Vyplňto.cz > Průzkumy > Archiv výsledků > Školení, meetingy

Školení, meetingy

Víte, že... si na Vyplňto.cz můžete zdarma vytvořit vlastní dotazník?

Základní údaje o provedeném průzkumu

Autor průzkumu:Liliana Krausová
Šetření:04. 05. 2014 - 11. 05. 2014
Počet respondentů:14
Počet otázek (max/průměr):7 / 2.93
Použité ochrany:žádné
Zobrazení otázek:celý dotazník najednou
Návratnost dotazníků:41,7 %
Návratnost dotazníků je dána poměrem vyplněných a zobrazených dotazníků. Jedná se o orientační údaj, který nebere v potaz ty oslovené respondenty, kteří ani nezobrazili úvodní text (neklikli na odkaz na dotazník).
Průměrná doba vyplňování:00.02:46
Stáhnout surová data:XLS XLSX CSV XHTML PDF PDF-kódy
Stáhnout grafy:Všechny grafy
odpovědi & grafy   segmentace   závislosti   zdroje   dotazník   citovat

Úvodní informace zveřejněné respondentům

Pronájem prostor za účelem meetungů, školení   

(dotazník obsahuje 7 otázek)

 Jsme z Výzkumné agentury a rádi bychom se dozvěděli, za jakých podmínek byste byli ochotní pronajmout si naše prostory, a pro jaké účely byste je využili.

 Zajímají nás všechny Vaše upřímné názory – co se Vám líbí, ale i co se Vám nelíbí. Řekněte nám prosím všechno, co Vás napadne – tedy i detaily, které by Vám mohly připadat nedůležité.

 Informace, které nám v dotazníku poskytnete, budou dále uchovány anonymně, bez spojitosti s Vašim jménem.

Odpovědi respondentů

1. Objednáváte/zajišťujete/pomáháte s výběrem prostor k pořádání různých meetingů/školení/workshopů? (ať už soukromě/pracovně/vyjímečně)

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí a podle toho se mu zobrazily další otázky [ANOotázka č. 2, NE → konec dotazníku].

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
ANO750 %50 %  
NE750 %50 %  

Graf

2. Bydlíte/pracujete v Praze či okolí Prahy?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí a podle toho se mu zobrazily další otázky [ANOotázka č. 3, NE → konec dotazníku].

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
ANO457,14 %28,57 %  
NE342,86 %21,43 %  

Graf

3. V jaké firmě pracujete (charakter společnosti, korporace?)?....Jaká je pozice ve Vaší společnosti?...Jak dlouho tam již pracujete?

Povinná otázka, respondent musel napsat odpověď vlastními slovy.

korporace, 8 let, asistentka

Sluzby- automobilovy prumysl/ human resources manager/ 6 let

Studentska neziskova organizace - drive jsem pusobil jako prezident - pracoval jsem tam 4 roky

Zemědělství, laborant, 3 roky

4. Využivá Vaše společnost pronájem nějakých prostor?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí nebo napsat odpověď vlastními slovy.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
ANO375 %21,43 %  
Pouze když se jede na školení125 %7,14 %  

Graf

5. Pro jaké účely a aktivity je využíváte (I prostory ve své společnosti)?....Pokud ano, jakým způsobem je vyhledáváte?...Jaká jsou Vaše kritéria a očekávání při rozhodování?

Povinná otázka, respondent musel napsat odpověď vlastními slovy.

Meetingy/ skoleni/ workshopy/ dle lokace, prostor / misto,velikost, catering, technicke vybaveni

Pro prezentace zahranicnim studentum, konani welcome dinners (prednaska+raut) pro zvlastni projekty atd.

předem nasmlouvané hotely

Školení laborantek. Musí se vejít do rozpočtu, musí tam být možnost ubytování v okolí hrad/zámek, apod. kam se může jít na výlet.

6. Jak často měníte již využívané prostory, popř. jste ochotni je měnit?Kdy?...Jaké prostory využíváte v současnosti ? (Konkrétní místa)...Jakým způsobem se do databáze přidává nový prostor? Kdo o tom rozhoduje?

Povinná otázka, respondent musel napsat odpověď vlastními slovy.

dvakrat rocne, pokud vyhovuji nasim podminkam, tak je nemenime. Courtyard by Mariott hotel Airport Prague, golf hotel praha, jine hotely v centru Praha. Rozhoduji o tom ja a muj nadrizeny - generalni reditel firmy. Seminare organizujeme pro vedouci pracovniky I ostastni zamestnance.

Návrh kam jet, může podat kterákoli z laborantek. Ideálně na půl cesty mezi Brnem a Prahou (aby to z obou poboček bylo přibližně stejně daleko). Každý rok se pronajímá jiné místo.

