Vyplňto.cz > Průzkumy > Archiv výsledků > Zájem o čajovnu se zdravou výživou, zameření na maminky-Jihlava a okol

Zájem o čajovnu se zdravou výživou, zameření na maminky-Jihlava a okol

Víte, že... si na Vyplňto.cz můžete zdarma vytvořit vlastní dotazník?

Základní údaje o provedeném průzkumu

Autor průzkumu:Jana Kloudová
Šetření:07. 07. 2013 - 14. 07. 2013
Počet respondentů:20
Počet otázek (max/průměr):5 / 3.6
Použité ochrany:žádné
Zobrazení otázek:po jedné otázce
Návratnost dotazníků:93,8 %
Návratnost dotazníků je dána poměrem vyplněných a zobrazených dotazníků. Jedná se o orientační údaj, který nebere v potaz ty oslovené respondenty, kteří ani nezobrazili úvodní text (neklikli na odkaz na dotazník).
Průměrná doba vyplňování:00.00:30
Stáhnout surová data:XLS XLSX CSV XHTML PDF PDF-kódy
Stáhnout grafy:Všechny grafy
odpovědi & grafy   segmentace   závislosti   zdroje   dotazník   citovat

Úvodní informace zveřejněné respondentům

Krásný den

Ráda bych otevřela čajovnu spolu se zdravou výživou. Jsem vystudovaná porodní asistentka, a tak bych v čajovně ráda pořádala různá sezení s těhotnými maminkami i s maminkami po porodu, které mají nějaká trápení, starosti, či si potřebují ,,jen" popovídat :) Tímto dotazníkem bych chtěla zjistit, zda by byl vůbec zájem o takovýto projekt. Čajovna by sloužila celé široké veřejnosti a na takováto sezení by byly vyhrazeny nějaké časy dle domluvy :) Ráda bych ji otevřela přímo v Jihlavě a nebo v Třešti (16 km od Jihlavy).

Byla by také možnost zde nakoupit např. potřeby pro aromaterapii, čaje pro těhotné a kojící, a spousta dalších věcí dle poptávky :)

Pokud víte o někom, kdo by mi mohl nějak pomoci-ať už finančně,vybavením nebo cennými radami, .... určitě se mi prosím ozvěte. Budoucí i stávající maminky potřebují podporu a pochopení, mít místo, kde si můžou povídat mezi sebou a zároveň se i zeptat na cokoli porodní asistentky :)

Cokoli by vás zajímalo, pište na rasataka@seznam.cz

 

Všem děkuji a přeji krásný den :)

Odpovědi respondentů

1. Měl/a byste zájem o novou čajovnu v Jihlavě nebo v Třešti? (čaje by objednával muž, který s čaji pracuje několik let a vyzná se v kvalitě)

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí a podle toho se mu zobrazily další otázky [Jihlavaotázka č. 2, Třešťotázka č. 2, Nemám zájem → konec dotazníku].

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
Jihlava1365 %65 %  
Nemám zájem735 %35 %  

Graf

2. Měl/a byste zájem, aby při čajovně fungovala také zdravá výživa (např.prodej celozrných těstovin, kuskus,mouky,...)?

Povinná otázka, respondent se musel rozhodnout mezi odpověďmi „ano”, „nevím” a „ne”.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
ano1184,62 %55 %  
ne215,38 %10 %  

Graf

3. Měl/a byste zájem, aby bylo možné zakoupit potřeby pro těhotné a kojící ženy? (aromaterapie, čaje, látkové plenky, kosmetika,...)

Povinná otázka, respondent se musel rozhodnout mezi odpověďmi „ano”, „nevím” a „ne”.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
ano861,54 %40 %  
nevím323,08 %15 %  
ne215,38 %10 %  

Graf

4. Měla byste zájem, aby v čajovně probíhaly sezení s ostatními maminkami, povídání si o vašich starostech, a byla přítomna porodní asistentka? (čajovna by v tu dobu byla vyhrazena pouze pro tento účel)

Nepovinná otázka, respondent se mohl rozhodnout mezi odpověďmi „ano”, „nevím” a „ne”.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
ano969,23 %45 %  
nevím215,38 %10 %  
ne215,38 %10 %  

Graf

5. Uvítali byste v čajovně dětský koutek?

Nepovinná otázka, respondent se mohl rozhodnout mezi odpověďmi „ano”, „nevím” a „ne”.

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
ano1076,92 %50 %  
ne215,38 %10 %  
nevím17,69 %5 %  

Graf

SEGMENTACE RESPONDENTŮ A OVĚŘOVÁNÍ HYPOTÉZ BETA

Pomocí tohoto nástroje můžete získat přepočítané výsledky pro jednotlivé segmenty respondentů a zjistit, zda se odpovědi určitého segmentu respondentů liší od „průměrného” respondenta. Funkce je v tomto momentě v testovacím režimu a zcela bez záruky, nepoužívejte ji jako jedinou metodu pro vyhodnocení hypotéz!

Metodická část této funkce se teprve připravuje, časem přibude podpora také pro chybějící typy otázek. V případě, že objevíte nějakou chybu, neváhejte mě kontaktovat.

Segmentační otázka č. 1
Segmentační otázka č. 2
Segmentační otázka č. 3

Analýza zajímavých souvislostí a závislostí (DZD)5

Tento dotazník byl vyhodnocen jako nevhodný pro úlohu DZD (s největší pravdědpodobností jej zodpovědělo příliš málo respondentů).

Zdroje respondentů

Níže uvedený seznam obsahuje odkazy na nejvýznamnější stránky, ze kterých přišli respondenti (dle refereru):

  • nezjištěno (74,5 %)

Z bezpečnostních důvodů nejsou zobrazeny kompletní adresy, ze kterých uživatelé přišli, ani minoritní zdroje respondentů. V případě následování odkazu z outlooku, icq nebo použití firewallu obvykle není možné zdroj zjistit. Jedná se o statistiku návštěvnosti dotazníku, nikoli jeho úspěšného odeslání (z různých zdrojů mohla být úspěšnost vyplnění dotazníku různá). Údaje tedy mohou sloužit pouze pro velmi hrubou orientaci.

Citace

Kloudová, J.Zájem o čajovnu se zdravou výživou, zameření na maminky-Jihlava a okol (výsledky průzkumu), 2013. Dostupné online na https://zajem-o-cajovnu-se-zdravou.vyplnto.cz.

Licence Creative Commons   Výsledky průzkumu podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko

Poznámky:
1) Globální procenta se počítají s ohledem na celkový počet respondentů, lokální četnost bere potaz pouze respondenty, kteří danou otázku zodpověděli.
2) U otázek typu "seznam - alespoň jedna" si mohli respondenti zvolit více odpovědí, proto součet procent u jednotlivých odpovědí nemusí dát dohromady 100 %
3) Na povinnou otázku musí respondent zodpovědět pouze v případě, kdy mu je zobrazena. Dotazník může obsahovat skoky mezi otázkami, takže lze na základě určitých odpovědí některé otázky přeskakovat.
4) Tato funkce je zatím v testovacím stadiu a je určena spíše pro zábavu - mějte na paměti, že může zobrazovat i nesmysly. V tomto momentě probíhá pouze automatická analýza dvojic výroků, zavislosti kombinací výroků můžete zatím sledovat pouze prostřednictvím funkce zjišťování závislostí odpovědí.