Vyplňto.cz > Průzkumy > Archiv výsledků > Využití lokality Kaolínka Tvršice

Využití lokality Kaolínka Tvršice

Základní údaje o provedeném průzkumu

Autor průzkumu:Vladimír Libich
Šetření:17. 03. 2021 - 31. 05. 2021
Počet respondentů:5
Počet otázek (max/průměr):1 / 1
Použité ochrany:žádné
Zobrazení otázek:celý dotazník najednou
Návratnost dotazníků:nelze zjistit
Návratnost dotazníků je dána poměrem vyplněných a zobrazených dotazníků. Jedná se o orientační údaj, který nebere v potaz ty oslovené respondenty, kteří ani nezobrazili úvodní text (neklikli na odkaz na dotazník).
Průměrná doba vyplňování:00.00:13
Stáhnout surová data:XLS XLSX CSV XHTML PDF PDF-kódy
Stáhnout grafy:Všechny grafy
odpovědi & grafy   segmentace   závislosti   zdroje   dotazník   citovat

Úvodní informace zveřejněné respondentům

Anketa je určena pro obyvatele Staňkovic,Tvršic a Selibic,kteří by se měli vyjádřit k využití zanedbané lokality v katastrech svých obcí.

Lokalita Kaolínka Tvršice má šanci být vybrána pro vybudování zahradně-krajinářského komplexu , jehož hlavním smyslem je memento válek a vzdělávání.

Doprovodné  akce však  mohou zahrnovat rekonstrukce cest ,cyklotras, revitalizaci zeleně,vodních toků , rybníčků ,vybudování kulturního stánku, dětských hřišť, občerstvení atd .

Lokalita ,kde je dnes opuštěný důl, zbořeníště kravína,černé skládky a úhor by tak mohla doznat bez nákladů pro obec smysluplných změn.

 Bližší informace najdete na stránkách obce www.stankovice.cz ,případné dotazy vám zodpoví některý z kontaktů zde uvedených.

 

Odpovědi respondentů

1. Souhlasíte s využítím lokality Kaolínka Tvršice pro projekt zahradně – krajinářského komplexu Memoria! ?.

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
spíše NE240 %40 %  
ANO120 %20 %  
spíše ANO120 %20 %  
NE120 %20 %  

Graf

SEGMENTACE RESPONDENTŮ A OVĚŘOVÁNÍ HYPOTÉZ BETA

Pomocí tohoto nástroje můžete získat přepočítané výsledky pro jednotlivé segmenty respondentů a zjistit, zda se odpovědi určitého segmentu respondentů liší od „průměrného” respondenta. Funkce je v tomto momentě v testovacím režimu a zcela bez záruky, nepoužívejte ji jako jedinou metodu pro vyhodnocení hypotéz!

Metodická část této funkce se teprve připravuje, časem přibude podpora také pro chybějící typy otázek. V případě, že objevíte nějakou chybu, neváhejte mě kontaktovat.

Segmentační otázka č. 1
Segmentační otázka č. 2
Segmentační otázka č. 3

Analýza zajímavých souvislostí a závislostí (DZD)5

Tento dotazník byl vyhodnocen jako nevhodný pro úlohu DZD (s největší pravdědpodobností jej zodpovědělo příliš málo respondentů).

Citace

Libich, V.Využití lokality Kaolínka Tvršice (výsledky průzkumu), 2021. Dostupné online na https://vyuziti-lokality-kaolinka-tv.vyplnto.cz.

Licence Creative Commons   Výsledky průzkumu podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko

Poznámky:
1) Globální procenta se počítají s ohledem na celkový počet respondentů, lokální četnost bere potaz pouze respondenty, kteří danou otázku zodpověděli.
2) U otázek typu "seznam - alespoň jedna" si mohli respondenti zvolit více odpovědí, proto součet procent u jednotlivých odpovědí nemusí dát dohromady 100 %
3) Na povinnou otázku musí respondent zodpovědět pouze v případě, kdy mu je zobrazena. Dotazník může obsahovat skoky mezi otázkami, takže lze na základě určitých odpovědí některé otázky přeskakovat.
4) Tato funkce je zatím v testovacím stadiu a je určena spíše pro zábavu - mějte na paměti, že může zobrazovat i nesmysly. V tomto momentě probíhá pouze automatická analýza dvojic výroků, zavislosti kombinací výroků můžete zatím sledovat pouze prostřednictvím funkce zjišťování závislostí odpovědí.