Vyplňto.cz > Průzkumy > Archiv výsledků > Vliv panenky Barbie na PPP

Vliv panenky Barbie na PPP

Základní údaje o provedeném průzkumu

Autor průzkumu:Martina Váhalová
Šetření:16. 08. 2012 - 14. 09. 2012
Počet respondentů:249
Počet otázek (max/průměr):5 / 5
Použité ochrany:žádné
Zobrazení otázek:celý dotazník najednou
Návratnost dotazníků:89 %
Návratnost dotazníků je dána poměrem vyplněných a zobrazených dotazníků. Jedná se o orientační údaj, který nebere v potaz ty oslovené respondenty, kteří ani nezobrazili úvodní text (neklikli na odkaz na dotazník).
Průměrná doba vyplňování:00.00:22
Stáhnout surová data:XLS XLSX CSV XHTML PDF-1 PDF-2 PDF-3 PDF-kódy
Stáhnout grafy:Všechny grafy
odpovědi & grafy   segmentace     zdroje   dotazník   citovat

Úvodní informace zveřejněné respondentům

 V rámci své práce jsem narazila na zajímavé názory a teze o návaznosti dětské panenky Barbie a poruchami přijmu potravy, Cílem je zjistit obecné mínění. 

Odpovědi respondentů

1. Ovlivnil Vás v dětství trend panenky Barbie?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Ne13855,42 %55,42 %  
Ano 11144,58 %44,58 %  

Graf

2. Měli jste někdy vlastní panenku Barbie?

Povinná otázka, respondent se musel rozhodnout mezi odpověďmi „ano” a „ne”.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
ano18473,9 %73,9 %  
ne6526,1 %26,1 %  

Graf

3. Jste žena?

Povinná otázka, respondent se musel rozhodnout mezi odpověďmi „ano” a „ne”.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
ano22590,36 %90,36 %  
ne249,64 %9,64 %  

Graf

4. Zdají se Vám tyto panenky příliš hubené?

Povinná otázka, respondent se musel rozhodnout mezi odpověďmi „ano” a „ne”.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
ano16465,86 %65,86 %  
ne8534,14 %34,14 %  

Graf

5. V roli rodiče: Koupili byste svému dítěti tuto panenku?

Povinná otázka, respondent se musel rozhodnout mezi odpověďmi „ano” a „ne”.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
ano19076,31 %76,31 %  
ne5923,69 %23,69 %  

Graf

SEGMENTACE RESPONDENTŮ A OVĚŘOVÁNÍ HYPOTÉZ BETA

Pomocí tohoto nástroje můžete získat přepočítané výsledky pro jednotlivé segmenty respondentů a zjistit, zda se odpovědi určitého segmentu respondentů liší od „průměrného” respondenta. Funkce je v tomto momentě v testovacím režimu a zcela bez záruky, nepoužívejte ji jako jedinou metodu pro vyhodnocení hypotéz!

Metodická část této funkce se teprve připravuje, časem přibude podpora také pro chybějící typy otázek. V případě, že objevíte nějakou chybu, neváhejte mě kontaktovat.

Segmentační otázka č. 1
Segmentační otázka č. 2
Segmentační otázka č. 3

Citace

Váhalová , M.Vliv panenky Barbie na PPP (výsledky průzkumu), 2012. Dostupné online na https://vliv-panenky-barbie-na-ppp.vyplnto.cz.

Licence Creative Commons   Výsledky průzkumu podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko

Poznámky:
1) Globální procenta se počítají s ohledem na celkový počet respondentů, lokální četnost bere potaz pouze respondenty, kteří danou otázku zodpověděli.
2) U otázek typu "seznam - alespoň jedna" si mohli respondenti zvolit více odpovědí, proto součet procent u jednotlivých odpovědí nemusí dát dohromady 100 %
3) Na povinnou otázku musí respondent zodpovědět pouze v případě, kdy mu je zobrazena. Dotazník může obsahovat skoky mezi otázkami, takže lze na základě určitých odpovědí některé otázky přeskakovat.