Vyplňto.cz > Průzkumy > Archiv výsledků > zdravie bezpečnosť spokojnosť

zdravie bezpečnosť spokojnosť

Víte, že... si na Vyplňto.cz můžete zdarma vytvořit vlastní dotazník?

Základní údaje o provedeném průzkumu

Autor průzkumu:Lenka Gáliková
Šetření:05. 05. 2019 - 05. 05. 2019
Počet respondentů:8
Počet otázek (max/průměr):6 / 5.13
Použité ochrany:žádné
Zobrazení otázek:celý dotazník najednou
Návratnost dotazníků:nelze zjistit
Návratnost dotazníků je dána poměrem vyplněných a zobrazených dotazníků. Jedná se o orientační údaj, který nebere v potaz ty oslovené respondenty, kteří ani nezobrazili úvodní text (neklikli na odkaz na dotazník).
Průměrná doba vyplňování:00.02:05
Stáhnout surová data:XLS XLSX CSV XHTML PDF PDF-kódy
Stáhnout grafy:Všechny grafy
odpovědi & grafy   segmentace   závislosti   zdroje   dotazník   citovat

Úvodní informace zveřejněné respondentům

Dobrý deň prajem, 

vítam Vás pri návšteve online dotazníka ktorý je zostavený za účelom semestrálnej práce, na tému Zdravotná a bezpečnostná aplikácia pre SmartFon. Cieľ tohto dotazníka je získať informácie o potenciále mojej projektovej aplikácie. Budem vďačná za reakcie od každého respodenta, ktorý bude mať záujem si mojej kritéria pozrieť a reagovať na ne. 

Odpovědi respondentů

1. Vlastníte SmartFon?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí a podle toho se mu zobrazily další otázky [ánootázka č. 2, nie, nepotrebujem to → konec dotazníku, neviem čo to je → konec dotazníku].

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
nie, nepotrebujem to337,5 %37,5 %  
neviem čo to je337,5 %37,5 %  
áno225 %25 %  

Graf

2. Mám zdravotné obmedzenia?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí a podle toho se mu zobrazily další otázky [mám zdravotné ťažkosti ale zatiaľ ma neobmedzujúotázka č. 3, nie, nemám → konec dotazníku, trpím ochorením ktoré ma čiastočne obmedzujeotázka č. 3].

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
mám zdravotné ťažkosti ale zatiaľ ma neobmedzujú450 %50 %  
trpím ochorením ktoré ma čiastočne obmedzuje337,5 %37,5 %  
nie, nemám112,5 %12,5 %  

Graf

3. Máte skúsenosti s volaním na tel. linku s číslom 112,155,158 ?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí a podle toho se mu zobrazily další otázky [áno, nedá sa dovolaťotázka č. 4, áno, ale komunikácia bola zmatočnáotázka č. 4, áno, dlho som čakal kým prišiel zásahotázka č. 4].

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
áno, dlho som čakal kým prišiel zásah562,5 %62,5 %  
áno, nedá sa dovolať225 %25 %  
áno, ale komunikácia bola zmatočná112,5 %12,5 %  

Graf

4. Je fajn, zatiaľ čo čakáte na linke čisla 155,158,112 abý Vás zatiaľ lokalizovali?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí a podle toho se mu zobrazily další otázky [áno je to fajn, zjednoduší to situáciuotázka č. 5, nie, neverím tomu → konec dotazníku, nápad je to fajn ale nemám s tým skúsenosťotázka č. 5].

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
áno je to fajn, zjednoduší to situáciu450 %50 %  
nie, neverím tomu337,5 %37,5 %  
nápad je to fajn ale nemám s tým skúsenosť112,5 %12,5 %  

Graf

5. Pomocou našej aplikácie máte svoj zdravotný záznam stále pri sebe, zdravotná pomoc Vás vie urýchlene lokalizovať a zaslať správu Vášmu blízkemu. Je to pre Vás efektívne?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí a podle toho se mu zobrazily další otázky [nie, komplikované → konec dotazníku, áno, zdá sa mi to veľmi zaujímavé a užitočnéotázka č. 6, áno, mám o to záujemotázka č. 6].

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
áno, mám o to záujem337,5 %37,5 %  
áno, zdá sa mi to veľmi zaujímavé a užitočné337,5 %37,5 %  
nie, komplikované225 %25 %  

Graf

6. Stačí navštíviť svojho lekára ktorý Vám o tom povie viac a poskytne Vám 20% zľavu pri preventívnej prehliadke, je to podla Vás zaujímavé?

Povinná otázka, respondent musel zvolit jednu z nabízených odpovědí a podle toho se mu zobrazily další otázky [áno, konečne nejaká zľava, idem do toho! → konec dotazníku, budem sa informovať ďakujem. → konec dotazníku, nie je to zlý nápad ale zatiaľ to nepotrebujem. → konec dotazníku].

OdpověďPočetLokálně %Globálně %Akce
áno, konečne nejaká zľava, idem do toho!1100 %12,5 %  

Graf

SEGMENTACE RESPONDENTŮ A OVĚŘOVÁNÍ HYPOTÉZ BETA

Pomocí tohoto nástroje můžete získat přepočítané výsledky pro jednotlivé segmenty respondentů a zjistit, zda se odpovědi určitého segmentu respondentů liší od „průměrného” respondenta. Funkce je v tomto momentě v testovacím režimu a zcela bez záruky, nepoužívejte ji jako jedinou metodu pro vyhodnocení hypotéz!

Metodická část této funkce se teprve připravuje, časem přibude podpora také pro chybějící typy otázek. V případě, že objevíte nějakou chybu, neváhejte mě kontaktovat.

Segmentační otázka č. 1
Segmentační otázka č. 2
Segmentační otázka č. 3

Analýza zajímavých souvislostí a závislostí (DZD)5

Tento dotazník byl vyhodnocen jako nevhodný pro úlohu DZD (s největší pravdědpodobností jej zodpovědělo příliš málo respondentů).

Citace

Gáliková, L.zdravie bezpečnosť spokojnosť (výsledky průzkumu), 2019. Dostupné online na https://zdravie-bezpecnost-spokojnos.vyplnto.cz.

Licence Creative Commons   Výsledky průzkumu podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko

Poznámky:
1) Globální procenta se počítají s ohledem na celkový počet respondentů, lokální četnost bere potaz pouze respondenty, kteří danou otázku zodpověděli.
2) U otázek typu "seznam - alespoň jedna" si mohli respondenti zvolit více odpovědí, proto součet procent u jednotlivých odpovědí nemusí dát dohromady 100 %
3) Na povinnou otázku musí respondent zodpovědět pouze v případě, kdy mu je zobrazena. Dotazník může obsahovat skoky mezi otázkami, takže lze na základě určitých odpovědí některé otázky přeskakovat.
4) Tato funkce je zatím v testovacím stadiu a je určena spíše pro zábavu - mějte na paměti, že může zobrazovat i nesmysly. V tomto momentě probíhá pouze automatická analýza dvojic výroků, zavislosti kombinací výroků můžete zatím sledovat pouze prostřednictvím funkce zjišťování závislostí odpovědí.