byli jste spolu na jedné večeři. Tento chlapec vám připadá krásný, inteligentní, upřímný, se smyslem pro humor, nezávislý, ale také tichý a někdy nerozhodný. Nyní tedy přemýšlíte, s kterým chlapcem být. Rozejdete se s chlapcem stávajícím a začnete chodit s chlapcem druhým?

11. Představte si, že jste byla ve vztahu s chlapcem a protože ten se přestěhoval do ciziny, dohodli jste se, že vztah ukončíte s tím, že vztah na dálku není perspektivní. Protože jste jako partnerka atraktivní, začnou se o vás po určité době ucházet dva jiní chlapci. Váš předchozí chlapec jim byl v mnohém podobný, nicméně všichni tři se výrazněji liší v přívětivosti a fyzické přitažlivosti. Váš předchozí chlapec byl velice příjemný a milý, ale podprůměrně přitažlivý. První z chlapců, který se o vás uchází je příjemný a průměrně hezký, druhý chlapec je občas konfliktní a hezký. Protože se cítíte osamocena a oba chlapci vám připadají jako kvalitní partneři, je třeba, abyste se pro jednoho z nich rozhodla. Pro kterého se rozhodnete?

12. Věk

13. Povolání

B) DEFINUJTE SKUPINU RESPONDENTŮ NA ZÁKLADĚ ODPOVĚDÍ:

Poznámka: Můžete zaškrtnout více výroků. Zaškrtnutím více výroků v rámci jedné otázky skupinu respondentů rozšíříte (podskupiny respondentů budou sloučeny), zaškrtnutím více výroků v rámci více otázek skupinu zúžíte (použije se podskupina respondentů vyhovující všem otázkám).

1. Jste

2. Z důvodu nutnosti rozdělit respondenty do jedné ze dvou experimentálních skupin je potřeba, abyste uvedl, zdali jste se narodil lichý nebo sudý den v měsíci (např. pokud bych se narodil 29. května, odpovím „lichý“).

3. Z důvodu nutnosti rozdělit respondenty do jedné ze dvou experimentálních skupin je potřeba, abyste uvedla, zdali jste se narodila lichý nebo sudý den v měsíci (např. pokud bych se narodil 29. května, odpovím „lichý“).

4. Představte si hypotetickou situaci, kdy jste ve vztahu s dívkou. Tato dívka je hezká, vážná, chytrá, kreativní, tolerantní, přátelská, ale také úzkostná a pesimistická. Máte některé společné zájmy. Chodíte sportovat a bavíte se o filmech a muzice. Nedávno jste spolu také strávili víkend na pronajaté chatě. Občas se pohádáte, nicméně vaše konflikty nejsou nikterak vážné a váš vztah nenabourávají. Před nějakým časem se o vás nicméně začala ucházet dívka jiná, která je vám velice sympatická. Často jste se spolu bavili a byli jste spolu na jedné večeři. Tato dívka vám připadá krásná, inteligentní, upřímná, se smyslem pro humor, nezávislá, ale také tichá a někdy nerozhodná. Nyní tedy přemýšlíte, s kterou dívkou být. Vyměníte vaší stávající dívku za dívku druhou?

5. Představte si, že jste byl ve vztahu s dívkou a protože ta se přestěhovala do ciziny, dohodli jste se, že vztah ukončíte s tím, že vztah na dálku není perspektivní. Protože jste jako partner atraktivní, začnou se o vás po určité době ucházet dvě jiné dívky. Vaše předchozí dívka jim byla v mnohém podobná, nicméně všechny tři se výrazněji liší v přívětivosti a fyzické přitažlivosti. Vaše předchozí dívka byla často konfliktní, ale nádherná. První z dívek, která se o vás uchází je příjemná a průměrně hezká, druhá dívka je občas konfliktní a hezká. Protože se cítíte osamocen a obě dívky vám připadají jako kvalitní partnerky, je třeba, abyste se pro jednu z nich rozhodl. Pro kterou se rozhodnete?

6. Představte si hypotetickou situaci, kdy jste ve vztahu s dívkou. Tato dívka je hezká, vážná, chytrá, kreativní, tolerantní, přátelská, ale také úzkostná a pesimistická. Máte některé společné zájmy. Chodíte sportovat a bavíte se o filmech a muzice. Nedávno jste spolu také strávili víkend na pronajaté chatě. Občas se pohádáte, nicméně vaše konflikty nejsou nikterak vážné a váš vztah nenabourávají. Před nějakým časem se o vás nicméně začala ucházet dívka jiná, která je vám velice sympatická. Často jste se spolu bavili a byli jste spolu na jedné večeři. Tato dívka vám připadá krásná, inteligentní, upřímná, se smyslem pro humor, nezávislá, ale také tichá a někdy nerozhodná. Nyní tedy přemýšlíte, s kterou dívkou být. Rozejdete se s dívkou stávající a začnete chodit s dívkou druhou?

