Vyplňto.cz > Průzkumy > Archiv výsledků > Ubytovací stipendium

Ubytovací stipendium

Víte, že... si na Vyplňto.cz můžete zdarma vytvořit vlastní dotazník?

Základní údaje o provedeném průzkumu

Autor průzkumu:Vojtěch Burkert
Šetření:05. 04. 2011 - 12. 04. 2011
Počet respondentů:49
Počet otázek (max/průměr):3 / 2.18
Použité ochrany:žádné
Zobrazení otázek:celý dotazník najednou
Návratnost dotazníků:74,6 %
Návratnost dotazníků je dána poměrem vyplněných a zobrazených dotazníků. Jedná se o orientační údaj, který nebere v potaz ty oslovené respondenty, kteří ani nezobrazili úvodní text (neklikli na odkaz na dotazník).
Průměrná doba vyplňování:00.02:09
Stáhnout surová data:XLS XLSX CSV XHTML PDF PDF-kódy
Stáhnout grafy:Všechny grafy
odpovědi & grafy   segmentace   závislosti   zdroje   dotazník   citovat

Úvodní informace zveřejněné respondentům

Pomocí tohoto dotazníku bych chtěl zjistit, jak studenti VŠ využívají své ubytovací stipendium. Pokud nepobíráte ubytovací stipendium, v rámci relevantnosti výzkumu prosím dotazník nevyplňujte...

Odpovědi respondentů

1. Vědí vaši rodiče o tom, že dostáváte ubytovací stipendium?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
ANO.4285,71 %85,71 %  
NE.714,29 %14,29 %  

Graf

2. Na co využíváte ubytovací stipendium?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Kompenzuji jimi deficit vlastního rozpočtu.1632,65 %32,65 %  
Platím z něj nezbytnosti jako potraviny, atd.1224,49 %24,49 %  
Pomáhá mi financovat bydlení (na koleji či privátě).1224,49 %24,49 %  
Je to pro mne krásné kapesné, které neovlivňuje moje ubytování.510,2 %10,2 %  
Dělím se o něj s rodiči; následně peníze samostatně utratíme.36,12 %6,12 %  
Na něco jiného.12,04 %2,04 %  

Graf

3. Uvítal bych vaše komentáře, protože samozřejmě tento dotazník nemůže postihnout všechny možnosti, jak lze stipendium použít...

Nepovinná otázka, respondent mohl napsat odpověď vlastními slovy.

dostáváme ho půročně - takže před vánocema na dárky :)

je to k ničemu, protože peníze na ubytování dostanu zpětně až už jsem ubytování musel zaplatit. Takže je to takový dobrý bonus.

Stipendium dostávám a naši o tom vědí. Financuji si z toho dopravu, protože dojíždím. Ale dostávám i kapesné (to se snížilo o částku ze stipendia) a ještě chodím na brigády, abych rodičům finančně pomohla a nebyla "na obtíž".

stipendium chodí na účet rodičům, nakládají s ním podle svého. Když jsem byla ještě na koleji, platili mi z něj ubytování. Tento semsetr už ale nemám rozvrh, bydlím doma a ubytovací stipendium rodičům zůstalo.

Stipendium je pro mě velmi nutnou finanční injekcí, přispívá mi částí na kolejné a částí na potraviny na koleji. Líbí se mi systém přidělení stipendií za tři měsíce ale špatná informovanost kdy je stipendium přiděleno. Chybí propagace, nalezení přesného datumu je složité a těžké. Stipentium bym ohlo být vyšší ale záleží na možnostech školy.

Stipendium je vyuzito na financovani zivota s pritelem :o)

Ubytovacie štipko ma vždy poteší, aj keď nie je obzvlášť vysoké, ale lepšie ako nič. Putuje na bankový účet a stade na ubytovanie, potraviny, oblečenie... čo je proste v danej chvíli najdôležitejšie.

Upřímně,stipendium na vš je v dnešní době tak nízké oproti nákladům na bydlení, jídlo apod., že si nedokážu představit, že by se o něj ještě někdo dělil s rodiči, pokud chodí jemu..

Zaškrtnutá možnost mi vyhovuje nejvíce.

SEGMENTACE RESPONDENTŮ A OVĚŘOVÁNÍ HYPOTÉZ BETA

Pomocí tohoto nástroje můžete získat přepočítané výsledky pro jednotlivé segmenty respondentů a zjistit, zda se odpovědi určitého segmentu respondentů liší od „průměrného” respondenta. Funkce je v tomto momentě v testovacím režimu a zcela bez záruky, nepoužívejte ji jako jedinou metodu pro vyhodnocení hypotéz!

Metodická část této funkce se teprve připravuje, časem přibude podpora také pro chybějící typy otázek. V případě, že objevíte nějakou chybu, neváhejte mě kontaktovat.

Segmentační otázka č. 1
Segmentační otázka č. 2
Segmentační otázka č. 3

Analýza zajímavých souvislostí a závislostí (DZD)5

Tento dotazník byl vyhodnocen jako nevhodný pro úlohu DZD (s největší pravdědpodobností jej zodpovědělo příliš málo respondentů).

Zdroje respondentů

Níže uvedený seznam obsahuje odkazy na nejvýznamnější stránky, ze kterých přišli respondenti (dle refereru):

Z bezpečnostních důvodů nejsou zobrazeny kompletní adresy, ze kterých uživatelé přišli, ani minoritní zdroje respondentů. V případě následování odkazu z outlooku, icq nebo použití firewallu obvykle není možné zdroj zjistit. Jedná se o statistiku návštěvnosti dotazníku, nikoli jeho úspěšného odeslání (z různých zdrojů mohla být úspěšnost vyplnění dotazníku různá). Údaje tedy mohou sloužit pouze pro velmi hrubou orientaci.

Citace

Burkert, V.Ubytovací stipendium (výsledky průzkumu), 2011. Dostupné online na https://ubytovaci-stipendium.vyplnto.cz.

Licence Creative Commons   Výsledky průzkumu podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko

Poznámky:
1) Globální procenta se počítají s ohledem na celkový počet respondentů, lokální četnost bere potaz pouze respondenty, kteří danou otázku zodpověděli.
2) U otázek typu "seznam - alespoň jedna" si mohli respondenti zvolit více odpovědí, proto součet procent u jednotlivých odpovědí nemusí dát dohromady 100 %
3) Na povinnou otázku musí respondent zodpovědět pouze v případě, kdy mu je zobrazena. Dotazník může obsahovat skoky mezi otázkami, takže lze na základě určitých odpovědí některé otázky přeskakovat.
4) Tato funkce je zatím v testovacím stadiu a je určena spíše pro zábavu - mějte na paměti, že může zobrazovat i nesmysly. V tomto momentě probíhá pouze automatická analýza dvojic výroků, zavislosti kombinací výroků můžete zatím sledovat pouze prostřednictvím funkce zjišťování závislostí odpovědí.