Vyplňto.cz > Průzkumy > Archiv výsledků > Zhodnocení kvality služeb železničních dopravců

Zhodnocení kvality služeb železničních dopravců

Víte, že... si na Vyplňto.cz můžete zdarma vytvořit vlastní dotazník?

Základní údaje o provedeném průzkumu

Autor průzkumu:Michal Ulrich
Šetření:20. 10. 2014 - 07. 11. 2014
Počet respondentů:6
Počet otázek (max/průměr):1 / 1
Použité ochrany:žádné
Zobrazení otázek:celý dotazník najednou
Návratnost dotazníků:nelze zjistit
Návratnost dotazníků je dána poměrem vyplněných a zobrazených dotazníků. Jedná se o orientační údaj, který nebere v potaz ty oslovené respondenty, kteří ani nezobrazili úvodní text (neklikli na odkaz na dotazník).
Průměrná doba vyplňování:00.05:37
Stáhnout surová data:XLS XLSX CSV XHTML PDF PDF-kódy
Stáhnout grafy:Všechny grafy
odpovědi & grafy   segmentace   závislosti   zdroje   dotazník   citovat

Úvodní informace zveřejněné respondentům

Prosíme o vyplnění dotázníku. Dotazník je určen pro školní účely.

Odpovědi respondentů

1. Napište prosím 10 požadavků na služby Českých drah, a ohodnoťte, jak je který požadavek pro vás důležitý? (méně důležitý=1, středně důležitý=3, velmi důležitý=9)

Povinná otázka, respondent musel napsat odpověď vlastními slovy.

1-včasnost 2- kvalita služeb (funkční wc, zásuvky v nových vagonech) 3-u nás konkrétně lepší používání šraněk - 20minut před a po průjezdu vlaku, je opravdu tvrdě mimo dnešní uspěchanou dobu 4-dále u nás je dost nepříjemná paní :( 5-není možné opravit koleje jednou pořádně na např 5let, než to opravovat každý rok?

Cena jízdného - 9, pohodlí - 3, dodržování jízd. řádu - 9, vybavenost vagónů - 3, čistota - 9, možnost wifi připojení - 3, vstřícnost zaměstnanců při koupi jízdného - 1, chování průvodčího - 1, přítomnost jídelního vozu - 3, čistota na nádražích - 1

Čistota 9, dochvilnost 9, nižší ceny 9,

Napsat 10 požadavků a ohodnotit je? Co je to za blbý dotazník? To se určitě každému chce no...

rychlost 10 spolehlivost 10 čistota 10 komfort 10 plác 10 plác 2 WC 10

Tak nejdůležitější je mohutnost sítě a frekvence spojení, nerad bych situaci jako v Irsku, kde v případě autobusové sítě (o vlakové hvězdici se nedá moc hovořit), když už náhodou někde spojení je, tak třeba jen jednou týdně. K tomu ale asi vpouštění dalších dopravců pouze na pár nejvýnosnějších tratí směřuje, pokud se to nespojí s nutnosti zajistit i přiměřenou míru lokálních spojení.

SEGMENTACE RESPONDENTŮ A OVĚŘOVÁNÍ HYPOTÉZ BETA

Pomocí tohoto nástroje můžete získat přepočítané výsledky pro jednotlivé segmenty respondentů a zjistit, zda se odpovědi určitého segmentu respondentů liší od „průměrného” respondenta. Funkce je v tomto momentě v testovacím režimu a zcela bez záruky, nepoužívejte ji jako jedinou metodu pro vyhodnocení hypotéz!

Metodická část této funkce se teprve připravuje, časem přibude podpora také pro chybějící typy otázek. V případě, že objevíte nějakou chybu, neváhejte mě kontaktovat.

Nebyly nalezeny žádné vhodné segmentační otázky.

Analýza zajímavých souvislostí a závislostí (DZD)5

Tento dotazník byl vyhodnocen jako nevhodný pro úlohu DZD (s největší pravdědpodobností jej zodpovědělo příliš málo respondentů).

Zdroje respondentů

Níže uvedený seznam obsahuje odkazy na nejvýznamnější stránky, ze kterých přišli respondenti (dle refereru):

Z bezpečnostních důvodů nejsou zobrazeny kompletní adresy, ze kterých uživatelé přišli, ani minoritní zdroje respondentů. V případě následování odkazu z outlooku, icq nebo použití firewallu obvykle není možné zdroj zjistit. Jedná se o statistiku návštěvnosti dotazníku, nikoli jeho úspěšného odeslání (z různých zdrojů mohla být úspěšnost vyplnění dotazníku různá). Údaje tedy mohou sloužit pouze pro velmi hrubou orientaci.

Citace

Ulrich, M.Zhodnocení kvality služeb železničních dopravců (výsledky průzkumu), 2014. Dostupné online na https://zhodnoceni-kvality-sluzeb-ze.vyplnto.cz.

Licence Creative Commons   Výsledky průzkumu podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko

Poznámky:
1) Globální procenta se počítají s ohledem na celkový počet respondentů, lokální četnost bere potaz pouze respondenty, kteří danou otázku zodpověděli.
2) U otázek typu "seznam - alespoň jedna" si mohli respondenti zvolit více odpovědí, proto součet procent u jednotlivých odpovědí nemusí dát dohromady 100 %
3) Na povinnou otázku musí respondent zodpovědět pouze v případě, kdy mu je zobrazena. Dotazník může obsahovat skoky mezi otázkami, takže lze na základě určitých odpovědí některé otázky přeskakovat.
4) Tato funkce je zatím v testovacím stadiu a je určena spíše pro zábavu - mějte na paměti, že může zobrazovat i nesmysly. V tomto momentě probíhá pouze automatická analýza dvojic výroků, zavislosti kombinací výroků můžete zatím sledovat pouze prostřednictvím funkce zjišťování závislostí odpovědí.