8. Představte si hypotetickou situaci, kdy jste ve vztahu s chlapcem. Tento chlapec je hezký, vážný, chytrý, kreativní, tolerantní, přátelský, ale také úzkostný a pesimistický. Máte některé společné zájmy. Chodíte sportovat a bavíte se o filmech a muzice. Nedávno jste spolu také strávili víkend na pronajaté chatě. Občas se pohádáte, nicméně vaše konflikty nejsou nikterak vážné a váš vztah nenabourávají. Před nějakým časem se o vás nicméně začal ucházet chlapec jiný, který je vám velice sympatický. Často jste se spolu bavili a byli jste spolu na jedné večeři. Tento chlapec vám připadá krásný, inteligentní, upřímný, se smyslem pro humor, nezávislý, ale také tichý a někdy nerozhodný. Nyní tedy přemýšlíte, s kterým chlapcem být. Vyměníte vašeho stávajícího chlapce za chlapce druhého?

9. Představte si, že jste byla ve vztahu s chlapcem a protože ten se přestěhoval do ciziny, dohodli jste se, že vztah ukončíte s tím, že vztah na dálku není perspektivní. Protože jste jako partnerka atraktivní, začnou se o vás po určité době ucházet dva jiní chlapci. Váš předchozí chlapec jim byl v mnohém podobný, nicméně všichni tři se výrazněji liší v přívětivosti a fyzické přitažlivosti. Váš předchozí chlapec byl často konfliktní, ale nádherný. První z chlapců, který se o vás uchází je příjemný a průměrně hezký, druhý chlapec je občas konfliktní a hezký. Protože se cítíte osamocena a oba chlapci vám připadají jako kvalitní partneři, je třeba, abyste se pro jednoho z nich rozhodla. Pro kterého se rozhodnete?

10. Představte si hypotetickou situaci, kdy jste ve vztahu s chlapcem. Tento chlapec je hezký, vážný, chytrý, kreativní, tolerantní, přátelský, ale také úzkostný a pesimistický. Máte některé společné zájmy. Chodíte sportovat a bavíte se o filmech a muzice. Nedávno jste spolu také strávili víkend na pronajaté chatě. Občas se pohádáte, nicméně vaše konflikty nejsou nikterak vážné a váš vztah nenabourávají. Před nějakým časem se o vás nicméně začal ucházet chlapec jiný, který je vám velice sympatický. Často jste se spolu bavili a byli jste spolu na jedné večeři. Tento chlapec vám připadá krásný, inteligentní, upřímný, se smyslem pro humor, nezávislý, ale také tichý a někdy nerozhodný. Nyní tedy přemýšlíte, s kterým chlapcem být. Rozejdete se s chlapcem stávajícím a začnete chodit s chlapcem druhým?

11. Představte si, že jste byla ve vztahu s chlapcem a protože ten se přestěhoval do ciziny, dohodli jste se, že vztah ukončíte s tím, že vztah na dálku není perspektivní. Protože jste jako partnerka atraktivní, začnou se o vás po určité době ucházet dva jiní chlapci. Váš předchozí chlapec jim byl v mnohém podobný, nicméně všichni tři se výrazněji liší v přívětivosti a fyzické přitažlivosti. Váš předchozí chlapec byl velice příjemný a milý, ale podprůměrně přitažlivý. První z chlapců, který se o vás uchází je příjemný a průměrně hezký, druhý chlapec je občas konfliktní a hezký. Protože se cítíte osamocena a oba chlapci vám připadají jako kvalitní partneři, je třeba, abyste se pro jednoho z nich rozhodla. Pro kterého se rozhodnete?

12. Věk

13. Povolání

C) KLEPNUTÍM NA TLAČÍTKO SPUSŤTE ANALÝZU ZÁVISLOSTI

Analýza Vám řekne, zda má Vaše definice skupiny respondentů nějaký vliv na Vámi vybraný výrok.

Citace

Bahník, Š.Rozhodování v partnerských vztazích (výsledky průzkumu), 2009. Dostupné online na https://rozhodovani-v-partnerskych-vztazich.vyplnto.cz.

Licence Creative Commons   Výsledky průzkumu podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko

Poznámky:
1) Globální procenta se počítají s ohledem na celkový počet respondentů, lokální četnost bere potaz pouze respondenty, kteří danou otázku zodpověděli.
2) U otázek typu "seznam - alespoň jedna" si mohli respondenti zvolit více odpovědí, proto součet procent u jednotlivých odpovědí nemusí dát dohromady 100 %
3) Na povinnou otázku musí respondent zodpovědět pouze v případě, kdy mu je zobrazena. Dotazník může obsahovat skoky mezi otázkami, takže lze na základě určitých odpovědí některé otázky přeskakovat.
4) Tato funkce je zatím v testovacím stadiu a je určena spíše pro zábavu - mějte na paměti, že může zobrazovat i nesmysly. V tomto momentě probíhá pouze automatická analýza dvojic výroků, zavislosti kombinací výroků můžete zatím sledovat pouze prostřednictvím funkce zjišťování závislostí odpovědí.