Vyplňto.cz > Mobilní aplikace Vyplňto.cz

Stáhněte si Vyplňto.cz do Vašeho mobilu či tabletu a vyplníte dotazníky i bez počítače

Díky mobilní aplikaci Vyplňto.cz můžete snadno vyplňovat dotazníky i mimo dosah svého počítače – při cestování v MHD, čekání na poště, nebo třeba v místnosti, kam i císař pán musel pěšky :-)

Pokud máte na Vyplňto.cz dokonce vlastní průzkum, bude s tabletem nebo mobilním telefonem snadné „v terénu” oslovit například starší osoby, a získat tak lépe reprezentativní vzorek respondentů.

Průzkumy Vyplňto.cz pro iPhone a iPad   Vyplňto.cz - dotazníky online pro Android

Vlastnosti aplikace

Vyplňování dotazníků offline

Mobilní aplikace Vyplňto.cz jsou navrženy tak, aby narozdíl od webové verze ke svému chodu nepotřebovaly neustálé připojení k internetu. Stačí doma nebo v kanceláři (klidně přes WiFi) stáhnout seznam dotazníků, a můžete vyrazit vyplňovat dotazníky do terénu. Všechny vyplněné dotazníky se Vám uloží do Vašeho zařízení, a jakmile bude připojení k internetu opět k dispozici, odešlou se na Vyplňto.cz.

Tuto funkci oceníte nejen pokud nemáte zaplacený internetový paušál, ale také na cestách pražským metrem nebo na většině vlakových tras, kde bývá internetové spojení značně nestabilní.

Podpora všech typů otázek

Mobilní aplikace podporuje všechny typy otázek a způsob jejich zodpovídání je optimalizován pro doteková zařízení. Díky tomu je zodpovídání maticových nebo seřazovacích otázek dokonce o něco jednodušší než přes webový prohlížeč.

Označování vyplněných dotazníků

V aplikaci máte přehled o tom, které dotazníky jste již vyplnili.

Funkce pro zadavatele průzkumů

Zadavatelé průzkumů se mohou přihlásit pod svým účtem na Vyplňto.cz, a získat tak nejen přístup ke statistice aktuálně vyplněných dotazníků, ale také možnost opakovaně vyplnit vlastní dotazník (i pokud má jinak dotazník nastavenu ochranu proti vícenásobnému vyplnění). Zadavatelé průzkumů samozřejmě mají přístup i ke svým soukromým (neveřejným) dotazníkům a v principu je jedno, zda budete po městě chodit s tabletem sami, nebo si na to najmete třeba 20 brigádníků (k jednomu účtu se lze přihlásit najednou z více zařízení).

Možnost sdílet dotazník

Pokud Vás nějaký dotazník zaujme, můžete se o jeho webovou adresu podělit se svými známými na sociálních sítích.

Hodnocení dotazníků a zpětná vazba zadavatelům

Nikdo není neomylný, a platí to i o zadavatelích dotazníků na Vyplňto.cz. Pokud narazíte v dotazníku na nějakou nelogičnost nebo chybu, můžete přímo z aplikace poslat komentář, který se objeví v diskusi u dotazníku na webu. Tento komentář si bude moci přečíst také zadavatel průzkumu.

Stáhněte si aplikaci zcela zdarma

  • Verze pro telefony a tablety s OS Android - instalujte pohodlně z obchodu Google Play nebo alternativně pomocí APK balíčku
  • Verze pro telefony s Windows Phone 7.5 - již nepodporováno, můžete si stáhnout XAP balíček
  • Verze pro telefony iPhone a tablety iPad - instalujte z obchodu App Store

Náhledy aplikací

Android verze (telefon)

Úvodní obrazovka Přihlášení zadavatele průzkumu Úvodní text průzkumu Výběr jedné odpovědi Fotootázka Maticová otázka Sémantický diferenciál Výběr více odpovědí Číselná odpověď Hodnocení

Android verze (7" tablet)

Úvodní obrazovka Přihlášení zadavatele průzkumu Úvodní text průzkumu Výběr jedné odpovědi Fotootázka Maticová otázka Sémantický diferenciál Výběr více odpovědí Číselná odpověď Hodnocení

iPhone verze

iPad verze