Rozhoduje o tom ten, kdo je poveren. Doporucena mista jsou - prostory VSE, HUB Praha

vybírámě asi ze čtyř variant

7. Nyní si prosím prohlédněte prostory agentury Insiqua na webové stránce: http://www.insiqua.com/fotogalerie.php ...Využili byste k pronájmu místnosti IQ centra na základě této nabídky (foto, web)?...K čemu konkrétně byste ji využili (aktivity, pracovní/osobní?, meetingy, semináře, workshopy)?...Jaké vybavení a servis byste zde očekávali?...Za jakou cenu jste zvyklí pronajímat prostory podobného typu?...Zaujala Váš celkové naše nabídka a byli byste ochotni ji využít (co chybí nebo co nevyhovuje?)

http://www.insiqua.com/fotogalerie.php

Povinná otázka, respondent musel napsat odpověď vlastními slovy.

- Spise bych nevyuzival, prostory se mi zdaji mene pro nasi potrebu (prumerna navstevnost nasich prezentaci okolo 30 lidi) - Dalo by se vyuzit pro interni skoleni, mensi skupiny lidi do 10 clenu - Ocekaval bych slevu pro neziskovou organizaci a rad bych se vesel pod cenu 600 Kc za hodinu pronajmu stredne velke mistnosti - Nabidka me tolik nezaujala

asi jiný standard než je běžné v naší firmě

Na fotografiích to vypadá hezky. Bohužel místo nesplňuje požadavky na ubytování (zdá se) a dle fotografií to nevypadá, že by se do jedné přednáškové místnosti vešlo 30 lidí. I to, že sídlíte v Praze je pro nás nepraktické (jak jsem psala výše, místo musí být na půl cesty mezi Prahou a Brnem).

Po prvni prezentaci Vasi nabidky, bych mela zajem o osobni schuzku a dalsi informace.ceny jsou ruzne, odviji se od nasich pozadavku na zazemi.

SEGMENTACE RESPONDENTŮ A OVĚŘOVÁNÍ HYPOTÉZ BETA

Pomocí tohoto nástroje můžete získat přepočítané výsledky pro jednotlivé segmenty respondentů a zjistit, zda se odpovědi určitého segmentu respondentů liší od „průměrného” respondenta. Funkce je v tomto momentě v testovacím režimu a zcela bez záruky, nepoužívejte ji jako jedinou metodu pro vyhodnocení hypotéz!

Metodická část této funkce se teprve připravuje, časem přibude podpora také pro chybějící typy otázek. V případě, že objevíte nějakou chybu, neváhejte mě kontaktovat.

Segmentační otázka č. 1
Segmentační otázka č. 2
Segmentační otázka č. 3

Analýza zajímavých souvislostí a závislostí (DZD)5

Tento dotazník byl vyhodnocen jako nevhodný pro úlohu DZD (s největší pravdědpodobností jej zodpovědělo příliš málo respondentů).

Zdroje respondentů

Níže uvedený seznam obsahuje odkazy na nejvýznamnější stránky, ze kterých přišli respondenti (dle refereru):

Z bezpečnostních důvodů nejsou zobrazeny kompletní adresy, ze kterých uživatelé přišli, ani minoritní zdroje respondentů. V případě následování odkazu z outlooku, icq nebo použití firewallu obvykle není možné zdroj zjistit. Jedná se o statistiku návštěvnosti dotazníku, nikoli jeho úspěšného odeslání (z různých zdrojů mohla být úspěšnost vyplnění dotazníku různá). Údaje tedy mohou sloužit pouze pro velmi hrubou orientaci.

Citace

Krausová, L.Školení, meetingy (výsledky průzkumu), 2014. Dostupné online na https://skoleni-meetingy.vyplnto.cz.

Licence Creative Commons   Výsledky průzkumu podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko

Poznámky:
1) Globální procenta se počítají s ohledem na celkový počet respondentů, lokální četnost bere potaz pouze respondenty, kteří danou otázku zodpověděli.
2) U otázek typu "seznam - alespoň jedna" si mohli respondenti zvolit více odpovědí, proto součet procent u jednotlivých odpovědí nemusí dát dohromady 100 %
3) Na povinnou otázku musí respondent zodpovědět pouze v případě, kdy mu je zobrazena. Dotazník může obsahovat skoky mezi otázkami, takže lze na základě určitých odpovědí některé otázky přeskakovat.
4) Tato funkce je zatím v testovacím stadiu a je určena spíše pro zábavu - mějte na paměti, že může zobrazovat i nesmysly. V tomto momentě probíhá pouze automatická analýza dvojic výroků, zavislosti kombinací výroků můžete zatím sledovat pouze prostřednictvím funkce zjišťování závislostí odpovědí.